Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) james001 válasza Bulitt (#24899) üzenetére


james001
veterán

Hát ezaz :U
Most én kimaradok,max 1-2 darabot vennék,de nem akarok most ilyenre költekezni... Irish Blend-et azért hozhattak volna,egyből rohantam volna venni (mármint hétfőn ugye) :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#24902) Laraxior válasza Bulitt (#24899) üzenetére


Laraxior
titán

Egy röpke 15ezres rendelés össze is jött :W

(#24900) rbalint88: Egy Suzuki GSX-F 750. De még közel sem biztos,még nem akartam megvenni, mert majd tavasszal lett volna aktuális, de ezt most jó vételnek tartom, kicsit kunyerálni kell innen-onnan hozzá :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24903) callmeakos válasza Laraxior (#24895) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ójaj, most már tudom mi a végzete a fizetésem maradékának :D
El a kezekkel a R* Silver Icetól meg a Rojos Monstertől. Hétfőn első dolgom lesz bevetődni :D

All→M8

(#24904) horush


horush
addikt

Jé, nem is láttam eddig BP-n fél literes NRGY Berryt. 200Ft itt, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#24905) Bulitt válasza Laraxior (#24902) üzenetére


Bulitt
őstag

ne is mond :W de azok a dobozok :nyálcsorgatossmyle:

(#24906) rsanyi18


rsanyi18
tag

Remélem marad nekem is 1-2 jóság jövôhét hétvégére. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24907) james001 válasza rsanyi18 (#24906) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ne reménykedj ;] Én már úgy veszem nem is jöttek új edrinkek. :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#24908) Bulitt válasza horush (#24904) üzenetére


Bulitt
őstag

Néha néha itt akad más egyéb érdekesség is :K

(#24909) rsanyi18 válasza james001 (#24907) üzenetére


rsanyi18
tag

Akkor az újdonságokról most megint lemaradok. Sebaj, biztos találok még olyan energiaitalt ami még nincs meg. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24910) tipuka


tipuka
addikt

Ezekből gondolom csak 1-1 tálca jön és nem is jön többé mi? :)

(#24911) albert8 válasza tipuka (#24910) üzenetére


albert8
addikt

Szokott, párszor. Volt már rá példa, de van ami meg beragad, szóval attól függ mennyire gyorsan viszik el.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24912) Bulitt válasza albert8 (#24911) üzenetére


Bulitt
őstag

ezeket szerintem nagyon gyorsan :) ahogy a candy store elkezdte hirdetni a angol energiaitalait amiből azóta se jött több), a BS-be beragadtak az italok. Szerintem ezért nem is hoztak egy jó ideig

(#24913) albert8 válasza Bulitt (#24912) üzenetére


albert8
addikt

Sok rockstar van náluk raktáron :K Ha csinálnának egy olyan rehabos leárazást azokra akkor tuti elfogyna az is egyébként, de még lehet én is tudok rajtuk segiteni.. :D A candy egyébként jó lesz szerintem, mert a külföldi boltjuk biztató! :K De ott sincsenek sajna folyamatosan ilyen cuccok. Egy év vagy másfél, de lehet sajna 2 lesz belőle és szerintem behozzák az usa monstereket is.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24914) horush válasza Bulitt (#24908) üzenetére


horush
addikt

Tudom, munka előtt bemegyek 3-4x egy héten, itt van jó áron a Monster, meg a péksütik is jók. :)

(#24915) Laraxior válasza tipuka (#24910) üzenetére


Laraxior
titán

Van amiből 2 talca jött. Nezd meg a keszletet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24916) albert8


albert8
addikt

Valaki irta, hogy debrecenben is lehet kapni valahol kis rockstarokat. Pontosan megkaphatom a cimet mert reggel szükségem lessz rájuk... :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24917) Laraxior válasza albert8 (#24916) üzenetére


Laraxior
titán

Dioszegi uti CBA.
Böszörményben mar tobb helyet is tudok ahol 5 fele kaphato :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24918) tipuka válasza Laraxior (#24915) üzenetére


tipuka
addikt

Nézem egyenként! :) valamiből már csak 17 van, nem tudom el verjek e 15k-t most 10 energiásra... :D Brutális darabok és ki tudja mikor jönnek még ezekből a mennyei mannákból. Így is kihúztam az Ultra Blue Monstert, mert szokott lenni, Meg a Nitrous-ok az árukkal kiesett nálam, szerintem nem tudnám élvezni ezt az ízt úgy sem, meg még csomó nincs is meg. ÓÓ nem igaz már. :D

(#24919) tipuka válasza tipuka (#24918) üzenetére


tipuka
addikt

Az kimaradt, hogy a málnás [USA] Monster Muscle Strawberry -ét nem tudnám élvezni.

(#24920) Bulitt válasza tipuka (#24918) üzenetére


Bulitt
őstag

Pedig a Nitrous-ok teljesítményben nagyon ott vannak a szeren :C

(#24921) shaft333 válasza tipuka (#24910) üzenetére


shaft333
csendes tag

A felmerült kérdésekre:
Ha elfogynak az USA italok, akkor fog még jönni természetesen.

Rockstar UK leárazás nem valószínű, így is elég necces tartani az 599-es árat. Ok: GBP/HUF árfolyam durván 10%-ot romlott amióta 599 a RR nálunk. Tehát ezt figyelembe véve már 660 körül kellene árulnunk...

Nem ragadt be semmilyen készlet RR-ból, folyamatosan jönnek 3 hetente, ezért van belúlük jócskán.

Monster Rehab azért volt akkor annyi, mert az angolok a Rehab Orange helyett Lemont küldtek vagy 20 tálcával, és az még fél áron sem nagyon fogyott, bár van itthon egy hely, ahol 990-ért próbálkoznak a UK Moster Rehab Lemonnal, hát sok sikert ;)

A weboldalon látható készlet infók nem mérvadóak, ennél több van az italokból egyrészt a boltokban, másrészt külső raktárban.

BS

(#24922) shaft333 válasza Bulitt (#24912) üzenetére


shaft333
csendes tag

Nincs összefüggés a kettő között.

(#24923) Bulitt válasza shaft333 (#24922) üzenetére


Bulitt
őstag

:R

(#24924) rbalint88 válasza horush (#24904) üzenetére


rbalint88
addikt

Akkor van megint fél lityis? Szerdán elhoztam a hűtőből az akkor benne lévő utolsó hármat :DDD Akartam ma menni, de tolódik holnapra, de így nem is baj, hogy van értelme felesért is menni.

[ Szerkesztve ]

(#24925) tipuka válasza shaft333 (#24921) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi szépen a sok infót! :R Szuper vagy!
Akkor ezekből később lesznek, nem úgy, mint mondjuk az USA Monster DUB-okból? Vagy ezt nem tudni? :)
Legjobb lenne egy ingyen szállításos nap, akkor rendelnék sok mindent megint. :B :DDD

(#24926) oriic válasza Laraxior (#24902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Merész vagy te amúgy hogy postán edrinket rendelsz. :D

Live-Die-Respawn

(#24927) Laraxior válasza oriic (#24926) üzenetére


Laraxior
titán

Miért? Eddig 9 alkalommal kuldtek nekem pakkot a BSből...
Minden megerkezett a legnagyobb rendben. Futar hozza, nem a posta :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24928) X@b3e válasza oriic (#24926) üzenetére


X@b3e
addikt

Én is mindig futárral hozatom, ahogy most is. Dobozonként bubis fólia+doboz csaomagolással érkezik, elsö osztályu, hibátlan :C :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#24929) Laraxior


Laraxior
titán

Es en jartam ugy hogy a csomagban egy Ultra Blue-val tobb volt... ami nem olcso... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24930) rsanyi18 válasza Laraxior (#24929) üzenetére


rsanyi18
tag

Mázlista. :D
Csak nehogy utólagosan lehúzzák rajtad egy következô rendelésnél ;]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24931) oriic válasza rsanyi18 (#24930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Ők sem hülyék. Néha kapsz egy ajándékot, így legközelebb is rendelsz. Most kerüljön csak 1000ft-ban a plusz cucc, de te mondjuk 20k-ért rendelsz legközelebb. :)

Live-Die-Respawn

(#24932) rsanyi18 válasza oriic (#24931) üzenetére


rsanyi18
tag

Igaz, erre nem is gondoltam...:)
Én azt hittem hogy tényleg véletlen küldtek neki egy +Monstert...:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24933) Laraxior válasza rsanyi18 (#24932) üzenetére


Laraxior
titán

Veletlen volt. Nem is szerepelt sehol sem.
Amikor kevesebb volt a dobozban akkor meg reklamaltam, azt meg utana kuldtek. De azert az esetek tobbsegeben egyezik :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24934) rbalint88 válasza rbalint88 (#24924) üzenetére


rbalint88
addikt

Volt összesen két darab 355-ös, azokat elhoztam, ha már ott jártam, de kevés lesz ez így a jövő hétre :(

(#24935) rsanyi18 válasza Laraxior (#24933) üzenetére


rsanyi18
tag

Elhiszem hogy mindig pontosak és korrektek, de én mindig személyesen veszem onnan a cuccost:) A szállítàsi díjnál alig kell többet költenem hogy felmenjek BP-re, max 500ft-al. Így legalàbb helyben megtudom nézni mi a választék...na meg akkor más helyre is betudok ugrani.
Meghàt azért a + 500-asért a kiszállítàsi díjhoz képest fent vagyok Pesten, ami nekem mint "vidéki" egy plusz "kikapcsolódás", vagy nem is tudom minek nevezzem .:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24936) Laraxior válasza rsanyi18 (#24935) üzenetére


Laraxior
titán

Én 500ft-ból az udvarról nem állok ki az autóval,nemhogy Pest... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24937) rsanyi18 válasza Laraxior (#24936) üzenetére


rsanyi18
tag

Hát ha beleszámitjuk a szállítást akkor 1500, persze vonattal. (amit lehet sokan utálnak):D
De gondolom 1500ból sincs meg, csak pár km :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24938) #90933760 válasza Laraxior (#24936) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem Zillel kell járni és akkor nem fogyaszt csak a beindítás 2 liter benzint.

(#24939) Jarod1


Jarod1
addikt

a mai napon találtam:

(#24940) Bulitt


Bulitt
őstag

Végre ez is megérkezett :) 18db 330ml-es Coca Cola zero Bundesliga logókkal :D

(#24941) callmeakos válasza Bulitt (#24940) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Még hogy rühellem a német focit, különben durván nyálcsorgatós lenne :D

All→M8

(#24942) Bulitt válasza callmeakos (#24941) üzenetére


Bulitt
őstag

Én se szeretem a focit, de a dobozok jól néznek ki :DDD

(#24943) rsanyi18 válasza Bulitt (#24940) üzenetére


rsanyi18
tag

Én se szeretem a focit, de ezek tényleg szépek. Grat hozzájuk. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24944) Bulitt


Bulitt
őstag

Jön majd még egy számomra különleges ital, de azt kedden délután tudom kézhez venni :)

(#24945) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Érdekes, hogy a BS-ről soha nem láttam ilyet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24946) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#24945) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fizetett hirdetésünket láthatták :D

All→M8

(#24947) callmeakos válasza callmeakos (#24946) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És tényleg, ennek a cikknek olyan PR szaga van hogy hujjjuj :D
De ezzel közel sincs semmi gond.

All→M8

(#24948) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#24946) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem olvastam végig, ezért nem is mertem ezt írni, csak azt amit. :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24949) Bulitt válasza callmeakos (#24946) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha már ilyen reklám kell egy boltnak az baj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24950) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Nos PHlakók! Itt az én kis saját HELL gyűjteményem. Kicsit hiányos tudom, de igyekszem pótolgatni, foltozgatni a lukakat :K

Aki tudna segíteni a bővítésében,
az kérem küldjön egy privátot :R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.