Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) Kriszkee válasza vwpolopg (#34898) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

De túl vagyok már egyen.. :S de kicsit bánom. Barátom hozott Tirolból egy Rossit. Ez volt eddig a harmadik Rossi ami más országból származik.. Csak azoknak ajánlom akik szeretik a Lo-Carbot. Az első Rossim egy Brit volt ami NeoCitran ízű volt a második a hazai ami eddig a legobb volt, viszont ez az osztrák/német változat annyira édesítőszeres, hogy az valami hihetetlen. :S

(#34902) rsanyi18 válasza Kriszkee (#34901) üzenetére


rsanyi18
tag

Ez a többi Monsterral is így van. Egyszer pl egy magyar és egy német Rehabot hasonlítottam össze. A német sokkal jobb. Most elvileg kapok majd egy szlovák Khaost, kiváncsi vagyok hogy mennyire/mennyivel másabb mint az UK verzió.:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34903) callmeakos válasza oriic (#34894) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem jó ez :))

All→M8

(#34904) Kriszkee válasza rsanyi18 (#34902) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

Elég fura, hogy mindenhol más! Kiváncsi vagyok, hogy az amcsinak milyen íze van. Én is várok egy Khaos-t olaszból :) amugy is szeretem a Rippert na még a Khaos milyen lehet :))

(#34905) ToBeY válasza rsanyi18 (#34902) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem ízlett a szlovák Khaos,szerintem finom.

(#34906) rsanyi18 válasza ToBeY (#34905) üzenetére


rsanyi18
tag

Nem lehet sokkal másabb mint az Angol, szóval szerintem se lesz rossz:)

(#34904) Kriszkee: Egy valami biztos: Sokkal édesebbek. És jobbak :DDD A Khaos egyébként nagyon finom, számomra az egyik kedvencem. Olyan mint a Cappy multivitamin és a origi. Monster 1:1 arányban. Nem fogsz csalódni benne:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34907) Kriszkee válasza rsanyi18 (#34906) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

Köszi az infót! Ha lesz valami Mega Monster az USA-bol veszek mert már régóta tervezek beszerezni egyet valamelyik importörtől! Akkor jó most mégjobban várom a Khaost! :DD talán 1-2 hét és végre a kezeim közé kaparinthatom :))

(#34916) rbalint88


rbalint88
addikt

Lidl-ben van cappucino és "mácsátó" +20% ajándék kapacitással mától. vettünk egyet-egyet, teljesen iható mindkettő. 35mg/100ml koffein, mondjuk más "hatóanyag" nincs benne. 73 és 77% tej van benne, szóval éhgyomorra csak óvatosan, aki érzékeny erre! :DDD

(#34919) Bjørgersson válasza rbalint88 (#34916) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De mennyiert? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34920) ToBeY válasza rbalint88 (#34916) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kösz hogy szóltál mert azt én nagyon szeretem,a héten benézek a lidl-be :K

[ Szerkesztve ]

(#34921) tipuka válasza rbalint88 (#34916) üzenetére


tipuka
addikt

mondj árat kérlek :D meg mekkora az a cuccos? :D

(#34922) ToBeY válasza tipuka (#34921) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Cappuccino/Latte Machiato 380/383 ml és 259huf

(#34923) Kriszkee


Kriszkee
csendes tag

Nos... A minap bementem a helyi trafikba és megkérdeztem a srácot, hogy ugyan mikor lesz nekik Rossi Monster. A srác nagyot nézett majd közölte, hogy azt ne keressem trafikokban vagy más boltokban csak a tescoban, ugyanis ők is rendelni akartak a coca-tól majd azt a választ kapták, hogy a Rossi Monster IDEIGLENES PROMÓCIÓS termék és nem fognak kapni. Magyarán lesz még a tescoban is egy ideig és ennyi... Nagyon kiváncsi vagyok, hogy ez humbug-e vagy sem de remélem, hogy nincs igaza... Személy szerint nagyon megszerettem a Rossi ízvilágát. Nem tudom ti, hogy vagytok vele... :/

(#34924) vwpolopg válasza Kriszkee (#34923) üzenetére


vwpolopg
őstag

Így van, egy darabig tesco only. De nem emlékszem meddig is.

(#34925) DJ. Ru$y válasza Kriszkee (#34923) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ideiglenes Tesco promóciós! Ez azért más. A Tesco elnyerte az árulási jogot x időre, utána ugyanúgy nyílt lesz, mint a többi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34926) Kriszkee válasza vwpolopg (#34924) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

Azt én is hallottam, hogy Tesco promozza aztán lesz mindenhol, de a srác úgy értette, hogy a Tesco árulja egy ideig aztán nem lesz kapható magyarországon... :S

DJ. Ru$y: Akkor jó megnyugodtam! :))

[ Szerkesztve ]

(#34942) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az elmúlt pár nap találkái;

Almás-körtés Watt: Iható kategória. Nem a legjobb, de nem is annyira rossz - legalább tényleg jó savanykás. A 99 Ft-ot tudja.

Adrenalin Sex on the Beach: Lényegesen jobb, mint az a szilvás cefre volt. Elég egyedi (gyümölcskavalkád) íze van - egy-egy lecsúszik, de nem venném mindig.

Bomba! meggy: Majdnem olyan íze van, mint a Márka meggynek. Üdítő-jelleg, egynek megtette. Amúgy ma láttam Márka meggy energiaitalt - hogy mik vannak..

Sárga Red Bull (The Summer Edition): Guszta doboz, kellemesen savanykás trópusi gyülmölcsíz és a szénsavas állagát is sokáig tartja. Elég jó, de ez minden RB-re igaz - kár, hogy olyan drága.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34943) Synthwave válasza rsanyi18 (#34902) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez nem csak energiaitallal, de minden üdítővel és cigarettával is így van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34944) DJ. Ru$y válasza Synthwave (#34942) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Amúgy ma láttam Márka meggy energiaitalt - hogy mik vannak.."
Pont az ilyenek miatt készült a téma összefoglaló, ami jelenleg (tudom), nem 100%-ra naprakész.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34945) Synthwave válasza DJ. Ru$y (#34944) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem jegyeztem meg mind a 603-at, ami benne van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34946) tipuka


tipuka
addikt

Mekkenős estét mindenkinek, volta ma Tuskóban a heti jóságaimért. :))

(#34947) Laraxior


Laraxior
titán

En is voltam... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34948) callmeakos válasza Laraxior (#34947) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Halloooood azt a sörnek csúfolt valamit hajísd már ki. Szégyent hoz a Red Bullokra :DDD

All→M8

(#34949) tipuka válasza callmeakos (#34948) üzenetére


tipuka
addikt

szerintem nem érte meg a hazafelé utat, megölték az RB-k :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.