Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3850) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah engem meg azok nem érdekelnek. Van ugyan pár darabom belőle, de nem látom értelmét. Mármint okos a cucc, csak én nem használom. "Szobornak" meg rohadt drága 5-6K-ért, amilyen kicsi ugyebár :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3852) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3851) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha azt nézem hogy mennyi egy nem amibonértelmes szobor akkor nem olyan drága, plusz itt amúgy sem számít drágának.
Otthon lehet nekem is csak pár db lenne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3853) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3852) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mert neked mennyi van?
Amúgy nem is az ára zavar leginkább, csak konkrét dísznek pici szerintem.

Mondjuk ha van az embernek vagy 50 darab, az már azért észrevehető :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3854) koncsik válasza Kvelstadt (#3850) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A holnapi Link amiibo fényes :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3855) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3853) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom. Így összejött pár. Szerintem vagy 20 van már.
Majd lövök egy kèpet és bedobom amibo topikba.
Én úgy veszem őket hogy ami tetszik. Van párfélw link de nincs meg mind és nem is lesz.
Ma jön egy snake meg egy ivysaur.
Piranha plant is elő van rendelve mert ő nagy kedvencem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3856) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3855) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem egy Wolf Linkem van, egy Guardianom meg egy Ganondorfom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3857) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Megérkezett...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3858) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3856) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ganon nekem is van. Másik kettő nem adja.
Viszont van toon link, majora, meg majd jön tp és sw link.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3859) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3858) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig a Guardian a legjobb amiibo amit valaha láttam...nagyon baba :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3860) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3859) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Izlések. Nekem eddig bowser a fav de a piranha plant lehet átveszi a helyét.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3861) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Megymá' ?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3862) Sirandrish válasza koncsik (#3861) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A kard és a pajzs már megvan, csak most el kell mennem itthonról..holnap meg meló, szóval majd vasárnap esetleg... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3863) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Első dungeon done!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3864) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3863) üzenetére


Kvelstadt
veterán

van benne pecázás. Gondol9m emlékszel mennyire érdekelt mindig is. :D
Viszont ki lehetett volna fogni egy üveget de vokt ott egy saját neméhez vonzódó hal és bekapta mielőtt kihúztam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3865) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3864) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már én is kipróbáltam...vagy 2 negyedszívet kaptam is, de nyilván visszamegyek még :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3866) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3865) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kettőt? Én kifogtam a legalsó nagy halat kétszer de csak egy negyedszív volt meg meglett az üveg

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3867) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3866) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én még üveget nem kaptam...de jah..2..egyszer egy 10+osért, egyszer meg egy 20+osér....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3868) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3867) üzenetére


Kvelstadt
veterán

20+? Én 33pontisat fogtam. Az üveg meg ott van a tó fenekén csak eltakarja a növényzet.
Viszont óvatosan kell kihúzni mert ha a halak meglátják ráharapnak és visszaesik a tó fenekére.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3869) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3868) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Két halat fogtam...egyet a víz felső részén, az volt a 10+os, a másik kicsit lentebb van, az a 20+os. Amit te fogtál, az jobbról jött ki a "barlangból". Én is láttam már, csak nem foglalkoztam vele.
Az üveg egyébként már megvan, de míg kihúztam belekerült vagy 50 pénzbe, mert a genyó halak állandóan rácuppantak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3870) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3869) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Legalul volt a nagyhal és nem emlékszem hogy jött e valahonnan. Én egyből kiszurtam hogy van valami a tó fenékén és arra mentem csak köcsög hal lerágta a horogról és akkor döntöttem úgy hogy jó akkor kifogom hogy ne legyen útba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3871) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3870) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én láttam ahogy jobbról kijött a barlangból, vagy mi az.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3872) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah megvan a 3. hangszer is :)
Tetszik ez a kis cuccos nekem :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3873) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3872) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ott tartok hogy keresem hol a 3. dungeon vafy inkább melyik de bemenni nem tudok mert pl víz van. Bár még nem merítettem ki minden lehetőségem mert egy tagnak kéne 5 gold leaf amiből megvan négy.
Szóval miközben írtad másik topikba hogy zelda agyé majd rájövök, én úgy voltam hogy "most mi a retkes f..t kell csinálni?" :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3874) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3873) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kell az 5 leaf...ezt csak akkor olvasd el ha már feladtad...

annyit segítek hogy mind a kastély területén van, szóval kutass :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3875) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3874) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sejtettem hogy kell. Valakit kihagytam ott. Majd megnézem ha megint lesz rá idő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3876) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Level 2 - Battle Grotto: Miért nem jelenik meg a Nightmare Key láda? Mindenkit kinyiffantottam. :W
A térképen ott van, a pályán nem látszik
. Megvan, nem mindegy a nyiffantási sorrend....

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3877) Kvelstadt válasza koncsik (#3876) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem bizony. Én is ott pislogtam. Aztán eszembe jutott hogy volt egy szobor ami mondott valami sorrendet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3878) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3877) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg "fuck off" hang van ha rossz sorrendben ölöd le a népet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3879) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3875) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kétszer én is vissza-vissza néztem, de mikor megvolt..mondom a k*rva anyádat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3880) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3878) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az még oké de én kicsit túlgondoltam mielőtt visszamentem elolvasni megint.
Szóval volt olyan verza mikor a csontit becsaltam ahol a nyul volt és próbáltam bezárni,meg okyan is mikor azt próbáltam hogy a nyúl legyen köztünk és majd ledobja a csonti.
Sőt a powedertől megmered a nyúl és felvettem és nekidobtam a csontinak.
Aztán gondoltam majd máskor felveszem a ládát, de aztán kiderült hogy abban van a boss key.
Na ekkor mentem vissza a szoborhoz. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3881) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3880) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ebben az az érdekes hogy pl én a szoborral nem is beszéltem. Szóval én tippeltem párat mikor levertem mindet (rossz sorrendbe) és ez a tipikus "nem nyert" hang lett.
Kimente, bejöttem, sorrend változik, meging szar. Ezt vagy 3szor megcsináltam és "csililililiiing" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3882) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Color Dungeon! Ki, milyen rucit választott? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3883) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Halilali!
Elkezdtem Linkeskedni Koholint szigetén. :)
Nagyon cukker a game. Nekem ez a 2. zelda játékom, a BOTW volt az első. Eljutottam az első barlangig ahova kellett egy kulcs, rácsos volt. Ide kell még valami skill az alapokon kívül? Vagy gondolkodjak még hogy lehet továbbjutni? Kardom és pajzsom van meg mágikus porom. Ennyi.

(#3884) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3883) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eddigi tapasztalataim alapján ahova nem kéne eljutnod, oda nem is nagyon tudsz. tehát ha valahova el tudsz jutni akkor azt nagy valószínüséggel meg is tudod csinálni.

Bár belefutottam egy kivételbe (lehet csak nem jöttem rá a trükkre), de az első termen nem jutottam tovább, szóval nem volt vészes a dolog :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3885) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként én időközben végeztem a 4. dungeonnal, ami összességében jó volt, de ennél ötlettelenebb, könnyebb, egyszerübb Bosst, Zelda játékban én még nem láttam. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3886) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3884) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Rendben, köszi az infót. :) Akkor majd később tudok visszajönni ide.

(#3887) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Most csöppentem bele a ninntendo világába egy switch-el :D és egy BOTW-al. Korábban már próbáltam, de csak futólagosan, de most teljes az élmény. Szóval, maga a gém magával ragadó, nagyon tetszik, de amúgy mi az objective? :D Van egy pár questem, kalandozgatok, fedezem fel a térképek, keresem a shrine-okat, de így ennyi, Van valami line amin haladni érdemes, vagy csak menj amerre "akarsz". Vagy hogyan, mi szerint érdemes haaldni a játékba? Hogy leszenk baszó cuccaim? Volt például olyan hely ahol "meleg" van, az ellen hogyan védekezek. Vannk-e valami tippek-trükkök a játékhoz, egy jóféle magyar leírás vagy segíítség?
előre köszi a segítségeket :DD :DD

(#3888) Kvelstadt válasza csumpa93 (#3887) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen, ez ioyen úgy csinálod és arra mész amerre akarsz rész. Van pár quest ami kb mutat egy útat de én pl sose arra mentem. A cél mindig az voot amit megláttam, elterelt az utamról, majd így tovább...
Kakariko willage-ből Hetano-ba nekem több mint 20óra volt az út.. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3889) Sirandrish válasza csumpa93 (#3887) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az az a játék ami nem igen fogja a kezed. Mész amerre akarsz, felfedezel, küldetéseket csinálsz, ilyesmi.
Rengeteg leírás van neten, de mivel a játék sava borsát pont az adja hogy te magad veszed kezedbe a sorsod, így ezeket én kihagynám.

Meleg és hideg ellen legegyszerübben különféle ruhkkal tudsz védekezni, mert az egyik ebben jó, míg a másik abban. Emelett persze főzni is tudsz különböző tulajdonságú ételeket, szóval hajrá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3890) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3889) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezért is vadon lélegzete. Menj ki a vadonba ismerd meg fedezd fel.
Hőség ellen a hideg fegyverek is jók. Ki gondolná hogy ilyen is van benne de van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3891) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok. Elakadtam a Links awakeningben. A level2 bottle grotto pályán egy kis kulcsot elhasználtam egy rossz irányra és most nincs egy sem pedig az kellene a továbbjutáshoz. Másfele nem tudok menni mert kell egy képesség és gondolom lassan megkapom mert anélkül semerre nem tudok tovább menni. Ilyenkor mi van? Kezdjem újra a játékot vagy mi? Ez egy bug? Már mindenfele jártam amerre lehet és itt kellene továbbjutni. De kis kulcs nélkül nem megy. :(

(#3892) #09990144 válasza BOBAKILL (#3891) üzenetére


#09990144
törölt tag

Annyira nem lehet elakadni, hogy újra kelljen kezdeni. Valamit nem vettél észre :) Megszerezted már az iránytűt? Ha az meg van, akkor ha az adott teremben van kulcs, csilingelni fog.

[ Szerkesztve ]

(#3893) BOBAKILL válasza #09990144 (#3892) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Megvan az iránytű. Hmmm...akkor még futok pár kört. Hátha meglesz. Köszi az infót

(#3894) #09990144 válasza BOBAKILL (#3893) üzenetére


#09990144
törölt tag

+ Hallgasd meg a bagoly szobrot, hátha mond valami okosságot. :)

(#3895) koncsik válasza BOBAKILL (#3891) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A térképen az összes láda nyitva van?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3896) BOBAKILL válasza koncsik (#3895) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi srácok, megoldottam. :) Azt hittem a maszkos figurákat nem lehet megölni. De kiderült h igen. Sőt! Rájöttem h van egy charge attackja a kardnak. :DDD Szóval haladok. Nem semmi ez a játék.

(#3897) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3891) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyan így jártam. Elhasználtam az elején kettőt és a végen kellett még egy. Valahol van még egy láda. Öld meg a maszkos ellenfeleket akik mizgádban téged tükröznek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3898) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3891) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olyan nincs hogy "rossz helyen" használsz kulcsot. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3899) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Hatalmasat zeldáztam ma gyerekek. Ugye ott jártam hogy bejussak a 3. dungeonba.
Na most a 6.ban vagyok és megcsináltam sok más feladatot és más egyebet is.
Én azt hittem lesz 4 dungeon és csá.
Na most ehhez képest van nyolc storys meg pár mellékes.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3900) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3898) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Időközben rájöttem. :D
Még én is harmadikat keresem, sol idő elmegy mászkálással.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.