Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) rbalint88 válasza callmeakos (#25600) üzenetére


rbalint88
addikt

jégre velük, a kivis "melegen", szobahőmérsékleten ihatatlan.

(#25602) dragonfx


dragonfx
veterán

na adunk egy még a lila uj hell.nek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25603) DJ. Ru$y válasza rbalint88 (#25601) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én semmit nem tudok meginni szobahőmérsékleten. Az új borzasztó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25604) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#25603) üzenetére


#90933760
törölt tag

Amúgy igen, edrinkek szinte mind hidegen ihatóak csak. Bár amiket kóstoltam melegen pl. az Adrenalin meg a kék Burn iható szobahőmérsékleten is szerintem, annyira nem rosszabb. De mind hidegen jó csak, most már a konyhába se kell kimennem, ha megkívánom majd kirakom az ablakba kint is 5 fok van. :DDD

(#25605) rbalint88 válasza #90933760 (#25604) üzenetére


rbalint88
addikt

a román rockstarokat kivétel nélkül szobahőmérsékleten ittam és finomak voltak. nyilván hidegen még finomabbak, de azért amit nem lehet szobahőmérsékletűen meginni, az nettó rossz :)

(#25606) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#25599) üzenetére


rsanyi18
tag

Ha én is így csinálnám hogy elôre megveszek pl egy havi adagot, akkor nem bírnàm ki hogy napi 3doboz lecsússzon. Ott van, és csàbít. :DDD

noxwill: Szerintem két áfonyással jobban jártál volna. Bár ízlések és pofonok. :D

Amúgy én télen nem hûtöm le az energiaitalt. Nem tudom meginni, mégha a házban 30fok is van. Nekem tökéletesen jó a szobahömérsékletû energiaital ilyenkor. :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25607) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#25606) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teszkós eksön miatt lett csak ennyi, 120-ért Hell? Sehol máshol...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25608) #90933760 válasza rsanyi18 (#25606) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akartam kérdezni, hogy van aki megmelegíti télen? :DD Bár a Rehab talán iható melegítve, főleg most csökkentett cukorral.

Amúgy tényleg van valakinek kicsit régebbről Rehabos doboza? Mert én úgy emlékszem 4g-ra vitték le a cukortartalmát de most már megint csak 2g van benne. Akkor volt most egy újabb csökkentés vagy összekeverem valamivel?

(#25609) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#25607) üzenetére


rsanyi18
tag

Ja... úgy már megértem. Én is betáraztam volna de én nem szeretem mindig ugyan azt inni:)

Baltoafarkas: Isten ments, nem melegítem meg :DDD Csak simán szobahômérsékleten iszom:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25610) callmeakos válasza rsanyi18 (#25606) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na majd meglátjuk. A Kiwissel nincs nagy bajom. Mondjuk a szagától néha én is rosszul vagyok :D

All→M8

(#25611) #90933760 válasza #90933760 (#25608) üzenetére


#90933760
törölt tag

Na közben találtam a szekrénybe félretéve egy régebbi Rehabos dobozt, azon is 2g van úgyhogy valamivel összekevertem, nem csökkentettek rajta újra, ennyi volt előtte is.

(#25612) #90933760


#90933760
törölt tag

A 32mg-os Adrenalin megszűnt amúgy? Mert ha jól rémlik régebben volt 32-es meg 15-ös is egyszerre, vagy akkor álltak át a 15-ösre és amíg volt raktáron 32 addig az is ment mellette?

(#25613) rsanyi18 válasza #90933760 (#25612) üzenetére


rsanyi18
tag

Én a taurin adó bevezetése óta nem láttam 32mg-os Adrenalint, se Bombát.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25614) Bulitt válasza #90933760 (#25612) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen, amíg volt raktáron addig ment. De mostanában már én se látok 32mg-s verziót

(#25615) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez a lila Hell nekem bejön. Annak ellenére hogy nem szeretem ezt az ízvilágot. Lehet ennek az az oka, hogy olyan szinten túlnyomórészt van benne a Tutti, hogy minden mást elnyom :D

All→M8

(#25616) rsanyi18 válasza callmeakos (#25615) üzenetére


rsanyi18
tag

Végre még valaki, akinek bejön.:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25617) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#25615) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem Hellek közül a második helyen áll vagy harmadik, most ittam meg éppen, én nem tudom semmihez hasonlítani az ízét, mondjuk 1-2°C-on ittam, hála a mélyhűtőnek... :D ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25618) dragonfx válasza callmeakos (#25615) üzenetére


dragonfx
veterán

Én inkább csak a koffeint érzem benne

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25619) rsanyi18 válasza dragonfx (#25618) üzenetére


rsanyi18
tag

A koffeinnek van íze?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25620) ToBeY válasza rsanyi18 (#25619) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nincs :DDD

(#25621) rsanyi18


rsanyi18
tag

Akkor megnyugodtam, nem az én nyelvemen lévô ízlelôbimbók haltak ki. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25622) rsanyi18


rsanyi18
tag

Jóhír, találtam Szílvàs- Almás-Fahéjas Adrenalint. Majd írok véleményt mikor megiszom :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25623) rsanyi18 válasza rsanyi18 (#25622) üzenetére


rsanyi18
tag

Bocsánat hogy itt gerjesztem a hozzászólásokat, de szerkeszteni már nem tudok. Szóval nem bírtam ki, és kibontottam az Adrenalit:DDD Hihetetlen hogy mit össze nem tudtak hozzni. Szénsavas, érzôdik a fahéj és a szílva is. Az almát se ízben, se szagban nem érzem, viszont a szilvát és a fahéjat erôteljesen lehet érezni. Mikor kibontottam karácsonyi hangulatom lett a fahéj illata miatt.:D Karácsonykor jó lesz ezt szürcsölgetni :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25624) dragonfx válasza rsanyi18 (#25619) üzenetére


dragonfx
veterán

van olyna íztelen kemikália íze. :C

hol van szilvás adrenalin?? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25625) Zsírkrétamen válasza rsanyi18 (#25623) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Na mégegy valaki, akinek ízlik :)) Szerintem is egész finom, és téli hangulatú ital, bár akkor is sajnálom, hogy csak limited edisön. Szerintem ez lesz az első (és utolsó ;] ) ital, amit megmelegítek, és megpróbálom melegen fogyasztani, mint egy teát :DDD (ötletnek jól hangzik, kíváncsi vagyok, milyen lesz)
Szerintem pont ez az az ital, amit nem érdemes lehűteni :)

(#25626) rsanyi18 válasza Zsírkrétamen (#25625) üzenetére


rsanyi18
tag

Ízlett, ízlett, de nem lesz a kedvencem. Ez sajnos nem az a energiaital amit bármikor megtudnák inni:D Túl fûszeres. Szó szerint:DDD Egyébként szerintem furcsa lesz megmelegítve a szénsav miatt:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25627) laki40


laki40
csendes tag

Adrenalinnál még van 32-s 4G a neve múltkor is láttam a boltban.

(#25628) #90933760 válasza laki40 (#25627) üzenetére


#90933760
törölt tag

Dátumot kéne megnézni rajta, hogy ez mostani vagy még az ezer éves raktárkészletből van még mindig.

(#25629) rsanyi18 válasza #90933760 (#25628) üzenetére


rsanyi18
tag

Ez az oldal szerint: ( http://komplexdrink.hu/?product=adrenalin-4g-power-energy-drink ) tényleg létezik. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25630) ToBeY válasza rsanyi18 (#25629) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tanuljunk már meg egy linket normálisan beszúrni. :U

(#25631) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hétvégi krumplivideó

Azt nem értem, mért akarja elhitetni azt hogy mindenki a Hellről másol" :U :DDD

All→M8

(#25632) ToBeY válasza callmeakos (#25631) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Viccesek az ilyen hülye gyerekek akik azt hiszik most jól megmondják a frankót,

(#25633) rsanyi18 válasza callmeakos (#25631) üzenetére


rsanyi18
tag

nem nézem meg, mert ez nekem legalább 15forintomba kerülne.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25634) callmeakos válasza rsanyi18 (#25633) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ilyen minőségben? Szerintem megúszod 5 forintból is :DDD ;]

All→M8

(#25635) Zsírkrétamen válasza callmeakos (#25631) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Már megint Rajczy xD :DDD

(#25636) ToBeY válasza callmeakos (#25634) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez video 10 fillért sem ér meg.(bár csak az első 15mp láttam.de bőven sok volt()

(#25637) horush válasza callmeakos (#25631) üzenetére


horush
addikt

Legalább egy hd webkamerát venne, ha már videózni akar.. :U

(#25638) james001 válasza callmeakos (#25631) üzenetére


james001
veterán

Mindannyian hallgatnotok kéne rá! Egy igazi energiaital szakértő hát nem látjátok milyen profin tolja ;] ;] (már csak a nagyi kéne amúgy mellőle :DDD )

(#25639) Bulitt: Ő kért tanácsot vagy te voltál önfeláldozó és ráírtál? :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25639) Bulitt válasza horush (#25637) üzenetére


Bulitt
őstag

Csak a tanácsok amiket tőlem kapott 100k-ba került volna. Megkapta ingyen. De nincs pénze. Kérte, hogy rakjam ki 32mg-ra FB oldalra is, de ez a minőség vállalhatatlan. Pedig még 12k-t ajánlottam neki Logitech HD webcamerát is, aminek igen jó képminősége van. Azt se vette meg. :U

A lelkesedése viszont töretlen :K

[ Szerkesztve ]

(#25640) Zsírkrétamen válasza Bulitt (#25639) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Hát ezaz. Engem is megkeresett már régebben is, hogy reklámozhassa magát, jöttek a körüzenetei, de szerintem is, a minőség az, amin minimum változtatnia kéne. (ha már a stíluson nem is... :DDD ) Amúgy meg, nemrég vettem 4 ezerért egy HD Logitech kamerát, nem azt mondom, hogy csúcs minőség, de szerintem "kezdésnek" tökéletesen megteszi. Ezen kívül vehet használtan akár egy telefont is, aminek mondjuk a sim része nem jó, esetleg törött-de működő érintőjűt, ami már vesz HD-t, rak bele egy sd-t, és van is egy kamerája. Oké, ezek olyanok, amik 10k-ból simán megvannak. Én meg azt nem hiszem el, hogy nem tud ennyit összegyűjteni, ha gyűjtene rá, és mondjuk csökkentené az energiaitalok vételét...

(#25641) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ha buszjegyre nem volt pénze, hogy lejöjjön a meetingre, szerinted egy HD webkamerát megengedhet magának?
Csak azt nem értem, hogy honnan van az 500 darabos gyűjteményem tele USA dobozokkal... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#25642) Laraxior válasza Bulitt (#25639) üzenetére


Laraxior
titán

:D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25643) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Akiket én ismerek, és jó energiaital teszt videókat készítenek az PaNDaTheeDog(Zsírkrétamen) és BOYTABOTY.Ezeken kívül a teszterek 90%-a nézhetetlen KisRajczy színvonalat hozza...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#25644) ToBeY válasza takacsbotond (#25643) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Belenéztem a pandasba és ott kapcsoltam ki,amikor a csaj? azt mondta,hogy ma egy NO FEAR (így ahogy írtam) tesztel érkeztünk.Értem én hogy nem perfekt angol,de ez akkor is gáz.Legalább az italok nevét próbáljuk jól kiejteni.

Másik pedig tipikus unatkozó tízéves hülye gyerek

[ Szerkesztve ]

(#25645) james001 válasza takacsbotond (#25643) üzenetére


james001
veterán

Hát az a kisgyerek tényleg nagyon jól tolja,mint valami borszakértő
Soha nem fogom megérteni mi értelme van ezeknek a videóknak (de gondolom most mindenki le fog ugatni)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25646) vwpolopg válasza james001 (#25645) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kb annyi mint egy víz sommeliernek... Írásban még oké, de áhhh.... nem is írom le a véleményem többi részét, még kitiltanak :D

(#25647) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#25644) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Öhh, csak hogy kiálljak magamért, tudom, hogy borzalmas az angol kiejtésem, de sokszor már szándékosan így mondom ki, "mert számomra ez egy elvont humor", vagy nem tudom. De kritika, köszönöm, változtatok :K "amikor a csaj?" ezt inkább meg sem láttam :)

takacsbotond: Köszönöm :) Igen, Bojtát én is csípem, de lehetne aktívabb, annyi teli usa monstert levideózhatna... :DDD

vwpolopg: Ezt nem teljesen értem, vagyis inkább csak vitatkoznék ezzel. Miért ne lenne értelme? Ez ugyan úgy egy videózási "műfaj", mint a vlogolás. Ilyen alapon annak sincsen értelme, ha valakinek mondani valója van, és ez másokat érdekel, akkor beszéljenek skype-on, vagy gyűljenek össze a téren, és beszéljenek ott, vagy mi?! Mindennek van értelme, ha van nézőközönsége, erre csak azt mondom :)

[ Szerkesztve ]

(#25648) callmeakos válasza takacsbotond (#25643) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Annyival minimum jobb mint Rajczy, hogy ő szerzett egy normális videófelvevőt, és nem olyan irritálóan ripacs az előadásmódja. - Példának okáért a az általam linkelt videóban ahogy buzerálja azt a Hell-es dobozt, meg elakarja hitetni mindenáron hogy mindenki a Hellt utánozza, holott láttam az egyik FB bejegyzését, (merthogy ismerősöm FBn) amikor úgy pocskondiázta a Hellt mint a fene. Fene se érti. Nekem túlságosan túlbuzgó. Értékelhető a lelkesedése, de aki lassan 2015-ben is egy krumplival videóz, és nem mint egy amatőr, hanem egy "Videóteszter" azt ne kelljen már megvédeni csak mert "lelkes".

Egy jó tanács: Zsírkrétamen. Ha az arcodat is veszed, a kamerába nézz, ne pedig a monitort. Az egyik videóban szabályosan azt hittem hogy a háttal nekem lévő dobozaimhoz beszélsz :DDD

All→M8

(#25649) james001 válasza Zsírkrétamen (#25647) üzenetére


james001
veterán

Nem azt mondom hogy ne csináljátok,sőt ha sokan követnek téged akkor hajrá hogy még több rajongód legyen. Csak ez számomra "fura" hogy valaki felveszi azt ahogy megkóstol egy italt,majd fél perc nyammogás után szakértőzik egyet arról hogy ez most édes vagy savanyú vagy stb. Főleg annál nem értem aki egy normál tuttis edrinket tesztel... Na mindegy :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#25650) rbalint88 válasza james001 (#25649) üzenetére


rbalint88
addikt

az áram meg az internet meg az internetadó meg a szabadidő pocsékolása helyett a kommersz edrinkeket inkább megvenni és megkóstolni kell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.