Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) boost válasza csab2 (#3648) üzenetére


boost
addikt

Zeldához már bejelentettek egy Season Pass-t.

Nyáron jön egy folyamatosan nehezedö dungeon
ùj nehéhzség mód, azaz new game +
további térkép funkciók

Télen új sztori,
új dungeon,
további kihívások

Szerencsére jön ősszel PS4 árcsökkenés az XBox One Scorpio miatt.

Amit még az idei felhozatalból ajánlok neked:
- Xenoblade 2

én magam a következő játékokat vettem / veszem meg:
- Snipperclips, kollégákkal szuper játszani
- Shovel Knight, szeretem nagyon. Nehéz, de jó kis platformer
- Jövö héten MK8D, fiam miatt. Nyilván ez többjátékos játék. De mivel eléggé le van korlátozva a videójátékos ideje, heti 1-2 órára, ezért nyáron kb 10 óra megy bele.
- Super Mario Odyssey, tökéletes, legalább 95%-os játék lesz, érzem :D

Ami még érdekel, de nem veszem meg, mert nincs annyi idő a világon:
- Xenoblade 2,
- Disgaea 5
- Splatoon 2, lesz benne single player kontent, de egyelőre kimarad.
- Rime

PS4-re
- RDR 2

Igazából nyáron keveset játszom, inkább a mozgásé a főszerep. Bicajozom, reggelente elmegyek sétálni (reggeliért a boltba, de gyalog), pingpong a hegyen a barátokkal. Ìgy nem bánom, hogy nyárra nincs nagy durranás. Elég nekem most a Persona 5, amibe 30 óránál tartok, de még 90et bele kellene tenni, meg a Zelda, amiben 90 órám van, és kb 50 shrinenál tartok. De legalább már csillagos a mentésem. Persona-ba is több időm lenne, ha tudnám vinni magammal.

(#3652) Sirandrish válasza csab2 (#3645) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gratula..kb én is itt tartok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3653) csab2 válasza boost (#3651) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3654) fogtunder


fogtunder
nagyúr

itt amúgy mindenki megvette a Switchet a játék alá? néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne az ágyból tolni a Zeldát, de 110K-t kicsit soknak érzek erre a célra, és egyáltalán nem biztos, hogy lesz bármi más idén, ami érdekelne (tudom, ez itt eretnekség, de eddig a Zelda sorozat sem volt a szívem csücske, ez a nyitott világ miatt fogott meg annyira, hogy megvegyem)

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3655) Sirandrish válasza fogtunder (#3654) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem mindenki szerintem.
Én mondjuk igen :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3656) koncsik válasza fogtunder (#3654) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Állítólag igen, de több Zelda fogyott, mint Switch.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3657) boost válasza fogtunder (#3654) üzenetére


boost
addikt

Én meg, de tényleg olcsóbb, ha csak a játékot veszed meg, és a gépet nem.

(#3658) fogtunder válasza boost (#3657) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elég nagy vívódás ez, mert amúgy a BotW nagyon komoly system seller cím lett, csak soha nem voltam egy nagy Nintendo fan és ugye a 3rd party támogatás kérdéses, hogy milyen lesz. én drukkolok nekik, mert alapvetően szimpatikus, amit csinálnak, csak a legtöbb esetben nem az én stílusom. de nem akarom nagyon elvinni ebbe a témába a topikot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3659) koncsik válasza fogtunder (#3658) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes várni, amíg több ajánlat lesz a használt piacon. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3660) fogtunder válasza koncsik (#3659) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egyrészt addigra benne lesz 50 órám és nem fogom tudni átvinni a mentéseket :( másrészt továbbra se lesz rá garancia, hogy bármi más érdekelni fog az idei felhozatalból. mondjuk ha a Metroid kapna egy ugyanilyen újragondolást, mint a Zelda, vagy ha a gyerek idősebb lenne 8-10 évvel és tudna rajta játszani, akkor talán reális lenne a dolog.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3661) koncsik válasza fogtunder (#3660) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

5, 8, 10 évesek, imádják a Switch-et. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3662) Sirandrish válasza fogtunder (#3660) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De akkor mi a gond? Akkor nem kell neked Switch..több marad a zsebben...hol itt a probléma? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3663) fogtunder válasza Sirandrish (#3662) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az, hogy nem tudok bárhol Zeldázni :P

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3664) Sirandrish válasza fogtunder (#3663) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát hát, ez biza 100Kba kerül :D
Viccen kívül...ha csak a Zelda érdekel rá, és sem a most megjelenő MK8, se a Splatoon, vagy az év végén megjelenő Mario, akkor hagyd a francba...
Mire lesz rá cím, addigra meg kened vágod majd a Zeldát, és nem lesz gond újrakezdeni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3665) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

A Breath Of Wild melyik Zelda idővonalhoz köthető?

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#3666) csab2


csab2
veterán

Ti találkoztatok a Lord of the Mountain-nel! Elég aranyos kis társaság…

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3667) Sirandrish válasza csab2 (#3666) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én igen...fel is pattantam rá :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3668) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A fényképezőt hol tudom megtalálni? Még eléggé az elején vagyok a játéknak. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3669) csab2 válasza Sirandrish (#3667) üzenetére


csab2
veterán

Én is, de úgy ledobott, mint a szar. 😀 Pedig maximális staminám van. Téged nem dobott le?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3670) csab2 válasza Bennyboy (#3668) üzenetére


csab2
veterán

Ha jól emlékszem Hatenó faluban, a tech labban. De úgy emlékszem, előtte beszélned kell Impával Kakarikó faluban.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3671) Sirandrish válasza csab2 (#3669) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem dobott le, viszont mást is akartam csinálni, így leszálltam róla. Gondoltam ottmarad, és majd elviszem beregisztrálni...hát b*szott ott maradni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3672) ldave


ldave
félisten

Infók a nyári DLC-ről.

A Slime draws near! Command?

(#3673) csab2 válasza ldave (#3672) üzenetére


csab2
veterán

Ezért a DLC-ért külön kell majd fizetni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3674) koncsik válasza csab2 (#3673) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

20 USD, akkor az 25 euro lesz kb.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3675) ldave válasza csab2 (#3673) üzenetére


ldave
félisten

Csak Season Pass van, ami tartalmazza ezt és majd a télen érkező második DLC-t.

A Slime draws near! Command?

(#3676) koncsik válasza ldave (#3675) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Expansion Pass Bonus tartalmazza a 20 dolcsiért: DLC pack 1 Summer 2017 + DLC pack 2 Holiday 2017.
Akkor ez a Season pass túlképp, igazam van vagy igazam van? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3677) ldave válasza koncsik (#3676) üzenetére


ldave
félisten

Igen, azt akartam mondani, hogy a Zelda open world air játékhoz Season Expansion Pass van :)

A Slime draws near! Command?

(#3678) koncsik válasza ldave (#3677) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3679) csab2


csab2
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3680) fogtunder válasza Sirandrish (#3664) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Na, végül találtam ma 90-ért Zeldával együtt, szóval lesz Switch, jön rá nyáron a Battle Chasers, amit eredetileg PC-re akartam, de így hordozható lesz. Holnap kukázom a 30 órát, amit beleraktam :O

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3681) Sirandrish válasza fogtunder (#3680) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az Switchen 15 lesz mert már pro vagy..hamar letolod :)
Amúgy 90ért Zeldával? Az penge ár..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3682) fogtunder válasza Sirandrish (#3681) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azért veszem meg, ennyiért el is tudom adni, miután kitoltam, ha mégis úgy adódik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3683) Sirandrish válasza fogtunder (#3682) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már van MK8, is szóval már nem szabad eladni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3684) fogtunder válasza Sirandrish (#3683) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha rá tudom szoktatni az asszonyt, akkor jó lesz az is, kellene valami, amit tudunk ketten játszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3685) Bazsi1987 válasza fogtunder (#3684) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Az asszony teljesen rákattant szóval szerintem ezzel nem lesz gond 😉

[ Szerkesztve ]

(#3686) Sirandrish válasza fogtunder (#3684) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra a Snipperclips is jó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3687) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok. Most fedeztem fel ezt a topikot. Új Zelda nagyon bejön egyelőre csak olvasgatok itt. Ősszel szeretnék beruházni egy Switch konzolra.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3688) csab2


csab2
veterán

Bocsánat, nem ide akartam...

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3689) Sirandrish válasza Šolaire (#3687) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon helyes :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3690) Šolaire válasza Sirandrish (#3689) üzenetére


Šolaire
veterán

Te játszod az új zeldát?

“Praise The Sun” \[T]/

(#3691) Hunner válasza Šolaire (#3690) üzenetére


Hunner
senior tag

Hahahaha, ő? Dehogy. :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3692) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na pár órája már játszok a célgépen, hát minden tiszteletem a Cemu fejlesztőjének, de azért ez a normális játékélmény. mondjuk nem tudom, hány óra lesz megszokni, hogy az A-B X-Y fel van cserélve az Xbox controllerhez képest, egyelőre még folyton marhaságokat nyomok. az pedig, hogy handheld módban tudok játszani vele, a legjobb dolog, nem kell folyton begubózni a mencave-be, ki lehet ülni vele a nappaliba a fotelba.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#3693) Šolaire válasza Hunner (#3691) üzenetére


Šolaire
veterán

Jólvanna :)
fogtunder:irigyellek :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#3694) Hunner válasza fogtunder (#3692) üzenetére


Hunner
senior tag

Kb egy átjátszott nap megszokni, majd utána vidám lesz, mikor a ps-en vagy az xboxon próbálsz valamit alkotni és akkor meg már a ninti áll a kezedre. Nappaliban néha ps3-on nézünk youtubeot, mert kulturáltabb mint a TV-s beépített app, és el nem tudom mondani hányszor mentem vissza a találatokhoz, ahelyett hogy elindítottam volna a videót. :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3695) Sirandrish válasza Šolaire (#3690) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát még jóhogy. :K Egy rövidke cikkecskét is írtam róla ha érdekel: Cikkecske :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3696) Šolaire válasza Sirandrish (#3695) üzenetére


Šolaire
veterán

Érdekel :) köszi.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3697) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah mi a pálya? Mit szóltok hogy állítólag telefonra is jön Zelda játék?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3698) ldave válasza Sirandrish (#3697) üzenetére


ldave
félisten

Jöjjön csak, szerintem valami puzzle játék lesz.

A Slime draws near! Command?

(#3699) Sirandrish válasza ldave (#3698) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát tuti nem a klasszikus értelemben vett Zelda :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3700) koncsik válasza Sirandrish (#3699) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hyrule Candy Crush Saga?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.