Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#25900) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szóval van régi és új, mi a különbség? :) Összetevők?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25902) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#25901) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Doboz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25903) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#25902) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaa, hogy ez ugyanaz lenne, csak új dobozzal. Akkor mindegy, azt hittem már valami új ízt kaptunk.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25904) #90933760


#90933760
törölt tag

Hát ez a meggyes Bomba olyan.... A cseresznyés Watt finom, de ez nem olyan jó, persze nem is rossz, csak a Watt az jobb mindenképp. Persze aki az enyhébb cseresznye ízt szereti annak ez fog ízleni.
A sima Oxxo az szintén jó, bár ez is kicsit kesernyés, nem tudom de nekem még mindig az Adrenalin a kedvenc tuttiból, a többi nem olyan jó....

(#25905) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#25904) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Régi, végigment a szőlős, meggyes Bombán már mindenki :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25906) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#25905) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom hogy régi, de nekem most jutott csak. :DDD
Kivis Hell is volt, de nem vettem mert amúgy se szeretem a kivit meg gondolom olyan mint az előző kettő, a másik Hellből meg nem volt.

Kár hogy nem volt a fahéjas Adrenalin, de mondjuk a dugás a parton verziót se kóstoltam de szerintem azt már nem is fogom sose, de lehet a szilvásat se ennyi erővel ha egyszer nem kapni itt sehol.

(#25907) rsanyi18 válasza callmeakos (#25898) üzenetére


rsanyi18
tag

Úszkálni fogsz a sok angol jóságba, nem kell elmenned BS-be a R*-ért, hanem elég lesz a sarki shopba. Azért egy kicsit most irigyellek energiaital ellátás szempontjából:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25908) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#25906) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem ne mondd, hogy nem kapni. Nagyanyámat vittem ma egy ismerőse temetésére, hát én addig mit csináljak átkutatom a boltokat új IceCool és Szilvás Adrenalin után valamint megnézek 1 hiányzó Spiritet, ha már van CBA. Számoltam direkt, 2 Coop, 1 Spar, 1 TomMarket (olyasmi, mint a Mana pestieknek), 1 Arzenál, 1 CBA és SEMMI, mindenhol ugyanaz, RB, Burn, Watt, néhol pár régebbi Hell. Ja meg a Sparban a Sparos szarok meg Fitt. Köszi. Inkább mentem és tankoltam a kocsiba. :O

Azt az adrenalint ne sajnáld, nem volt jó :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25909) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#25908) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja igen Aldiba volt Enter kétféle is, de nem vettem itteni reakciók alapján. :DDD

(#25910) laki40


laki40
csendes tag

Gondoltam megosztom veletek a Hell gyűjteményemet.
Kicsit régebbi képem a Hell gyűjteményemről. Itt értem el a 100 DB-t. :)
Most 129 db van és tervben van 4-5 új Helles doboz.
:)
Ha bárki tudna segíteni a gyűjteményem bővítésében akkor szóljon :)

[ Szerkesztve ]

(#25911) szekra


szekra
Topikgazda

Szilvás adrenalin szintén kapható rakat számra a Puskás Ferenc Stadionnál lévő CBA-ban...

(#25912) rbalint88 válasza szekra (#25911) üzenetére


rbalint88
addikt

basszus, hogy nincs arra parkolóhely

(#25913) ƬΛЯΛ válasza callmeakos (#25898) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Ó jaj :( Az 1 font-os árat ki tudnám perkálni, de Angliába se időm se pénzem nincs kimenni :(

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25914) vwpolopg válasza ƬΛЯΛ (#25913) üzenetére


vwpolopg
őstag

Arról a cod-os monsterről folyik a diskurzus? A magyar változat nem jó? Vagy gyűjteménybe kell az angol?

(#25915) #90933760


#90933760
törölt tag

Amúgy régen mennyi hülye RB reklám volt már a TV-be... Most nem látok egyet se.

A kék az nagyon finom korrekt, sose ér meg ennyi pénzt, de finomnak finom, ez tetszett.
A piros is finom, de a kék sokkal jobb. A piros kicsit savanykásabb, nem gurul le olyan élvezetesen meg lágyan.
A szürke az érdekes, finom ez is de hát nem az én ízvilágom, ez is savanykás csak máshogy (persze hogy savanyú mert lime... :U ), a piros jobb nála. Az mondjuk vicces hogy sárgás színe ellenére rá van írva a kék ételfesték, szerintem az csak elírás, copy paste vannak a dobozon az értékek és nem vették le erről. :DDD

Az amúgy érdekes, hogy bár kettő nem ízlik annyira, mégis lehet értékelni és elszopogatja az ember viszonylag élvezettel annak ellenére hogy nem ízlik neki. Itt azért valami kiütközik abban hogy ez mégis csak egy RB és ha nem ízlik akkor is van benne ami miatt nem öntöd ki. Jó edrinkek ezek, rohadtul nem éri meg az árát, de valamit tud a RB. Mert más gyártó nem ízlő termékeit sokkal nagyobb fintorgással iszom meg ha nem ízlik. Ebből kettő ugyanúgy nem ízlik, de mégis megvan valami harmónia az ízekben ami miatt le tud gurulni jól.

Még mielőtt valaki kérdezi. Nem, nem ittam meg három RB-t egyszerre, felét mindegyikből kóstolni csak, aztán folpakkal lezártam és be a hűtőbe. Én annyira nem vagyok háklis ha megy el belőle szénsav. Majd délután jó lesz a másik fele.
Amúgy érdekes, inozitol nincs benne, arginin van csak. De pl a Sparkba sincs inozitol az ugyanolyan mint az Adrenalin csak koffein van bennük. Régen a taurin mindig fix volt és mellette a jobbakba volt még plusz cucc. De amióta nincs taurin tök változóak ezek, gondolom a hatást is befolyásolják.

(#25916) rsanyi18


rsanyi18
tag

Megyek most Kecsóra R*-okért, ha ma se lesz sima, fekete R* akkor én többet nem megyek direkt ezért át :DDD

Baltoafarkas: Csak a reklámra visszatérve, itthon is van még 1-2reklám a néha. De a német tv adókon orrba-szájba nyomják. És amu a durvább, van R* reklám is.:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25917) #90933760 válasza rsanyi18 (#25916) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jó az aláírásod, nincs ott se semmi baj. Erre mekegni kell. :DDD

(#25918) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#25915) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mióta kivonta magát hivatalosan a RB Magyarországról azóta nincsenek ilyen reklámok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25919) callmeakos válasza ƬΛЯΛ (#25913) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem ezt a fajtát majd otthon is bevezetik. Remélhetőleg. Addig is is belefutottam egy másik Edvensz Vórferbe :D

All→M8

(#25920) ƬΛЯΛ válasza vwpolopg (#25914) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Igen róla :K De a magyar is jó, csak azt sem találom sehol :(

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25921) ƬΛЯΛ válasza callmeakos (#25919) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Az igen :Y Ez is kell ;)

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25922) rsanyi18 válasza #90933760 (#25917) üzenetére


rsanyi18
tag

Köszönöm. :DDD

Közben már haza is értem, és csoda, de találtam sima tuttis R*-t :C Sôt, új áfonyás R*-t, és régiúj Burn-t is találtam. :D Megérte àtmenni :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25923) Bulitt


Bulitt
őstag

(#25924) rsanyi18 válasza rsanyi18 (#25922) üzenetére


rsanyi18
tag

Lehet hogy azért, mert már rég ittam taurinos energiaitalt, de kb 1dl-nyi rockstartol úgy pörgök mint egy egész dobos Monstertôl. Nagyon durva :DDD meg is hagyom a többit késôbbre mert kiesik a szívem a helyérôl ha megiszom az egészet:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25925) rbalint88 válasza rsanyi18 (#25924) üzenetére


rbalint88
addikt

a tegnap este kompenzálására (főnök szülinap, 1,1l bor, 2 dupla whisky) és a ma estére előrelátás (asszony és saját szülinapi buli, a tavalyiból kiindulva mindenből sok) a mai napot egy well, 0,33 petpalackos hell és egy kék xdurance rockstar bevitelével kezdtem. ja meg két advil :DDD

(#25926) tipuka válasza #90933760 (#25917) üzenetére


tipuka
addikt

Én azt hittem vonyítasz, már skizofrén lettél? :D

(#25927) Laraxior


Laraxior
titán

A motorra is felkerült.... :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25928) rsanyi18 válasza rbalint88 (#25925) üzenetére


rsanyi18
tag

Akkor volt koffeinbevitel bôven. :D

Laraxior: Ezek eredeti martricák?:D Amúgy jól néznek ki:)

Közben kis alvás után megittam a R* másik 1,5dl-jét, úgy érzem magam mint a duracell nyuszi :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25929) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#25896) üzenetére


Bjørgersson
félisten

No, ebédután megittam, de annyira nem győzött meg, jobbra számítottam. Veszek azért egyet holnap is, hátha, lehet csak elsőre nem jött be. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25930) #90933760


#90933760
törölt tag

Tegnap néztem South Park egyik részét amibe drótkötélpályáznak és Cartman MD-t iszik, aztán meg MD doublet amibe 2x annyi koffein és cukor van, erre felháborodva mondja hogy az de MD duoble light fele annyi koffeinnel és cukorral. :DDD

(#25931) rsanyi18 válasza #90933760 (#25930) üzenetére


rsanyi18
tag

Én meg valamelyik nap pont a RedBullos részt néztem a Family Guy-ból, amikor Peter bepörög tôle, és minden hülyeséget csinál, a végén elveszi a felesége, aztán benzinbôl akar csinálni "házi RedBullt" :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25932) rsanyi18 válasza rsanyi18 (#25931) üzenetére


rsanyi18
tag

Most bontottam ki a "régiúj" Burn, és szerintem a régihez képest ízben azért van egy változás. Én az új Juciedet nem érzem annyira édesnek. Pont tegnap ittam a régebbi verziót, emlékszem annak az ízére is. De amúgy a dobozon ugyan annyi cukor van feltüntetve (11g) :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25933) #90933760 válasza rsanyi18 (#25931) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, meg az Amerikai faterba a Puma Löket. Az is egy roggyant rész. Meg volt még valami más is, régen mind belinkeltem őket.

Na akkor jöjjenek a Teszkósok. Nem vagyok egy nagy teszter, nem is érdekel amúgy csak leírom hogy jó, nem jó valami aztán kész. :DDD
Az biztos, hogy itt én a Hellt tudom felhozni példának mivel ők csinálnak tutti+íz megoldásokat, meg azokkal van kb egy árban is. Itt az ízek sokkal jobban dominálnak, mint a Hellnél. Nekem ezért jobban be is jönnek, viszont ez a kis kesernyésség ami megvan mindbe kicsit zavar de ettől még finomak. Biztos az alap tutti lehet ilyen kesernyésebb. Mondjuk mindegyik gyümölcs kesernyésebb fajta, úgyhogy alapból ez is illik rájuk.
Nekem ezek jobban ízlenek, simán királyak és megérik az árukat. Viszont nincs benne inozitol, akinek ez számít esetleg. De ízre tök jók, egyértelműen adott gyümölcsnek az íze van benne jól elkülöníthetően, nekem bejöttek. Ha a Teszkó sokáig megtartja őket és jó áron akkor biztos pörögni fog nekik.
Ha választani kéne, nem is tudom. Egyformán ízlett mind.

Fú az a Burn Juiced öcsém alig tudtam meginni. Most még kevesebb az édes íz benne? Baszod akkor pláne nem tudnám meginni. Meg se veszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25934) rsanyi18 válasza #90933760 (#25933) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem igen, kevesebb. B*ssza is a gyomorsavamat fel rendesen :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25935) rollrk4h válasza rsanyi18 (#25931) üzenetére


rollrk4h
csendes tag

Nem kerozinból? :D

(#25936) szekra válasza rsanyi18 (#25932) üzenetére


szekra
Topikgazda

Mondtam...

(#25937) rsanyi18 válasza rollrk4h (#25935) üzenetére


rsanyi18
tag

Ja, de tényleg :DDD

Szekra: akkor bocsi, nem jutott eszembe hogy mondtad már:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25938) tipuka


tipuka
addikt

Mekkenősen jó délutánt az elvtársaknak! :D
Bemekegtem erre a jó kis adagra rendesen. :D Mek mek mek mek mek mek.

(#25939) rsanyi18 válasza tipuka (#25938) üzenetére


rsanyi18
tag

Egy emberi kéz? Most egy világ dôlt össze bennem :DDD

De azért szép a kecske a háttérben :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25940) #90933760 válasza tipuka (#25938) üzenetére


#90933760
törölt tag

10 kalória, nah akkor ez is a 2g-os verzió már. Akkor nem itthon vették le a cukrot hanem globálisan. Csak itt nincs ráírva nagy betűkkel, hogy csökkentve lett 10 kalóriára.
680ml, nyamnyam. Kecskés egérpad. :P

[ Szerkesztve ]

(#25941) callmeakos válasza tipuka (#25938) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Folyik a nyálam annak ellenére hogy egy Hammer X-Pressoval indítottam a napot. Nyammm nyammm kéne most ez :P

All→M8

(#25942) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre hozzájutottam egy szlovák Monsta' Khaos-hoz. Majd kíváncsi leszek milyen,remélem nem olyan gejl izé mint a Ripper.

(#25943) tipuka válasza rsanyi18 (#25939) üzenetére


tipuka
addikt

Az egy műkéz, hogy ne lássátok a patáim.

Mekmek.

(#25944) rsanyi18 válasza ToBeY (#25942) üzenetére


rsanyi18
tag

Gondolom már ittál angol verzióból. Szerintem az angol és a szlovák ugyan olyan:)

tipuka: Akkor megnyugodtam :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25945) james001 válasza tipuka (#25943) üzenetére


james001
veterán

Ügyes kecske lehetsz ha megtanultál patával írni. Biztos nehéz. ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25946) ToBeY válasza rsanyi18 (#25944) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem,még nem volt szerencsém khaos-hoz

(#25947) rsanyi18 válasza ToBeY (#25946) üzenetére


rsanyi18
tag

Akkor majd meglátod... Hasonlít szerintem a Ripperhez, de szerintem ez sokkal jobb. De majd te kiízleled:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25948) DJ. Ru$y válasza james001 (#25945) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van műkeze.... :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25949) james001 válasza DJ. Ru$y (#25948) üzenetére


james001
veterán

Ja igen,de azért azzal se lehet könnyű :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25950) rsanyi18


rsanyi18
tag

Figyelem, aki érzékeny a rossz energiaitalokra az most ne olvassa el amit most írok:
Na, mivel szeretem magam kínozni, ezért vettem egy cukormentes Tacskó gazdaságos energiaitalt. Új külsô és elvileg új íz. És még mindig k*rvára szar az energiaital. Viszont egy fokkal jobb mint a spáros de még a watt lightnél is jobb szerintem :D
Mindegy, én bírom a rosszat, ledöntöm az egészet aztán majd este kialszom :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.