Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) steveke6 válasza djnice (#10448) üzenetére


steveke6
csendes tag

Szia djnice!

Úgy látom van viszonyítási alapod, így szeretném megkérdezni, hogy melyek azok a (többlet) paraméterek, amik miatt döntöttél a Z9X megvásárlása mellett? (Párhuzamosan, hogy a Shield is megvan.)
Korábban terveztem, hogy én is veszek egy Z9X-et, mint jövőálló, DV-képes eszközt (ez előtti "lejátszóm" RPi3), így követem ezen fórumot, az AVS és a Zidoo fórumait is. Hát az életkedvem is elment, ahol tart több hónapja a Z9X fejlesztése és amilyen tapasztalatokról írnak. Értem, hogy korai stádiumban van még az eszköz, de én is out of the box szeretném használni a lejátszót és nem tervezem, hogy közösen fejlesszek a Zidooval ("mirror"), ehhez már öreg vagyok. A fórumokban többen említették, hogy ők is visszatérnek a Shieldhez így azon gondolkodom, lehet, h az igényeimet (4k, HD hang pass-through, HDR/DV) az is kielégítené.

köszönettel: I.

(#10452) hozelujiz válasza kenuba01 (#10447) üzenetére


hozelujiz
tag

Az nem lehet, hogy tényleg valami gond van a lejátszóddal? Főleg, ha másnál nincs ilyen és ennyi probléma.
Gondolom van még rá garancia, lehet vissza kellene küldeni. :F

(#10453) blakey válasza hozelujiz (#10452) üzenetére


blakey
titán

Ezek szoftverhibák, mindenkinél jelen vannak ezek a hibák, a különböző beállítások miatt valamint az eltérő használatból adódóan van ahol nem jelentkezik vagy épp fel sem tűnik, hogy hibás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10454) hozelujiz válasza blakey (#10453) üzenetére


hozelujiz
tag

Ez nem hangzik túl jól... :(
Most akarnék váltani X8-ról. Azzal kb. semmi gondom nincs, eltekintve a HT. időnkénti rossz találataitól. Mondjuk tény, hogy csak NAS-ról (többnyire feliratos) filmezésre/sorozatozásra használom. Az elérhető legjobb minőségben.
Azt mondod, hogy a Z9X nagy eséllyel probléma mentesen nem tudná ezt? Aztán még ott vannak a DV-el kapcsolatos problémák is? :F

(#10455) blakey válasza hozelujiz (#10454) üzenetére


blakey
titán

Csak azt tudom írni, hogy a Z9X-et ilyen szoftverrel nem szabadott volna kiadni, továbbra is béta firmware és a tudásához képest messze gyengébb szoftverrel. Ennek egy világverőnek kéne lennie minden szempontból, teljes Netflix támogatás, HBO GO, stb. támogatás, rendszerszintű fps váltás és szinte hibátlan lejátszás, ezzel szemben… A felhasználók a tesztelők, ez így nem jó, persze értem, hogy miért, de…

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10456) djnice válasza steveke6 (#10451) üzenetére


djnice
veterán

Szia! Én minden újdonságot szeretek letesztelni, ezért vettem csak meg a Zidoo-t. A Shield-re berágtam, hogy Kodi és MrMC alatt is random akadozott, ezért próbáltam más alternatívát keresni. Azóta akciós volt a Plex pass lifetime, előfizettem rá és átálltam Plex-re, ha már úgyis van egy mini itx-es J4105 ubuntu szerverem. Plex alatt mondhatni tökéletes a Shield és egyedüliként viszi a DV P7 STDL mkv-t is. Zidoo az csak a gyári lejátszójával jó a fent említett bugokkal fűszerezve. A VS10 engine ígéretesnek tűnt, de összességében jobb kikapcsolni, mert némelyik HDR fimen rontani is tud. A DV színhibák egyelőre mindkét lejátszónál jelen vannak, de csak fej-fej mellett veszed észre.

(#10457) steveke6


steveke6
csendes tag

Szia!

Akkor továbbra is a türelem a legfontosabb.... :K

köszi!

(#10458) Beni2360 válasza steveke6 (#10457) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mi is türelemmel várunk és a remény hal meg utoljára. ;]

****************************

Kérnélek, hogy használd a válasz gombot, hogy tudjuk kinek megy a válasz. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10459) hozelujiz válasza blakey (#10455) üzenetére


hozelujiz
tag

Vagy ennyi idő alatt, illett volna annyit reszelni rajta, hogy használható legyen. :((
Kérdés még mennyit kell várni egy tényleg stabil és jól működő FW-re.
Bár már eldöntöttem, ha lesz egy jó akció a hétvégén, akkor megrendelem, max. amíg nem működik megfelelően, addig használom az X8-at, azért már úgysem kapni túl sokat (vagy abból az alacsony értékéből már nagyon nem veszít), hogy érdemes legyen eladni...

Amúgy csak az LG Oledekkel volt gond? Használja itt még valaki Sony LCD-vel?

+@djnice
Össze tudnád foglalni, hogy jelenleg melyik típusú DV-ket viszi gond nélkül és melyiket nem?

Annyira eddig nem követtem, de ha jól rémlik, akkor még nincs túl sok DV-s release, visznont kíváncsi lennék, hogy a fellelhetők száma és a lejátszhatók aránya, hogy alakul.

(#10460) tomp válasza kenuba01 (#10447) üzenetére


tomp
félisten

-külső feliratot nem használok, erről nem tudok nyilatkozni
- Spdif nálam hibátlan
-ez akkor jön elő ha HT-ben megtalálható a film. SMB-ből indítva nincs ez a jelenség
-hang nálam nem csúszik ellenben a Fire TV 4K-val. Ott elég drasztikus a Dolby hang csúszása
-nálam csak 1-2 P7 MP4 DV film áll meg. MKV-ból indítva nem áll meg a DV
-hálózat hiba 1x sem volt
-LG DV hibát javították! Illene frissítened a boxot!
-HDMI-n soha nem hagyott ki a hang
-Google Play regisztráció kell, ami világosan le van írva a Zidoo fórumon
-nincs fakó megjelenítés

(#10461) kenuba01 válasza tomp (#10460) üzenetére


kenuba01
tag

Mint írtam szép és jó ha másnál nem jelentkezik, de attól függetlenül nálam még jelen van.
Tegnap este is az általam írt hibákkal a "Mr. Robot" sorozat folytatásakor újfent megjelentek.
Belépés a média lejátszóba. 1. "Network error", 2. nincs hang Spdif kimeneten, 3. Felvillanó majd azonnal eltűnő feliratok az egész film alatt kb. 15-20x részenként, borító nincs a filmhez
nem talál. A Z9s -nél az összes sorozat borítója jó volt.
Azér marha jó, hogy napi szinten kell egy felhasználónak toldozni foltozni...valahol a gyártó honlapján leírtak alapján reszelgetni, beállítani, béta firmware-ket feltenni aztan majd javítjuk ha szól valaki. Mi A TÖKÖMÉRT NEM LEHET EZT MEGCSINÁLNI MÁR AZ ELSŐ firmwarrel rendesen tesztelve.
Írom ezt úgy, hogy a rendes szakmám rendszerprogramozó. Én ilyen szedett-vedett bugos cuccot csinálnék, elsüllyednék szégyenemben.
Ráadásul nem ez az első termékük, leraktak már az asztalra remek hardvert jó firmwarrel.

(#10462) kenuba01


kenuba01
tag

Én a témát részemről lezártam, megvárom a következő frissítést és ha nem lesz jó akkor eladom. Nekem ilyen cucc nem kell ahol egy film megnézése előtt 3-4 x kikell lépkednem a settingsbe és állítgatni mindent ide-oda, hogy jó legyen.

(#10463) djnice válasza kenuba01 (#10461) üzenetére


djnice
veterán

Ez nem feltétlenül a szoftverfejlesztő hibája (én is az vagyok), hanem hogy nincs rendes tesztelés, gondolom nem fizetnek meg egy embert ezért és a fejlesztők tesztelnek, ami mint tudjuk, nem valami jó ötlet :D
Persze lehet az is, hogy a Realtek által adott SDK is bugos.

(#10464) djnice válasza hozelujiz (#10459) üzenetére


djnice
veterán

Hétvégén majd előveszem újra, most a Shield van csak bekötve és letesztelem mégegyszer. Persze az hogy elindul és DV-re váltja a TV-t, még nem biztosíték arra hogy végig jó lesz a lejátszás.
@tomp sztem össze tudja foglalni addig is.

(#10465) isim válasza embe (#10444) üzenetére


isim
csendes tag

A Z9X-en megy!!!

(#10466) kenuba01


kenuba01
tag

Tudom, hogy lezártam a témát de a hivatalos Zidoo fórumot olvasgatva szinte mindegyik problémámat más is felvetette. Így annyiban nyugodt vagyok, hogy nem hibás a készülékem.
Pl:
"Have some problem. After switching of in standby mode there is no sound after wake up. Full switching off and on restores the sound. Please advice if somebody have this too."

(#10467) glehel válasza isim (#10465) üzenetére


glehel
senior tag

Igen megy most próbáltam és működik a play áruház is

(#10468) tomp válasza hozelujiz (#10459) üzenetére


tomp
félisten

FEL to MEL script után mehet P7 mp4-be!
Ha a FEL nagyobb volt mint a BL méretének a 10%-a akkor lehetnek gondok.
Pl random pillanatban megáll a film.
Ha P7 mkv-t készítünk belőle akkor már nincs gond mivel a makemkv kigyomlálja a MEL-t ezért lesz kb fele akkora. A másik fele gyakorlatilag a FEL-hez tartozna.

(#10469) hakos1987


hakos1987
őstag

Sziasztok!

Frissítettem a Z9S-em a legújabb firmware-re, ebben megújult, aHome Theater 4.0 lett. A gondom az, hogy a NAS-t mikor scanneli, újraindul.az alkalmazás és nem fejezi be, nem ad hozzá filmeket. Próbáltam factory resetet, firmwaret újratepepíteni, beállításokat, de semmi. Lenne valakinek ötlete?! Mertnígy kb kuka az egész :W :F

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10470) hozelujiz válasza tomp (#10468) üzenetére


hozelujiz
tag

Sajnos ennyire nem vagyok képben a DV-s "profile-okkal".
Meg jó volna, ha nem kellene még pluszba ügyeskedni vele, hogy lejátszható legyen (tudom, ez jelenleg, másképp nem lehetséges bizonyos verziókkal). Tehát inkább csak azt "szerezném be" , ami biztosan, hibamentesen megy. Aztán idővel csak javul a FW is és egyre több elérhető DV-s tartalom is lesz...
Amúgy ad annyi pluszt egy DV a HDR-hez képest, hogy érdemes volna újranézni bármelyik filmet is?

@#10464djnice - Köszönöm szépen. :R

(#10471) Beni2360 válasza hakos1987 (#10469) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szerezd be a Home Theater 4.0 appot és töröld a boxról és telepítsd újból. Persze törlés után a maradékok tisztítása.
Más 5letem nincs.
Itt is van erről szó és linkek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10472) hakos1987 válasza Beni2360 (#10471) üzenetére


hakos1987
őstag

Annyit csináltam már, hogy frissítettem az app-ot a firmware-ben lévő 4.0.11 helyett a 4.0.25-re, de nem oldotta meg a gondot. A probléma egyébként nem egyedi, Zidoo forumán már láttam két embert, aki ezzel küzd.... :(((

szerk.: igen, itt ahol te is linkelted. Jah és Z10-en is vannak ezzel a problémával. Úgy néz ki, a sorozatokkal van baj kivétel nélkül.

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10473) kokokka válasza hozelujiz (#10470) üzenetére


kokokka
őstag

A HDR-hez képest igen, a HDR10+-hoz képest nem. De ezzel lesz aki vitatkozni fog...

(#10474) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

Sziasztok

Z9s miért nem tudok vele iso fájlt lejátszani valamit elállithattam rajta?

(#10475) hakos1987 válasza bigacsiga962 (#10474) üzenetére


hakos1987
őstag

Nnem hiszem, annak tuti működnie kellene. Bár még az új firmware frissítés óta nem próbáltam, korábban működött. :U

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10476) bigacsiga962 válasza hakos1987 (#10475) üzenetére


bigacsiga962
tag

régebben müködött nem nagyon volt nekem se iso de ma probáltam és nem megy

(#10477) hakos1987 válasza bigacsiga962 (#10476) üzenetére


hakos1987
őstag

mivel kb. használhatatlanná vált az eszközöm, ezért most nem tudom neked tesztelni, de ha ez se megy az új HT 4.0-val, akkor bevágom a darálóba :W :(((

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10478) Beni2360 válasza hakos1987 (#10472) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Igen a másik boxomon is gondok voltak elcseszték a TMDb 3.5.5 -t de már frissült 3.5.7-re. Most a másikat használom a
The TVDB-t. van lehetőség át állítani arra a keresőre de van amit csak egyenként lehet szkennelni. És ez a sorozatokhoz van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10479) blakey


blakey
titán

A TVDB új API-t vezetett be, v4, ami fizetős, szóval lehet, hogy már beindult a gépezet és jelentkeznek a gondok. Meglátjuk, hogy néhány hónap múlva mi lesz a szitu.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#10480) Beni2360 válasza bigacsiga962 (#10474) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Honan akarod lejátszani?
A HT-ből nekem igy néznek ki. A képeken minden rajta van de nem BD hanem DVD ISO adja a menüt indításkor.
na találtam BD ISO-t is és az is indul.
HT fő kép
Videó ablak
Infó kép.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10481) tycho válasza hozelujiz (#10470) üzenetére


tycho
tag

Szia!
Már elérhető a z9x idehaza.

(#10482) Beni2360 válasza hakos1987 (#10477) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Azért ne feledd, hogy a helyes mappa felépítés is sokat jelent.
Volt egy sorim amiben két feltöltő anyaga volt és az istennek nem akart az egyik feltöltőjét beolvasni, egyenként kellett kiválasztva megcsinálnom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10483) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Beüzemeltem első 4K tévémet.
Z9S-nél milyen beállítás javasolt hozzá?

A Z9S még nem tudja a Dolby Visiont ugye?

isim: Jó nektek!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10484) hakos1987 válasza Beni2360 (#10482) üzenetére


hakos1987
őstag

Igazából a NAS-on van egy Film meg egy Sorozat mappa, ide kerülnek be a kölcsönzött filmek külön-külön mappába. A tegnapi FW frissítésig sosem volt gondom, max amit nem ismert fel, kézzel hozzáadtam. Most viszont már ötletem sincs, mivel próbálkozzak. Volt olyan sorozat, amit letöröltem, erre másiknál is megakad. Hadd ne töröljek le mindent azért, hogy végül végig menjen..... Hozzáteszem, amit még a korábbi FW-el olvasott be sorozatot, azt bent hagyta, csak az újonnan letöltöttet nem akarta. Aztán csináltam factory resetet és már egyiket sem... Próbáltam feldobni a 3-as verziójú HT-t, de nem engedi. Várok a support válaszára egyelőre. Nyilván media centerből direktbe el tudom indítani a filmeket, csak hát azért na....

Ha már így beszélünk: Láttam a FW frissítés leírásában egy ilyet: 7. Fix the problem that some DV movies cannot be played.
Ez azért fura számomra, mert tudtommal a Z9s-en nem megy a DV, azaz próbáltam én is, de nem volt színhelyes sajnos.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10485) tomp válasza hozelujiz (#10470) üzenetére


tomp
félisten

Eleve a világ leghülyébb megoldása ez a DV profilozás. De hát ezt ugye köszönhetjük a Dolby-nak...

kokokka
Egyedül az Alitánál van különbség HDR10+ és DV között. Többinél nincs.

(#10486) Beni2360 válasza embe (#10483) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szerintem maradjon mindem ahogyan volt.
HDMI Mode Auto és beáll a TV felbontására.
Evvel a beállítással a box konvertálja a kisebb felbontású filmeket 4K-ra.
Nem tudja, de van olyan amit le tud játszani HDR10-ben ha jól emlékszem. De írja hakos1987 is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10487) Beni2360 válasza hakos1987 (#10484) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mint írtama TMDb 3.5.5-te van a gond és itt nem találok erre frissítési lehetőséget. Ha jól emlékszem régen benne volt a beállítási listában, most nem találom.
Amíg ezt nem javítják szívás van szerintem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10488) embe válasza Beni2360 (#10486) üzenetére


embe
nagyúr

Így van igen.

Yamahával elégedett vagy így pár hónap "együttélés" után?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10489) Beni2360 válasza embe (#10488) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Igen elégedett vagyok csak a távval még nem barátkoztam meg. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10490) hakos1987 válasza Beni2360 (#10487) üzenetére


hakos1987
őstag

Valóban ott lesz a hiba forrása, ahogy próbálgatom egyre inkább ebbe az irányba szűkül a kör. Csak megoldás nincs :F

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#10491) hozelujiz válasza tomp (#10485) üzenetére


hozelujiz
tag

Gondolom ennek valamilyen szinten oka lehet a warez. Vegye meg szépen az ember a drága BR lejátszót/lemezeket, fizessen elő a stream szolgáltatásokra... Ne akarjon, ingyen filmezésre, olcsó androidos lejátszót használni... :(

@#10473kokokka - Kíváncsi leszek... HDR10+-t még nem láttam.

(#10492) hozelujiz válasza tycho (#10481) üzenetére


hozelujiz
tag

Köszi, nézegettem a héten minden nap... :) De nagyon úgy tűnik, hogy nem kerül be az akciósok közé. :(
Várok még kicsit, hátha majd Futekonál. :U

(#10493) tycho válasza hozelujiz (#10492) üzenetére


tycho
tag

Hát azért az akció 29-ig tart :)
de max 5%-nál nem számítanék többre, ha adnak is esetleg. Elég új lejátszóról van szó, ha jól rémlik aug. közepétől lehetett előrendelni.
Én mindenesetre nem vártam. Ezt terveztük kari-ajándéknak, és nem akartunk lemaradni róla.
(meg a hazai garit azért jobban preferáltuk.)

(#10494) brush


brush
csendes tag

Sziasztok!
Z9X, vagy Z10PRO vásárlását tervezem. Érdekelne, hogy mennyire problémásak ezek a lejátszók, érdemes megvenni őket? Van olyan fájl, ami gondot okoz a lejátszóknak?

(#10495) embe válasza Beni2360 (#10489) üzenetére


embe
nagyúr

Én valahogy a menü rendszerével sem vagyok haverságban...
De a hangja tetszik.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10496) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

Elgondolkodtam hogy lecserélem a meglévő Zidoo X8-asomat, mert új TV-t is tervezek venni jövőre, és kivetítő is lesz. A Zidoo Z10 most akciós Black Friday kapcsán 80k-ért megvehető Magyarországon. :F

Ez javasolt típus? Ennyiért ahogy néztem nem nagyon kapható, maximum külföldről. De az árfolyam miatt már onnét sem biztos hogy ennyiért.

Összefoglalót nem találtam (lehet én vagyok vak). Előre is köszi a válaszokat. :U

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#10497) hozelujiz válasza tycho (#10493) üzenetére


hozelujiz
tag

Gondolom már pluszba nem kerül be semmi az akcióba.
Persze, nem kérdés, hogy inkább itthonról érdemes venni ekkora (2-3000Huf) árkülönbség mellett.

(#10498) embe válasza makkai (#9891) üzenetére


embe
nagyúr

Mi az a "GSF azonosító" ?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10499) Beni2360 válasza embe (#10498) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát olyan szépen leírta nekem mit kel csinálni.
A GSF azonosító olyan lehet mint az API a Yt-nak vagyis a itt a boxodat regisztrálod a G.playon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#10500) Beni2360 válasza mcmike (#10496) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Összefoglalót nem találtam (lehet én vagyok vak). - nem vagy vak és ebben én vagyok a ludas immár 3 éve. :U
Jó vétel ha nem kell a DV videó. A ZIDOO Z10 PRO ami fogja majd a DV mind jobban támogatni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.