Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) rsanyi18 válasza laki40 (#25750) üzenetére


rsanyi18
tag

"Én Laki vagyok :)"
Troll :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25752) dragonfx válasza DJ. Ru$y (#25749) üzenetére


dragonfx
veterán

miéárt kell magadra venni?
általánosságot irok.
mér kell flame.elni.?
most minden kommentbe irjam oda kivéve....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25753) szekra válasza laki40 (#25750) üzenetére


szekra
Topikgazda

Mért mit kap az ember? Tényleg komolyan érdekelt, hogy ki vagy, honnan tudsz dolgokat. És nem tudjuk, hogy hitelesek-e az információid, de azért megelőlegezem a bizalmat, hogy elhiszem te végzed a "kutatást" :) Aztán ha van valami infód ami nem szuper titkos szívesen várjuk továbbra is. :R

(#25754) DJ. Ru$y válasza dragonfx (#25752) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Általánosságban, ja. Leírtad a saját véleményedet, mintha mindenki így gondolná.

Hagyjuk is a többit, nem feszegetem.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25755) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Voltam ma megnézni van-e már új burn,de azt mondta az eladó csak ez régebbi narancs narancs dzsúzos van,

[ Szerkesztve ]

(#25756) rsanyi18 válasza ToBeY (#25755) üzenetére


rsanyi18
tag

Én is voltam ma kb 10 boltban (kisboltok, Spar, Tesco), de sehol sincs... Vettem helyette egy Monster Assasultot 300ért :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25757) ToBeY válasza rsanyi18 (#25756) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én meg vettem helyette egy S-budget áfonyásat mert szerintem jó./legalábbis az árához képest.

(#25758) rsanyi18 válasza ToBeY (#25757) üzenetére


rsanyi18
tag

Az áfonyás szerintem is egész korrekt lett.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25759) laki40 válasza szekra (#25753) üzenetére


laki40
csendes tag

Csak Laki vagyok. :)
Am. nem tudom, hogy volt e már róla szó de a vipera eital is megváltozik egy ütősebb külsővel fog megjelenni vmikor sőt a simán kívül lesz még két íz :) egyik asszem bodzás lesz de ez nem biztos. :K :))

(#25760) rbalint88 válasza ToBeY (#25755) üzenetére


rbalint88
addikt

én meg az első boltban megkérdeztem, hogy van-e már a fahéjas-szilvás téli adrenalin, aztán mivel még nem volt, vettem egy régi juiced burn-t :DDD

(#25761) vwpolopg válasza rbalint88 (#25760) üzenetére


vwpolopg
őstag

ízlések és pofonok, de jobbra számítottam az adrenalinnál...sokkal jobbra :D

(#25762) Bulitt válasza laki40 (#25759) üzenetére


Bulitt
őstag

Fb csoportba került ki róla kép :K De időpont még nincs

(#25763) ToBeY válasza rbalint88 (#25760) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tőlem is kérdezte az ember,hogy kell-e a régi,de mondtam kösz nem :DDD

(#25764) rbalint88 válasza ToBeY (#25763) üzenetére


rbalint88
addikt

nekem az az egyik kedvencem :) ripperhez képest kevésbé geil, gyümölcsléhez képest meg sok benne a koffein :DDD nekem adja, bár amióta nincs pet palackos gazdaságos kiitel, azóta csak ünnepnapokon iszom ilyet :)

(#25765) szekra


szekra
Topikgazda

A vezér út almádi utca kereszteződésében lévő coopban is van új burn aki nagyon vagyik rá. (XIV. kerület)

(#25766) rsanyi18 válasza rbalint88 (#25764) üzenetére


rsanyi18
tag

Amúgy én nem értem hogy hová tûntek ezek a pet palackok... se burn, se hell de még csak bomba sincs már pet palackosba nálunk. Pedig a Burn és a Hell a pet palack ellenére se volt "mûanyag ízû". Meg sokkal gazdaságosabb volt, ahogy írtad:D

ja..várjunk. most jut eszembe higy van 355ml-es Hell pet. De az is lepkefing:DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25767) #90933760


#90933760
törölt tag

Na én is beállok a lejárt szavatosságú edrinkesek táborába. :DDD Egy sima Bomba, pár hónapja járt le. Semmi furcsa íze nincs, illata is jó, bár ízre azért érezni hogy nem friss, de amúgy szerintem nincs ezzel gond simán iható.
Egy ilyen full szintetikába mint az edrinkek mégis mi a fasz romolhat meg? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25768) rsanyi18 válasza #90933760 (#25767) üzenetére


rsanyi18
tag

Kezdjük az elején... egy sima bombát hogy tudtàl úgy elrakni hogy csak most ittad meg?:DDD Mert egy ritka Monstert, R*-t megértem, de Bombát...:D
Amúgy csak a szénsav megy ki belôlük egy idô után és kész:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25769) albert8


albert8
addikt

Na a héten megittam ezeket. Fura ízük van, de finomak szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25770) szekra válasza szekra (#25765) üzenetére


szekra
Topikgazda

Ugyanitt Coca-Cola Life kapható (330ml).

(#25771) #90933760 válasza rsanyi18 (#25768) üzenetére


#90933760
törölt tag

A raktárba találták meg a boltosok elgurulva, aztán nekem adták ingyen.

(#25772) Jarod1


Jarod1
addikt

az ENTER hegy déli lankáin termesztett Tutti frutti ültetvényeken érett be az alábbi nedű,
az Augusztusi nap érlelte,könnyű nyári eső öntözte, érezni rajta a kora tavaszi kapavágásokat ,
íze lágy, egyhén szénsavas, kicsit érezni rajta a zamatos érett fürtök kellemes ízét.

de egyébként vacak.. :O

[ Szerkesztve ]

(#25773) dragonfx


dragonfx
veterán

Én meg találtam cba.ba egy ujjat.
Viper néven.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25774) takacsbotond válasza laki40 (#25759) üzenetére


takacsbotond
őstag

Én személy szerint a lemon Burnnek jobban örülnék.Véleményem szerint a
magyar piac még nem érett egy kávés energiaitalra, de ezeket te biztos jobban tudod, hisz ez a munkád... :D
A Viperek tudtommal 15-ösök lesznek, és a Buszesz fogja gyártani...
Arról nem akarsz megosztani véletlenül pár bennfentes infót, hogy akkor most mi is lesz a Burnnel, miután bevásárolta magát a Cocacola a Monsterhez?Mert valami olyasmi volt, hogy az össze energiaitalmárkáját felszámolja a Coca...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#25775) Zsírkrétamen válasza takacsbotond (#25774) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát én nem örülnék jobban a Lemon-nak (bár mivel azthittem, hogy most nem csak új doboz jön, hanem a Lemon, ezért szerintem is az fog bejönni :/ ), de mivel a környező országokban is az van, valószínűleg ide is majd az jön. Viszont, a kávés meg tényleg egyedülálló, és szerintem nagy lépés lenne, hogy behozzák, ugyanis ilyen ital még hivatalosan nincs itthon. (arról nem is beszélve, hogy mennyien isznak kávét, illetve energiaitalt, most itt lenne a kettő kombinációja, szerintem lenne forgalma az italnak ;) )

(#25776) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#25775) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerinrem is jobb döntés lenne egy kávés edrink,mivel gyümölcsösből már kismillió van,viszont a kávés verzió hiánypótló lenne mert olyan még nincs.Másrészről pedig talán új embereket is megtudna magának nyerni, akik eddig nem voltak edrink vásárlók.

[ Szerkesztve ]

(#25777) vwpolopg válasza dragonfx (#25773) üzenetére


vwpolopg
őstag

bazzz, egy ujj? ;] még véres volt vagy valami hasonló?

(#25778) Laraxior


Laraxior
titán

Kibontottam, elfogyasztása folyamatban. 2009-es, kanadai.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25779) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#25777) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

He(a)llo(ween) ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25780) rsanyi18 válasza Laraxior (#25778) üzenetére


rsanyi18
tag

Sötétebb mint az itthoni. Vagy azért sötétebb mert 5évet állt?:D
Mármint a lötyi a sötétebb:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25781) Laraxior válasza rsanyi18 (#25780) üzenetére


Laraxior
titán

szerintem az ideje miatt... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25782) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#25779) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lehet, hogy pont ezeket látta :D ;]

(#25781) Laraxior: eddig egyszer ittam romlott energiaitalt, 0,25-ös pet palack, benne sötétbarna edrink. A felét húzóra, elég fura volt az íze de iható. Megnéztem gyorsan a lejárati időt, kiderült, hogy 3 éve le volt járva... :D Friss vásárlás volt :D Visszavittem, visszakaptam az árát, pár hétre rá, szembejött ugyanaz az edrink (emlékeim szerint yakuza, de nem biztos ennyi év távlatából) másik boltban, normál tuttifrutti-s sárga színnel... :D

(#25783) celabro válasza #90933760 (#25612) üzenetére


celabro
csendes tag

Adrenalin 4G,az 32 ml.
Budapesten láttam eddig pl:Gellért tér/Delikát
Meg a Lehel Csarnok közelébe Victor Hugo u. Elején a piros kínaiba.
Nem tudom gyártják-e még.

(#25784) ToBeY válasza celabro (#25783) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez valami shot,hogy csak 32ml? :DDD
Amúgy jah,hogy eltüntek shotok,pedig elég sok gyártónak volt már itthon is.

(#25785) james001


james001
veterán

Na ma találtam itt tarcsán új Adrenalint,és egész jó íze van! Nem gondoltam volna hogy ilyen jól sikerül,kicsit félve nyitottam ki :D Csak ugye kár hogy ez is 15-ös :N

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25786) #90933760 válasza james001 (#25785) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igyál kettőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25787) oriic válasza Laraxior (#25778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hallod-e, te nagyon merész vagy, hogy ilyeneket még bepróbálsz. :D Bubi volt még benne?

Live-Die-Respawn

(#25788) dragonfx válasza james001 (#25785) üzenetére


dragonfx
veterán

Ja igen én is manna.ba találtam meg.vettem 2öt.holnap proba.
Meg energogirl is volt,meg zöld 60.
Minden volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25789) Laraxior válasza oriic (#25787) üzenetére


Laraxior
titán

Hogyne. Egyedül azt nem ittam meg ami leult az aljara. Azonfelul tok jo ize volt. Mindegyiknek. Olyan ez mint a babkonzerv.... sose romlik meg amíg nem nyitod fel :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25790) oriic válasza Laraxior (#25789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na de vazze, nem is volt poshadt? :D

Live-Die-Respawn

(#25791) #90933760


#90933760
törölt tag

A szavatossági idő az nem azt jelenti, hogy ha lejár utána beledöglesz ha megiszod. Hanem addig garantálják, hogy az eredeti állapotát meg tudja őrizni. Az hogy mikor romlik meg fogyaszthatatlanná az más, az terméktől függ már.
Egy zacskós kenyér az be fog penészesedni utána hamar. De egy szintetikus lötty légmentesen, fénytől lezárva simán eláll 5 évet és iható marad, persze az eredeti színét, ízét nem őrzi már meg ezért is van rajta a szavatossági idő, de ugyanúgy fogyasztható marad.

(#25792) rsanyi18


rsanyi18
tag

Ezt még most se akarom elhinni... Nagyba nézegetem az ujságot és lám... Holnaptól él az akció, suli után húzok a boltba és veszek egy pár dobozzal:DDD Akit érdekel, pár városban van ez a bolt, a neve Family Market. Elvileg BP-n a nyóckerben az újság szerint:)
A kép minôségéért ezer bocsánat:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25793) szekra válasza rsanyi18 (#25792) üzenetére


szekra
Topikgazda

Gondolom ez is az atcimkezett verzió mint amit anno coop árult. Ők 99-ért szórták. :D

[ Szerkesztve ]

(#25794) ƬΛЯΛ válasza rsanyi18 (#25792) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Itt az összes helyszín ahol van ilyen FAMILY-MARKET :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25795) #90933760


#90933760
törölt tag

Most találtam meg a fotót amin a régi Juicedet fotóztam le mikor vettem. 14 hónapja. Bazdki nekem meg tök úgy rémlett hogy most a nyáron ittam.

(#25796) rsanyi18 válasza szekra (#25793) üzenetére


rsanyi18
tag

Valószínû... de 150et nekem simán megér. Van benne taurin, és finom is. Én eddig 2x ittam sima No Feart, és ízlett.:)
És ha akció után is lesz 200ft körüli áron akkor is megfog nekem érni annyit, mert felkéne utaznom pestre + ott a 0.5l is drágábbra jönne ki.
Egy szó mint száz, tök jó hogy már itt a vàrosban is tudok venni ilyen energiaitalt:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25797) dragonfx válasza rsanyi18 (#25792) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a lehel téri emeleti bazárban is van talán...

na mindjárt nyitom az uj adrenlaint kivi vok rá. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25798) takacsbotond válasza rsanyi18 (#25780) üzenetére


takacsbotond
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#25799) adamalfabusz


adamalfabusz
csendes tag

Ma vettem a Candy Store-ban. 710ml-es. Iszonyat finom, egyik kedvenc lett :)) :D

(#25800) solyom007 válasza adamalfabusz (#25799) üzenetére


solyom007
csendes tag

ár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.