Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Ance válasza taxi (#7000) üzenetére


Ance
őstag

Sajnálom. Igen, a házastárs nagy rendszer-alakító tud lenni. Engem hál Isten egy mozi szoba kialakítására kényszerített. :D Azért eléggé sok szenvedéssel járt, mert kicsi nagyon, a nappaliban sokkal jobban szólt, de a nyugi kompenzálja. Azt most hagyjuk, hogy lassan annyit ül ő is benne, mint én, de a nappali most nagyon szép és kábelmentes.

Ha az elsö kábelekkel nincs gondja a párosnak, az új Yamahák nagyon jók a hátsó kábel nélküli hangfalak kezelésében, de az is drága.

Nem írtad le a tévé típusát, de nem hinném, hogy zidoo kellene oda. Spórolsz 40ezret biztos és az élmény ugyanaz. Kivéve akkor, ha a tévén az online szolgáltatókat nézed (HBO GO, Netflix, Apple TV stb.) és onnan sem adja ki a hangot megfelelően. Akkor tovább kell gondolni.

(#7002) arn77 válasza taxi (#7000) üzenetére


arn77
aktív tag

Ezek a soundbarok kb csak tv nézéshez valók! Sok a madzag? Minden megoldható. Nálam egy darab madzagot nem látsz.

(#7003) hakos1987


hakos1987
őstag

Sziasztok!

Z9s-el próbáltam Dolby Vision tartalmat lejátszani, minden szép és jó lett volna, de.... a színeket össze-vissza keveri :F Csak demo video, viszont a TV képességeinek demozására és Atmos demo-ra nagyon jó lett volna. Mondjuk hanggal nincs baj, de a színek....
Valakinek van ötlete? Vagy engedjem el... :DDD :(((

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#7004) blakey válasza hakos1987 (#7003) üzenetére


blakey
titán

Z9S-en nincs Dolby Vision így elvileg HDR-ben kéne tudnia, de akkor gondolom nem megy megfelelően.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7005) Ance válasza arn77 (#7002) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk ez madzag nélkül sem túlzottan nappali-kompatibilis. 😁

(#7006) curmpli válasza hakos1987 (#7003) üzenetére


curmpli
tag

És ezt hogy csinálod?

(#7007) arn77 válasza Ance (#7005) üzenetére


arn77
aktív tag

Igazad van! :DDD

(#7008) fmfizikus


fmfizikus
tag

Sziasztok! Szeretnék egy V9-es légegeret rendelni a Z9S-hez. Valakinek van már ilyen? Mi a tapasztalat vele? A hazai forgalmazónál még nincs. Marad az Ali vagy a Geekbuying. Melyik lehet a gyorsabb szerintetek?

(#7009) curmpli válasza fmfizikus (#7008) üzenetére


curmpli
tag

remek

(#7010) Marko_ válasza arn77 (#7002) üzenetére


Marko_
tag

Szép, mutatós, bár szerintem overkill egy ilyen picike helyiségbe egy ilyen szett.
Amúgy meg a valamire való soudbarok bőven túlmutatnak már a tv hangjának a feljavításán.
A lehetőségeim házimozi helyett csak egy samsung q90r-t engedtek meg, de soundbarhoz képest döbbenetes élményt ad filmnézés közben.

(#7011) hakos1987 válasza curmpli (#7006) üzenetére


hakos1987
őstag

Hogyan játszom le? Media center-ben fellépek a NAS-ra és elindítom a tartalmat, a saját lejátszója megnyitja.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#7012) arn77 válasza Marko_ (#7010) üzenetére


arn77
aktív tag

5x5 méteres a helység, Mondjuk én szeretem ha mozgatja alattam a mély a fotelt. Ezekben a méretekben találtam meg azt az erőt és hangzást amit elképzeltem. A soundbarokhoz nem értek, az alapján nyilatkoztam amiket hallottam kb 150 ezres nagyságrendűeket. Mondjuk ahogy nézem a Samsungnak annyi pénzért már virítania kell valamit.

(#7013) DroiDMester válasza arn77 (#7012) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nézd a másik oldalát is a dolognak!

Sz.ted mindenkinek telik ~2,5.millió Ft. egy ilyen HáziMozi szettre, amit mutogatsz a képeiden!

(#7014) Ance válasza arn77 (#7012) üzenetére


Ance
őstag

Nem látom a képen, hogy oldalt van-e atmos hangfal. Nekem sokkal jobban bejött, mint a szemben elhelyezett magassági hangfalak. Ha esetleg nincs ott, akkor érdemes kipróbálni. Ezek ott szemben alkalmasak is rá. Nekem is oldalfalon van a plafon alatt.

DroiDMester: Azért a 2,5 milla az túlzás. Főleg, hogy nem kell újat venni, össze lehet szedni használtan is. 5-700ezerből használtan már megvan egy jó rendszer a hang szempontjából. A kép az plusz, igény szerint.

[ Szerkesztve ]

(#7015) fmfizikus válasza curmpli (#7009) üzenetére


fmfizikus
tag

Köszi! meg is vettem. :) Most már lehet reménykedni, hogy beérkezzen a fa alá. Necces. :(

(#7016) DroiDMester válasza Ance (#7014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

új árakkal számoltam TV+AVR+Hangfalszett! az pedig akár hogy osztod szorzod annyira jön ki!

szvsz használtan is rengeteg pénz a fele is, sokan 1.év alatt nem keresnek ennyit! Nemhogy ennyit ki adjanak egy házimozira!

sokan örülnek egy 100-150.e res AVR-re meg hozzá egy alap 5.1 es szettre 100.ért!

És nincs akkora eltérés minőségben, hogy 10X annyiba kerüljön!

(#7017) arn77 válasza Ance (#7014) üzenetére


arn77
aktív tag

Tervben van a plafonba plusz két atmos hangszóró. A plafon közeli se rossz, csak kevés az olyan film ami dolgoztatja, de pl. a Hang nélkül című film az mindent visz, ott volt egy pár jelenet ahol a száj tátva maradt, de ez már nagyon off.

(#7018) kehida


kehida
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok itt. Médialejátszó vásárlása előtt állok. Zidoo Z10 lenne a kiszemelt jelölt. Jelenleg több helyen is kapható itthon, viszonylag jó áron. Ami nekem az egyik fontos dolog lenne, hogy külső HDD-t stabilan kezeljen. Visszaolvastam a fórumon, és többen írták, hogy eldobja az usb-re csatlakoztatott külső vinyót. Ez a hiba még mindíg fennál? Dune Hd
4K Pro Plus-t néztem még, de az + 30 ezer jó magyar forint. Esetleg aZappiti 4k Hdr se? Androidos médialejátszóm még nem volt, ezért minden jószándékú segítséget megköszönök!

(#7019) arn77


arn77
aktív tag

Nekem X10 teljesít szolgálatot már egy jó ideje. Nem volt még egyszer sem, hogy eldobta volna a külső vinyót. Nekem is ez volt az első androidos lejátszóm, előtte Sigmas Dunek voltak. Én is sokat töprengtem, hogy milyen legyen. A Dune sajnos már nem az A Dune mint régen volt, habár már kiforrottabbak mint bő egy évvel ezelőtt. Zappitit nagyon senki nem ajánlotta. Hallgattam az itteni fórumtársakra és Zidoo lett, nem bántam meg. A topik gazda sokat segített! 😊 Kérdezd bátran, ha a Zidoo mellett teszed le a voksod. Illetve van itt egy jó pár segítőkész emberke is, akik otthon vannak a témába.

(#7020) kehida válasza arn77 (#7019) üzenetére


kehida
csendes tag

Köszönöm, hogy válaszoltál! Nehéz eligazodnom az Androidos lejátszóknál. Igazából mindegyikről írnak jót és rosszat is.
A Zidoo Z10 bevallom szép, és jó stabil házzal megáldott szerkezet. Ha a működése is olyan, mint ahogy kinéz, akkor nagy baj nem lehet vele.

(#7021) arn77 válasza kehida (#7020) üzenetére


arn77
aktív tag

Masszív darab az tuti. Egyszer beállítod normálisan, többet nem kell hozzányúlni és teszi a dolgát. Én a saját beépített lejátszóját használom. Számomra tökéletes. A jukebox néha meg szokott viccelni egy két borítónál, de ennyi szerintem belefér.

(#7022) Beni2360 válasza kehida (#7020) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Üdv a csapatban!
Szerintem is jó választás lenne. Az usb eldobálások inkább 2 évvel ezelőtt voltak. Most nem jellemző rá és nálam sem voltak több mint egy másfél éve gondok. De inkább akkor is az usb 3.0 port rakoncátlankodott de gondolom orvosolták egy újabb fw-ben.
nekem X10-m van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A Z10 már újabb soccal van szerelve és még jobb a képe.
Gondolom az Angol megy mivel a saját Zidoo player csak angolul tud. Vedd meg nyugodtan men fogsz benne csalódni. És ha bármi gond adódna itt vagyunk és segítünk eligazodni a mélység bugyraiban. 10 TB-ig kezel HDD-t kint és bent is.
Én még most is tanulok és olvasok újdonságokat amit én nem fedeztem fel pedig 3 éve van zidoom. :K
Szép karácsonyi ajándék lenne az egész családnak. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7023) modflow


modflow
veterán

Lehet most jó áron Zidoo lejátszókat vásárolni? Pl. Z10-et, X10-et?

Hogy is van a sorrend? Ahogy megy az ABC, úgy frissebb? Tehát a Z a legújabb?

[ Szerkesztve ]

(#7024) Beni2360 válasza modflow (#7023) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

ZIDOO Z 10 itthonról most jó árban van.
X10 nem nagyon kapható és drágább és nem értem miért drágább? :F
És a Z a következő széria látszik is a socról.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7025) modflow válasza Beni2360 (#7024) üzenetére


modflow
veterán

Köszi.

Most X9S-em van.
Ha lecserélném Z10-re, akkor érzékelnék bármi javulást, változást a képen?

(#7026) kehida válasza Beni2360 (#7022) üzenetére


kehida
csendes tag

Szia! Köszönöm, a segítséget!
Olvasgattam többféle lejátszóról is a neten, negatív pozitív vélemények. De akárhogy olvasgatok, csak a Zidoo a legszimpatikusabb, mind kinézetre, és természetesen tudásra is. Úgyhogy rendeltem egy Z10-est.🙂
Biztos, hogy lesznek kérdéseim az elején, de visszaolvasgatva, úgy látom, hogy segítőkész csapat van a fórumon! 👍🙂

(#7027) Beni2360 válasza modflow (#7025) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Erre csak az tud válaszolni akinek volt mindkét soccal box. Nekem csak X van. De a visszajelzések alapján igen főleg 4K van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7028) modflow válasza Beni2360 (#7027) üzenetére


modflow
veterán

Panasonic EX780e készülékem van, sok 4K tartalmat nézek. Csak 90k kicsit sok...

Kíváncsi lennék igen én is egy olyan véleményére, aki X9S-ről váltott Z10-re.

(#7029) Ance válasza modflow (#7028) üzenetére


Ance
őstag

Miért nem a Z9S-re váltasz? Ha eddig is kívül volt a vinyó, ezután is lehet kívül nem? Én pl. direkt nem a 10-est vettem, mert zavar a winchester hangja benne.

(#7030) modflow válasza Ance (#7029) üzenetére


modflow
veterán

Mert pont, hogy csúnya és belülre szeretném tenni. :)

(#7031) gyeniko


gyeniko
őstag

Z9S-re nem tudok neten keresztül APK fájlokat tenni, mi lehet az oka? Úgy csinálom, ahogy a Zidoo kéri, de a laptop képenyőjén nem jelenik meg az "upload" gomb.
A másik kérdésem az, hogy vajon miért nem enged bejelentkezni a Chrome-ba? Hiába kattintok a képernyő jobb alsó sarkában lévő gombra, nem reagál.
Mindkét dolgot hétfő este óta próbálgatom, most jutottam oda, hogy feladom, inkább kérek segítséget.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7032) Landor válasza gyeniko (#7031) üzenetére


Landor
tag

Én simán samba file megosztásról installáltam (betallózod és telepíti). De ez ugyan úgy működik ha egy pendriveon tallózod be az apk-t.

Egér módot próbáltad a kattintásra?

(#7033) fmfizikus


fmfizikus
tag

Alakul a molekula nálam is! Pár nap együttlakás ,és "belakás" után már csak pozitívumok. Volt már nekem is pár lejátszóm, de magasan ez az eddigi legjobb. Ár-érték arányban főként. Z9S: masszív megépítés, szép, teljesen átalakított androidos felület. Villámgyors működés. Kiváló kép és hang! Még a feleségemnek is feltűnt, hogy sokkal szebb a kép, mint az előző lejátszónkon. Megrendeltem a Zidoo légegeret hozzá. Szóval már majdnem minden hibára megtaláltam a megoldást , és ezek meg is szűntek. Minden esetben én voltam a hunyó. Elállítottam valamit, és amiatt produkálta azt amit. Szóval öröm és boldogság! :DD Illetve egy bajom mégiscsak van! HBO GO alkalmazás bugos rajta? Nem indul el, és azt írja ki, hogy ellenőrizzem az internetkapcsolatot. Pedig azzal minden oké . Másnál esetleg? :F

(#7034) blakey válasza gyeniko (#7031) üzenetére


blakey
titán

Milyen csatlakozással próbálkozol?
A másik kérdésem az, hogy vajon miért nem enged bejelentkezni a Chrome-ba? Hiába kattintok a képernyő jobb alsó sarkában lévő gombra, nem reagál. - jó helye klikkelsz?

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7035) gyeniko válasza blakey (#7034) üzenetére


gyeniko
őstag

"Milyen csatlakozással próbálkozol?
Zidoo kábelen, a laptop wifin csatlakozik ugyanarra a hálózatra. Van egy gyárileg telepített alkalmazás a Zidoo-n ("Apkinstaller"), ezen gyakorlok.

" jó helye klikkelsz?"
A telepített böngészőt indítva megjelenik a Google kereső oldal, a jobb felső sarokban 3 egymás feletti pontocska. Erre kattintva legördül a beállítások menü, legfelül piros betűkkel, hogy "A Chrome böngésző frissítése", alatta kicsi fekete betűkkel: "Rendelkezésre áll új verzió". Rákattintok, semmi. Ugyanebben a legördült menüben alulról a 2. a "Beállítások", rákattintva legördül ennek a menüje. Bal oldalon legfelül "Bejelentkezés a Chrome-ba", előtte a kék "mellszobor" rólam :) . Erre kattintok, bejön egy oldal:, felül a szöveg: "Bejelenkezés a Chrome-ba", itt jobb oldalon alul van egy kék színű gomb, a "BEJELENTKEZÉS", rákattintok, semmi.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7036) blakey válasza gyeniko (#7035) üzenetére


blakey
titán

Zidoo kábelen, a laptop wifin csatlakozik ugyanarra a hálózatra. Van egy gyárileg telepített alkalmazás a Zidoo-n ("Apkinstaller"), ezen gyakorlok. - SMB, NFS?
Azt az APKInstallert soha nem használtam, FE File Explorert használok, ez minden csatlakozási formát ismer és onnan telepíthető is, pl.
Ahhoz, hogy frissítsen szükség van egy áruházra, ha Google Play van a boxon akkor be kell jelentkeni és mindent úgy kell beállítani ahogy a telefonokon, majd frissül áruházból.
Ahhoz, hogy be tudj jelentkezni kell egy felhasználó is. :)

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7037) Beni2360 válasza modflow (#7028) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na de az X10 még drágább.
Keressél eladó X10.
*******************************
gyeniko -
Az Apkinstaller-rel ha jól emlékszem csak pendriven-ről fog a telepítés menni.
**************************************
fmfizikus - Próbáld wifi alatt HBO-t és a lant kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7038) gyeniko válasza Beni2360 (#7037) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen, elindultam ebbe az irányba, haladok, haladok, 4-5 alkalmazást már felraktam. :K Ezután a Zidoo oldaláról letöltöttem a Google Play-t APK-t, fel is ment sikeresen a Zidoora ez is, de a "belépés" gombra kattintva nem történik semmi.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7039) Beni2360 válasza gyeniko (#7038) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mert a boxon kell csinálni és ha van akkor hozzá adás és belépni a Google fiókba.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7040) gyeniko válasza Beni2360 (#7039) üzenetére


gyeniko
őstag

Úgy érted, hogy a Zidoo böngészőjében keressem meg, majd pedig töltsem le a belső tárhelyre?

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7041) Ance válasza fmfizikus (#7033) üzenetére


Ance
őstag

Ha kábelen jön a net, akkor az a gond, mert a HBO GO csak wifin hajlandó indulni.

(#7042) fmfizikus válasza Ance (#7041) üzenetére


fmfizikus
tag

Köszönöm. Valóban ez volt a baj. A gyengébb wifijelnek és sávszélességnek köszönhetően nem az igazi a minőség sajna. :N

(#7043) fmfizikus válasza Beni2360 (#7037) üzenetére


fmfizikus
tag

Köszönöm a tippet Beni! Bejött. :)

(#7044) Beni2360 válasza gyeniko (#7040) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem.
Kel lennie egy google fiókodnak pl a számító gépen.
Gondolom van mobilod és androidos ott is kell a google fiok a play áruházhoz. Az kell ugyan ide.
Na a droid rendszerben hozzá kel adni ezt a fiókot és belépni a mail+jelszó párossal.
Apps>beállítások>és ott a droid beállítások közt van a fiókok és ha nincs GOOGLE fiók ott a + ra katt és csinálni kel. vagyis majd kérdi, hogy van-e és ott belépni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7045) gyeniko válasza Beni2360 (#7044) üzenetére


gyeniko
őstag

A Zidoo menüjében: Beállítások ---> Fiókok. Fiók hozáadása ( "+" jel), rákattintok, semmi nem történik.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7046) gyeniko válasza gyeniko (#7045) üzenetére


gyeniko
őstag

A menüből csináltam egy gyári visszaállítást, ezt követően már nincs kép. A készülék bekapcsol, megjelenik a TV-n a Zidoo logo, majd - gondolom, amikor az indító képernyőre vált - a kép eltűnik, a TV szerint ezen a Hdmi bemeneten nincs eszköz. Azóta áramtalanítottam, de semmi. A TV-t is ki-bekapcsoltam, semmi. Mi történhetett?

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7047) gyeniko válasza gyeniko (#7046) üzenetére


gyeniko
őstag

Addig nyomogattam a távon a "resolution" gombot, míg végül megjelent a kép, heuréka!
Akkurátusan elkezdtem beállítani a gépezetet. Eljutottam az "Accounts" (Fiókok)-hoz, de továbbra sem enged fiókot hozzáadni.
A "TV System" menüpontban az "auto" beállításnál eltűnik a kép, ugyanígy a "3840x2160p @ 50 (60)Hz-nél is. Ennek így kell lennie?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7048) Beni2360 válasza gyeniko (#7047) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na megnéztem. A + jel után ott a google ikon arra nyomjál és akkor jelentkezik a belépési lehetőség.
A kép beállítás meg 1080P/60 VAGY 50 mivel a beállítási menü erre van optimalizálva. Tehát a grafika +stb 1080-s.
Ui: Nálam is ha előbb kapcsolom be az AVR-t semmi képet nem enged át. De mint írtam 3 év után is tanulok mert nálam is bevált.a resolution gomb. A többi boxommal nincs ilyen gondom. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7049) gyeniko válasza Beni2360 (#7048) üzenetére


gyeniko
őstag

Nekem nem jelenik meg a Gogle ikon, csak az, amit a képen látni.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#7050) Beni2360 válasza gyeniko (#7049) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

És ha erre rányomsz, akkor sem jelenik meg a következő oldalon?
Nekem ez jelenik meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.