Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Sirandrish válasza #48613632 (#3800) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem itt a PH-n már mindenki végigvitte aki akarta, de mindig vannak későn csatlakozók, mint pl te, így nem árt használni, nehogy valaki belefusson valamibe, amibe nem szeretne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3802) koncsik válasza Sirandrish (#3801) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Persze, mindenki... nem azért vannak a játékok, hogy játszunk velük... :N ;) :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3803) Sirandrish válasza koncsik (#3802) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Te a későn csatlakozók közé tartozol..igaz hogy megjelenés napján vásárolsz, de mire odaérsz, már elévül :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3804) koncsik válasza Sirandrish (#3803) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez az életem... :K :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3805) Sirandrish válasza koncsik (#3804) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy nyugi..én is csak egy fokkal vagyok jobb nálad :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3806) PhilBrick válasza Sirandrish (#3801) üzenetére


PhilBrick
őstag

En mondjuk épp ma vettem meg. :)

(#3807) Sirandrish válasza PhilBrick (#3806) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És pont erről beszéltem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3808) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hali

Ezek a spicy pepper-ek nem termelődnek újra?

Már csak ez hiányzik a főzethez de mintha nem dobná őket újra a játék.
Vagy hol tudok találni??

(#3809) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Meggyütt a Legend of Zelda Encyclopedia :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3810) #48613632 válasza gainwardgs (#3808) üzenetére


#48613632
törölt tag

De, újratermelődnek. Tudtommal minden újratermelődik. Csak nem mindenhol van belőle.

(#3811) Sirandrish válasza koncsik (#3809) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah, és milyen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3812) koncsik válasza Sirandrish (#3811) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem gondolod, hogy kibontom? ;) :DDD
Ha megtörtént, megírom.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3813) Sirandrish válasza koncsik (#3812) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az én anyámat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3814) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Skyward swordról pár szó.
Ez a mozgásérzékelős irányítás megöl, katasztrófa.
Majd jön hogy "jaj annyira nem," meg "kalibrálni kell és jó lesz."
Nem nemlesz. Alapból félve vágtam bele ebbe a zeldába pont a mozgásérzékelős irányítás miatt.
Az meg hogy semmit nem lehet kurva nyilakkal vagy a stickel mert mindenre rá kell mutatni, na az instant agyf#sz.
A másik dolog hogy ha felveszek egy itemet, miért lèp be a menübe és mutatja meg hogy hova gyüjtöm mikor már van belőle 31db.?

Meg még annyi kis apróság hogy azt hittem a csaje aki a kardban lakik ilyen normális személyiség lesz és nem ilyen "85% esély," mint valami computer.

Ezeket leszámítva vagyis inkább ezek ellenére is egy marhajó zelda ez, akárcsak az előző részek.
Gyűjteménybe megmarad de nem hiszem hogy mégegyszer végig fogom játszani.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3815) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3814) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nocsak...vettél Wii-t? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3816) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3815) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Becseréltem a 2ds-t.
Ez a zelda ugye félig kimaradt mert anno nem értünk a végére és gondoltam ideje bepótolni mert most úgyse nagyon van játék ps-en.
Ahogy írtam, a zelda k.vajó, a mozgásérzékelés okádék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3817) Scholes9 válasza Kvelstadt (#3816) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg otthagytam a Breath of the Wildot már jó ideje :D Most leköt a PS :) De lassan visszatérek szerintem. Csalogat a Pro kontroller :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3818) Kvelstadt válasza Scholes9 (#3817) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem vagyunk egyformák de elképzelni nem tudom hogylehet azt félbehagyni. Nekem nem volt választásom sem annyira vitt a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3819) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3816) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megnéztem én is most, mert már rég volt mikor SS-t toltam.
Hát nem vagyok egy grafika fanatikus, de 55colos írtó csúnya...nem is az hogy csúnya. de szinte homályos :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3820) #48613632 válasza Kvelstadt (#3818) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én úgy hagytam abba, hogy kitettem a PC-t nagyképernyőre, és elővettem a Witcher III GOTY-t

(#3821) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3819) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na igen, mai tv-n az a grafika elég durva még az én 32es tévémen is.
De ez nem is zavar.
Most is boss volt és hát egyszerre élvezem a zeldát és kapok agyvérzést az irányítástól.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3822) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3821) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A grafika engem sem, de a homály már igen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3823) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3822) üzenetére


Kvelstadt
veterán

És akkor itt jövünk rá hogy mi értelme volt a wii u-s hd kiadásoknak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3824) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3823) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Esküszöm pont tegnap jutott eszembe hogy a WW meg a TP miatt a Wii-t uppolni kéne egy U-ra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3825) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3824) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A wii u lejátsza a wii játékokat? Esetleg a gc-seket?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3826) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3825) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Wii-set tán igen, de a GC-set tuti nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3827) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na a végére értem.
A final boss úgy nézett ki mintha valamelyik tekkenből jött volna. Na és mire jöttem rá a végére, na mire? A védekezés jól időzítve nem csak pajzsot ránt hanem konkrétan parry. Ezek után már jóval egyszerűbb volt a boss. Meg lett volna a játék is.
Side questekből az elején vagy kettőt ha megcsinàltam, mert a botrányos irányítás miatt csak meg akartam kapni a storyt és túllenni rajta.
Volt olyan zelda amiben nem sikerült mindent megcsinálni, de ez az első olyan ahol nem is akartam, szintén az irányítás miatt.
Kár érte mert remek játék volt és nagyon megvolt a zelda hangulat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3828) Scholes9 válasza #48613632 (#3820) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3829) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék Breath of the Wild-al kapcsolatban. Volt már valaki, akinek bebuggolt a játékban a "Sign of the Shadow" shrine quest? Nálam az a probléma, hogy hiába lövöm el a torony irányába az íjvesszőt, semmi sem történik. Rengeteg alkalommal próbáltam a kellő időben, de semmi. Esetleg tud valaki megoldást?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3830) Crvsh3R válasza Crvsh3R (#3829) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Közben megoldottam. Mivel emulátorral tolom a játékot, így 30 fps lock-ot be kellett állítanom és így már működött.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3831) gbela válasza Crvsh3R (#3830) üzenetére


gbela
senior tag

Szia,
épp azért jöttem a topicba mert annyit hallottam a Breath of Wild-ról, hogy meg akartam kérdezni lehet e PC-n tolni. A hozzászólásodból kiindulva lehet. Milyen emulator kell hozzá? Irányba tudsz (vagy bárki más) állítani?
PC-n egér + billel toljátok, vagy valamilyen kontrollerrel azért?

[ Szerkesztve ]

(#3832) Sirandrish válasza gbela (#3831) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sajnos lehet, de ez nem az a hely! Itt nem fogsz ezzel kapcsolatban információt kapni, és megköszönném ha nem is kérnél!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3833) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Fiamnak készítettem szülinapjára. Jysk-es elemes gyertáyval pedig a sötétben vibrás is a szemében a fény.
A szeme foszforeszkáló anyagból van.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3834) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Most készül egy Guardian is. A teste már megvan, hamarosan a lábai is. A festés lesz a legnagyobb meló rajta.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3835) #09990144 válasza Mp3Pintyo (#3833) üzenetére


#09990144
törölt tag

Wow, menő lett! :K Funkcionál is, ki lehet nyitni?

(#3836) Mp3Pintyo válasza #09990144 (#3835) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Persze :) A Super Mario amiibo pont belefér vagy a gyertya éjszakára, hogy ijesztő legyen :D

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3837) Sirandrish válasza Mp3Pintyo (#3833) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon fasza :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3838) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Na végre én is tudok játszani a BoTW-vel. :)) :C

Élvezetes a játék, bár nagyon más a régi zeldákhoz képest. Shrineokon kívül eddig nem is találkoztam dungeonokkal. Vannak egyáltalán benne? (Nem olvasok semmit online, nem akarok spoilert, sry. ezért nem googlezom ki)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3839) Mp3Pintyo válasza Ganz-[HUN] (#3838) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Ha nem is dungeon de van olyan hely ahol elég sokáig kell életben mkaradnod miközben haladsz előre :D
Viszont elképesztő jó kületésekre lehet lelni.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3840) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#3838) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tényleges Dungeonok sajnos nincsenek benne.
Vannak ugyan "dungeonok" (bár rohadt kevés), de azok sem a megszokott Zeldás útvesztők...de majd meglátod.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3841) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Csoki
Srácok, mi ez a kavics?

Még egy kérdés:
Shield-del vannak problémáim. nem tudom mikor target lockol, A-val mikor veszi elő, és mikor teszi el, meg ilyenek. Néha amikor ZL-llel lockolok akkor előveszi, náha nem. A-val néha fut, néha elő veszi a pajzsot. Fel tudná l világosítani?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3842) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Aki esetleg lemaradt volna róla!

The Legend of Zelda: Link's Awakening – Overview trailer (Nintendo Switch)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3843) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3842) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Aki zeldás az tudjon róla! :)
Én pénteken megyek vadászni mert kazisan akarom, és hiába rendelném mert nem vagyok otthon hogy átvegyem, úgy meg képesek olyan értesítőt hagyni hogy másnap hoo vehetem át. Az meg ugye már pont egy nappal később van az elfogadhatónál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3844) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3843) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elvileg nekem holnapra ideér a linited verzió :)
A könyvre nagyon kíváncsi vagyok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3845) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3844) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én léálltam a limiteddel. Majd akkor veszek legközelebb mikor kiadnak valami tényleg olyat ami végig tetszik.
Botw-ből is akartam mert sose volt még gyűjtői zeldám, de az a kard "szobor" elég rosz vicc volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3846) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3845) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a kard egy vásári gagyi volt..épp ezért nem vettem meg a limitedet.
Ebben viszont az a könyv nagyon ottvan, és bőven megéri azt a néhány plusz ezrest nekem!
A fémtokra például egyáltalán nincsen szükségem, így azt el is adom belőle (már van is vevőm rá), így tényleg csak pár ezresért kapom meg magát a boxot, és azt a csodaszép színes könyvet :K

Fémtokhoz még annyit hogy tök jópofa, meg értem én hogy ez a rész eredetileg GB-re jelent meg, de szerintem ha Zeldás lett volna (nem csak belülről) nagyobbat ütött volna...és nem mellesleg el sem adtam volna, így viszont számomra totál érdektelen!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3847) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3846) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Néztem azt a tokot. Nekem se jön át ez a mekkora fun hogy retro. Főleg az után hogy milyen k.vaszép fémtokja van kb bármi más játéknak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3848) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3847) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jópofának jópofa, de kb ennyi. Szerintem nagyon nem passzol a játékhoz.
Vagy ha már GB akkor lenne semleges teljesen és akkor bármihez "passzolhatna" amihez épp akarod. De hogy konkrétan Zeldás a belseje, így tényleg nem értem.

Viszont az az Art Book nagyon ott van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3849) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Zelda - Link's Awakening

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3850) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3848) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Volt pár ilyen artbookom mikor vettem a gyűjtői kiadádokat. Mindet átlapoztam egyszer oszt többet sose. Persze tudom hogy van ezeknek céljözönsége de én már nagyon nem tartozom közéjük.
Nekem elég az amibo. Azok elég szépek is meg annyit megérnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.