Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) csumpa93 válasza Sirandrish (#3950) üzenetére


csumpa93
tag

Ezt is mondani akartam :D

(#3952) olbaidhun válasza csumpa93 (#3949) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nem az árral van a gond, hanem az átlag minőséggel..

80% ban a sok AAA ás, "korszerű" játékok sem tudnak megközelíteni néhány ilyen nagyszerű, örökzöld exkluzív címet.

Fordítva kéne lennie, hisz szórakoztatás a cél. Helyette addiktív multival, lootboxal, freetopay, lootbox, 0day dlc és többi baromsággal fárasztanak.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3953) Sirandrish válasza csumpa93 (#3951) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igazad is lett volna :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3954) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ha valaki szőnyeget szeretne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3955) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Zeldaológusok.
Mi van akkor ha mégy van egy divine beast ami adni fog egy szivet de én mondjuk shrineokból kihúzom maxra azaz 30ra? Nem engedi felvenni amit a boss ad vagy eleve a szobor nem engedi beváltani?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3956) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

CSak hogy ne süllyedjen nagyon mélyre szegény topik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3957) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nez ez nem semmi! :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3958) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Csövi
Skyward swordban mit csinálnak a pamut gombolyagok a silent realmban? (Nem mintha számítana, utolsónál tartok :DDD )

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3959) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Élesszük újra a topikot :)
[4K] Zelda Ocarina of Time Next Gen #2: Lake Hylia - Unreal Engine 5
OMG

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3960) Sirandrish válasza koncsik (#3959) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon adnám, csak sajna amint játszható verzió készülne belőle az N már töröltetné is a francba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3961) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

A LEGO és a NES ZELDA találkozása!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3962) koncsik válasza Sirandrish (#3961) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Zseni persze, de hogy mennyi idejük van másoknak :O

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3963) Sirandrish válasza koncsik (#3962) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Darabra már neked is megvan...csak egy kis idő kéne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3964) koncsik válasza Sirandrish (#3963) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3965) Praetorianus


Praetorianus
aktív tag

Sziasztok! A switches Breath of the Wilddal kapcsolatban kérdezném, hogy a DLC csak letölthető és külön megvásárolható formában létezik hozzá? Nincs belőle valamilyen all-in-one fizikai változat?

(#3966) Sirandrish válasza Praetorianus (#3965) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Heyo.
Tudtommal nincsen :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3967) Praetorianus válasza Sirandrish (#3966) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Szomorúan hallom :( Érdemes külön megvenni? Mit ad hozzá az alapjátékhoz?

(#3968) Sirandrish válasza Praetorianus (#3967) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Érdemesnek érdemes. Elég sok mindent ad. Új armorokat, új kihívást, új hard módot, új itemek amik segítenek a felfedezésben, etc etc...hja és a motor :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3969) Praetorianus válasza Sirandrish (#3968) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nem hangzik rosszul :) Köszi a választ, így már kevésbé tűnik pénzkidobásnak...

(#3970) Sirandrish válasza Praetorianus (#3969) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ennél sokkal szerényebb tartalmakat szoktak árulni sokkal drágábban :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3971) Praetorianus válasza Sirandrish (#3970) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Dobozos változat (akár csak letöltőkóddal) nincs is a DLC-kből? Csak olyan helyeken találtam eladót, ahol egyszerű letöltőkódot küldenek fizetés után. Ez tehát csak egyszer aktiválható, aztán kész? Mihez kötődik? A géphez, vagy a Nintendo accounthoz? Mi van ha mondjuk gépet kell cserélnem valamiért?

(#3972) Sirandrish válasza Praetorianus (#3971) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az első kérdésre nem tudom a választ, de szerintem nincsen, a DLC aktiválás után pedig a Nintendo Accodhoz fog tartozni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3973) Praetorianus válasza Sirandrish (#3972) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#3974) Sirandrish válasza Praetorianus (#3973) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon szívesen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3975) cactuar


cactuar
aktív tag

Feature: Zelda: Tears Of The Kingdom Trailer Breakdown - Theories And Speculation

Az új trailer minden képkockáját kielemezték, hogy kb miről fog szólni az új rész. Aki érzékeny a spoilerekre, az csak óvatosan nyissa meg. De nyilván ez még csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

(#3976) draco31


draco31
veterán

Hello!
Nemrég kezdtem a BOTW-t.
Pár dologra rájöttem már, de hogy lehet a ruhát fejleszteni, vagy van-e annak haszna?
Az inventori mennyit bír, mert eddig kb mindent is összeszedtem. Bár fegyverekből néha jó lenne többet felvenni. Lehet erre jó a jobb ruha?
Illetve a ló milyen távolságról hajlandó hozzám jönni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3977) cactuar válasza draco31 (#3976) üzenetére


cactuar
aktív tag

Helló!
Ruhát a Fairy Fountain-nál tudod fejleszteni. Kakariko village mellett van egy pl, az egyik npc mondja is.
Az inventory mérete végtelen, kivéve a fegyver, az íj és a pajzs. Ezeket korok magok gyűjtésével tudod bővíteni, miután megtaláltad Hestut.

(#3978) draco31 válasza cactuar (#3977) üzenetére


draco31
veterán

Köszi!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3979) draco31


draco31
veterán

Ez a shrime radar sokszor inkább csak bosszantásra jó. Éjjel a DK-i részen elkezdett csipogni, de fél óra mászkálás után sem találtam meg.
Tudom, hogy vannak már erre térképek, 1-2 megoldást ritkán meg is nézek, de egyenlőre próbálom megoldani plusz segítség nélkül :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3980) hombre[EU] válasza draco31 (#3979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ki lehet kapcsolni a mapon. engem soha nem hagy nyugodni aztán van úgy,hogy 1 órát keresem.
egyébként storyban hol jársz? én olyan ~30óra után még csak az elsō divine beast után vagyok, a màsodik observatoryhoz érkeztem épp

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3981) draco31 válasza hombre[EU] (#3980) üzenetére


draco31
veterán

Egyenlőre inkább csak felfedezek mindenfelé, most nem is néztem rá, de olyan 70% környéke már fel van oldva talán a térképnek.
HP már 6 van, stamina meg lett egy teljes kör már pluszban.
Az elefántot meg a tevét már láttam, de nem foglalkozom még velük. Meg a kis izéket próbálom figyelni, hogy tudjak fegyver helyeket pluszban oldani.
Én fél óra után ha nem találom, akkor ránézek egy térképre neten. De olyan is volt már, hogy akkor sem találtam, mert ki kellett robbantani egy sziklát, hogy egy kis barlangba bejussak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3982) hombre[EU] válasza draco31 (#3981) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont az ellenkezōjét csinálom :) kinyitok egy szeletet a térképbōl és bejárom keresztül-kasul (side questek,shrine-ok,korok, küklopszok stb)...ezért kb. csak 5 tornyom van megmászva,mert elfelejteném hol volt a hatàra az aktuális résznek :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#3983) draco31 válasza hombre[EU] (#3982) üzenetére


draco31
veterán

Igen, az pont az ellenkezője.
Majd elkezdem úgy én is, most egy ideig még ilyen felfedezősdi lesz :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3984) hombre[EU] válasza draco31 (#3983) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem sietek én sem...úgy tervezem,hogy májusig el leszek vele aztán jön a folytatása :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3985) draco31 válasza hombre[EU] (#3984) üzenetére


draco31
veterán

Én majd ha a Walmart akciózza 11e-re :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3986) draco31 válasza hombre[EU] (#3984) üzenetére


draco31
veterán

Pár halál után cska megtanulom már, hogy az elektromos denevéreket nem jó fém cuccal csápolni :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3987) draco31


draco31
veterán

Lóból lehet több is?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3988) hombre[EU] válasza draco31 (#3987) üzenetére


hombre[EU]
veterán

maximum 5

Life, Uh, Finds A Way

(#3989) draco31


draco31
veterán

Az min múlik, hogy az a 3db fa mellett álló cucc, akinél a fegyver slotot lehet venni, mikor jelenik meg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3990) hombre[EU] válasza draco31 (#3989) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mármint Hestu? én elōször az elsō istállónál találkoztam vele,kimaxoltam aztán mondta,hogy tovább áll. késōbb valami shrine mellett,kis erdōben találkoztam vele...onnan is tovább ment. szerintem vannak fix helyek, ha követed a "storyt" akkor gondolom mindig útba esik.
kisebb pause után én is ma kezdtem újra, megtanultam guardiant parryzni :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3991) draco31 válasza hombre[EU] (#3990) üzenetére


draco31
veterán

A szöveget annyira nem értelmezem mindig, gyenge az angol.
Akkor keresek hozzá térképet, eleinte 3 helyen voltak ott mindig, akkor ezek szerint vándorolnak.

Én 2-3 naponta játszok, de akkor egy akku töltésnyi egyhuzamban :D
Még mindig csak barangolgatok, most pl egy jó ideje a dél-keleti parton járkálok, meglepően sok cucc akad arrafelé is.
De az állandó eső az lasan kikészít, hogy olyankor nem tudok felmászni a sziklákon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3992) hombre[EU] válasza draco31 (#3991) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja én is azt csináltam,ahol a trópusi falu van :) aztán most visszamentem mellette a Hylia tóhoz,mert elōször Stasis skill nélkül jártam ott és nem lett meg a shrine, meg a híd alatt korok magok is vannak...így 30óra után már tudom mit jelentenek a szimmetrikusan elhelyezett kövek vízben vagy talajon :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#3993) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#3992) üzenetére


hombre[EU]
veterán

most meg befogtam azt a bazi nagy fekete lovat :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3994) draco31 válasza hombre[EU] (#3992) üzenetére


draco31
veterán

Igen, a korokra már nekem is ráállt az agyam. Meg a szélforgók, random kis kövek, vagy amiket gurítani lehet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3995) draco31


draco31
veterán

Ezeket hogyan lehet elmozdítani? Többször találkoztam már ilyennel, de nem sikerült még rájönni. Aztán ez alatt is ott egy barlang egy Shrine-al.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3996) hombre[EU] válasza draco31 (#3995) üzenetére


hombre[EU]
veterán

stasis skill. megállítod az idōt, ráversz párat és odébb repül

Life, Uh, Finds A Way

(#3997) Sirandrish válasza hombre[EU] (#3996) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ki lehet repülni vele a világból kb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3998) draco31 válasza hombre[EU] (#3996) üzenetére


draco31
veterán

Akkor valamit elrontok. Azt már próbáltam, nyilaztam is közben, vagy bombát robbantottam a szélén, verve is volt. De akkor gondolom nem lehet bármelyik irányba ellőni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3999) Sirandrish válasza draco31 (#3998) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De. Ráadásul még célozni is tudsz vele, mert onnan kapja az "erőhatást" ahonnan megütöd. Ahogy elkezded csápolni egy nyíl is jelzi hogy merre fog repülni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4000) hombre[EU] válasza Sirandrish (#3997) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha elvered stasisszal és ráállsz akkor elrepít?

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.