Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) rsanyi18


rsanyi18
tag

A Sparban az összes Watt 99ft, csak sajnos nincs Guavás, de azt mondták hogy lesz az is a sima Spárban is.
Most voltam és vettem is egy sima Wattot és egy sima Burn-t 179ért, végre:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34702) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#34701) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akarod írni Epres? Ma még nem ittál azt látom. :DDD Guavás Watt :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34703) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#34702) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az fehérepres guavás amúgy, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#34704) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#34702) üzenetére


rsanyi18
tag

Igen, Epres-Guavás, elnézést:) Most kortyinom a Wattot, 10perc és helyre rázódok:DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#34705) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#34703) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, de éreztél benne bármikor is guavát? :) Mindenki Epresként emlegeti, azért mosolyogtam meg, de mindegy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34706) ToBeY válasza rsanyi18 (#34701) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó volna ha tényleg az összes Watt 99 lenne a Sparba és nem csak az almás-körtés.Majd valamikor megnézem,hogy itt nálunk mi a felhozatal./Igen én is az epresre pályázom :B

(#34707) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#34706) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kezdek kifogyni epres ügyileg, holnap megyek vásárolni, útba ejtek egy Spart, ha kiderül, hogy tényleg az összes akciós... :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34708) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a Hell Multivitamin is vállalható. Narancsos feeling.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34709) Buster17


Buster17
addikt

Sima burn mióta sárga színű? (A lötyi nem a doboz)
Meglepően finom is volt és most vettem megint egy ilyet és ez meg már piros és az ize se izlik, túl édes :(

Ötlet?

(#34710) Bjørgersson válasza Buster17 (#34709) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Másodjára nem berryt vettél véletlenül?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34711) Buster17 válasza Bjørgersson (#34710) üzenetére


Buster17
addikt

Nem. Sima burn original
A másodikat most iszom és nem berrys meg a kúton ahol veszem ott csak egy féle van.

(#34712) DJ. Ru$y válasza Buster17 (#34709) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hadd kérdezzem, meg, hogy nem "régi stílusú" füle van véletlen? Mert akkor lehet ezzel megint változtattak valamit... Ugyanis a lekerekített fülről visszatértek a hagyományos fülre.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34713) ToBeY válasza Buster17 (#34709) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Dikk,visszatértek volna az alap piros burn-oz? :C Akkor lehet veszek mert az nekem jobban bejött,mint ami mostani gejl izé.

Amúgy ma éppen ez van,52mg/100ml

[ Szerkesztve ]

(#34714) Buster17 válasza DJ. Ru$y (#34712) üzenetére


Buster17
addikt

Kerek fülű.

De most fail történt és a rossz fényviszonyok miatt láttam sötétnek. :D de az íze tényleg nem izlik meg pár éve amikor megjelent akkor én piros színűre emlékeztem

Tobey

Rossz hírem van... :D

[ Szerkesztve ]

(#34715) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#34713) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azt vissza ne hozzák, az a piros volt a gejl szerintem, a mostaninak egy fokkal jobb íze van, de így is rohadt édes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34716) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#34715) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor lehet rosszul emlékszem,de úgy rémlik az egy fanyarabb burn volt.Nem tudom most milyen igazából,mert orig burnt már nagyon régen ittam.

(#34717) Synthwave válasza Buster17 (#34711) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ződet<---vegyé vagy Zerot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34718) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#34715) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A regi Burn szerintem is edesebb volt, mint a mostani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34719) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hoppácska, 289huf a Monster és 179 a Burn a "madaras teszkóban"

(#34720) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

hát én pár hónapja ittam olasz Burnt, ami még piros színű volt és százszor finomabb, mint ami itt kapható.
agyonvizezett fos lett szerintem.
régen még iható volt, de mostanra elvesztette különleges ízét

(#34721) Laraxior


Laraxior
titán

Amik középen vannak azok bontatlanok :)) Most érkeztek.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34722) oriic válasza Laraxior (#34721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor csak odaértek rendben. :D A kávés Monstert vészesen távolról kellett néznem, hogy ne támadjam be és igyam meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34723) Laraxior válasza oriic (#34722) üzenetére


Laraxior
titán

Azért remélem észrevetted hogy a Muscle Vanilla alján mi maradt... durva. Ilyet sem fogok inni az biztos :DD :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34724) vwpolopg válasza Laraxior (#34723) üzenetére


vwpolopg
őstag

Embeeeeer.... proteines cucc, fel kell rázni....

Szerk.: ugye aki nem olvassa a dobozt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34725) oriic válasza vwpolopg (#34724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csesztem el, mert nem ráztam fel. Furcsa volt kicsit az íze mondjuk... :DDD

Live-Die-Respawn

(#34726) Laraxior válasza vwpolopg (#34724) üzenetére


Laraxior
titán

Semmi gond, engedek bele vizet, kimosom szépen :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34727) vwpolopg


vwpolopg
őstag

A lényegét öntitek a lefolyóba :D

(#34728) Laraxior válasza vwpolopg (#34727) üzenetére


Laraxior
titán

Én biztosan nem, mert az enyémek a vitrinben vannak :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34729) vwpolopg válasza Laraxior (#34728) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jaaa, oke, igy mar összeállt a párbeszéd :D

(#34730) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hó közepe rég elmúlt... hol a Norbis burn? Idevele most! :D

Szerk.: Voltam ma sparban, ugye 179 a burn és azt néztem, hogy totál összevissza vannak még a régi meg az új, matt csomagolásúak. A teszt kedvéért vettem egy régi meg egy új kéket, kíváncsi vagyok rontottak-e az ízén... :D

Szerk2: (#34731) kovy29: Köszi, máris sokkal jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34731) Bjørgersson válasza vwpolopg (#34730) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tessék! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34732) rbalint88


rbalint88
addikt

madarasteszkóból ez jött: 4 sim burn, 2 berry, 2 blue, 1 zero, 2 monster ripper, 1 abs. zero. Kasszás kislány motyogott is egy olyat, hogy "ez már mennyiség!". Nem akartam mondani, ugyammá, egy heti adag :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.