Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) boost válasza tajner10 (#3450) üzenetére


boost
addikt

A korábbi játékokban úgy volt, hogy ha feltöltötted, tehát ha sokáig nyomtad a támadás gombot. Itt még nincs meg az elég szív a master swordhöz.

(#3452) tajner10 válasza boost (#3451) üzenetére


tajner10
tag

Itt az van ha max hp-d van akkor pl azt eldobás gombal tudsz távolra is támadni,úgy hogy a kardot magát nem dobja el,alapttámadásoknál is szokott világítatni,az biztos hogy nem gomb kombó hanem valaminek a függ vénye :(((

(#3453) Sirandrish válasza tajner10 (#3450) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én úgy vettem észre hogy Guardianok közelébe izzik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3454) csab2


csab2
veterán

Több, mint 40 órám benne van már a Zeldában, de még sehol sem tartok. Szó szerint. Ámulva olvasom itt a hozzászólásokat, hogy milyen ruhákat lehet venni/megszerezni, ezeket még fejleszteni is lehet, 2 sor szív lehet, stb. Nekem ez a játék kitart hónapokig majd. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3455) Sirandrish válasza csab2 (#3454) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én 80 órával sem tartok sehol.
Brutál hogy csinálom a questeket, veszem a ruhákat, fényképezek stb, de a % meg se moccan :DDD
Nem is bánom mondjuk mert szeretek ebben a világban kalandozni.
Bár hozzáteszem hogy szerintem a 900 korokkal kicsit túllőttek a célon...200 még elmenne, de 900 az nagyon sok...soha nem lesz meg :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3457) csab2 válasza Sirandrish (#3455) üzenetére


csab2
veterán

Nem érted. Én tényleg sehol sem tartok. :)
Még csak most találkoztam azzal a figurával, aki beváltja a korok magokat. Nem tudok még fényképeket készíteni. Szóval tényleg sehol sem tartok. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3458) Sirandrish válasza csab2 (#3457) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor még van mire nézni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3459) ldave válasza csab2 (#3457) üzenetére


ldave
félisten

Tényleg nagyon furán haladsz :) Értem én hogy jó dolog felfedezni és bolyongani a saját utadon, de nagyon korlátozod magad a lehetőségekben, ha teljesen hanyagolod a Main Quest küldetéseket.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3460) boost válasza ldave (#3459) üzenetére


boost
addikt

Azt én is furcsállom, hgy nem tudsz fotózni. Az alap questeket javaslom azért elvégezni, hogy legala´bb az első techlabig és Impáig eljuss. Onnan indul a teljes felfedezés. Ha szeretnéd, leírjuk, hogy miket kell ahhoz teljesíteni. Addig vezet pontról pontra a main quest, onnantól elengedi a kezed.

[ Szerkesztve ]

(#3461) Hunner válasza boost (#3460) üzenetére


Hunner
senior tag

Ne csodálkozzatok rajta... Én olyan 20-25 óra körül játhatok, és bár a két spoiler tag megvan, de pont ott tartok. Ami útközben szembejött shrine abba bementem, amit láttam a távolban, oda elmentem, oszlopot másztam, kőgólemet öltem, lovagoltam fel alá, főztem stb... elmegy az idő vele simán. Úgy érzem én is magam mint a kolléga. Ennek ellenére zseniális és remekül szórakozom. :K

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3462) boost válasza Hunner (#3461) üzenetére


boost
addikt

Igen, a de két dolog amit írtam az legyen meg, azért. Addig visz a játék lépésro"l lépésre, és azzal kapsz meg mindent, amire a játék során szükséged van.

(#3463) tajner10 válasza Sirandrish (#3453) üzenetére


tajner10
tag

Köszi :)

(#3464) csab2


csab2
veterán

Ráadásul még nagy területet sem jártam be. :)
Béna vagyok, de ez van. :)
A játék nagyon tetszik, el leszek vele egy darabig.
Közben én is rájöttem, hogy a fő küldetéseket favorizálom, hogy tudjak előre haladni. Jelentem a kamera megvan, a ruhák fejlesztését adó lény megvan, Impát meglátogattam. :)

Viszont nem tudom, ez a topic segítség kérésre használható-e?

Két szentélyben elakadtam.
Ez az egyik:


Nem értem, hogy a kőtábla milyen kérdéseket és válaszokat említ. Gondolom egy bizonyos alakzatban kell lepakolni a bogyókat. De milyen kérdések és válaszok vannak???? Nem azt kérem, hogy valaki mondja meg, hogy milyen formációt kell kirakni, csak az elvét jó lenne megérteni...

A másik:


Ezt a rohadt faltörő kost ellögdöstem az ajtóig bombákkal, de hogyan tudom vele belökni az ajtót?
Privátban is jöhetne a segítség, nagyon hálás lennék érte.
Ha ez a topic nem való segítségkérésre, akkor szóljatok és befejezem. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3465) grosy válasza csab2 (#3464) üzenetére


grosy
senior tag

YouTube?

(#3466) adalbert1 válasza csab2 (#3464) üzenetére


adalbert1
veterán

Az elsőnél ha jól emlékszem 2 shrine van egymástól nem messze a 2 szemben lévő hegyen - itt az egyikben abban a sorrendben kell elhelyezni a golyókat, mint ahogy a másikban van, és fordítva is ugyanezt kell tenni.

(#3467) Sirandrish válasza csab2 (#3464) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De..Kérj segítséget nyugodtan!
Az elsőnél úgy van ahogy kolléga is irta., A másodiknál még próbáld az idő manipulálàst a faltörő koson :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3468) ldave


ldave
félisten

Ma csináltam meg a madár Divine Beast-et és a végén mondta az öreg rito, hogy a Master Sword a Lost Woods-ben rejlik. Na, most ezt a helyszínt megtaláltam, és ott bent eljutok addig a pontig, amikor is van két fáklya és egy fa, a fényeket követve. Innentől viszont nem látok semmi támpontot. Valamit nem veszek észre vagy hiányzik valami információm?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3469) Sirandrish válasza ldave (#3468) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lassan menj, és amikor elkezd feheredni a kép, azonnal fordulj vissza. Nem hosszú az a resz, simán atjutsz pár próba alatt.
Egyébként lehet hogy a hangot is tudod követni mint az OOTben, de itt pont aludt az asszony és némán toltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3470) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A rajongók már havi 23k USD-ral támogatják a Zelda PC emulátorának fejlesztését. Nintendo nem örülhet.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3471) boost válasza koncsik (#3470) üzenetére


boost
addikt

Töröld a warezt, kérlek. meg ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#3472) Sirandrish válasza boost (#3471) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha a Kotaku és minden más komolyabb oldal lehozta, szerintem itt is elfér!
Attól hogy nem támogatjuk még jelen van a világban..
Nyilván senkit sem buzdítunk a használatára!

Koncsik: Jöhetne az a tipikus Nintendos megmozdulás amikor mindent és mindenkit ellehetetlenítenek :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3473) koncsik válasza boost (#3471) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Továbbítom a topicgazdának. :R
Upd.: ja már reagált. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3474) ldave válasza Sirandrish (#3469) üzenetére


ldave
félisten

Akkor lehet a hangra kell majd figyelni, mert az elején meg a fényekre. Este fülessel megpróbálom akkor újra.

Amúgy tegnap próbaltam ki először az Ancient Arrow-t, egy lövésből leszedi az 1500 életerős Guardian-t :Y

A Slime draws near! Command?

(#3475) boost válasza ldave (#3468) üzenetére


boost
addikt

Nem. Ha keresed a Master Sword-ot, és a két lámpánál vagy, ott gyújts be egy fáklyát és onnan a fáklyának a csóváját kell figyelni, hogy merre fújja a szél, és arra kell mutatni, amerre az mutat. Egyébként ahhoz hogy megszerezdd 13 szív kell.

(#3476) Sirandrish válasza ldave (#3474) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát elvileg pont erre van kitalálva, de az egész játék során találsz vagy 10et szóval minden Guardiant nem azzal fogsz leszedni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3477) grosy válasza Sirandrish (#3476) üzenetére


grosy
senior tag

Lehet, hogy valahol tudsz venni ;)

(#3478) grosy válasza boost (#3475) üzenetére


grosy
senior tag

Kevesebb is elég :K

(#3479) boost válasza Sirandrish (#3476) üzenetére


boost
addikt

Lehet készíttetni Robbienál.

(#3480) ldave


ldave
félisten

Amúgy a bányák száma véges? Mert ugye nagyjából minden újratermelődik.

A Slime draws near! Command?

(#3481) Sirandrish válasza boost (#3479) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudom...csak nem épp olcsó.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3482) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nem tud valamelyikőtök egy normális éles képet a BotW Linkről mutatni?
Gondolkodom rajta hogy frissítem az avataromat (szigorúan Linkre), de nem találok jó alapanyagot. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3483) boost


boost
addikt

Tessék

:DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#3484) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kentaur szerű lényt hogy kell legyőzni esélyem sincs 😣

(#3485) boost válasza Bazsi1987 (#3484) üzenetére


boost
addikt

Több is van belo"le. Védekezel, és ha támad hátraszaltó, egymás után kétszer, akkor kibillen az egyensúlyából és Y-t nyomogatva támadhatsz. Ha meg neked akar futni, akkor szintén védekezés, tehát lock és balra ugrasz közben, vagy jobbra.

(#3486) Bazsi1987 válasza boost (#3485) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😉

(#3487) grosy válasza Bazsi1987 (#3484) üzenetére


grosy
senior tag

Sztázissal "leláncolod" majd adsz neki, elfutsz, kitérsz a támadásai elől, majd ismét sztázis...

(#3488) Sirandrish válasza boost (#3483) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez túlságosan vad nekem...Szolidabb nincs ? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3489) boost válasza Sirandrish (#3488) üzenetére


boost
addikt

Gyáva népnek nincs hazája :DD :DD

Különben nekem az a fura, hogy az új outfit után minden zöld link olyan old-school. Nem hittem volna, de nagyon bejött ez a kék ruha. Vagy csak a marketing.

[ Szerkesztve ]

(#3490) boost válasza grosy (#3487) üzenetére


boost
addikt

Hmm, ez eszembe se jutott. :DD

(#3491) csab2 válasza adalbert1 (#3466) üzenetére


csab2
veterán

:R
Sirandrishnak is :R
Nagyon köszönöm nektek!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3492) Sirandrish válasza boost (#3489) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én meg azt bírom hogy az adott ruhához serò is dukál. Ha felkapod az OOTs sapit akkor az az elválasztott haja lesz Linknek , míg pl a Sheik sapival az emos Sheik serot kapsz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3493) boost


boost
addikt

Pocsolya fizika :R :R :R :R

(#3494) Sirandrish válasza boost (#3493) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Esőbe "kiárad"? Az nem gyenge :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3495) ldave válasza Sirandrish (#3494) üzenetére


ldave
félisten

Ettől függetlenül azért a homokba lőtt nyílvesszőket nem fogod tudni összeszedni.

A Slime draws near! Command?

(#3496) boost válasza ldave (#3495) üzenetére


boost
addikt

nem mind! És ez komoly dolog. :DD

(#3497) Sirandrish válasza ldave (#3495) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A rohadék Nintendo lopja a nyílvesszőimet...szánalmas egy cég :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3498) boost válasza Sirandrish (#3497) üzenetére


boost
addikt

Képzelem mennyi lehet már nekik egy szerveren, valahol a főhadiszálláson....

(#3499) Sirandrish válasza boost (#3498) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A játékosok nyílvesszőit árulják szerintem a többi videó játékban.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3500) boost válasza Sirandrish (#3499) üzenetére


boost
addikt

Az hagyján, de szerintem ebben is. Én tegnap vettem az egyik vándorárustól 2x5db nyílvesszőt. Lehet, hogy innen valamelyikünké volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.