Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Sirandrish válasza csab2 (#3599) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mint minden Zelda játékban, itt is a Ganon fight elé tudod visszatölteni.
Viszont a csillagos mentést válaszd, mert különben olyan mintha ki se nyírtad volna. Ha azt választod akkor jelzi majd a %ot is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3602) csab2 válasza ldave (#3600) üzenetére


csab2
veterán

Mi az a csillagos mentés?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3603) ldave válasza csab2 (#3602) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az jelzi, hogy az már egy történetileg befejezett játékállás folytatása.

A Slime draws near! Command?

(#3604) Sirandrish válasza csab2 (#3602) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amikor végzel akkor feldob néhány lehetőséget hogy melyiket szeretnéd visszatölteni. A legfelső jobb oldalán egy csillag található...azt kéne visszatölteni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3605) fogtunder válasza csab2 (#3597) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is tolom még, de nagyon az elején járok, kb. 20 óra van benne, egyelőre az lenne a cél, hogy teljes legyen a térkép, de annyi minden van út közben, hogy lehetetlen koncentrálni. shrine-ok, mellékküldetések, gyűjtögetés, kiskutyafüle. mondjuk most vagyok a sivatagban, lehet ezt a divine beastet lenyomom, mielőtt tovább megyek északra.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3606) ldave válasza fogtunder (#3605) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Tudom, hogy eretnek gondolat, de érdemes a Divine Beast-eket menet közben azért megcsinálni, mert megkönnyítik a felfedezést is.

A Slime draws near! Command?

(#3607) fogtunder válasza ldave (#3606) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez az első, aminek igazán a közelében vagyok, ezt akkor megpróbálom, de mitől könnyítik meg a felfedezést? Nem erősebbek lesznek a mobok, ha lenyomok egyet? Vagy annyira sokat számít az extra képesség, amit kapsz utána?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3608) Sirandrish válasza fogtunder (#3607) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem lesznek erősebbek, viszont rengeteget számítanak a képességek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3609) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Végre én is haladok a játékkal, kb 30 óra alatt megvan a 4 Divine Beast is, továbbra is zseniális ez a játék. :)
Egy olyan kérdésem volna, hogy valaki nem tudja, külön meghallgatható az a zene, ami akkor szól, amikor legyőztem a Divine Beast boss-t, majd jön a jelenet, ahogy beáll pozícióba és lézerrel nekiesik a várnak? Erre gondolok: [link] :R

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3610) xuldar


xuldar
őstag

Különben rájött már valaki, miért Breath of the Wild lett az alcím?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3611) fogtunder válasza xuldar (#3610) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem eddig ez a magyarázat a kedvencem :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3612) xuldar válasza fogtunder (#3611) üzenetére


xuldar
őstag

:C

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3613) Sirandrish válasza ViharVadász (#3609) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

30 óra alatt mind a 4 beast? Akkor te sokat nem kalandozol :)
Egyébként a zene gondolom rajta van a Soundtracken..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3614) fogtunder válasza Sirandrish (#3613) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én nem is értem, az hogy abszolválható. ha csak megyek, mint a hülye és nem csinálok shrine-okat, amik kellenek, hogy legyen stamina/health akkor is simán 15 óra, mire bejárja az ember a térképet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3615) Sirandrish válasza fogtunder (#3614) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha valaki kőkeményen nekifekszik akkor simán megoldható. Kérdés hogy mennyire éri meg :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3616) fogtunder válasza Sirandrish (#3615) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó, nyilván meg lehet csinálni, gondolom speedrunnerek bőven hamarabb is megoldják, csak egyszerűen annyi dolgot vág hozzám a világ, hogy lehetetlen haladni, mert folyton letérek az útról valamiért.

és számomra pont ez az egyik fő vonzereje a játéknak, hogy ennyi mindent lehet csinálni és kvázi bármit enged a saját szabályrendszerén belül.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3617) Sirandrish válasza fogtunder (#3616) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is így vagyok vele. Kinézek egy pontot hogy na oda el kell mennem, akkor minimum 2 shrine, 5 korok, 1-2 side quest meg a franc tudja még mi eltérít. Persze lehet ezt sokkal célirányosabban játszani, és hát nem vagyunk egyformák ugye :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3618) xuldar


xuldar
őstag

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3619) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv! Mik azok a drágakövek amiket nyugodtan eladhatok vendornak, tehát nem kell majd semmire? Végre lett hivatalos lovam. Reggeltem az istállónál. Lehet valamivel tápolni? Almát már adtam neki de gondolom annyit ér mint ha simogatnám. Zseniális ez a játék de ezzel úgy sem mondok újat.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#3620) fogtunder válasza Bennyboy (#3619) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az olcsóbbakból sok esik, azokból lehet eladogatni, ha nagyon kell a pénz, de én rubint, gyémántot, zafírt soha nem adok el, de alapvetően mindegyikből fog kelleni később erre-arra.

a lónak almát adtam, amíg nem lett 100% a bond, de amúgy leszoktam a használatáról, mert az istállókból aránylag kevés van és hatékonyabb a fast travel, ha már elég sok shrine-t és tornyot megcsináltál.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3621) Sirandrish válasza Bennyboy (#3619) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én minden drágakövet eladok. Jó, ez nemigaz, mert amíg nem kell a della addig elvannak nálam, de amúgy gond nélkül eladom. Még nem hiányoztak. A paci szuper dolog, de szerintem totál hasztalan ha használod a fast travelt. Mire elérsz egy istállóhoz, majd onnan ahova akarsz, már rég ott lehetsz másképpen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3622) Bennyboy


Bennyboy
őstag

jó biztosan gyorsabb de annyira hangulatos még ha a legalapabb lovam is van. A másik meg az, h egy csomó dologról lemaradok ha a fast travelt használom.

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

(#3623) Sirandrish válasza Bennyboy (#3622) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez így ebben a formában nem igaz. Kinézel egy tornyot, mire odaérsz tuti hogy több dolog is eltérít közben.
Én fast traveleztem ahol csak tudtak, mégis majd 80 órámba került a story :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3624) csab2


csab2
veterán

Kezdek kicsit ideges lenni... :(((
Nekem 119 szentély van meg. A 120.-at sehol sem találom.
Ezt a listát egyesével átnéztem, mindet megkerestem a térképen a játékban. Mindet megtaláltam. Egy sem maradt ki. Ezen a listán 120 db szentély van felsorolva. Nekem viszont továbbra is csak 119 van meg. :F
Az szinte lehetetlen, hogy pont azt hagytam ki véletlenül, ami nincs még meg!!!! :((( :Y

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3625) Sirandrish válasza csab2 (#3624) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát akkor keress egy másik listát és nézegesd át újra, mert 120 Shrine van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3626) ViharVadász válasza Sirandrish (#3613) üzenetére


ViharVadász
őstag

Pedig sosem a Divine Beast a fő célpontom, én csak úgy nézelődök a területeken, aztán valahogy odakerülök arra a területre, ahol van éppen az egyik monstrum. De most majd többet fogok mindenképp kalandozni, azért fel akarok készülni a végére a játéknak. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3627) Sirandrish válasza ViharVadász (#3626) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy csináld ahogy élvezed...hisz az a lényeg :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3628) fogtunder válasza ViharVadász (#3626) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Igazából teljesen mindegy, hogy csinálod, ez a szépsége, nincs jó és rossz megoldás. Csak én imádok kalandozni ebben a világban, mert annyira jó lett, mint open world játszótér még soha nem volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3629) csab2 válasza Sirandrish (#3625) üzenetére


csab2
veterán

Kerestem egy másik listát. Ezen is 120 db szentély van felsorolva, régiókra bontva. Egyesével megnéztem a játékon az én saját térképemen, mindegyik szentély megvan, beazonosítottam. Mégis nekem csak 119 van. Valószínűsíthető, hogy a listán valamelyik szentély kétszer szerepel.
Én most nem vagyok számítógép közelben. Nagyon hálás lennék, ha valaki megtenné nekem azt a szívességét, hogy kimásolná számítógépen a szentélyek listáját, és beillesztve mondjuk Wordbe, ábécésorrendbe rakva, egyből látszódna, hogy melyik van meg kétszer. Előre is nagyon köszönöm annak, aki ezt megteszi! Hétfőn este én is meg tudom ezt tenni, de addig még szerettem volna kideríteni, hogy melyik szentté nincs meg.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3630) fogtunder válasza csab2 (#3629) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem volt olyan, amit aktiváltál, csak nem csináltál meg?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3631) grosy válasza fogtunder (#3630) üzenetére


grosy
senior tag

Igen, ez jó kérdés, mert az IGN-es lista nekem teljesen bevált, azon mind rajta van.

(#3632) Sirandrish válasza csab2 (#3629) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig valami tuti nem stimmel, mert ezek a listák jók.
Én amúgy egy egyszerű térképet használtam, és azok alapján fedeztem fel.
Semmiféle leírás, vagy kép/videó nem volt, szóval volt amelyiket kerestem egy darabig, de nekem működött..
Korábban asszem linkeltem is azt a térképet...próbáld meg azt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3633) csab2 válasza fogtunder (#3630) üzenetére


csab2
veterán

Basszuskulcs!!!
Ez eszembe sem jutott…
Lehetséges, hogy valamelyiket aktiváltam, nem tudtam egyből megcsinálni, abbahagytam a játékot és később meg elfelejtettem befejezni.
Ez bizony elképzelhető. Sőt valószínű, hiszen két lista nem lehet rossz.
Hát ez kurvajó… Most állhatok neki, az összes szentélyt újra átjárni… :O :Y

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3634) Bazsi1987 válasza csab2 (#3633) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ami nem csupa kék a térképen hanem kékes sárgás az nincs kész még 😊

(#3635) csab2 válasza Bazsi1987 (#3634) üzenetére


csab2
veterán

:R :R :R
Nagyon, nagyon, nagyon köszönöm ezt az információt! Ez alapján megtaláltam azt a szentélyt, amit valamiért – gondolom véletlenül – nem csináltam meg.
Még egyszer nagyon nagyon köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3636) Sirandrish válasza csab2 (#3635) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát akkor grat..jöhet a 900 korok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3637) csab2


csab2
veterán

Az a 900 db az nagyon durva!
Egyébként még meg kell keresnem a játékban négy mellék küldetést is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3638) grosy válasza csab2 (#3635) üzenetére


grosy
senior tag

120-ik Shrine teljesítése után kapott mellékküldetést el ne felejtsd megcsinálni ;)

(#3639) Sirandrish válasza grosy (#3638) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja...jön a brutalreward :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3640) grosy válasza Sirandrish (#3639) üzenetére


grosy
senior tag

Mondjuk nekem könnyeket csalt a szemembe az az ajándék :)

(#3641) Sirandrish válasza grosy (#3640) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is örültem azért :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3642) csab2 válasza grosy (#3638) üzenetére


csab2
veterán

Megvan.
Amúgy mire jó az a ruha?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3643) Sirandrish válasza csab2 (#3642) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra hogy tök kafán néz ki :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3644) grosy válasza csab2 (#3642) üzenetére


grosy
senior tag

Semmi extra, nem ez a legerősebb páncél/ruha, de a nosztalgiafaktor magas :)

(#3645) csab2


csab2
veterán

The Legend of Zelda: Breath of the Wild:
Kész az összes főküldetés, az összes szentélyes küldetés és az összes mellékküldetés.
Kész az összes szentély.
186 korok magot találtam meg eddig.
A térkép 38%-os.
225 óránál tartok.
Most ráállok a megszerzett ruhák kimaxolására. Nem lesz könnyű, mert ki kell hozzá nyírni egy csomó Lyent, ami iszonyú erős.

Király ez a játék!

Az a baj, hogy nekem most már ez az alap. Minden hasonló játéktól ezt a szintet fogom elvárni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3646) boost válasza csab2 (#3645) üzenetére


boost
addikt

èn komolyan tartottam töle, hogy nem fog neked passzolni ez a játék. Hétvégi COD játékosnak néztelek, és féltem, hogy ha lecseréled a PS4ed Switchre, akkor csalódni fogsz, de örülök, hogy nem így történt. Nyáron jön a hard mode, azaz a nehezített játék DLC, készülj. :DD

Ja, és persze GRATULÀLOK!

[ Szerkesztve ]

(#3647) fogtunder válasza csab2 (#3645) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nézd meg ezt, részletesen megmutatja, hogy melyik támadásukat mikor és hogyan lehet counterelni. ha pedig countereled, akkor közel nem olyan nehezek. tudom, mondani könnyebb, mint végrehajtani :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3648) csab2 válasza boost (#3646) üzenetére


csab2
veterán

Jól gondoltad, pontosan ettől tartottam én is. Az az igazság, még mindig tartok tőle, mert a Zelda ugyan bejött, de nincs garancia arra, hogy jön még nekem tetsző játék Switch-re. Sajnos FPS egyáltalán nem várható, a Mario Kart a legkevésbé sem érdekel (egyedül játszom, és úgy nem tűnik érdekesnek), a Mario Odyssey sem izgat. A Spaltoon ugyancsak nem tűnik számomra érdekesnek. Más AAA játék meg még nem nagyon látszik a láthatáron. Esetleg 1-2 olyasmit láttam, ami a Zeldára hasonlít. Ott meg ugye elég nagyra nőttek az elvárásaim. :)
Eladtam a PS4-et, mert számomra a 2 konzol nagy luxusnak tűnik. Nem elsősorban az anyagiak miatt, hanem mert nem vagyok akkora gémer, hogy két platformot is fenntartsak. Egyszerűen nem játszom annyit. Erre bejelentették, hogy a Battlefront 2-nek lesz egyjátékos módja is. :( Ha ezt előbb tudom, nem biztos, hogy eladom a PS4-et és veszek Switchet.

Milyen DLC-ről van szó? Tudsz erről írni pár sort?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3649) csab2 válasza fogtunder (#3647) üzenetére


csab2
veterán

Fúú, nagyon durva a srác!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3650) fogtunder válasza csab2 (#3649) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, elég komolyan tolja, extra heart container nélkül vitte végig, csak staminára rakott, nem tudom, mennyit kellene játszani, hogy így menjen a harc.

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.