Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) vwpolopg válasza callmeakos (#34800) üzenetére


vwpolopg
őstag

Taurin?

(#34802) Ventur@ válasza vwpolopg (#34801) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ön nyert :DDD !

Nyereménye egy eredeti ASDA-s Watt Cherry. Átvehető noxwill-nél :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#34811) Synthwave válasza DJ. Ru$y (#34793) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eddig se pörgetett soha. Mondjuk kb. semmi, nemhogy a koffein - még tán jobban alszom tőle.

Ma kaptam egy zöld Monstert (a második találkám vele) és érdekes, hogy bár nagyon édes (főleg az utóíze, ugye), amit kifejezetten nem szeretek, mégis valahogy szépen lassan megiszogatom és jó. Az mondjuk előnye, hogy a szénsav sokáig megmarad benne.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34838) DJ. Ru$y válasza Synthwave (#34811) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem is akarsz betarazni a legdragabbol :DDD Mondjuk, akire nincs hatassal nem ertettem miert issza sokkal jobb uditoket lehet kapni olcsobban (nagyobb kiszereles annyi, mint egy 250-es drink).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34839) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#34800) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attol, hogy nem gyartatnak neki kulon dobozt, hanem matricazzak, attol meg tolthetnek am bele mast, mint, amit az itthoniakba toltenek, de irjatok rajuk esetleg ugyis megmondjak. Mondjuk minek irjak ra, ha nincs benne? :)

Lehet nem is a Watt matricazza, hanem az importor, az meg valami sablont nyom ra.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34840) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#34839) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem meg biztos is hogy az importőr teszi rá.
Én már észre vettem hogy a lengyel import R*-okon is kicsit más a magyar matricázott szöveg mint pl az angol dobozon. De ezt kb mindenki leszarja :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34841) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#34840) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És amikor olyat vettünk, amin nem volt matrica? Úgy megvágnák a boltot, ha most leírnám, hogy hol, mint a franc... Érdekes dolog amúgy ez...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34842) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#34841) üzenetére


rsanyi18
tag

Hát igen.. de nem nagyon ellenőrzik az ilyeneket. Én tudok olyanról ahol kapható 1-2 cucc "pult alól". Eladja drágán és semmi adó, semmi áfa. De mivel nekem is jó hogy ezek kaphatóak ezért inkább kussolok hogy máskor is megtudjam venni.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34843) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vettem egy orig Burn-t a Sparban,hát most már tudom hogy ilyet soha többet.Ez valamii ihatatlanúl gejl. :U

kovy29:Nem,mert tudtam volna hogy beszósz :P Inkább birkóztam vele fél óráig,szépen,kortyonként betoltam./Most meg bevettem egy kék orbitot,hogy még az utóízét se érezzem .

[ Szerkesztve ]

(#34844) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megnéztem ezt a British Store-t. Iszonyat drága. : /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34845) Bjørgersson válasza ToBeY (#34843) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kiborítottad?

<3 :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34846) oriic válasza Synthwave (#34844) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát nem olcsó az fix. :D

Live-Die-Respawn

(#34847) james001 válasza ToBeY (#34843) üzenetére


james001
veterán

Pedig szerintem a Burn az egyik legjobb tuttis energiaital. Hát ízlések és pofonok újra :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34848) ToBeY válasza james001 (#34847) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van ízlések és pofonok! A HELL jobb tutisat csinál (szerintem)

(#34849) DJ. Ru$y válasza Synthwave (#34844) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbálj meg saját kontóra rendelni az USA-ból :) Még drágább lesz, főleg, ha elkapják a VÁM-on. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34850) izzsi


izzsi
csendes tag

British store-os rendelésnél átutalás/banki befizetésnél is a közlemény a rendelés azonosítót kell megadni?

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.