Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#24650) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Orosz, szlovák stb (környékbeli országok) itthonról vannak ellátva, de mondjuk brazil vagy görög pajtásoknak már inkább helyben töltik (utóbbiban nem vagyok biztos, előbbiben tuti).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24652) ECHO2235 válasza rhythm1992 (#24641) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

nekem is kell olyan 500ml premium apple és red grape :( gondolom Szlovákiából :)

(#24653) rhythm1992 válasza callmeakos (#24642) üzenetére


rhythm1992
újonc

Mindegyik Szlovákia :D

Amúgy meg nem igaz,hogy Hellt könnyű beszerezni.Azért megnézném,hogy a brazil,líbiai,venezuelai,vagy kazahsztáni Hellt egy könnyen beszereznéd.Nagyon sok Hell van ami kb elérhetetlen.Mert nem olyan,mint a monster meg az rockstar,hogy ebay-ről lehet venni 100 félét.

(#24654) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Fúúj! Ma éppen "nagytesztet" tartok itthon, mert kivételesen ráérek energiaitalokat inni, és tesztelni. Hát megkóstoltam azt a kuriózum x-fire, poroltó kinézetű rettenetet. És én még azt hittem, hogy a Spáros Cola Energy a rossz, habár attól is rosszul lettem, ez túl tesz mindenen! Szerintem, ha valaki megissza ezt az 1 litert, bele is hal :DDD De egy instant hányás minimum ;] (A youtube tele van challange videókkal. Kéne egy x-fire megivásos challange, ki issza meg 15 perc alatt hányás nélkül :DD )
Az ital íze leginkább vízzel hígított algopirin+hányás keverék, és egy minimális tutti-frutti, de a savanykásabb fajtából. Soha, senkinek nem ajánlom!
Majd, hogy ne legyen elég a szar energiaitalokból, felbontottam az Adrenalin Sour Cherry-t. Az almás verzió után egy nem túl finom, de iható italra számítottam, tévesen :((( . Az ital engem leginkább az olajos sültkrumpli mix-re emlékeztetett, egy adag ecettel felöntve :C Irtó savanyú volt, de nem is abból a kellemesen, hanem a torok szétkaparó fajtából.
Eddig nem hittem, hogy létezik ennyire szar energiaital. Eddig, amire szoktátok mondani, a Tesco Energy, vagy a Spáros, esetleg a Fitt, nem azt mondom, hogy finom, de iható kategória, ha nincs jobb, simán megiszom őket, sőt, Tesco-sat elég sokat is iszok...De ezek :W :Y
(és még mi vár rám ezekután?! Van még 1-2 ital, ami hátravan, és nem túl bizalom gerjesztőek :O )

(#24655) celabro válasza Zsírkrétamen (#24654) üzenetére


celabro
csendes tag

KX Sugar Free,Maxx Energy Drink,Kobra Pet,XL Cranberry,Bomba Sugarfree,Adrenalin Cukormentes,Max Power Drink,Silver Power ezek nekem eddig a köszi 1X elég volt kategória.

(#24656) Zsírkrétamen válasza celabro (#24655) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na látod, mondtam én :DDD Amíg ezt meg nem kóstolod, addig én is ezekre mondtam, hogy rosszak. De ezek még semmik, az x-firéhez képest :W KX Sugar Free-t is teszteltem kb. 5 perce (ráadásul vagy 2-4 hónapja le is járt) hát nem volt kellemes, de iható...Kobra Pet szerintem szintén, sőt, abból anno nagyon sokat ittam, nem vészes. XL Chranberry szintén, sőt, arra még azt is mondhatom, hogy "finom". Bomba Sugarfree-t nagyon sokan mondták már rossznak, kb 1 éve ittam utoljára, szerintem olyan, mint a sima Bomba. Silver Power meg kb Tesco Energy feeling, mindkettő iható, de csak ha muszáj :C
Persze mindenkinek más az ízlése, de tényleg jobb, ha ezeket senki nem kóstolja meg, mert tényleg, az itthoni "rossz" dolgokat simán túl szárnyalják nem jó irányban.

(#24657) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem tudom miért szívatjátok magatokat azzal,hogy ilyen tróger edrinkeket isztok. :DDD

(#24658) rsanyi18 válasza ToBeY (#24657) üzenetére


rsanyi18
tag

Én úgy vagyok vele, ha már megvettem és kiadtam érte azt a 100-200ft-ot, és ha legalább meg tudom inni, meg is iszom. :D Nem szeretem kiönteni ha nem kell. Persze vannak kivételek amit sose innák meg ,még ha ingyen adnàk, akkor se. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24659) dragonfx válasza ToBeY (#24657) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24660) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#24657) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Én csak és kizárólag akkor iszok ilyen szutykokat, ha le "kell" tesztelnem őket. Más esetben nem vagyok hülye, maradok a szokásos 250ml-is rr-eknél, azok finomak :)

(#24661) ToBeY válasza rsanyi18 (#24658) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az addig ok,hogy ha már megveszem megiszom.De mi visz rá,hogy szutykokat vegyél?
130 van oxxo/150 hell/190 burn/270-300ft Monster.Legalábbis itt nálunk.
.
Persze néha vannak kivételek pl Lidl X-act régen jó volt,de már azt is elcseszték

Zsírkrétamen:Mi az hogy kell?Valaki mondja neked,hogy te ez egy szar edrink kóstold már meg,hogy tényleg az? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24662) albert8 válasza ToBeY (#24657) üzenetére


albert8
addikt

Én is már csak a gyümölcsöseket meg maximum a külföldi citrusosat döntöm le.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24663) celabro


celabro
csendes tag

Én mindent letesztelek.
Gyűjtögetek.
Xfire nem tudom milyen.
Nekem kb 150 féle italból eddig a fent felsoroltjsim nem jöttek be.
Xfire tudom melyik,de nem ittam még.

(#24664) rsanyi18 válasza ToBeY (#24661) üzenetére


rsanyi18
tag

Lehet rosszul fogalmaztam, de sose szoktam megvenni a "szutykot" kétszer.:)
1szer megveszem, ha iható, akkor a változatosság kedvéért máskor is iszok egy olyat.
Ha annyira rossz, hogy meg se tudom inni az elsô alkalom utàn, többet nem is veszek olyat.
Pl nálam az ihatatlan a cukormentes Bomba.
A low-end, de iható meg pl a sima Fitt energy. Ezt pl akkor veszem ha suliba megyek reggel, és megkívánok egy energiaitalt. Beugrok Sparba, mert az pont útba esik. Veszek belôle kettôt, ami ha jól tudom 260ft, (sajnos rég vettem, nem tudom milyen àron van most).
Persze ha a Sparban akiciós a Hell, Monster, akkor inkább azt veszem.
Ilyenkor, mikor itthon vagyok, akkor pedig csak azokat veszem amiket szeretek, pl Hell, mert mindig van egy olyan hely ahol akciós és van idôm arra elmenni.:)
Szóval a lényeg annyi, hogy én azért nem kínzom magam a "szutykokkal", maximum kóstolàsi szinten.:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24665) ToBeY válasza rsanyi18 (#24664) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor jó :DDD Azt hittem már hogy energy drnink mazohista lettél

(#24666) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#24661) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Azért írtam így, hogy "kell" :DDD Senki nem kényszerít arra, senki nem kéri. Nekem a célom (inkább elérhetettlen vágy talán), hogy minden- amit csak tudok- Mo-n kapható edrinket megkóstoljak. És ezeknek van ám rossz oldaluk is, mint pl. az x-fire. Nem kell, de álltalában nem olvasok utánna az italoknak, hogy milyen izűek, szeretem magam, elsőre megtapasztalni, hogy milyenek ;)

celabro: Addig jó, még nem kóstoltad meg! Ha nem akarod a wc-n tölteni a fél napod, szerintem öntsd ki minél előbb :C De a palackját én is megtartottam, az ötletes :))

(#24667) dragonfx


dragonfx
veterán

en a gagyikat nevteleneket csak gyujtemenybe veszem.nem kostolom meg.kiveve ha egyedi pl. narancsoss,bodzas....
amugy en maradok a hell,rockstar,watt,burn negyesnel

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24668) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#24666) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mondjuk én is belefutottam már olyanba,hogy jól nézett ki a doboza,de beltartalom már annál kevésbé.
Most is van ez az szlovák edrinkem aminek doboza egész jó,de szerintem maga az ital pocsék lesz.

(#24669) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#24668) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Azt elmondanád, hogy szlovákon belül honnan? (csak mert minimum hónaponta járok ki, aztán már terveznék egy hosszabb utat is, ha tudom, hol mi jó dolgot (vagy rosszat ;] ) lehet kapni.

(#24670) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#24669) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez passz.Ismerősőknél voltam az ország Észak-Keleti részében és ahogy átmentünk a határon az első kisboltot letámadtuk.

(#24671) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#24670) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ok, akkor mindegy, én a nyugati részén járkálok :(((

(#24672) celabro


celabro
csendes tag

Nekem ezek vannak,ma egyet még iszok.
Holnap meg a többit.

Apropó,ha jártok ki páran külföldre,most írtam fel pár ital nevet.
Ha leírom őket segítetek majd annyiban mi mennyi kint.
Ja és melyik Országba látta,és hogy gyárták e őket :)

Benne vagytok? :)

(#24673) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Lop!N kollégának hála a mai napon sikerült szert tegyek két általam már nagyon régóta vadászott energiaitalra, amelyek a következők: egy üres 473ml-es Burn Day, illetve egy teli(!) Watt Sunrise, ami 2011-ben járt le.Ezt még iható, vagy azt inkább felejtsem el? :DDD
Az üzlet teljesen rendben ment, akinek üzlete lenne vele bátran tudom ajánlani, korrekt eladó. :DD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24674) oriic válasza takacsbotond (#24673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy azt a 3 éves edrinket nem biztos hogy talán esetleg véletlenül talán lehet be kellene próbálnod. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24675) Fr0z3n válasza oriic (#24674) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Feltéve ha fosni akar :DDD

(#24676) ToBeY válasza oriic (#24674) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Maximum csinál egy jó kis tisztító kúrát /jó éjszakai programnak tűnik ;]

(#24677) oriic válasza ToBeY (#24676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát ha ez a terv. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24678) Zsírkrétamen válasza takacsbotond (#24673) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát szerintem öntsd ki pohárba szaglázd meg, igyál belőle egy kortyot, attól még bajod nem lesz. Ha ízre nincs baja, szerintem 1-2 kortyot ihatsz belőle, legalább hogy érezd, milyen az íze ;]
(mellesleg, én is ma megittam egy 1 éve lejárt italt (sőt, többet is, bár azok csak fél éve), és élek, és virulok, esti programom sincs :DD De persze, ami nagyon vészes volt, én se válaltam be :N )

(#24679) Bulitt válasza Zsírkrétamen (#24678) üzenetére


Bulitt
őstag

Valószínűleg nincs már benne szénsav, és ha árnyékos helyen tárolták felforrni se forrt fel. Így minden bizonnyal semmi baja az italnak.

(#24680) oriic válasza Zsírkrétamen (#24678) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, de nem mindegy, hogy valami fél-egy éve járt le, vagy 3( HÁROM) éve. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24681) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor en is becsatolhatom a 2010-es M-80 Monster-t? :D :C
Majd hetvegen... amikor nem sietek sehova. ..

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#24682) oriic válasza Laraxior (#24681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Isten veled. Jó srác voltál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24683) rsanyi18 válasza Laraxior (#24681) üzenetére


rsanyi18
tag

Bátor... :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24684) Zsírkrétamen válasza Bulitt (#24679) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Igen, nagyjából ezt tapasztaltam én is, ízre baja még nem volt, csak a szénsav volt benne kevesebb. Ráadásul egy polcon voltak tárolva, szóval fel se forrt, és le se hült ;)

orichalcos: Oké persze, én simán megittam az italokat, de azért is mondtam neki, hogy kóstolja meg, nem biztos, hogy van baja, de ha szar, természetesen úgy se fogja meginni.

Laraxior: Sok sikert hozzá ;] Majd számolj be, mennyire volt iható :C

(#24685) tipuka válasza Laraxior (#24681) üzenetére


tipuka
addikt

A végrendeletedbe írd bele, hogy enyém lehet akkor a LED TV-d! :DDD

(#24686) #25954560 válasza Zsírkrétamen (#24654) üzenetére


#25954560
törölt tag

lehet fejlesztettek vmit a porolton, mert ennyire meg nem volt rossz par evvel ezelott :)

[ Szerkesztve ]

(#24687) dragonfx válasza celabro (#24672) üzenetére


dragonfx
veterán

én azt m,ondom ezek közül az xl.t válaszd
:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24688) ToBeY válasza dragonfx (#24687) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is.A többi meg mehet fel a polcra ahogy van..

[ Szerkesztve ]

(#24689) Zsírkrétamen válasza celabro (#24672) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Adrenalin Fruit Mix mehet, annyira nem vészes, Jump-in! se rosz emlékeim szerint, régen sokat ittam :)
Habár XL-t még nem ittam, tudtommal az se rossz.

&rew: Hát lehet, de a korábbi verzióját se kóstolnám meg ezek után :C

[ Szerkesztve ]

(#24690) Laraxior válasza tipuka (#24685) üzenetére


Laraxior
titán

Érdekes az autom utan nem kapkodna senki... :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#24691) takacsbotond válasza celabro (#24672) üzenetére


takacsbotond
őstag

Bármit csinálsz, ha jót akarsz magadbak az XLt NE BONTSD FEL!!A fruit mix az egész finom, a Jump in nálam az elmegy kategória, a többit viszont még nem kóstoltam...
Az XLhez pár napja volt szerencsém.Olyan az íze, mintha töményen citromtablettát feloldottunk volna kevés vízzel, és hozzáadtunk volna még édesítőt...Pfejj!! :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24692) rsanyi18 válasza Laraxior (#24690) üzenetére


rsanyi18
tag

Én elfogadom azt is, ha van:DDD

Amúgy képzeljétek, hugomat kisértem gólyatàborba, és az egyik csak egy Monster Ab. Zerot iszogatott. De nem akàrmilyet...a külföldi dobozos kinézetût. Azt hittem helyben lesz*pom magam, hogy végre az itthoninak is lecseréltêk a desing-ét, de mikor megkérdeztem azt mondta hogy Olaszorszàgból van:(
Pedig már kezdtem örülni..:DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24693) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Most komolyan megint ízlésekről megy a "vita"? Az egyik szerint idd meg a másik szerint ne idd meg a harmadik szerint megint idd meg.

Hadd döntse már el ő mit szeretne. Neki is van ízlése, ha nem kóstolja meg nem tudja meg, hogy szereti-e vagy sem. :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24694) Zsírkrétamen válasza DJ. Ru$y (#24693) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Mi csak próbáljuk megóvni a ritkaszar italoktól, ugyanis ha már kóstoltunk valamit, amiről tudjuk, hogy pocsék, akkor felhívjuk rá a másik figyelmét is, hogy ha lehet, meg se kóstolja. Persze az ő ízlése, kóstolja, ha akarja, de mi előre szóltunk ;)
Döntse el ő, persze, mi amúgy sem szólhatunk bele, hogy mit igyon, és mit ne, csak "tanácsokat adtunk", hogy szerintünk mit ne. Miért ne?!

(#24695) Bulitt válasza Zsírkrétamen (#24694) üzenetére


Bulitt
őstag

Egy kis érdekesség: a Silver energiaital, amit a legtöbben rossznak és ihatatlannak (nem, nem sz@r) tartanak az egyik leggyakrabban fogyasztott energiaitalom :U

Ennyit az ízlésekről

(#24696) celabro


celabro
csendes tag

Adrenalin egy Tropicalos ízvilág,meglehet inni.
Jump In ! Árához képes finom,ajánlom .
XL,Power Up maradtt mára.
A Restart megittam,és semmi.
Azt sem mondom jó,de azt se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#24697) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A Wattot végül nem mertem bevállalni, de a fiúk alján rábukkantam egy 2013 Februárjában lejárt Orangewaysre, egyből le is gurítottam.Nem volt semmi különös, bár volt egy kicsit fúrcsa kesernyés utóíze, ami egyébként emlékeim szerint nem volt...esetleg nem tudjátok hol lehet még ilyet kapni?Régen nagy kedvencem volt, és most rámtört az a dezsávű... :DD

rsanyiUgye megkaparintottad??Mond azt, hogy igen!Ha nincs rá szükséged (márpedig miért is lenne :P) szívesen megszabadítalak tőle!Az árban meg majd megegyezünk! :DDD

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24698) takacsbotond válasza takacsbotond (#24697) üzenetére


takacsbotond
őstag

*fiók
(már nem engedett szerkeszteni)

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24699) rsanyi18 válasza takacsbotond (#24697) üzenetére


rsanyi18
tag

Kértem a csajtól, de nem akarta odaadni. Azt mondta hogy kell neki, ô is gyûjti a dobozokat.:(

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24700) takacsbotond válasza rsanyi18 (#24699) üzenetére


takacsbotond
őstag

:U :U :U

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.