Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) sajti_pajti válasza blakey (#9300) üzenetére


sajti_pajti
tag

A Netflix a vírus tetőfokán 7,5 Mbps sebességgel streamelte az UHD-t. A 15 helyett - ami a szememben a legalja és amúgy egy dvhe.05.05 streambe vígan belefér.
(Egy jobb DV anyag második videostreamje éri el a 7,5-et és az első van 60-70 körül vagy feljebb...)

(#9302) Aurig@ válasza Beni2360 (#9297) üzenetére


Aurig@
őstag

Nincs rádugva netre, mert nem használjuk azt a részét, csak filmlejátszásra.
Egyébként, amiket írtál EU lokáció és időzóna be van állítva.
Akkor biztos, hogy a net hiánya miatt nem állítja az időt és dátumot.
/Azt viszont észrevettem, amikor filmet nézünk, vagy a gyerekek néznek valamit, akkor megy előre az idő. Gondolom, ha eléri lejátszás alatt a 24 órát, akkor a dátum is előre fog lépni a következő napra. Ahogy írtam az előbb, jelenleg 19:25-nél áll az órája./

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#9303) blakey válasza sajti_pajti (#9301) üzenetére


blakey
titán

Ettől még ehhez van a liszensz, tetszik, nem tetszik, így működik a világ. Amúgy most vállalható a Netflix DV esetében, visszaállt a korábbi minőségre. A 100%-os liszensz a "korongos lejátszók" kiváltsága. Ha meglesz a "HDR háború" győztese akkor talán egy picit módosul a felállás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9304) tomp válasza sajti_pajti (#9299) üzenetére


tomp
félisten

Majd ha lesz hazai teszt, akkor okosabbak leszünk. Addig csak találgatunk...

(#9305) Beni2360 válasza Aurig@ (#9302) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Pedig rá mehetne akár wifin is a net legalább addig amíg rendbe szedi magát. Azt ki lehet kapcsolni és addig nem kapcsolódik amíg újból be nem kapcsolod.
Hiába van EU lokáció és időzóna be van állítva ha nincs miről lekérdeznie. Vedd ki a pipát az Automata dátum és időnél és akkor be tudod magad állítani a dátumot meg az időt. Hogy esetleges áram kimaradás után is megmarad a beállítás azt nem tudom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9306) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Akkor vállalható a z9s vagy nem :) ?

(#9307) djnice válasza Csabi1984 (#9306) üzenetére


djnice
veterán

Igen, de miért vennél azt amikor ott a Z9X nem sokkal drágábban.

(#9308) univerzita


univerzita
addikt

Sziasztok . X9S-tulaj vagyok. v2.1.28 van rajta( meg vagyok vele elégedve). De látom hogy van v2.1.40. verzió is a Zidoo oldalon. Akinek esetleg a X9S-en fent van, milyen a tapasztalat ?

(#9309) Csabi1984 válasza djnice (#9307) üzenetére


Csabi1984
addikt

Hát azért mert így is picit sokallom egy médialejátszó árakat nézve. Persze most a Magyarországi árat veszem alapul. Nem szívesen rendelnék külföldről ilyen áru termeket főleg hogy 3-5 hét amig megérkezik.

(#9310) djnice válasza Csabi1984 (#9309) üzenetére


djnice
veterán

EU raktárból pár nap alatt itt van. Itthon majdnem 50%-kal drágább, egyértelmű lehúzás.

(#9311) Beni2360 válasza Csabi1984 (#9309) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én Jún. végén rendelte innen z9s PL. és 1 hét alatt itt volt. 141.14 € volt. És a Z9X 244 $ árát nézve kb 94 dodoval drágább.
-------------------------------
univerzita - természetes fent van és nincs vele semmi gond legalább is nem panaszkodtak.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9312) Csabi1984 válasza djnice (#9310) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ahha köszi :D

(#9313) Csabi1984 válasza Beni2360 (#9311) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszi :)

(#9314) univerzita válasza Beni2360 (#9311) üzenetére


univerzita
addikt

Köszönöm. :)

(#9315) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Amúgy van itt valaki aki már megrendelte a Z9X-et, azaz viszonylag hamar számíthatunk némi testközeli infóval róla?

(#9316) Beni2360 válasza sajti_pajti (#9315) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Valahogy így állunk vele: Előrendelés feladás: augusztus 18, kedd
Meg nem mindenkinek lapul 244 $ a zsebében, hogy tesztelje.
Adott a lehetőség, hogy rendeld meg és teszteld. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9317) sajti_pajti válasza Beni2360 (#9316) üzenetére


sajti_pajti
tag

Ha nem lennének komoly kételyeim, amiket fentebb már leírtam, megtenném, de felesleges 180 fontom nekem sincsen..
(Az UBP-X700-ammal most is le tudok minden DV-s anyagot mp4-ben játszani, csak ocsmány és totálisan testreszabhatatlan a feliratozása, .ts-ben egy darabig semmi gond nem volt vele, de az utóbbi időben előfordult, hogy teljesen megfeneklett rajta, vagy ha nem, 0:00:00 hosszúnak mutatta a filmet és csak szekvenciálisan hagyta lejátszani.)

[ Szerkesztve ]

(#9318) djnice válasza sajti_pajti (#9317) üzenetére


djnice
veterán

A Shield már viszi a Profile 7 Single Track Dual Layer-t mkv-ból (BL+EL+RPU 1 track-ben, az EL lehet MEL vagy akár FEL is).

Kínai nagykerből 210$ lenne amúgy a Z9X levámolva 5 db esetén.

(#9319) John D'oh válasza djnice (#9318) üzenetére


John D'oh
aktív tag

A shield mennyire kezeli zokkenomentesen ezt a Profile 7 Single Track Dual Layer-t mkv-t ? Az elejen meg voltak ilyen alap hibak hogy nem lehetett elore/vissza ugrani x percet sot talan folytatni sem ha megallitottad.

[ Szerkesztve ]

(#9320) djnice válasza John D'oh (#9319) üzenetére


djnice
veterán

Egyelőre csak tesztfájlokkal néztem, majd újra muxolok egy filmet és megnézem.

(#9321) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Valami, még mindig fennálló színhibáról is folyamatosan olvasni a Shielddel kapcsolatosan a makemkv fórumon.
Amúgy meg az a single track dual layer (BL+(M/F)EL+RPU) nem inkább Profile 6 lesz? A makemkv oldalon belinkelt teszt file-ok közül egyébként nekem egyikre se írja a Mediainfo, hogy DV lenne.

(#9322) djnice válasza sajti_pajti (#9321) üzenetére


djnice
veterán

Nem, Profile 7.
Ha ezekre a tesztfájlokra gondolsz, mindegyik DV, a TV átvált minden esetben, lehet hogy a mediainfo még nem ismeri: [link]
A színhibát a rossz BT.2020 flag-elés okozza, Integral-lal tesztelték, a köv. fw-ben vagy hotfixben javítva lesz.

(#9323) Wade0303 válasza djnice (#9322) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Elvileg nem csak a BT.2020 flag az egyedüli probléma, srác itt elég részletesen teszteli már egy ideje: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9324) tomp válasza djnice (#9318) üzenetére


tomp
félisten

Egyre vevő leszek. ;)
Max ha nem kezeli a DV-t úgy ahogyan az nekem kellene akkor lesz egy eladó a hardveraprón. :DDD

(#9325) djnice válasza Wade0303 (#9323) üzenetére


djnice
veterán

Akkor azóta tovább haladt az ügy... majd megoldják.

(#9326) Beni2360 válasza djnice (#9320) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ez a kódolás hova tartozik A Terminátor: Sötét végzet DV
Lejátszásnál Z9S ezt mutatja az info.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9327) djnice válasza Beni2360 (#9326) üzenetére


djnice
veterán

Ez egy Profile 7 Dual Track Dual Layer (ráadásul FEL), csak az LG belső lejátszója vagy UHD BD lejátszó / Oppo klón fogja DV-ben vinni átmuxolás nélkül.

(#9328) Wade0303 válasza djnice (#9325) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Bízzunk benne...
Az minden esetre nagyon nem szerencsés, hogy közvetlenül bevonták a Dolby-t és az Nvidia-s fejlesztői posztokból pedig kiderül, hogy makemkv-s UHD BluRay ripeket/remuxokat tesztelgetnek. A Dolby-t ismerve könnyen lehet, hogy azonnal keresztbe vágják az egész mkv-DV projektet.
Azt még most sem tudja senki, hogy a Shield valóban képes-e rendesen lejátszani teljes UHD BluRay remuxot, főként FEL-t.

(#9329) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Mar korabban irtam, hogy a Popcorn Hour A410-et szeretnem nyugdijba kuldeni.
Most van egy vadonatuj Z10 230Euroert. Ennyiert jo vetel?

A masik a torrent kliens. Van ezekene a Medialejatszokon torrent kliens? Es ha igen akkor mennyire stabilak?

Koszi!

A játék az nem játék!

(#9330) Beni2360 válasza Jim-X (#9329) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát csak akkor ha nagyon ragaszkodsz a belső HDD-hez.
Ugyan ez a soc van belső HDD nélkül. ZIDOO Z9S
Tulajdonságok
Pár nap alatt megérkezik.
A másik a torrent kliens. - Igen az OpenWrt mint második rendszer erre is való. Támogatások.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9331) kokokka


kokokka
őstag

Ha választanotok kéne (félretéve az elfogultságot, ellenszenvet és árakat) melyiket választanátok a kettő közül?

Dune HD 4K Pro 2
Zidoo Z9X

Sajnos a Zidoo támogatási szokásait (érdemleges javítások, FW kiadások sűrűsége, hozzáértés(?)) sem ismerem. Tudom, pl. hogy sokkal drágább a Dune, épp ezért szigorúan felhasználhatósági oldalról kérdezem, a fentiektől elvonatkoztatva. Köszi!

(#9332) djnice válasza kokokka (#9331) üzenetére


djnice
veterán

A Zidoo tudásban jobb (Dolby Vision) és a támogatása is rendben volt eddig. Jobban hallgatnak a felhasználói visszajelzésekre, mint a Dune.

Plusz info, képminőségben is jobb:
"It's early days yet, but Zidoo held off releasing a new player for the Realtek RTD1619DR while Dune steamed right in with the lesser spec'd DD model.
I can tell you from testing with Spears & Munsil 4K test patterns, Mehanik 4K colour steps and real world content that the Zidoo does not suffer from the same banding."

[ Szerkesztve ]

(#9333) kokokka válasza djnice (#9332) üzenetére


kokokka
őstag

Köszi. Ár érték arányban meg mindenképpen a Zidoo tűnik jobbnak nekem, aki még sosem használta ezt a márkát. Proci kivételével hardverben ugyan gyengébb (mint a 4K Pro kb.), de ez mint médialejátszó nem hiszem, hogy számítana. Kár, hogy itthon nem árulják, vagy legalábbis nem találom sehol. Lehet, hogy beprobálnám, bár a Dune fórumban lekínaizta az admin :) Vajon frekiváltás, FPS kezelés hibátlan lehet benne?

(#9334) Beni2360 válasza kokokka (#9333) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Azért ha már itt vagy a topikban egy kicsit olvashatnál ezekről saját magad is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9335) kokokka válasza Beni2360 (#9334) üzenetére


kokokka
őstag

Köszönöm....

(#9336) Beni2360 válasza kokokka (#9335) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ne vedd zokon de sok minden található ezekben a kérdésekre.
Hát elmenetem a Dune topikba és elolvastam az összefoglaló egy részét amivel én még adós vagyok. Ők 2018-ban tértek át az Android rendszerre a zidoo már akkor már öreg harcosnak volt mondható.
Vajon frekiváltás, FPS kezelés hibátlan lehet benne? IGENT mondhatnék rá de semmi sem 100%-n tökéletes. Én most fogyasztom 2016 Dec óta a 3 zidoo boxot. Amellett van vagy 5 db amlogic boxom is na de ez más.
Ha vissza keresel napokban osztottam meg egy kinti gyors beszerzést kb 50 E Ft-t.
További jó keresgélést és reméljük mihamarabb közénk fogsz tartozni és mindenben segítségedre leszek-leszünk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9337) kokokka válasza Beni2360 (#9336) üzenetére


kokokka
őstag

Olvagattam a topikot, de semmi sem pótol egy saját tapasztalatot, főleg ha konkrétan érdekel valakit valami. Az összes eddigi létező YouTube videót is végignéztem a Z9X-ről (még az angol felirat nélküli taiwani beszámolókat is), így a menü meg a látszat megvan, de nekem fontosabb lenne tudni, hogy az Onkyo-t és Qled-et hibátlanul kiszolgálja e képre, hangra. A Dune fórumban az admin természetesen megint leírta, hogy : lehet, teged nem zavar, hogy használhatatlan a zenelejátszója, nincsenek komoly előrelépések a frissítésben, és nem egy 13 éve lejátszókat gyártó cég, akik a 10 évvel ezelőtti modelljeiket is frissítik. Megjegyzem, sok hasonló kínai márka van (a Dune nem az, és főleg nem kínai programozókkal), ha kísérletezgetni szeretnél velük...
Stb. stb. Szóval a Dune tényleg nem ma kezdte, de valamikor ez a név is ismeretlen volt. Ezért is szemezek ezzel az új Zidoo-val, ha tudnám, hogy legalább olyan jó, megbízható és stabil mint a 4K Pro-m, akkor lehet, hogy váltanék.

(#9338) Aurig@ válasza kokokka (#9337) üzenetére


Aurig@
őstag

Két hete vettem egy Z9S-t.
Nekem is Onkyo erősítőm van /TX-NR636/. Az Atmos hangsáv is tökéletesen szól, igaz, hogy TrueHD-ként jeleníti meg.
Minden más hangsáv: DD, DD+, TrueHD, DTS, DTS-HD MA hibátlan.
Eddig nagyon kellemes meglepetés!
Remélem így is marad.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#9339) djnice válasza kokokka (#9337) üzenetére


djnice
veterán

A Dune forum admin-ja eddig is tagadta, hogy nem kadenciahelyes a Pro 4K, pedig nem az. A Zidoo legalább vett egy Vertex-et és javította.
A Dune-nek az a szerencséje, hogy az RTD1619-ben a Realtek már javította ezt a kadenciahelyességet az SDK-ban.
A kínai programozókat nem kell lenézni, tudnak ha akarnak és ha megvannak fizetve. Dune-nek hiába van ott a nagy múltja, az android új platform volt nekik is és ki tudja a régi programozókból ki van még ott.

(#9340) Northlorien válasza djnice (#9339) üzenetére


Northlorien
tag

Nálam marantz erositovel tökéletesen megy a z9s, illetve kadencia helyesen jatsza le az anyagokat is, autón átvált a megfelelő bontásra frekvenciara és fpsre. A zenelejátszó funkció pedig nem rossz, de nem is a legjobb amit eddig láttam. Frissíteni folyamatosan frissítik, és amióta megvan kb egy éve, sokat javult és fejlődött. Valóban kínai, viszont szerintem nagyon jól össze van rakva. A Dune fórumban az admin valószínűleg egy kissé elfogult. Számomra ez közel tökéletes lejátszó hálózati filmnezesre, vannak hibái, vagy zavaró dolgai de az esetek többségében tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#9341) John D'oh válasza Northlorien (#9340) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Milyen hibakra ill. zavaro dolgokra gondolsz pontosan ?

(#9342) robi-k válasza djnice (#9339) üzenetére


robi-k
őstag

Dune-nek hiába van ott a nagy múltja, az android új platform volt nekik is és ki tudja a régi programozókból ki van még ott - senki sem maradt a cégnél azok közül, akik megalapították anno a HDI Dune-t.
Már sok-sok éve annak, hogy elhagyták a céget (akkor, amikor egy orosz megvette a céget az orosz származású zsidótól és a HDI Dune-ből Dune HD lett, a cégtől távozott mind a hardver fejlesztő - ez adta meg a haláldöfést a Dune Pro modellnek, és távozott a szoftver fejlesztő is).

(#9343) Jim-X válasza Beni2360 (#9330) üzenetére


Jim-X
őstag

Beneveztem egy Z10-re, csut-pentek erkezik, ugyhogy hetvegen majd nekiesek :B :DDD

A játék az nem játék!

(#9344) Northlorien válasza John D'oh (#9341) üzenetére


Northlorien
tag

Hát pl. volt egy olyan hogy FW aminel a Nas útvonalát elveszítette, ez egy újabb FW-el rendbejött. Van amikor nem azt a filmet találja meg, vagy nem látja rendesen az összes sorozat részt, a Google appok/play store nem az erőssége - én abba már be se léptem. Szóval ilyenek, semmi komoly, vagy olyan ami a médialejátszást nagyon zavarná, inkább a kényelmi funkciók esetében voltak néha gondok

(#9345) Beni2360 válasza kokokka (#9337) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Látom kaptál már válaszokat én egy fórumlakó cikkét osztanám meg egy ZIDOO lejátszóról: Zidoo UHD2000 media player
Hátha valamit ki tudsz okoskodni magadnak a cikkből.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9346) Beni2360 válasza Northlorien (#9344) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

FW aminel a Nas útvonalát elveszítette - Na akkor az értesülések szerint az X szériából ki is hagyják az OpenWrt.
Van amikor nem azt a filmet találja meg - igen de általában nem a zidoo hibája hanem a relase készítője. Igaz ugyan azt az rendszert használja mint a KODI és mégis van olyan amit a zidoo nem talál, de simán lehet korrigálni.
vagy nem látja rendesen az összes sorozat részt - nálam is volt ilyen és kisült, hogy azt az évadod másik személy készítette és szintén relase hiba volt. Senki nem tökéletes.
Voltak is és lesznek is ilyen hibák és a másik boxokon ugyanúgy előjönnek. Erről van is videóm a Yt-n fent.
Nem ismerem a Dune távját de a zidoo távval tökéletesen meg vagyok elégedve és van egy dedikált freki váltó gombja amit film nézés közben lehet használni ha nem jó vagy tetszik az általa kiválasztott freki. nagyon jó társítható szinte minden a gombokhoz ami kell.
**************************************
Más: Megint belefutottam 2 db sorozatba ami 25/fps volt és nem váltott át és csak zöld hátteret kaptam a képernyőn. Hirtelen el is felejtettem ezt a dedikált gombot és nem tudtam mit kezdeni. De aztán rájöttem és lejátszás közben nyomogatva minden létező 25-s fps-ra bejött a film. Emlékszem, hogy régen is gondok voltak a 25 fps-s videókkal. Pl: Grimm sorozat. E szerint még mindig nem tudták orvosolni a hibát. CE-n simán vált és megy a videó.
Na egy kicsit hosszú lett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9347) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Vero4K-rol valtok a dv hianya miatt. Sajnos ott megszoktam a beton stabil mukodest. Egyetlen apro zavaro dolgot nem tudok felhozni tobb ev hasznalat utan. OSMC alatt futo Kodi az alapja ha valaki nem ismerne.

(#9348) sixpak


sixpak
nagyúr

HDMI record-ot próbálgatom, sikerült is frankón beállítani, de jogvédett tartalomra hivatkozva nem enged rögzíteni.
Saját dvd-ket próbálok hdd-re írni, mp4-be konvertálva, 15-16 éves családi videók, a gyerekekről.
Nagyjából emiatt a feature miatt vettem a Zidoo-t, erre baszik működni.
Enyhén irónikus, hogy a kínai warez-ra kitalált cucc, nem engedi archiválni a sajat videóimat.
Esetleg más módszert tud ajánlani valaki?
Adott egy PC, optikai meghajtó nélkül, laptopok, azokban van dvd olvasó, asztali dvd és blu ray lejátszók.
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9349) djnice válasza John D'oh (#9347) üzenetére


djnice
veterán

Jó a Vero 4K, de egy S905X3 + CoreELEC még jobb és olcsóbb, ráadásul Sam, az OSMC fejlesztője a CE forrását "lopja" viszont ő nem ad vissza semmit.

(#9350) djnice válasza sixpak (#9348) üzenetére


djnice
veterán

A lehető legrosszabb megoldást választottad. Rippeld le makemkv-val veszteség nélkül a DVD lemezeken lévő mpeg2 videókat mkv-ba, így megmarad a váltott soros eredeti minőség.
Ha mindenképpen átakarod konverálni mondjuk H.264-be, akkor pl Handbrake-kel megtudod csinálni. A deinterlacelést én ebben az esetben sem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.