Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3914) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3910) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazából nem az. Mert velem pl az történt mario oddyssey közben is hogy hiába nem kapok érte semmit és nem is lesz max, mégis azt éreztem hogy szedjek össze amit csak tudok.

Ps-en meg vagy valamit platinázok vagy nem is érdekelnek a trofik.

Sirandrih
Hogy felejthetném el?
Egy bábu 3nap alatt vokt kész és ahhoz 6szor kellett napszak váltás dalt elpálcázni.
Szerintem csapágyas is lett az a dallam. :D
Főleg mikor végre lekaptunk valamit ami kb egy pillanatra látható és mondta a szobrász hogy nemjó a kép.. :DD

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.