Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jó játékot mindenkinek!

Sajnos az enyém nem érkezett meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4052) Phobion válasza Sirandrish (#4051) üzenetére


Phobion
őstag

GamePark este 7-ig nyitva van :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4053) Sirandrish válasza Phobion (#4052) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

300km-re vagyok tőlük, és mindjárt indulok melóba..
Az hogy tegnap lemaradt, oké...besz*ptam...de hogy ma miért nem adtál fel...komolyan mintha direkt szivatnának :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4054) Phobion válasza Sirandrish (#4053) üzenetére


Phobion
őstag

Az más, mindenesetre nem maradsz le semmiről, Zelda és Link örök! :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4055) Sirandrish válasza Phobion (#4054) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az lehet, csak tudod amikor 6 éve vársz valamire, majd mikor megjelenik akkor rajtad kívül mindenki tudja tolni, az elég gáz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4056) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

most mentem a 3. shrine-hoz és ez egy nagyon szép design,amit kitaláltak. elōtte féltem,hogy nagyon egyszerū lesz a játék (képességek, botw tapasztalatok stb), de már itt a tutorialban (szerintem ebben semmi spoiler) a játék okosan arra tanít,hogy a legegyszerūbb nem mindig a leghatékonyabb.
stamina boosttal simán meg lehet mászni (vagy léghajót építesz), de ha gyalog mész keresztül a bányán akkor hosszabb,komplikáltabb az út viszont tanulsz és tele van nyersanyaggal.
remélem ezt végig tudatosan így építették fel.

Life, Uh, Finds A Way

(#4057) Scholes9 válasza hombre[EU] (#4056) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4058) sgfool válasza hombre[EU] (#4056) üzenetére


sgfool
tag

A kezdő zónában lévő 3 shrine elérése, vagyis elérni az egyikből a másikba már az kalandos volt :) tényleg jól voltak adagolva a mechanikák

(#4059) Scholes9 válasza sgfool (#4058) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bizony. Én most vagyok az utolsóban, tegnap késő este már nem volt többre energiám :B Kiváncsi leszek a folytatásra :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4060) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

fixed device shrine meg volt? pff nem 2perc rájönni/összerakni :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#4061) sgfool válasza hombre[EU] (#4060) üzenetére


sgfool
tag

Az a fajta volt, ahol a golyót kellett célba lőni ? Sok próbálkozás után esett le nekem, hogy azokat a spéci elemet egyfajta karónak lehet használni :))

(#4062) hombre[EU] válasza sgfool (#4061) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az :D elōször azt hittem a kristály a golyókat indította el aztán csak pislogtam mit kéne

Life, Uh, Finds A Way

(#4063) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!
lovas kérdés:
Leérkeztem a a királyságba a tutorial után.
voltam a föld alatt, fotóztam szobrot. Lovakat kellett volna találnom már ? Ha igen merre ?

PSN: sirarcheer

(#4064) hombre[EU] válasza sirarcheer (#4063) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha van botw mentésed akkor ott lesznek a lovaid az istállóban
nem tudom ez spoiler? :D szerintem az csak storyra vonatkozik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4065) boost


boost
addikt

Egyrelőre egy komoly negatívumom van, hogy a BotW farkas companiont nem tették bele a mostani részbe. Meg talán kicsit sok volt az elején a mérnökösdi. Kicsit száraz és üres volt. De aztán beindul a mese. Ennek ellenére a játék kicsit tényleg üresebb, mint amihez szoktunk az előző részben. Kevesebb az NPC.

Különben nagyon élvezem most már, tetszik az új story, és az új shrine-ok is szuperek.

[ Szerkesztve ]

(#4066) boost válasza Sirandrish (#4053) üzenetére


boost
addikt

Én anno a PS4-el voltam így. Előtte 4-5 hónappal megrendeltem, vártam minden nap itt a fórumon, majd a péntek helyett valamikor kedden kaptam meg. Nagyon bosszantó volt. :F

(#4067) sirarcheer válasza hombre[EU] (#4064) üzenetére


sirarcheer
senior tag

De azt még építik a kastély előtti erődben. Vagy máshol keressek?

PSN: sirarcheer

(#4068) hombre[EU] válasza boost (#4065) üzenetére


hombre[EU]
veterán

üresebb,mint a botw? neem. lejöttél már az égbōl?
tegnap a kezdō régióból indultam rito felé és jött egy shrine, egy korok akit el kellett vinni (nem lufi meg kavics emelgetés), táblás gyerek, egy rohadt nagy enemy camp, egy barlang (npc-vel,aki quest tippet adott), 2 kút, egy hinox, szekeres disznók loottal és plussz a death strandinges izé a gloom resistance kakijával :DDD
fel van ez töltve szépen

(#4067) sirarcheer ott van egy nem messze, nyugat fele az úton

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4069) sgfool


sgfool
tag

Ezek az új shrine-ok nagyon tetszenek, van egy-két elvetemült feladvány, amit szerintem nagyon nem úgy csináltam meg, mint ahogy a nagykönyvben leírták volna, de ez a szép benne, hogy megadja a lehetőséget :) A fősztori csapást nem erőltetem, majd egyszer rátérek arra is, most csak kalandozok erre-arra. A melléküldik jó pofák, plusz piros pont a korok küldetésekért. Haneto village környékén volt egy, ahol a hegyoldalról kellett volna lemenni vele. Csóró csak úgy leszajkózott a hegyoldalról az összetákolt cuccal :DD

(#4070) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

nem igazán értem ezt a recallt. trailerben Aonuma felment vele a szigetre, de nekem az összes megáll félúton. toronyból már sikerült alacsonyabbat elkapni.
nem az akksi jelet rakja ki szóval nem hiszem,hogy azt kell upgradelni (egyébként sincs kedvem farmolni 100 charge-ot :D ), esetleg késōbb majd lehet fejleszteni a skillt,mint pl. a stasist a botw-ban?

Life, Uh, Finds A Way

(#4071) sgfool válasza hombre[EU] (#4070) üzenetére


sgfool
tag

Az a része a dolognak még nekem se tiszta, én amikor látok egy lehulló elemet, vagy eleve olyat látok a földön, felmegyek ameddig tudok vele és akkor egy területet szeletet átsiklok. A kezdő részt leszámítva a fellegekben való területbe még nem nagyon merültem bele. Viszont voltam olyan darabkán, amin volt valami furcsa kődarab, de azt még nem tudta értelmezni link, biztos majd időközben lesz okosítás, valami küldi által.

(#4072) markknight


markknight
veterán

Eddig tetszik a gém, egyedül az építés nem tetszik. Nagyon nyögve nyelős controlleren.

(#4073) sgfool


sgfool
tag

Bokoblin basz....csesztető prototípus :DD

(#4074) Sanraith válasza hombre[EU] (#4070) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Szerintem csak köve válotgatja, én eddig 5ből egyet találtam amivel elértem egy szigetet.

(#4075) hombre[EU] válasza Sanraith (#4074) üzenetére


hombre[EU]
veterán

oh, találtál olyat? én meg abbahagytam a próbálkozást. akkor lehet meg kell nézni a mapot,hogy van-e felette szigete és akkor érdemes felmenni vele hátha...

Life, Uh, Finds A Way

(#4076) Phobion válasza Phobion (#4045) üzenetére


Phobion
őstag

TotK:

How to Repair & Upgrade Your Weapons & Shields in Tears of the Kingdom

Na, ez is valami!:C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4077) Sirandrish válasza Phobion (#4076) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A játék legkomolyabb kovácsa :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4078) Phobion válasza Sirandrish (#4077) üzenetére


Phobion
őstag

Az biztos :D

Na megjött már a csomag? :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4079) Sirandrish válasza Phobion (#4078) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Felmentem érte tegnap pestre :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4080) Phobion válasza Sirandrish (#4079) üzenetére


Phobion
őstag

Szuper, akkor várjuk majd a véleményeket! :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4081) Sirandrish válasza Phobion (#4080) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát még nagyon az elején vagyok. A 3 első Shrine-t csináltam meg hogy ugye tudjak menni az idő templomába, és effektíve elkezdhessem a játékot..
Az már most kiderült hogy ezeket az építős cuccokat erősen szokni kell, mert aztán minden forog minden felé csak arra nem amerre szeretném :DDD

Egyébként itt a pakk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4082) markknight válasza Sirandrish (#4081) üzenetére


markknight
veterán

Én is szívok vele rendesen, főleg mikor átlósan van egy-egy tárgy :D

(#4083) hombre[EU] válasza markknight (#4082) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pedig egyszerū. elōször horizontálisan állítod be (jobb-bal) és ha helyes pozícióban van akkor a vertikál (fel-le).
egy bal-bal, fel-fel kombóval bármit meg lehet oldani :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4084) markknight válasza hombre[EU] (#4083) üzenetére


markknight
veterán

Lehet, de logika helyett sokkal inkább a standard Nintendós irányítással szívok.

(#4085) sirarcheer válasza hombre[EU] (#4083) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Kivéve a vitorla, mert én bárhogy forgattam hogy a farönk végére kerüljön, a farönkre merőlegesem, mindig párhuzamosan ragadt oda.

Más. Kicsit megzavart a nagy szabadság, mert lent az első terület felfedezése után amikor a négy megjelenést kell megnézni, elindultam jobbra, ,megmásztam 10 hegyet, kiderült egy képesség hiányzik (azt hiszem az, mert vízzel kell valamit csinálni) a toronynál, a shrinenál és a jelölésnél. :( Aztán megnéztem, hogy merre kellett volna indulnom és ott derült ki hogy hogyan érdemes sorrendbe benni.

PSN: sirarcheer

(#4086) Sirandrish válasza sirarcheer (#4085) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát igen...lehetne egy opció amivel kicsit jobban fogná az emberek kezét a játék, néha mutogatná hogy merre lenne érdemes menned, ilyesmi. Egy új Navi mondjuk..

Bár én még nem tartok ott hogy zavarjon a szabadság :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4087) sirarcheer válasza Sirandrish (#4086) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Elvileg javasolta játék, hogy merre kéne menni, de ugye az előző részben mutatta is, hogy arra indulj "pahaszt", itt meg semmi.

PSN: sirarcheer

(#4088) Sirandrish válasza sirarcheer (#4087) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor nincs ok a panaszra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4089) hombre[EU] válasza sirarcheer (#4087) üzenetére


hombre[EU]
veterán

konkrétan megmondta a csaj,hogy rito fele menj :DDD nem teszem spoilerbe,mert lehet más is rossz irányt választ. egyébként keletre is ott volt Hestu illetve Impa, légballonnal a "gabonaköröknél"?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#4090) sirarcheer válasza hombre[EU] (#4089) üzenetére


sirarcheer
senior tag

De Nálam nem jelöli Rito-t a térkép.

PSN: sirarcheer

(#4091) hombre[EU] válasza sirarcheer (#4090) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ugyanott van,mint az elōzōben volt :D berakod a regional phenomenon questet és a bal felsō sàrga

Life, Uh, Finds A Way

(#4092) Sonja


Sonja
veterán

:DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4093) Phobion válasza Sonja (#4092) üzenetére


Phobion
őstag

és ezt még javítani se kell :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4094) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Megint találtam egy furcsaságot.
A Fire and Ice Shrine második fázisnál amikor a nagy jégkocka esik a tűzbe, Nálam csak egy esett le, és utána semmi. próbáltam mindent (meghaltam, visszamentem az elejére, a panelt visszaraktam a helyére stb...) de semmi. Végső elkeseredésemben besétáltam a tűzbe, és akkor vettem észre, hogy egy kis jégkocka beragadt a sarokba a tűzcsovák után, ahol a tűz nem érte el, ezért a játék nem küldött újabbat. Utána már könnyű volt. :)

PSN: sirarcheer

(#4095) Sonja


Sonja
veterán

(#4096) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Még új vagyok Zelda fronton. A BOTW is megvan már jó ideje, de sokat nem játszottam vele. Ez az új rész viszont nagyon tetszik. (főleg az építés miatt.)

Ezért is kerestem meg ezt a topikot. Pár dolog még nem tiszta a topikban. Pl, ha rájöttök valami érdekesebb dologra, azt csak simán beírjátok, vagy spoiler mögé teszitek? Pl sikerült már forgó csapdát csinálnom, meg gördeszkát is. Siklóernyőt viszont még nem.

Arra sem jöttem rá, hogy a térképet, hogy lehet bővíteni. Még semmi sem látszik rajta. Jelenleg ott tartok, hogy a tutorial sziget után elmentem az első faluba, ahol egy doktornővel beszéltem, a háza tetején volt egy nagy távcső, abba is belenéztem. De a térkép maradt sötét. Mi a trükkje?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4097) cactuar válasza icemad (#4096) üzenetére


cactuar
aktív tag

Még egy kicsit haladj tovább a történetben: el kell menned a kastélyba, utána vissza a faluba. Utána kapod meg a siklóernyőt, és a térképet is akkor mutatja meg a játék, hogy tudod megszerezni.

(#4098) icemad válasza cactuar (#4097) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ahha... Köszi. Hát az még eltart egy ideig, mert minden apró kavicsot megnézek még. :DDD
Próbálgatom a recepteket, fuse képességet, stb.
Lovat viszont hamar szereztem, valami nagyfülű manó vágtázott felém, könnyen levertem, a lova meg megmaradt. De azt meg nem tudom hívni füttyszóval. :F Erre tanítani kell valahogy? Vagy már túlgondolom? :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4099) cactuar válasza icemad (#4098) üzenetére


cactuar
aktív tag

A befogott lovakat először el kell vinni egy istállóba beregisztrálni. Utána már a tiéd marad, és fütyülhetsz neki. :)

(#4100) icemad válasza cactuar (#4099) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos útközben elhagytam valahol a lovat. :B
De köszönöm az infót. 👍

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.