Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Šolaire válasza Sirandrish (#3697) üzenetére


Šolaire
veterán

Már kezdtem örülni :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#3702) Sirandrish válasza koncsik (#3700) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Remélem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3703) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

A Hideo Kojima Game

(#3704) fogtunder válasza fogtunder (#3692) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy héttel később teljes térkép, 3 divine beast pipa, kb. 60 shrine kész, de azért van még mit csinálni. most side questelek kicsit, még nincs komplett climbing gear, rubber armor, a barbarian setből, ancient setből semmi nincs meg, szóval azért elleszek még egy darabig, de kicsit kevésnek érzem ezt a 4 divine beastet.
ami furcsa, hogy a ganon inkarnációkkal szinte semmi gondom nem adódott, ellenben a Lynelek, na azok pillanatok alatt kicsinálnak, ha nem dodge-olok úgy, mint egy félisten.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3705) Sirandrish válasza fogtunder (#3704) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt le is írtam a cikkemben. Szerintem ezen a téren visszalépés ez a rész.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3706) fogtunder válasza Sirandrish (#3705) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, olvastam és teljesen jogos, a shrine-ok jók, csak túl rövidek, nyugodtan elfért volna minden régióban egy divine beast, vagy ha az nem is, valami giga shrine, ami ad egy heart containert/staminát.

de van benne amúgy egy csomó ötletes rész, pl. a villámlós völgy, ahol a rubber armor mellrészét kapod, csak ezek rövidek. anno a Darkseiders-ben hivatkoztak sokat a Zeldákra dungeon témában és ott tényleg nagyon jól meg volt csinálva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3707) Bennyboy


Bennyboy
őstag

bár sejtem a választ azért megkérdezem. Ha veszek majd egy switch-et akkor a wiiu-s mentésemet tudom majd folytatni? köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3708) Sirandrish válasza fogtunder (#3706) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Shrine-ok jók, de ezt régen simán megoldották mellékküldikkel.
Csak azok ugye szívdarabot adtak.
Viszont akkor is hiányoznak a Dungeonok. Rendben..kapunk 4et, de szerintem mondjuk egy Ocarinás Water Templehez, vagy WW-s Wind Templehez képest nevetségesen egyszerűek. Persze telepakolták az egész világot tartalommal, azzal nincs is baj, de ezek a másfél-két órás tematikus dungeonok akkor is hiányoznak :)

Bennyboy Szerintem jól sejted a választ. A válasz : nem :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3709) fogtunder válasza Sirandrish (#3708) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem mondjuk ez az első Zelda, mert Nintendo konzolom se volt soha, szóval ilyen direkt összehasonlítási alapom nincsen, de videók alapján mondjuk egy Wind Waker HD-t megnéznék Switchen, ha valaha kiadják.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3710) Sirandrish válasza fogtunder (#3709) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mivel a WW HD már alapba egy újrakiadás, így nem hiszem hogy jönne. Mondjuk VC-re el tudnám képzelni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3711) fogtunder válasza Sirandrish (#3710) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ja, úgy gondoltam, mondjuk ahhoz először VC kellene ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3712) Sirandrish válasza fogtunder (#3711) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja, nem ártana :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3713) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Vásároltam egy házat. Most elleszek a berendezésével :C Nem kevés pénzbefektetéssel jár ez a csinosítgatás :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3714) fogtunder válasza Mp3Pintyo (#3713) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Akkor a negyedik great fairy fountainnél fogsz majd pislogni :)

A ház még aránylag olcsó.

egyébként el kell menni snow bowlingot játszani, abból elég gyorsan lesz pénz, csak nagyon monoton.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3715) Mp3Pintyo válasza fogtunder (#3714) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Elkezdtem köveket cipelni a házhoz, hogy építsek egy szép kőkertet. Erre persze időnként resetelődik és minden kő visszakerül oda ahonnan elhoztam :( :W

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#3716) fogtunder válasza Mp3Pintyo (#3715) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Felesleges, blood moon idején úgyis reset van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3717) Vebber


Vebber
tag

Az új Zeldában, a 20 szív megszerzéséhez Wolf Linknek, nem kell a TP-ben árnyék barlang, és egyéb küldetést csinálni.
3 perc alatt beállítható az Amiibo a TP-ben.

Kipróbálva, működik:
[link]

(#3718) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!
Most jutottam hozzá,egy nintendo DS-hez,és kedvet kaptam egy kis Zeldához(Spirit Tracks),esetleg látott valaki mostanában eladó zeldát?
Sehol sem találok :(

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#3719) Sirandrish válasza promagus00 (#3718) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem a legkönnyebben beszerezhető Zelda, de ha látok szólok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3720) [Ixub]


[Ixub]
tag

(#3721) xuldar válasza [Ixub] (#3720) üzenetére


xuldar
őstag

:C :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3722) Ganz-[HUN] válasza [Ixub] (#3720) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

másik verzióját már láttam :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3723) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Breath of the Wild a hivatalos Zelda timeline-on nincs elhelyezve, de úgy nagyjából a játékban fellelhető összes bizonyíték arra mutat, hogy a Failed Hero Timeline végén van.

- Ganon felhagyott az újraéledéssel és átment full transformba, egyébiránt csak a Failed Hero Timeline-on volt mindig is démon alakja
- BotW térképe feltűnően hasonló A Link to the Past térképével (kicsit forgassátok el az utóbbit 30 fokkal)
- Spectacle Rock csak a Failed Hero Timeline-on van
- Lynel szintén a Failed Hero Timeline játékokban van ganon seregében
- best evidence: Wild Outfit, a hagyományos Link hacukát tessék szemügyre venni. Pontosabban a Cap of the Wildot - mi van rajta, ami semelyik másik idősík Linkjének a sapkáján se található meg? ;) Spoiler alert! Sárga sáv. Itt megjegyzendő, hogy nem csak elénk lett hányva az idősík, mert a rajongók könyörögtek érte, hanem a Nintendo gyakorlatilag az első epizód óta kánonban tartja a szériát - és tényleg :Y

A videó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3724) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff, de ez mocsok szép szerintem. Így is lehet rajongani a témáért:

Live-Die-Respawn

(#3725) koncsik válasza oriic (#3724) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K a ruha sem rossz :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3726) Sirandrish válasza koncsik (#3725) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt akartam írni én is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3727) koncsik válasza koncsik (#3080) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

38% off a Zelda BOTW deluxe könyvre... egyszer már töröltem... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3728) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Most érdemes előrendelni 40% kedvetzménnyel a Zelda Enciklopédiát.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3729) ldave válasza koncsik (#3728) üzenetére


ldave
félisten

Ez lesz a harmadik kötet?

A Slime draws near! Command?

(#3730) koncsik válasza ldave (#3729) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

nekem igen :K botw kimaradt, állítólag ez fullos lesz jövő áprilisban

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3731) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Nálam így fút PC-n, mondjuk azóta még stabilabb]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#3732) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hungexpo, Mondocon ma. Fénykép copyright: én.

Edit: miért fordul el thumbnailben? :F

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3733) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Guinness rekord: a világ legnagyobb Zelda gyűjteménye, Norvégia

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3734) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na üdv. Beköltözök ide is.
Egyenlőre annyi bajom van az új zeldával hogy túl nagy a világ. Egyszerre mindenhova akarok menni. :)
Pénzt hogy lehet ebben szerezni? Cswk keteskedéssel? Mert eddig csak materiált kaptam és nem mertem eladni semmit mert még nem tudom mi mire jó és mennyi kellhet majd belőle.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3735) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3734) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lesz 1-2 minijáték amivel jobban lehet pénzt keresni, de gazdag nem leszel sose :D
Én a materiálokat eladogattam...a vége fele lesz pár ékszer amire be tudod majd váltani őket, de egyik sem gamebreaker...sőt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3736) vraghdash válasza Kvelstadt (#3734) üzenetére


vraghdash
tag

Üdv

Miniboss farmolás, kaja gyártás és aldás

(#3737) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kösz az infót srácok. Nem tervezek mindent megkérdezni de most még annyira elveszett vagyok ebben az új világban hogy gondoltam pár alapvető dolgot megkérdezek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3738) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Valahol írja a játék hogy mennyi orát raktam bele eddig? Mert úgy érzem van már benne sok de persze nem elég.
Egyévként nagyon húz a a játék.
Még két térképrész hiányzik de a meglévőkön is sok még a tennivaló.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3739) vraghdash válasza Kvelstadt (#3738) üzenetére


vraghdash
tag

a switch menüjében ha jól rémlik a user profil nál van.

(#3740) Kvelstadt válasza vraghdash (#3739) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi, megnézem!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3741) petymek válasza Ganz-[HUN] (#3732) üzenetére


petymek
senior tag

Ilyen Link szettet hol lehet beszerezni?
thx.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#3742) Kvelstadt válasza petymek (#3741) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mármint a klasszik zöld ruhát? Azokat amiibok adják és azon belül is a link amiibok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3743) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3742) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha azt nézem hogy mire reagált, akkor neki real link ruci kéne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3744) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3743) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor én értettem félre. Szóval mi az a real link cucc?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3745) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3744) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ott a kép..amit felvehetsz magadra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3746) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3745) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja hogy jaaa! Igazából. Azt hittem a játékban. :B

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3747) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3746) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ejnye...állj már fel a gép elől :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3748) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3747) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd ha engedi a játék. :)
Amúgy nem is rossz ötlet ez a póló? Hol lehez ilyet kapni? :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3749) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3748) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fogalmam sincs...szerintem home made a cucc, bár hasonlót lehet biztos kapni valahol..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3750) petymek válasza Kvelstadt (#3742) üzenetére


petymek
senior tag

Nem. A képeken lévő gyerek jelmezt.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.