Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Sirandrish válasza _Balee_ (#3400) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mármint? Nem volt még meg minden térkép?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3402) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Toltam eddig 40 órát egy beast van meg, annyit tudok mondani hogy a zelda után nagy űr lesz nekem , fogalmam sincs hogy mi fog hozzá felnőni játék élménybe 😣

[ Szerkesztve ]

(#3403) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#3402) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha ez megnyugtat, én ugyanezt éreztem eddig minden Zeldánál..de azért túl lehet élni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3404) ldave


ldave
félisten

Pro tipp: ha hullócsillagot találtok, azonnal mentsetek, mert game over után már nem lesz ott :(

A Slime draws near! Command?

(#3405) Sirandrish válasza ldave (#3404) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pro tipp: Ne halj meg ha hullócsillagot látsz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3406) ldave válasza Sirandrish (#3405) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, nem volt tervben. Fent voltam egy toronyban és néztem körbe, hátha kiszúrok valamit amikor megláttam, hogy valami fénylik a távolban, odarepültem, épp egy tábor mellett volt, ráadásul éjjel, szóval jöttek csontvázak is, ami már sok volt. Visszatöltve a toronybeli játékmentést, már nem volt ott a fénylő tárgy.

A Slime draws near! Command?

(#3407) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Kint a Zelda cikkem!

(#3406) ldave Sejtettem hogy nem az volt a terv :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3408) ldave


ldave
félisten

Amúgy lovak elkapáshoz és betöréséhez van valami trükk vagy csak sok stamina kell a kezdeti Soothe-hoz?

A Slime draws near! Command?

(#3409) Sirandrish válasza ldave (#3408) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Stamina és L gomb nyomkodás kell :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3410) ldave válasza Sirandrish (#3409) üzenetére


ldave
félisten

Két kör staminám van, de nem tudtam betörni a fehér lovat. Lehet rápihenek egy 80-as ágyban, plusz kaja.

A Slime draws near! Command?

(#3411) Sirandrish válasza ldave (#3410) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Melyik fehéret? A csillogósat? Csak mert azt én maxos staminával is alig bírtam betörni..egy negyed karika maradt kb :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3412) ldave válasza Sirandrish (#3411) üzenetére


ldave
félisten

Ami a ló szobor mellett van, küldetéshez kell, Zelda lova.

A Slime draws near! Command?

(#3413) Sirandrish válasza ldave (#3412) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah az nálam egyelőre kimaradt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3414) csab2


csab2
veterán

Jól sejtem, hogy a korok magok gyűjtése nem visz előbbre, illetve semmi pluszt nem ad?
A pihenésnek, alvásnak van jelentősége? Én eddig nem vettem észre.
A ló egészségi állapota nem számít? Nem fárad, nem éhes?
Látott már valaki tücsköt a játékban? Elég sokféle állattal találkoztam már, de tücsökkel még nem.
Bocs, hogy sokat kérdezek, de nekem ez az első Zeldam, sőt nem is nagydíj játszottam ilyen stílusú játékkal.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3415) ldave válasza csab2 (#3414) üzenetére


ldave
félisten

A magok segítségével tudod növelni a nálad lévő fegyverek, pajzsok és íjjak számát. Van erre egy speciális karakter, ha a játék elején követted az ajánlott útvonalat, akkor találkoznod kellett már vele.

A pihenés arra jó, hogy felgyógyítsd magad, ha a drágább ágyat választot, akkor kapsz több extra dolgot is, plusz szívek vagy extra stamina. Ráadásul megadhatod mikor ébredj, szóval ha reggelt vagy estét akarsz, akkor is hasznos.

Tücskök a fűves területen vannak, gugolj le a fűben és várj egy picit, látni fogod, ahogy ugrálnak, aztán ha odalopózol, akkor elkaphatod őket.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3416) adalbert1 válasza csab2 (#3414) üzenetére


adalbert1
veterán

A korok seed-ekkel növelni tudod az inventory-d méretét (fegyver, pajzs, íj külön-külön), ha egy karakterrel találkozol, nála lehet becserélni.
Alvással max-ra tudod tölteni az életerődet, illetve van olyan ágy, ami drágább, de extra szívet ad.

(#3417) Hunner


Hunner
senior tag

Magyar Gamestar tesztje 9.9/10

Gamekapocs teszt 10/10

Viszont mélységesen megdöbbent mennyi ember fújol ezekre a pontokra, és van kiakadva. Érdemes elolvasni a kommenteket. :U

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3418) Bazsi1987 válasza Hunner (#3417) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Felesleges olvasni komenteket de nem csak switch-nél... Azzon agyalok hogy külföldön is ilyen sötétek az emberek vagy csak nálunk?😁 Internetes fiatalok és maga a hazai kúltúra szánalmas.. nézd meg régen milyen jól indult a playit aztán szerencsétlen youtubit lett.. 😁

[ Szerkesztve ]

(#3419) adalbert1 válasza Hunner (#3417) üzenetére


adalbert1
veterán

Az érdekes, hogy valaki leáll fikázni egy olyan játékot, amivel nem játszott vagy nem is fog játszani, kb. csak azért, mert szúrja a szemét, hogy túl jó értékeléseket kapott. :))

(#3420) csab2


csab2
veterán

Köszönöm a válaszokat! :R
A tücsökre rájöttem, elárulta egy kislány a faluban. 👍

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3421) ViharVadász válasza ldave (#3412) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én azt úgy fogtam be, hogy csak 1x fejlesztettem a Stamina-t. Úgy oldottam meg, hogy amikor már alacsony volt a Stamina szint, elfogyasztottam egy olyan kaját ami még dobott a Stamina-n, így már könnyen befogtam. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3422) _Balee_ válasza Sirandrish (#3401) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Dehogynem, az összes tornyot aktiváltam. Ha valamit felfedezel a térképen, mondjuk egy hidat, hozzáadja a %-hoz, erre gondolok. Ezt követően már szerepel az adott hely a térképen.

Vettem Pro kontrollert, mennyivel jobb mint a joy con. :)

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#3423) Sirandrish válasza _Balee_ (#3422) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem is sokkal kényelmesebb. Mióta kipróbáltam, nemis használtam a joy conokat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3424) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

WW Link :

Sheik :

:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3425) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Vótmá? cheat: Végtelen nyíl eccerűen

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3427) boost válasza Sirandrish (#3426) üzenetére


boost
addikt

Spoiler tag használata javasolt. Mondjuk nekem most már mindegy. ;)

(#3428) ldave válasza Sirandrish (#3426) üzenetére


ldave
félisten

Igaza van, ha már van spoiler tag, használhatjuk az ilyen dolgokhoz (értsd: nem a játék első 20 órájából tartalom) :)

A Slime draws near! Command?

(#3429) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Töröltem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3430) ldave válasza Sirandrish (#3429) üzenetére


ldave
félisten

Nem megsértődni kell :P Értem én hogy örülsz neki, hogy megcsináltad az összes shrine-t és ezt közölni szeretnéd a világgal, de ettől még lehet hogy más nem tart ott és ugyanúgy szeretné a meglepetést érezni, mint te.

Pl múlt héten tele volt minden oldal hírekkel, hogy mi a jutalom az összes Korok megtalálásáért, alig tudtam elkerülni, hogy nem lőjjem le a poént, pedig 99% hogy én magam nem fogom összegyűteni. Majd megnézem mi lenne a jutalom, amikor én úgy döntök.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3431) adalbert1


adalbert1
veterán

Különböző bónuszokat adó ruhákból érdemes az egész set-et összegyűjteni, jár akkor valami extra bónusz?
Konkrétan a fire resistance érdekelne, 2000-ért drága a sisak, de a páncél és a nadrág megvan már, az elég a Divine Beast legyőzéséhez?

(#3432) ldave válasza adalbert1 (#3431) üzenetére


ldave
félisten

Én még nem jöttem rá pontosan ez miként van, mert van olyan ruhám, ami már alapra ad set bónuszt, pedig nincs is fejlesztve, és van olyan, amit már kétszer fejlesztettem, de még nem ad semmi extrát. Eddig még csak két Great Fairy-t találtam meg.

A Slime draws near! Command?

(#3433) Sirandrish válasza ldave (#3430) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem volt benne semmi meglepi, mert már más 15 helyen 32 alkalommal elspoilerezte.

adalbert1 Csak a bonusz mértéke nő.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3434) boost válasza Sirandrish (#3433) üzenetére


boost
addikt

Eddig elkerültem. Èn se azt mondom, hogy törölni kell,hanem az ilyent spoiler tagbe tenni. Szeirntem tedd fel újra, biztos lesz, akit érdekelni fog.

És természesen gratula!

Használtál térképet, leírást a megtalálásukhoz, vagy mindet magadtól,vagy quest segítségével?

[ Szerkesztve ]

(#3435) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként azon filóztam..nem tudom ki tudja meg ki nem, de ugye ha minden megvan akkor sincs meg a két sor szív, ami tök fura és szokatlan. Aztán beugrott és biztos vagyok benne hogy a SP hozza meg a maradék szíveket, vagy pár Shrine vagy 1-2 boss kíséretében :K

(#3434) szgergely 96ot (vagy 98at) találtam meg magamról a többihez pedig ezt használtam :

Egy kisebb térkép..semmi extra, de enélkül biztos lett volna még néhány órácska...volt olyan hely ahova már sose mentem volna vissza Shrine miatt, aztán mégis kellett :D

Az viszont totál érdekes hogy minden Shrine megvan, viszont nincs kész minden Shrine quest...nem is értem az hogy lehetséges..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3436) grosy válasza adalbert1 (#3431) üzenetére


grosy
senior tag

Nem csak a bónusz mértéke növekszik, hanem újakat is kaphatsz, ha teljes a set. Nem fagyaszt meg semmi, nem csak a meleget bírod, hanem az áram sem hat rád stb. Érdemes mindegyikből a teljes set.

(#3437) grosy válasza ldave (#3430) üzenetére


grosy
senior tag

a 900 Korok jutalmát nyugodtan megnézheted, mert zseniális, és nem vesztesz semmit :DDD

(#3438) Sirandrish válasza grosy (#3436) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ez új nekem is.
És az igaz hogy ha tuningolom akkor is kaphatok új bonuszt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3439) boost


boost
addikt

Ùgy már én is jártam, hogy kezdo"dött egy Shrine quest, majd mutatott egy festményt, és fel kellett ismerni, hogy merre van, majd megjegyezte, hogy habár ezt én már megtaláltam. Szóval teljesítettem is. :D Szóval a Shrine megvolt, a quest még nem hozzá, egészen addig.

[ Szerkesztve ]

(#3440) Sirandrish válasza boost (#3439) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De érted..ha a Shrine megvan, akkor a questnek is meg kell lennie nem?
Mondjuk az előfordulhat esetleg (nem tudom hogy itt erről lehet-e szó) hogy mikor odamész, totál egyértelmű hogy mi kell, és nem is keresel senkit és semmit csak csinálod.
De akkor is megadhatná nem? Vajon az %ban akkor lemaradás?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3441) boost válasza Sirandrish (#3440) üzenetére


boost
addikt

De nem, mert ez egy olyan shrine quest volt, ahol a shrine akkor is elerheto volt, mikor még nem teljesítetted a questet. A quest csak segített volna megtalálni. Aki adja a questet nem tud róla, hogy te már megtaláltad, ha nem mondod el neki.

[ Szerkesztve ]

(#3442) Sirandrish válasza boost (#3441) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor lesz még mit átnyálazni :D
Egyébként kb ezt írtam az előbb. Nem volt nehéz ezért lényegében az NPC segítsége nélkül is boldogultál.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3443) boost


boost
addikt

Megéri vásárolni a spéci nyilakat, hogy Guardianokat nyirjunk ki?

(#3444) ldave válasza Sirandrish (#3442) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy az a fura, hogy van olyan Shrine Quest ahol csinálni is kell valamit (pl ellőni egy nyilat a Nap felé) hogy megjelenjen a Shrine (ezeket nem is jelzi a sensor ha jól láttam), máshol meg csak oda kell menni és kész is a quest.

A Slime draws near! Command?

(#3445) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A drágaköveket akkor érdemes eladni? Mire lehet még felhasználni őket? Elég jó árat kínálnak érte és most még kevés pénzem van.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3446) ldave válasza Bennyboy (#3445) üzenetére


ldave
félisten

Ékszereket lehet majd venni belőlük (amik védelmet adnak hideg, meleg, stb ellen).

A Slime draws near! Command?

(#3447) Sirandrish válasza ldave (#3444) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem, amíg nem láthatóak addig nem is jelzi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3448) Bennyboy válasza ldave (#3446) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi akkor még nem adom el őket
más: ez a shield-en csúszás vmi speckó skill vagy lehet csak simán használni?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3449) boost válasza Bennyboy (#3448) üzenetére


boost
addikt

Shielden csúszás kombinációja: védekezel, felugrasz, majd A betü. Nekem így müködik.

[ Szerkesztve ]

(#3450) tajner10


tajner10
tag

Lenne 1 gyors kérdésem (bocsi ha volt már) az istenért sem tudok rájönni arra hogy mikor kezd el világítani a master sword(amiko megduplázódik a damageja),valakinek van valami ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.