Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) boost


boost
addikt

Ki rendelte elő az új könyvet, a barnát?

Ez tök jó jegyzettömb, A5.

(#3102) koncsik válasza tajner10 (#3099) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vittem, köszi :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3103) koncsik válasza boost (#3101) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocs a külön h.sz.-ért. :R
Én megrendeltem kékeslilában... Feb.22.-én 75 Euro-ért nagyon drágának gondoltam, ma már 196-ért kínálja valaki... :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3104) boost válasza koncsik (#3103) üzenetére


boost
addikt

a spéci kiadásban? Nekem nem sikerült anno.

(#3105) koncsik válasza boost (#3104) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Limited edition, igen.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3106) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Úgy izgulok a Zelda miatt hogy nem bírok aludni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3107) boost válasza Sirandrish (#3106) üzenetére


boost
addikt

már csak 6 nap!!

(#3108) Sirandrish válasza boost (#3107) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudom én azt nagyon jól..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3109) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Preview -- First 15 Minutes of Gameplay

Mikor lesz már péntek? Vagyis szombat, mert pénteken délutános vagyok :O

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3110) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

https://www.youtube.com/watch?v=T79Z_lNST_k

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3111) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Extreme Sports Zelda: Breath Of The Wild Style

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3112) koncsik válasza koncsik (#3103) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Feladták, szerdára itt lesz! Én meg Berlinben :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3113) Sirandrish válasza koncsik (#3112) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

1. Szegééééény
2. Bakker miért nem az én címemre küldetted? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3114) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

A Zelda season pass nyár előtt nem is ad majd semmit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3115) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Nekem még Wii U-m sincs nemhogy Zelda BoTW :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3116) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#3115) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem sincs MÁR WiiU-m, és akkor mi van?
Nah de majd pénteken olyat Switchelek hogy besz*rok :D
Vagyis szombaton....ejjj...ez a munka, a játék rovására megy :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3117) Ganz-[HUN] válasza Sirandrish (#3116) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Switch meg pláne nincs.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3118) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#3117) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát még sajna nekem sincs :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3119) Ganz-[HUN] válasza Sirandrish (#3118) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

DE NEKEM NEM IS LESZ XDDDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#3120) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#3119) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah hát az már probléma :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3121) xuldar válasza Sirandrish (#3120) üzenetére


xuldar
őstag

Van, aki ezzel a "problémával" élete végéig együtt tud élni ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3122) koncsik válasza koncsik (#3105) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Úgy néz ki, ma megjön... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3123) Sirandrish válasza xuldar (#3121) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is együtt tudnék...de miért tenném? :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3124) [Ixub]


[Ixub]
tag

Nem tudom, hogy van ez a mentés a Zeldában, de csináltam egy mentést az első megoldandó feladatnál. A mágnest kapjuk meg és a mentés képen az a pozíció látszik ahol lennem kéne, de betőltéskor előről kezdi. Ez bug vagy nehezítés? Szűz vagyok még Zeldában.

(#3125) ldave válasza [Ixub] (#3124) üzenetére


ldave
félisten

A Shrine-okban csak az elején ment, menet közben nem lehet. Ill. lehet, csak betöltésnél visszatesz az elejére.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3126) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Kinek hogy tetszik az új rész? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3127) [Ixub] válasza ldave (#3125) üzenetére


[Ixub]
tag

Köszi, saját káromra rájöttem.

(#3128) [Ixub] válasza Sirandrish (#3126) üzenetére


[Ixub]
tag

Nekem ez az első, nagyon tetszik. Most keverek, hogy hogyan lehet eljutni a 4. helyszínre az öregúr kívánságának megfelelően.

(#3129) xuldar válasza [Ixub] (#3128) üzenetére


xuldar
őstag

WiiU vagy Switch?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3130) [Ixub] válasza xuldar (#3129) üzenetére


[Ixub]
tag

Switch

(#3131) Sirandrish válasza [Ixub] (#3128) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vissza kell menni. Lesz egy havas rész ahol sietni kell mert belédfagy a sz*r, vagy főzni valamit ami melegen tart. Ott fabrikálni kell majd egy hidat, onnan meg már csak egy kis hegymászás és ott is vagy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3132) [Ixub] válasza Sirandrish (#3131) üzenetére


[Ixub]
tag

Ezek szerint nem egy sorrendben csináltuk. (ez a szép a játékban) Azt megcsináltam, de a következő a nagy kanyonon túl van és nem jutottam még át a túloldalra.

(#3133) Sirandrish válasza [Ixub] (#3132) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oda meg úgy jutsz el hogy mész amíg tudsz..lesz egy nagy szakadék. Ott kivágsz egy fát..az pont hidat képez majd, aztán szintén egy kis hegymászás. :K

A másik kettőhöz vakon is eljut az ember, szóval gondolom ez hiányzik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3134) [Ixub] válasza Sirandrish (#3133) üzenetére


[Ixub]
tag

Még jó, hogy elindultam visszafele, mert zoommal ott tűnt áthatolhatóbbnak. Csak az a baj, hogy a paprikám elfogyott, szóval ha újra a hegy fele kell fordulnom akkor egy picit hideg lesz...

(#3135) Sirandrish válasza [Ixub] (#3134) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én anélkül is megoldottam...igaz..pár alma bánta de annyit megért :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3136) [Ixub] válasza Sirandrish (#3135) üzenetére


[Ixub]
tag

Most mondjuk nem játszom, de akkor is megnézem, hogy át lehet e jutni a melegebb területen. Nincs kedvem újra hegyet mászni.

(#3137) Sirandrish válasza [Ixub] (#3136) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha a hegyes rész megvan, és a másik kettő is ami a fennsíkon volt, akkor a maradékra igen..fel lehet jutni, mert én is úgy jutottam fel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3138) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#3126) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nagyon nagyon tetszik év játéka nálam sőt.... Csak egy baj van az asszony tolja most és én nézem..😁

[ Szerkesztve ]

(#3139) ldave


ldave
félisten

Ti mit növeltetek elsőnek? Staminát vagy az életerőt?

A Slime draws near! Command?

(#3140) Bazsi1987 válasza ldave (#3139) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én életet 😊

(#3141) Sirandrish válasza ldave (#3139) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Életerőt...de sanszos hogy tökmindegy volt, mert mióta megszállta az ellenfelet a powah, azóta gyakorlatilag egyhitelnek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3142) adalbert1 válasza Sirandrish (#3131) üzenetére


adalbert1
veterán

Az öregembernek van egy kis kunyhója, amiben van egy könyv egy receptjével - ha azt elolvasod, meg dumálsz vele, és utána megfőzöd neki a régi receptjét, akkor ad egy pulcsit, amivel lesz alap cold resistance-ed, abban nyugodtan lehet a havas fennsíkon közlekedni, nem kell semmit főzni majd.

ldave: én életerőre nyomtam egyet. Ez amúgy a későbbiekben is így lesz, hogy 4 darab shrine után lehet 1-et növelni valamelyikben?

(#3143) ldave válasza adalbert1 (#3142) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, nekem akkor adta oda, amikor fent találkoztam vele a hegy tetején :)

Nem tudom, még csak 7 shrine-ban voltam, nagyon az elején vagyok, majd ma délután lendülök bele.

A Slime draws near! Command?

(#3144) koncsik válasza ldave (#3143) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nyilván idejöttem, nyilván beleolvastam minden spoiler-bec :B - ezek alapján zseni a játék. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3145) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Gyerekek szégyen, nem szégyen de én több tucat Zelda végigjátszással a hátam mögött is csak szenvedek. Rettentő kemények az ellenfelek és a fegyverek is rohadt gyorsan kopnak. 1-1 értelmes fegyver a 3. ellenbe beletörik aztán jön a simogatás.
Lehet én vagyok bamba, vagy öregszem, nem tudom...de haladni alig bírok.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3146) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ha valaki kacérkodna a gondolattal hogy a staminát boostolja : 25%ot ad pluszba.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3147) ldave


ldave
félisten

Drágaköveket érdemes kapásból eladni vagy találtok helyet ahol többet fizetnek érte?

A Slime draws near! Command?

(#3148) Sirandrish válasza ldave (#3147) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Messze ugyan nem járok, de még mindenhol ugyan annyit adtak érte.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3149) ldave válasza Sirandrish (#3148) üzenetére


ldave
félisten

Én is úgy láttam, olcsóbb darabokat akkor eladom, a ritkábbakat megtartom későbbre, hátha.

A Slime draws near! Command?

(#3150) Sirandrish válasza ldave (#3149) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én nem merem még eladni, mert a franc se tudja mire lesz még jó :D
Bár gondolom amit az első néhány órában talál az ember, az nem olyan ritka :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.