Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) Ventur@ válasza DJ. Ru$y (#34599) üzenetére


Ventur@
senior tag

Pár hónapja voltam ott, akkor nem volt egy darab sem, de jó hogy ajánlottad, mert be fogok nézni oda ;) . Viszont ott van Moutain Dew, kis dobozos, ha jól emlékszem 250-ért :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#34602) rsanyi18 válasza Ventur@ (#34598) üzenetére


rsanyi18
tag

Simát ittam, nem rossz de semmi extra. Szerintem ennyit nem ér meg a sima mivel itthon is kapható ~150ft-ért a 250-es. Bár abban ügye nincs Taurin...
Viszont az ízesítettekre én is kíváncsi vagyok már, elvileg az almás majd biztosan (bár azt hogy biztosan a boltos csaj mondta ahonnan vettem a sima 250-est) jönni is fog hozzánk.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34603) callmeakos válasza Meggyi001 (#34600) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A zöld V-t ittam már. Árához képest elég nagy hulladék....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#34604) ToBeY válasza Meggyi001 (#34600) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Zöld V ittam már régebben,de nem egy nagy vasziszdasz...

(#34605) james001 válasza Meggyi001 (#34600) üzenetére


james001
veterán

Zöld és kék V-t ittam már,nekem ízlettek,persze nem lettek a kedvenceim :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34606) Bjørgersson válasza Meggyi001 (#34600) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még csak nem is hallottam róluk, kapni egyáltalán itthon?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34607) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#34606) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyiket sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34608) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#34607) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Látszik a kép?! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34609) Meggyi001 válasza Bjørgersson (#34606) üzenetére

Ja, asszem nem lehet, az egyik mintha lengyel lenne, csak gondoltam hátha begyűrűznek ide is valahogy. Csak úgy megkívántam a képek alapján.

https://gamergep.hu/

(#34610) Ventur@


Ventur@
senior tag

Komáim!

Köszöntem az infót és akkor a holnapi napot meg is kezdem a fekete No Fear-rel :) .

Viszont ma mondta jó barátom, hogy Miskolcon a Balázs Győző téri villamosmegállónál, ami van Goods Market, ott is kapható No Fear, de csak a kicsik. Árat nem tudok, de meg fogom kukkantani.

rsanyi18: BS árát néztem, ott most akciósan 600 gomb ugyanez a nagy No Fear. Egyébként ez amiket vettem, taurinosak (0.4%), szóval akkor talán az 555 gomb nem is rossz ár érte :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#34611) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

én ugyanezeket a No Fear-eket igaz nem Miskolcon, hanem Sülysápon 300ft-ért vettem anno és most is 360 körül vannak :)

(#34612) rollrk4h válasza Bjørgersson (#34588) üzenetére


rollrk4h
csendes tag

Merre található az a kettő? :D

(#34613) Bjørgersson válasza rollrk4h (#34612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1) Dózsa György utca 1.
2) Kassai út ##.

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34614) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kaptam ma egy cseresznyés watt-ot és meglepően jó volt!Tulajdonképpen eddig az összes watt amit ittam rendben volt.

(#34615) Laraxior


Laraxior
titán

Debrecenben nem talalt valaki piros es zold nagy NoFear-t? :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34616) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#34615) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha lesz szerintem, akkor a Hatvan-ban, ha gondolod gurulj be körülnézni, hátha találsz valami mást esetleg. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34617) rollrk4h válasza Bjørgersson (#34613) üzenetére


rollrk4h
csendes tag

Köszöntem!

:D

(#34618) Meggyi001

A szó szoros értelmében nem nevezném ezt energiaitalnak, de egy kicsit talán mégis az. Csak kíváncsi vagyok, ittatok e már ilyet. Forgalomban sztem nincs, kórházakban szokták kapni a betegek. Kicsit olyan, mint a mikor gyúrni megy az ember, ott szoktak ilyeneket adni vagy lehet venni...kicsit sűrűbb, és tele van mindenféle hasznosnak mondott kiegészítőkkel. Sokféle íz van belőle. Szóval talán kicsit energiaital is, némelyikre rá van írva az is, hogy 200 kalória. Ha meg nem, bocsi érte. Szóval ittatok már ilyet? Nekem ízlik.

https://gamergep.hu/

(#34619) DJ. Ru$y válasza Meggyi001 (#34618) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugy tudom forgalomban van, patikaban lattam mar ilyet. A lilakupakost. Energiaitalnak akkor nevezunk valamit, ha koffein, taurin es hasonlok vannak benne. Ezek olyan italok, amit foleg olyanok kapnak, akik nem ehetnek szilard etelt, de javitsatok ki, ha rosszul tudom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34620) Meggyi001 válasza DJ. Ru$y (#34619) üzenetére

Na, ebben nem voltam biztos, hogy annak nevezhető e.....Ja, logikus ha betegek kapják, akkor lehet kapni a gyógyszertárban.

https://gamergep.hu/

(#34621) DJ. Ru$y válasza Meggyi001 (#34620) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kevesebb van benne, és drágább, mint egy energiaital, bár a betegeknek ez az "energiaital" :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34622) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na túl vagyok a fekete No Fear-en....és nem lesz a kedvencem. Mint a Budget e-drink, csak nagyobb kiszerelésben és taurin is van benne. Nagyot csalódtam benne :F . Viszont a "nyitófül" megoldás az fenomenális. El kell tekerni azt a fekete bizbazt a tetején és úgy iható a nedü. Ha meg nem kell visszatekered és nem folyik ki, ha eldőlne, meg a szénsav sem megy ki belőle. Ötletes :C .

Meggyi001: Nutridrinkeket ittam régebben (vagy 20 éve), igaz nem ilyen kiszerelésben volt, hanem ez a papírdobozos, mint a tej, csak 250 ml-ben. Az elején még ízlett is, de mikor egy hónapon át napi 3-at kellett meginnom (ugyanezek voltak: vanília, csoki, eper), na azt már úgy nem díjaztam :D . Egyre jó volt nekem: Kva éhes voltam tőle állandóan és egy lovat is meg tudtam volna enni, miután megittam :DDD .

(Hogy miért kellett ilyet innom, az most nem lényeg, csak leírtam, hogy mi volt a tapasztalatom vele :) ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#34623) Bjørgersson válasza Ventur@ (#34622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

En par honapja ittam egyet, nekem nagyon bejott,

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34624) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Burn Zero adja. Nem túlságosan édes és valahogy "telt" íze van. Felkúszott második helyre, a zöld mögé. Vicc, hogy a postán vettem 190 pénzért; olcsóbb 30 Ft-tal, mint egy SPAR, 20-szal, mint a közeli kisbót - a dohányboltok 240-290 között variálódó árairól már nem is beszélve.

Meg találtam egy boltot, ahol nagyon olcsó minden. Red Bullok 350, Hellek 150, 6 decis Bomba 250 etecera. Évek óta nem ittam, így legurult egy default RB. Nem rossz ez, az alap tutti-frutti, a nem túl émelygős fajtából. Nagy pozitívum, hogy a szénsavas állagát bontás után elég sokáig tartja - legalábbis a többi ilyen műlötyihez képest.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34638) rsanyi18


rsanyi18
tag

Sparban 179 a 1.5l-es Dr. Pepper szav.idő lejárata miatt :D Vettem is 10üveggel :DDD Nézzetek körül hátha nálatok is van/lesz hasonló:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34639) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#34638) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kosz az infot, hazafele beugrok egyert. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34640) dreta válasza rsanyi18 (#34638) üzenetére


dreta
tag

A hatvani sparban 349 Ft a Pepper. 2016.01-es lejárattal. 179ért nagyon jó ár.

(#34641) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Epres Hell. Nyami. Részemről eper eperrel alapból, ez meg szerencsére azon ilyen cuccok táborát erősíti, amiknek van egy kis fanyar utóíze. És nem gelly. Ilyet még fogok venni hébe-hóba.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34642) Bjørgersson válasza dreta (#34640) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Debrecenben is 349, 2015/12, ugyhogy Sanyi bekaphatja. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34643) james001


james001
veterán

Ahogy több epres Adrenalint iszok,annál furább az íze :D Lassan olyan mint nagymamám epres sütije :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34644) Melack válasza james001 (#34643) üzenetére


Melack
veterán

Mi van még abban a drinkben? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#34645) ToBeY


ToBeY
nagyúr

179huf lesz a Burn a Sparban,és nem kell hozzá többet venni mint a tecsoban. :)

(#34646) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#34642) üzenetére


rsanyi18
tag

Nem mondtam hogy biztos akció, ezek 2015/05-ös lejárásúak. :DDD
Amúgy az itteni Sparba úgy van hogy a kasszák mögött van egy "nagy kosár" ahova belepakolják a leértékelt cuccokat, ez se a szokásos helyén volt, mert ami ott volt az nálunk is 350ft:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34647) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#34645) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

99 Ft lesz az Intersparban a Watt és bejut hozzájuk is az epres elvileg. Valamint akciós lesz a Bomba! a Tescoban, de ezt nem láttam még árilag, illetve még mindig és a Tescoban a Hell akció. És végre nagy mennyiségben terítik a Summer Coolokat is a Tescoba, debrecenieknek üzenem, hogy a Kishegyesi úti Tescoban mind a két Summer Cool van már, a zöld az egyik sor végén, a lila a Hellek között.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34648) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#34647) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én úgy olvastam,hogy csak az almás-körtés Watt lesz 99 a Sparban a többi nem.

Ps:Jah, te intersparról beszélsz :B

[ Szerkesztve ]

(#34649) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#34648) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34650) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#34649) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én online néztem a sima Spar akciós újságát abban csak az almás-körtés 99ft

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.