Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#16800) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát bocs :D
Annyira hulla vagyok hogy ennyi jellemzés fért ki a csövön :D
Amúgy a nemzetközit nem tudtam.
Baján pl. ez a cég vette át a helyközi buszjáratokat :U

All→M8

(#16802) adamalfabusz válasza callmeakos (#16801) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Hol vetted, mert engem érdekelne egy ilyen? :)

(#16803) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pesten. A nyugatinál lévő Íjász melletti csemegében :)
De ha jót akarsz magadnak, inkább kerüld :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#16804) kataenergia válasza Bulitt (#16791) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Haha! Múltkor ki volt írva a sparban, hogy "az energiaitalok között elhelyezett Bomba 15 mg koffeint tartalmaz" kééééész :D

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16805) Bulitt válasza kataenergia (#16804) üzenetére


Bulitt
őstag

Tudom :DDD egyre több helyen írják ki, hogy nem energiaital :DDD

(#16806) Varázslóó válasza Bulitt (#16805) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Bomba szar :D :C

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#16807) Bulitt válasza Varázslóó (#16806) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem sz@r, csak nem a te ízlésednek való. Nem lehet felfogni? Igyál már sz@rt és kíváncsi vagyok a Bomba is egyenértékű e vele :W

[ Szerkesztve ]

(#16808) #90933760


#90933760
törölt tag

Nekem ízlett a Bomba és szerettem, kíváncsi vagyok most hogy változott főleg a kevesebb koffein miatt.

(#16809) Avicularia


Avicularia
veterán

Tudom nem energiaital, de most ezek mennek itt, neveket raknak a coca-cola termékekre.

(#16810) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#16809) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itthon is... Meg DJ, Csajszi, Baby stb. stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16811) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#16810) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor ez megy mindenhol :D Nem voltam mostanában otthon...

(#16812) tipuka válasza Avicularia (#16809) üzenetére


tipuka
addikt

Már lassan nem tudnak mit kitalálni, hogy vegyed-vigyed a kólájukat. :DDD

(#16813) callmeakos válasza tipuka (#16812) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

azt e nélkül is viszik hidd el :U

All→M8

(#16814) nrgia válasza callmeakos (#16813) üzenetére


nrgia
őstag

:K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#16815) oriic válasza callmeakos (#16813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, köcsög függő vagyok én is. Pedig minden bajom van már tőlük, meg is hajt, de nem tudok ellenálni neki. :(

Live-Die-Respawn

(#16816) DJ. Ru$y válasza oriic (#16815) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kaptam 3 dobozos 330 ml-st és rendesen rossz utána a gyomrom, most vettem én is észre magamon. :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16817) callmeakos válasza oriic (#16815) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amikor üdítőt akarok inni én is szinte midig reflexből nyúlok/nyúltam a Cocához. Engem szerencsére nem nem hajt meg. Mondjuk ennek lehet az az oka, hogy egyre ritkábban iszok kólát. Inkább ízesített ásványvíz amiben nincs semmi csak aroma, vagy ásványvíz.

All→M8

(#16818) james001 válasza oriic (#16815) üzenetére


james001
veterán

Én régen szlopáltam sokat a Cocából de aztán inkább áttértem az energiaitalra :D Ma már marha ritkán iszok,néha egy dobozos cherry-set megiszok de aztán kész fél évig megint nem. Ha üdítő akkor Fanta,abból is a narancsos a kedvencem. Tudom az se egy "szent ital",de "egészségesebb" és finomabb mint a Coca :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16819) Bulitt válasza oriic (#16815) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem is ezek a tüneteim, ami a meghajtást illeti :B . De csak a márkára. Érdekes, hogy más/olcsóbb kóláktól nincsen bajom :F

[ Szerkesztve ]

(#16820) oriic válasza Bulitt (#16819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye hogy ugye? Tesco- meg Lidl gagyi kólától nincs semmi bajom. :Y Sőt a Pepsi-vel sincs gondom. Pepsi Twist a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16821) #90933760


#90933760
törölt tag

Engem nem hajt meg. Mondjuk nem nagyon veszek kólát. Utoljára akkor vettem jó régen, mikor talán a 6-os csomaghoz adtak plüssizét. Mivel ott állt a biztonsági őr, nem mertem lenyúlni a plüssállatkát, nem véletlenül állították oda. :DDD Na, akkor egy hétig kólát ittam. Semmi bajom nem volt tőle, most vettem nemrég 2.5 literest, mert kellett egy ekkora üveg és csak ez volt. Két napig ittam. Semmi.
Sima Coca Cola amúgy. Mást meg se innék.

(#16822) Bulitt válasza oriic (#16820) üzenetére


Bulitt
őstag

Színt úgy! Valami nem stimmel egyébként a cocával. :F Mindegyik olcsóbb kategória semmi gikszert nem okoz. Ezek közül a coop-s 2,5L kóla ami még igen jónak mondható. Mind ízre mind szénsav mennyiségre.

(#16823) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

A Coca mindig kilógott a sorból, abban van valami összetevő, amitől az az igazi Kóla, valószínűleg azzal nincs kibékülve a szervezetünk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16824) callmeakos válasza oriic (#16820) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pepsi Twistre +1
Cocából pedig a Vaníliás a best ;] :P

All→M8

(#16825) oriic válasza callmeakos (#16824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:N Az xar.

Live-Die-Respawn

(#16826) callmeakos válasza oriic (#16825) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mikor ittál olyat utoljára? :D

All→M8

(#16827) james001 válasza oriic (#16825) üzenetére


james001
veterán

Vigyázz mit írsz mert Bulitt bácsi le fog cseszni ;] :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16828) oriic válasza callmeakos (#16826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gimiben. 80ft-ért próbálta büfés eladni darabját, holott majd 200ft volt az alap fél literes cóla. De senkinek nem kellett, néhányan a wc-be öntötték ki. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16829) callmeakos válasza oriic (#16828) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát amikor hivatalosan nálunk is forgalmazták, akkor lehet az itthoni kiadás xar volt. Amit most lehet kapni kisboltokban az túlnyomó részt Lengyel kiadás, nekem baromira bejön. :)
Ha már Vaníliás kóla, emlékszik még valaki a Pepsi féle Kék kólára? :D
Egy időben voltak jelen a Vanillával. Na az volt még a fura valami :DDD

All→M8

(#16830) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#16829) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az az ami megfogta a szádat vagy valami noname-mel keverem?! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16831) tipuka válasza james001 (#16827) üzenetére


tipuka
addikt

Meg én! Imádom a Vanillát!! :O

(#16832) Bulitt válasza james001 (#16827) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem a szóval, vagy a használatával van a bajom. Tehát azzal, hogy átírjátok a betűt nincs megoldva a kérdés. Pusztán nem értem meg, hogy amikor valami nem ízlik, nem jó, rossz, cukros vagy bármi egyéb jellemzőt lehetne az italra/ételre használni, miért tudjátok le egy szimpla "sz@r" jelzővel?

Mérlegeld a kérdést azon egyszerű szempont alapján, hogy a "sz@rt" nem eszed, és nem iszod meg. Vagy esetleg van összehasonlítási alap? Mert akkor én kérek elnézést :R Eddig én úgy gondoltam, hogy a Magyar nyelv az egyik legváltozatosabb nyelv a Földön. Miért kell mindent egy szóban elintézni? Ez nem Amerika, hogy odabökök egy szleng rövidítést amit egy egész mondatból alkottam.

Nekem a helyesírásom nagyon rossz, főleg ha nincs helyesírás javító. De törekszek arra, hogy ennek minimális jelenléte legyen csak.

:R

Szerk.: Nyugodtan le lehet hurrogni, ha valaki nem ért velem egyet :K

[ Szerkesztve ]

(#16833) oriic válasza Bulitt (#16832) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elnézést kérek, legközelebb rendesen írok. Nekem nagyon szar volt anno az az üdítő, ettől függetlenül másnak lehet hogy ízlik, nekem nincs ezzel bajom.

Live-Die-Respawn

(#16834) james001 válasza Bulitt (#16832) üzenetére


james001
veterán

Igen sajnos ez van,a mai világban mindenki ezt mondja/írja már ha valami nem tetszik neki. De én már "megszoktam". Régen mondogattam haveroknak is ha ugyanúgy szarnak mondtak valamit de aztán feladtam. Ez ugyanolyan mint a többi szleng,nem lehet "törölni". Én is mostanában kezdek leállni a "sztem" és az "am" jelzőkről,mert már saját magamat idegesítem vele :DDD

Egyébként Vaníliás Kólát hol lehet kapni itthon? Mert én pl. még nem is ittam :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16835) Bulitt válasza oriic (#16833) üzenetére


Bulitt
őstag

Ezzel igazából a topik színvonalát emeljük :R

[ Szerkesztve ]

(#16836) tipuka válasza james001 (#16834) üzenetére


tipuka
addikt

bp-n lehet venni coca cóla vannillát!:D király utcai villamos megállótól nemmessze a kfc-vel szemben lévő sarkon befordulsz és az első vagy második kisboltban tudsz venni, hogy mennyiért azt nemtudom, de szerintem nem túl drága mert sok van belőle ott.

(ha bp-i vagy :) többet nem tudok segíteni szegedi vagyok :DDD )

(#16837) callmeakos válasza james001 (#16834) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Batthyány téri aluljáróban lévő Fornettisnél is lehet kapni. Én legalábbis ott szoktam venni :)

All→M8

(#16838) oriic válasza Bulitt (#16835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Legyen már kicsit ON:

Most hogy jött új MONSTER hozzánk, szerintetek fog majd később bejönni majd új? Java, M3, Zero Ultra hármast szívesen megkóstolnám. Kinézetre ezek tetszenek nekem a legjobban.

Live-Die-Respawn

(#16839) james001 válasza tipuka (#16836) üzenetére


james001
veterán

Köszi,nem vagyok pesti de itt lakok egy köpésnyire :)

noxwill: Kösz neked is,majd körbenézek mindkét helyen :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#16840) DJ. Ru$y válasza oriic (#16838) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Állítólag van finom cukormentes, na azt díjaznám... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16841) albert8 válasza oriic (#16838) üzenetére


albert8
addikt

Na amiket felsoroltál az tuti nem lesznek. Legközelebb vagy khaos vagy esetleg abs zero, de szerintem a rockstar hamarabb bejön,minthogy a monster új cuccot adjon ki. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16842) oriic válasza albert8 (#16841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk alapból kíváncsi vagyok mi alapján döntik el hogy melyik változat jöjjön be az országba...

Live-Die-Respawn

(#16843) callmeakos válasza albert8 (#16841) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem ha jön valami, akkor a Khaos lessz az. Tegnap vett haver a BSben egyet, megkóstoltam, de ebben már most csalódtam. Az első monster a zöld után, amit legszívesebben a klotyóba öntenék :U

All→M8

(#16844) Bulitt válasza oriic (#16842) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem erős befolyásoló tényező a licenc ár :DDD

(#16845) oriic válasza Bulitt (#16844) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Naívan azt hinné az ember hogy mindegyiknek ugyanolyan licence ára van. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16846) Eflek válasza Avicularia (#16809) üzenetére


Eflek
tag

Beszarok, hogy pont a coca cola állt elő ezzel az ötlettel :D
Legnagyobb marketing amúgy a világon egy ilyen hogy neveket nyomnak rá.

(#16847) callmeakos válasza Eflek (#16846) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amíg nem látok Ákos nevezetű dobozt (merthogy flakonos kólát kerülöm) addig engem elfelejthetnek ;]

All→M8

(#16848) #90933760


#90933760
törölt tag

Nekem ízlik az összes Coca. A sima, a vaníliás meg a citromos is. De a pálmát a Cherry Coke vitte, az rohadt jó. A cukormenteset ebből se szeretem (anno szürke címkés), hogy az "új" (hány éve van már Coke Zero? nekem új még mindig :DDD ) cukormentes jobb-e nem tudom, de amúgy se veszek semmiből se cukormenteset. Tényleg amúgy mitől lettek jobbak az új cukormentes cuccok? Lecserélték bennük a cukorpótló anyagot, aminek olyan furcsa íze van?
Ez a neves marhaság meg gigalol, én mikor megláttam, kész ott helyben többet pusztult a szervezetem mint egy üveg kólától. :DD Ettől nem fogom megvenni az biztos. Amúgy se vagyok nagy kólafogyasztó.

Pepsit se szeretem, furcsa íze van annak is. A kék vagy zöld vagy mit tudom én kóláját azt láttam, de nem ittam.

(#16849) vwpolopg


vwpolopg
őstag

A coca vanillát imádom :) És mostmár rengeteg helyen van bp.-en, hol amcsi, hol angol dobozos változat, az amcsi egyértelműen a legjobb. Amcsi van (meg sok más, szőlős fanta, dr. pepper cherry) pl. a népligetben lent, a lipóti után az egyik kajáldánál is, 390/db.

[ Szerkesztve ]

(#16850) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Pénteki szerzemény:
Burn Avicii edition

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.