Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Furcsa problémám van a TotK-ban: ti nem érzitek, hogy túl gyorsan tölt a játék? Egy csomószor előfordult már, hogy a töltőképernyőn megláttam egy hasznosnak tűnő tippet, de egyszerűen nem volt elég idő hogy 2-3 sort végigolvassak... :D

(#4102) icemad válasza Sanraith (#4101) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos ez nálam is ilyen. Gondolom később kap valami patch félét, hogy pl A gombbal indítsd el a játékot. Ezt meg majd a menüben lehet be/ki kapcsolni. Esetleg a játékban lesz majd egy tippek rész, ahol ezeket a tippeket vissza lehet olvasni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4103) Phobion


Phobion
őstag

Én még nagyon az elején járok, a 3. kezdő shrine felé igyekszem. A Flux Construct I-et ti is legyőztétek?

Azt gondoltam, hogy összehajtogat majd, mint a kartondobozt, de nagyon egyszerű volt. :))

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4104) hombre[EU] válasza Phobion (#4103) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jó kis boss design volt. könnyū volt persze, majd a X-es már nem lesz az :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4105) Phobion


Phobion
őstag

Te jóságos ég, konkrétan megdupláztak a map mérete a Depths világgal?! :Y
Gondolom a lebegő szigetek nem fednek le ekkora területet. Pedig az nagyon tetszik. : (

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4106) hombre[EU] válasza Phobion (#4105) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ment is a zonaite farmolàs :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4107) Phobion


Phobion
őstag

Ajjaj. 🤓🙈

New duplication glitch that doesn't require the item in the last slot nor deletes anything. Just shield hop, grab 5 of what you want, press B +Y at the same time, profit.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4108) hombre[EU] válasza Phobion (#4107) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csalás. ne csináljátok. majd master mode-ba :D bàr addigra nem kipeccselik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4109) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akartam is már kérdezni, hogy tárgyaknál/anyagoknál van valami felső limit, hogy egyszerre mennyi lehet nálunk?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4110) Phobion válasza hombre[EU] (#4108) üzenetére


Phobion
őstag

Hát az, nem látom értelmét jelenleg.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4111) hombre[EU] válasza Phobion (#4110) üzenetére


hombre[EU]
veterán

saját magaddal szúrsz ki,mert elveszed a játékélményt. tegnap fél órát bóklásztam a Depthsben és farmoltam a zonaite-ot battery upgrade miatt,közben felfedezés a sötétben, nagy harcok...mindezt bukod a cheat kóddal

Life, Uh, Finds A Way

(#4112) sirarcheer válasza icemad (#4109) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ha jól tudom csak a pajzs, íj és kard limites a többi "végtelen" lehet. A véges helyű eszközöket is lehet később bővíteni.

PSN: sirarcheer

(#4113) Sanraith válasza sirarcheer (#4112) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A "főtt kaja" táska is véges, nekem folyton betelik.

(#4114) sirarcheer válasza Phobion (#4107) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekem nem megy ez a glitch.
Felugrok a pajzsra, a levegőben kiválasztok öt dolgot:
- ha kilépek a menüből akkor eldobja ami a kezébe van a földet éréskor.
-ha még a menüben nyomok B+Y akkor elhasznál egy itemet.

Vagy nem így kell. :DD

PSN: sirarcheer

(#4115) sirarcheer válasza sirarcheer (#4114) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Hogyan lehet a megtört szíveket megjavítani? :DDD
Vagyis van olyan esemény amikor kiszürkül az egyik szív és nem töltődik vissza semmilyen health módszerrel.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#4116) Sanraith válasza sirarcheer (#4115) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Több lehetőséged is van rá:
- Van olyan növény aminek gloom gyógyító hatása van, ebből kell kaját főzni
- Ha feljössz a felszínre, ott automatikusan feloldódnak a szívek
- Ha aktiválsz a föld alatt nagy fényt árasztó struktúrákat, akkor alattuk állva is megjavulnak a szívek

(#4117) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Amikor megvettem az új Zelda-t eszembe jutott, hogy a
Zelda BOTW -hoz egyből megvettem a dlc-t.
Így polcra dobtam az új Zelda-t és mondom akkor előbb dlc.
Több mint egy hete nyüstölöm a BTOW -ot, de dlc-nek nyoma sincs.
Irja , hogy megvan, és mindegyiket mutatja is. Tehát anno tuti jól aktiváltam. De sehol se találom hol van.
Kerestem neten térképet, és ahol a dlc shrine lenne, ott nincs semmi. Gondolom beszélni kell vkivel. De a neten sehol se találom hogy kivel hogy végre elinduljon a dlc.
A dlc ruhák megvannak. Nem is tudtam, hogy azok dlc cuccok.
Játék közben találtam.
A master menü is ott van.
Csak maga a dlc quest-eket nem találom. :F

(#4118) lanszelot válasza Phobion (#4107) üzenetére


lanszelot
addikt

Amiibo, és egy rakat cuccot kapsz.
Bár van napi limit, de ha zelda bttw amiibo-t használsz akkor jó cuccokat ad. Vagy azt az egy új zeldásat az is.
A többi csak kaját dob.
Ez nem is csalás és mindig működik, működni fog :)

(#4119) hombre[EU] válasza lanszelot (#4117) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a champions akkor aktív,ha legyōzted mind a négy beastet. utána a kezdō shrine-ba kell visszamenni,ahol link felébred a játék legején
a màsik (trials of the sword) pedig a korok erdōben, a master sword helyén indul

Life, Uh, Finds A Way

(#4120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear :DDD

Live-Die-Respawn

(#4121) lanszelot válasza hombre[EU] (#4119) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a választ.
Már csak a fő boss van.
M8nden más megvan. 2 shrine hiányzik.De minden más kész, labirintusok, trial sziget, minden.
Az erdőben is megvan minden. Nem találtam ott többet
A kezdő helyre nem jutott eszembe hogy vissza menjek.

(#4122) hombre[EU] válasza lanszelot (#4121) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az erdōben ott,ahol a master swordöt kihúztak a földbōl na onnan indul az egyik dlc. több arénából áll, 3 stage és mindegyik végén erōsödik a master sword
az is lehet,hogy már végeztél vele

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4123) lanszelot válasza hombre[EU] (#4122) üzenetére


lanszelot
addikt

Még nem találtam rá a küldetésre.
Köszönöm szépen a segítsége :R

[ Szerkesztve ]

(#4124) rumkola válasza lanszelot (#4123) üzenetére


rumkola
veterán

Nekem egyből megjelenit a küldetések közöztt, nem kellett keresgélnem emlékeim szerint.

(#4125) stefi76


stefi76
tag

Rekordmennyiségben veszik a Nintendo új játékát

Mindössze három nap kellett ahhoz, hogy a Nintendo Switchre május 12-én megjelent The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom bődületes eladási rekordot tudjon produkálni: az új fantasyjátékból 72 óra alatt lelt gazdára 10 millió példány

[link]

(#4126) icemad válasza stefi76 (#4125) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem semmi eredmény, de szerintem jogos is. Jó cucc lett. Kíváncsi leszek, hogy lesz e hozzá dlc.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4127) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

20+ óra után elindultam a kismadárral bosshoz(?). epic kaland :)

Life, Uh, Finds A Way

(#4128) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Carbot

Go Gunners!

(#4129) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

Ti hogy csináltátok?

Rito Village: Megcsináljam előbb a Stable látogatós mellékküldetést vagy egyből mehetek oda, ha át tudok repülni? Kell oda valami extrém fagyás elleni gear vagy elég az ami rajtam van és ad némi frost resistance-t? 🤔

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4130) hombre[EU] válasza Phobion (#4129) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ugyanúgy,ahogy a botw-ban, ritoban árulják a cold res. ruhákat

Life, Uh, Finds A Way

(#4131) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

negyed órát ba**akodtam az Orochium Shrine-nal aztán kigugliztam...ez nettó szivatás volt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4132) cactuar válasza hombre[EU] (#4131) üzenetére


cactuar
aktív tag

Most értem ide. Nekem is kellett guide, magamtól eszembe nem jutott volna, hogy belesétáljak a lézer csapdába :D

(#4133) hombre[EU] válasza cactuar (#4132) üzenetére


hombre[EU]
veterán

összesen már lement olyan ~30 shrine és eddig ez volt az egyetlen,ami ilyen "butácskára" sikerült.
egyébként tegnap pár órát lent voltam a depthsben, valaki talált már ott shrine-t vagy oda le nem raktak?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4134) peternac válasza hombre[EU] (#4133) üzenetére


peternac
tag

lent nincs shrine
viszont a shrine-ok es a lightroot-ok kozott van osszefugges, ha jobban megnezed
nekem ez 50 ora jatek utan esett le :DDD

(#4135) hombre[EU] válasza peternac (#4134) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hogy a lightrootok felett mindig shrine van? :) azt már megfigyeltem a mapon, de lore/story szinten még nem találkoztam a dologgal.

ha valaki szeretné megosztani a screenshotokat hajrá-> Konzol Screenshot topik . ne csak egyedül spammeljem tele zeldával :D

Life, Uh, Finds A Way

(#4136) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Tudom ez nem amiibo topik, de Zelda.
Az új amiibo-m :

(#4137) koncsik válasza lanszelot (#4136) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Van amiibo topik, bár nem szeretem, ha megzavarnak magányomban. Egyre szebb az amiibo-k kidolgozása, szerencsére már nem jelenik meg minden hónapban 3...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4138) Sirandrish válasza koncsik (#4137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elfogytak a Nintendo karakterek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4139) Phobion válasza cactuar (#4132) üzenetére


Phobion
őstag

hát ez a Sifumim eddig a legmoslékabb :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4140) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Zelda BOTW volna pár kérdésem:
-1- fel lehet a ruhákat húzni valahogy.
De hogy?
Pl phantom ruha egy kard -os és valahogy 3 kardosat lehet csinálni belőle. Ancient ruha 1 kék csigás és 3 kék csigásat lehet csinálni...stb

-2- Illetve 18-ig tudtam a tündérnél felhúzni a ruhát, utána kérdőjelek vannak. Ezek szerint ott is lehet tovább húzni. Azt se tudom hogy.

-3- mellék küldiknek van valahol egy listája? Mert most is találtam egyet a neten ami nekem nincs.

(#4141) hombre[EU] válasza lanszelot (#4140) üzenetére


hombre[EU]
veterán

több tündér van
sidequest lista

Life, Uh, Finds A Way

(#4142) lanszelot válasza hombre[EU] (#4141) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a választ

Igen, már minden megvan. De az egyik a lófejű csak kijön, elmondja hogy jó vagyok a lovakhoz és vissza megy. Azzal kellene vmit csinálnom?

Viszont egyik se húzza fel a kardot vagy a csigát. Legalábbis én nem találtam rá opciót.

(#4143) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

TotK-ban ha építetek egy repülő járművet, akkor nálatok ilyen szokott olyan lenni (nálam általában minden alkalommal, kedvenc-ből építek), hogy húz valamerre? Nála konkrétan a két ventillátoros repülő szerkezet (amit annyira sztárolnak a kis fogyasztása miatt) folyamatosan jobbra húz. Építési hiba?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4144) koncsik válasza Crvsh3R (#4143) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

JoyCon drift?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4145) Crvsh3R válasza koncsik (#4144) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

TotK-s Pro Controller és a Switch menüjében a tesztnél középen áll mindkettő, nem mozdul el.
Ami érdekesség még, hogy sokszor az íjazásnál is elmászik a célkereszt.

Az előbbinél ahogy olvasom másnak is van problémája, nehéz pontosan illeszteni a ventillátorokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4146) lanszelot válasza lanszelot (#4140) üzenetére


lanszelot
addikt

-1- kérdésben tudna valaki segíteni?

(#4147) Sanraith válasza Crvsh3R (#4145) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A 2 ventis cuccal a "hoverbike"-ra gondolsz? Azt ha nem építed pixel pontosan, tényleg húzni fog valamerre. Amit íjászkodásnál csinál az lehet a motion controllernek a driftje is.

(#4148) Sanraith válasza lanszelot (#4146) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ha jól értem, arra gondolsz hogy ad a ruha egy effektet, és az effektnek van 1-2-3as erőssége. Egy ruhával nem tudsz 3asat, fel kell venni az adott szetből mind a 3 elemet egyszerre.

(#4149) lanszelot válasza Sanraith (#4148) üzenetére


lanszelot
addikt

Fel vettem mind a 3at, és még mindig 1es. De ha pl megiszok vagy eszek vmit ami növeli az effektet akkor 2-es lesz.
De csak egy ideig.
Max 3as lehet. Ha pl 3as ra felhúzott ruhához iszol, akkor még mindig 3as marad, mert az a max.
De valahogy fel lehet húzni a ruhákat 3asig.
Phantom és az ancient ruhát tuti. Nem tudom melyiket lehet még felhúzni.
És azt sem hogyan kell felhúzni.
Ez érdekelne, hogy kell felhúzni hogy 3 kard legyen ott ne egy? :F
Vagy csiga az ancient -nél.

(#4150) Crvsh3R válasza Sanraith (#4147) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Igen a hoverbike-ra. Annál sejtettem, hogy az lesz a gond. Jobban aggaszt a íjjal történő célzás.
Ráírtam ez miatt a GamePark-ra, mert anélkül is zavar ebben a TotK-s Pro-ban, hogy random recseg-ropog az alja a kontrollernek úgy, hogy a sima Pro-m egyik tünetet sem produkálja (motion control rendben és nem recseg). Ráadásul drágábban csinálja ezeket.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.