Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) Phülöp


Phülöp
addikt

Boost
30mg, UK

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#35352) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Utóbbi pár napban megint volt néhány új íz.

A zöld és kék Fitt Energy nem rossz, főleg az árához képest. A 99 Ft-os akcióról pont lecsúsztam, de még 135 pénzért is vállalható. Szokásosan a Zero az édesebb, de teljesen fogyasztható történetek és legalább 32 mg / 100 ml mindkettő.

Almás Hell nem rossz, egyszer-egyszer lehet, hogy befigyel. Koffein is van benne rendesen - na nem mintha ennek lenne élettani hatása a szubjektív univerzumban.

VIPER LIME és TUTTI-FRUTTI. Anyám, ez mekkora moslék. : D Mondjuk már sejtettem, hogy egyik sem lesz az év íze, amikor megláttam a dobozokat. Nem tudok dönteni, hogy melyik a nagyobb fos.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35353) Kriszkee válasza rsanyi18 (#35349) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

Ez jo kérdés.. Megkérdeztünk multhéten szállítókat és közölték, hogy ők azok akik utoljára értesülnek ilyenekről. Csak akkor tudják, hogy van ilyen amikor a kocsiban van... :D

(#35354) Bjørgersson válasza Laraxior (#35345) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyobb kep nemvot? :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35355) rsanyi18 válasza Kriszkee (#35353) üzenetére


rsanyi18
tag

Hát azt tudom, nekem is van ismerősöm akinek az apja Cocánál dolgozik, és nem szállító, én tőle szoktam ilyesmi infókat hallani. De most a Megáról semmit nem tud a faterja.
Meglátjuk:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#35356) vwpolopg válasza rsanyi18 (#35355) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mivel nem jon... semmi nem indololja egy uj monster bevezeteset iden. Jovore lesz uj iz maximum. Iden mar megvolt az uj iz.

(#35357) rsanyi18 válasza vwpolopg (#35356) üzenetére


rsanyi18
tag

Ez nem új ìz, max új kiszerelés. Valaki itt felhozta, szerintem van létjogosultsága.
Azt tudom hogy jövőre jön a "kötelezően" érkező új íz.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#35358) vwpolopg válasza rsanyi18 (#35357) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nincs kötelezően érkező új íz. Vagy lesz, vagy nem lesz. Az se kizárt, hogy a ripper helyett lesz más, mivel nem fogy.

(#35359) ToBeY válasza Bjørgersson (#35354) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kécáz megbittel nem gond ;]

(#35360) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#35355) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Facebook csoportból származott az infó és erősen kacsaszagú így utólag, ezért is írtam be ide, hogy fenntartásokkal kezeljétek... Azóta semmi hír róla.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35361) Bjørgersson válasza ToBeY (#35359) üzenetére


Bjørgersson
félisten

3G-vel sem, havi 250 megaval viszont igen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35362) Kriszkee válasza rsanyi18 (#35355) üzenetére


Kriszkee
csendes tag

Pedig maga az ötlet jo :D ha már a coca colanak is változtatták a kiszerelését akkor már ennek is! :D

(#35363) rsanyi18


rsanyi18
tag

Akkor elnézés mindenkitől hogy felhoztam a témát. :)
De azért a jövőre érkező Khaosra, akár a Ripper helyett nagyon számítok. :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#35364) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#35363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sanyi plaes. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35365) Laraxior válasza Bjørgersson (#35354) üzenetére


Laraxior
titán

Telefonrol vagyok, sorry, nemigazan megy a meretezes :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#35366) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az összefoglalóba bekerült *iguana* által gyűjtött energiaitalok gyűjteménye is.

Live-Die-Respawn

(#35367) DJ. Ru$y válasza oriic (#35366) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről legközelebb szóljatok, hogy betegyem a "bétába", mert, ha azt módosítom és be lesz másolva, akkor eltűnik, ami abban nincs benne. Küld el pls PM-ben programkódként amit beillesztettél. Köszi

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35368) Phülöp válasza oriic (#35366) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

Kiegészítésként: nem gyűjtemény, csak fotók. A dobozoknak saját életük lesz máshol, másnál.

DJ. Ru$y: nem volt szándékomban összezavarni a munkádat, de mivel oric a topik házigazdája, adta magát, hogy kitől kérjem.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#35369) oriic válasza Phülöp (#35368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem para, jó hogy nekem szóltál, csak én tudom módosítani az összefoglalót.

Live-Die-Respawn

(#35370) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nyugi-nyugi :) Nem omlott össze a világ, csak mivel a Beta lesz tovább szerkesztve, így, ami abba bele lett írva az bekerül, ha viszont valami kimarad ami itt bent van az nem kerül vissza. Megkaptam Oric privátját, szóval most már minden akadály elhárult. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35371) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Akinek van a birtokában mind a 4 féle "magyar" Cannabis Energy az megnézné nekem az ízüket? Tippre beírtam háromét, de csak a Mangót tudom 100%-ra, hogy az a narancssárga.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35372) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#35371) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A pirosnak ilyen megfoghatatlan cukorka íze van szerintem.

(#35373) Bjørgersson válasza Laraxior (#35365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[IMG][/IMG] helyett [L][/L]

<3

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35374) rbalint88 válasza Bjørgersson (#35373) üzenetére


rbalint88
addikt

átérzem, nekem ma fogyott el az 500mega. még szerencse, hogy a cégesen van 4gb, amit meg lehet osztani.

(#35375) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#35372) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sikerült szerválnom közben egy képet a hátuljáról, gyümölcsöset ír. Akkor az lesz nekünk is. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35376) Ventur@ válasza DJ. Ru$y (#35371) üzenetére


Ventur@
senior tag

Narancssárga: Mangó
Piros: Vegyes gyümölcs (ez van a matricára írva)
Zöld: Sima tuttis (legalábbis erre emlékszem, mert múltkor ittam egyet)
Világoszöld: Ugyanaz, mint a Zöld, csak light (legalábbis ezt az infót kaptam róla korábban, ahol vettem a fentieket :) ).

Más:

Miskolc - Thököly és Győri kapu kereszteződésnél van egy Privát bolt. 99 gomb a Watt. Van sima, körtés-almás és fehérepres (bár azt viszik, mint a cukrot. Ma nem volt egy darab sem már du :O :D ).
Szombatig tart az akció!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#35377) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#35376) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszöntem. Remélem jó lesz így. Nézzétek bátran a blogposztom, ha találtok benne valamit, ami hiányzik, azt írjátok meg itt vagy PM-ben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#35378) callmeakos válasza rbalint88 (#35374) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mobil nézetben nem hinném hogy olyan gigantikusak lennének a képek. Én pl mobilról csak az m. nézetet használom.

All→M8

(#35379) vwpolopg válasza ToBeY (#35372) üzenetére


vwpolopg
őstag

ezzel meghoztad a kedvem hozzá :D

(#35380) Bjørgersson válasza callmeakos (#35378) üzenetére


Bjørgersson
félisten

~3,5 MB az mobilnézetben is ~3,5 MB.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35381) rbalint88 válasza callmeakos (#35378) üzenetére


rbalint88
addikt

a kép ugyanakkorában töltődik le, plusz aki mobilnézetet használ, sikeres ember nem lehet :D

(#35382) ToBeY válasza vwpolopg (#35379) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig nem egy nagy vasziszdasz.Én akkor vettem párat mikor 100ft szórták,de nem hagyott bennem mély nyomot.

(#35383) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#35380) üzenetére


rsanyi18
tag

Ami sok.
Viszont nem kevés.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#35384) rbalint88 válasza rsanyi18 (#35383) üzenetére


rbalint88
addikt

Sanyi megaszondja nr. nagyonsok :DDD

(#35385) oriic válasza Bjørgersson (#35380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

200 megával elvagyok egy hónapig. Ha lassítják a netet, akkor már kikapcsolom a képmegjelenítést. :D

Live-Die-Respawn

(#35386) rsanyi18 válasza rbalint88 (#35384) üzenetére


rsanyi18
tag

Csak hívjatok nyilvánvaló kapitánynak :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#35388) callmeakos válasza rsanyi18 (#35386) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Captain Obvius :D

kovy29:
Pedig ez egy olyan topic ahol azért fontosak azok a képek. :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#35390) izzsi válasza DJ. Ru$y (#35326) üzenetére


izzsi
csendes tag

Ma meló után és egy kék no feart vágtam kicsivel több mint a felét. Nem vettem észre különbséget a taurin végett mert aludtam közvetlen utána már :D

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#35394) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó volna ha nálunk is lenne valami hasonló "szörp" amiből energiaitalt lehetne csinálni itthon

(#35395) #90933760 válasza ToBeY (#35394) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem írja hogy mennyi koffein van benne, de ha hígítás után 32mg meglenne akkor 256mg körüli érték van benne így töményen. Erősebb a shotoknál jóval. Aki ezt meg tudja inni töményen, már több mint 1G koffein, az tényleg látni fogja a hangokat.

(#35396) oriic válasza ToBeY (#35394) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyet nem lattam meg, de par eve volt ilyen Bolero energiaital por, amit vízzel kellett összekeverni.

Live-Die-Respawn

(#35397) ToBeY válasza #90933760 (#35395) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De ki akarná a koncentrátumot magában meginni?(jó persze,biztos van olyan,de az megérdemli )
A málnaszörpöt sem szokás csak úgy meginni magában. :DDD

Szerk: 8fl oz 24mg koffein - szal nem túl bika,de azért jó volna.csak úgy üdítőnek.

[ Szerkesztve ]

(#35398) #90933760 válasza ToBeY (#35397) üzenetére


#90933760
törölt tag

Emlékszem még réges rég mikor nagy szám volt a kólaszörp, elkezdte mindenki gyártani. Voltak olyan silányak amit majdnem töményen kellett inni, hogy íze legyen. Mondhatni fordítva kellett elkészíteni a szörp-víz arányt.

(#35399) Fr0z3n válasza ToBeY (#35394) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Lehet ilyet kapni, legalábbis amikor mi vettük a szóda gépet, adtak 1 energiaitalosat hozzá (meg gyömbért ami nagyon tré volt). Koffein nem tudom volt-e benne, de finom tuttis, olyan Hell íze volt.

(#35400) ToBeY válasza Fr0z3n (#35399) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor majd körül nézek,hátha látok ilyet én is.- thx az infot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.