Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) #25954560 válasza albert8 (#17350) üzenetére


#25954560
törölt tag

atfujattad a bomost? ;]

(#17352) albert8 válasza #25954560 (#17351) üzenetére


albert8
addikt

Jaja ilyen lett :D némá, itt vagyunk:[link]

Viszont megkóstáltam én is ezt a zöld HELLt a hatodk bolban találtam végre.
Egész jó az ize! Kevésbé érezhető benne a tutti fruttis iz, igy bejön. :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17353) r4z válasza #25954560 (#17351) üzenetére


r4z
nagyúr

:C:DDD

Amúgy a meleg tényleg hozza magával a meleg hangulatot, az elmúlt pár napban ez a negyedik topik, ahol szóba kerül :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17354) james001 válasza T-unit (#17347) üzenetére


james001
veterán

Ott a pont,igaz én csak 19 vagyok de néha majdnem behányok egy-két csávótól az utcán... Meg azok a mostani hajstílusok is...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17355) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem nincs gond a pink-el ha megfeslően van használva.Egy ilyen szett szerintem kicsit sem meleg,sőt nagyon rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#17356) dragonfx válasza T-unit (#17341) üzenetére


dragonfx
veterán

ez a fehér ez milyen?
szerintme rozsaszín mintha elmegy de az rikito playboy rozsaszín gáz egy pasin.
ma bekerült a gyüjteménybe a zöld oxxo. már 131en vagyunk. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17357) Bulitt válasza ToBeY (#17355) üzenetére


Bulitt
őstag

Persze, remekül kompenzálja a szürke egyhangúságát :) De, ha Magyar honban kapni lehetne, hidd el nekem, sokat látnál a kézben. Férfi-nő vegyesen :K

(#17358) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Amúgy lesz az ultra pink mellett ultra blue is szóval lehet ez ilyen pasis-csajos izé lesz

(#17359) r4z válasza ToBeY (#17358) üzenetére


r4z
nagyúr

Lol, strandkorlátkék Monster :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17360) #25954560 válasza ToBeY (#17358) üzenetére


#25954560
törölt tag

az mar van.

(#17361) T-unit válasza #25954560 (#17349) üzenetére


T-unit
őstag

Nem vagy egyedül, akkor én meg extra oldszkul vagyok mert odáig jutottunk, már a melóhelyen is furcsán néznek rám ha normál rám való L-es pólóba megyek be S-es helyett... tehát ha nem feszül bicepsznél poló, komoly nemhogy buliba/haveroknál, már öregem munkába is van mikor megszólnak miatta! Ide jutottunk az elcseszett buzi trenddel, anno meg kifejezetten emlékszem gáz volt és buzis a kisebb méret és amiatt néztek le. :D Ilyenkor sírom vissza a bőgatyás, XXL-es "tuti nem sülök meg nyáron se annyi hely van ott" rapper korszakot ami 2005 előtt volt. :O Nőknél oké ha mindenhol feszül gerjedjen a pasi...node kérem ugyanez fordítva, pff. :N

Többet kéne innod akkor a "jó" magyar sima kék monstert! ;] Az után ez maga volt a kész csoda ugyanis, és ugyanugy cukorpótlós mindkettő.

dragonfx: Előbb írtam, finom, kéne magyar piacra is akár a kék helyett egész nyugodtan, nem ártana már egy komolyabb vérfrissítés ha tudnak jobbat is mutatni korábbinál.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17362) tipuka válasza T-unit (#17361) üzenetére


tipuka
addikt

Ha vigasztal, én most is bő nadrág/póló/pulcsikat használok, de direkt, hogy lógjon 3x-8xl-ig ;] (utóbbi azért ne nagyon, de a többi, ameddig csak lehet ;] ) elfér a zsebemben egy fél hűtő meg tablet is simán, bár utóbbim nincs. :)) És igen engem is szóltak meg érte, hogy miért hordok ilyen bő ruhákat ?! Megkérdeztem, hogy miért? Rosszul áll? Azt mondják nem. Akkor meg nem értem mi bajuk van. :W Mert az nekik jó, ha pattannak a gombok, úgy feszüljön rajtam az ing, meg hasonlók. :o

[ Szerkesztve ]

(#17363) tipuka válasza tipuka (#17362) üzenetére


tipuka
addikt

az lemaradt, hogy 195 cm vagyok. :)

(#17364) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Üdv!

Ki miért issza ezeket? :B

(#17365) Eflek válasza DEV_NULL (#17364) üzenetére


Eflek
tag

Mert finom + gyűjtöm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17366) DEV_NULL válasza Eflek (#17365) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Én nem akarok itt trollkodni... Már kóstoltam elég sokfélét és egyik sem jön be nekem. [moderálva] Ráadásul eléggé egyezik is az ízük. Szóval ezért érdekel. :K

[ Módosította: radi8tor ]

(#17367) Eflek válasza DEV_NULL (#17366) üzenetére


Eflek
tag

Hát nem kell hegyeket másznod, hogy tutti frutti ízű energiaitalt találj, ez tény. Az eitalok 99% kb tutti frutti, amit én sem szeretek, de nem is ezeket szereti itt a többség, inkább a ritkaságokat (lásd.: zöld oxxo), vagy a külföldi cuccokat.

(#17368) DEV_NULL válasza Eflek (#17367) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Ma vett bnőm egy ilyen zöld limitált HELL-t... Belekortyoltam, azon se éreztem semmi "limitált ízt". :DDD
Egyébként miért tutti-frutti ízűnek csúfolják ezeket mind?

Visszaolvastam pár hsz.-t. Látom sokaknak bejön a Monster Rehab. Azt is kóstoltam egy körty erejéig, hát mintha valami tömény cukorszirupot ittam volna... Nem nézek le senkit aki ezeket issza, mindenkinak saját dolga mit eszik/iszik, de ezek az italok számomra borzasztóak. :K

(#17369) dragonfx válasza r4z (#17359) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
hehe ja én azért iszom hogy felpörgessen edzésen vagy olyan napon mikor érzem kevesebbet sikerült eladnom.átéagban ugy mondanám egy 2 óra alvást ki tud váltani kb.persze ezt ne hosszu honapokig csináld mert akkor tuti a szíved agyadat szétkurálja. :C :C
egyedi ízűt kell venni akkor nm uncsi, kiwi, narancs, bodza, meggy....

én még mindig azt mondom a sok okoskodással egyetemben inkább legyek energiaitalfüggő mint alkohol/cigi/drogfüggő....sokak szerintem ez is ugyanolyan káros de szerintem közel sem mert ennek a hatása kimegy 1 nap alatt....sőt ha nem iszol 2 hétig ujra akkorát odacsap utána vagyis a szervezetből kiürül minden.míg az elöző 3 cucc.nál nem igy van.
ti mit gondoltol srácok igazam van?lehet ezt káros függő szenvedélynek mondani?? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17370) Bulitt válasza dragonfx (#17369) üzenetére


Bulitt
őstag

Minden tevékenység lehet káros, és okozhat függőséget. Lásd túl sok cukor, túl sok cigi, túl sok kaja, túl kövérnek érzi magát, túl sportos akar lenni...stb.

Ez mind okozhat egyfajta függőséget. Ahogy az extrém sportok esetében beszélhetünk adrenalin függőségről.

Mindegyik káros, attól függetlenül, hogy nem az "alap" kategóriába soroljuk. Mindegyikkel túl tudod magad hajszolni. Ilyen a koffein és a kávé függőség is.

Persze, vannak olyan emberek mint itt a topicban a legtöbben, hogy nem a koffein miatt veszik meg, hanem az újdonság miatt. Az új íz, a különlegesség, mert kell a gyűjteménybe. Tehát ilyen értelemben nem függőségről beszélhetünk, hanem egy hobbiról. Az már függőség szerintem, ha valaki naponta esetleg több litert leküld.

Az megint egy más kérdés, hogy DEV_NULL kolléga nem érzi ki a különbségeket az ízekben. Ennek több oka is lehet. De szerintem inkább csak nem is nagyon érdekli a téma, hiszen ő maga nem szereti az energiaitalt, így akarva akaratlanul is általánosít. Ahogy a Monster Rehab túl édes számára, de közben lehet nem kóstolta még a Rockstar Punched Tropical Guava-t :DDD

De aztán ott van még az ízlelés, ami minden embernél más. T-unit a savanyút szereti, én az édeset.

(#17371) #90933760 válasza DEV_NULL (#17366) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mert még nem ittál jót. A Hellel hiába próbálkozol, mert mind egyforma, a két limitáltból még nem ittam, de az is egyforma lesz előre sejtem. És már itt is mondták.

Ha nem akarsz sokat keresgetni, akkor vegyél egy Monster Rehabot meg egy Monster Assaultot. Azokat szinte bárhol megkapod és nem tutti frutti. Kezdésnek jó.

Az ilyen marhaságokat meg hagyjuk már, hogy leöli a májat, vesét, szívet. Persze, hogy leöli, tudjuk. Ahogy a sok cigi, pia, chips, műkaja is, meg a városi szmogos levegő...... Mértékkel kell, nem napi 5 dobozzal meginni. Rohadt egyszerű.

(#17372) Def26 válasza T-unit (#17341) üzenetére


Def26
félisten

Ti már megjártátok Pozsonyt?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17373) T-unit válasza Def26 (#17372) üzenetére


T-unit
őstag

Igen, ez évben már többször is.

üdv.

(#17374) Def26 válasza T-unit (#17373) üzenetére


Def26
félisten

Azt tudom, csak pár hete írtad, hogy mostanában mentek. Akkor már voltatok. Nem emlékszel pár ritkaság árára ami megmaradt benned?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17375) horush válasza DEV_NULL (#17364) üzenetére


horush
addikt

Mert finomak. Neked nem jön be? Ne idd.

(#17376) Eflek válasza #90933760 (#17371) üzenetére


Eflek
tag

Nem mondta, hogy leöli a májat meg a vesét.

(#17377) T-unit válasza Def26 (#17374) üzenetére


T-unit
őstag

Igen, és mondjuk épp napokba is volt az a mostanság. :)
Cuba lima + zero ultra 473ml 1500Ft-ig, amint lesz lényegesebb árufeltöltés amit 1hónap mulva igért boltvezető megyünk ki ujra, mert ugy tűntették fel fb oldalukon mintha raklappal jött volna új áru, azt kimentünk semmi lényegesebb nem volt, főleg a 2féle M dub-ok miatt is mentem ki, lévén amig volt is kb feleannyiba árulták mint d4u-n, erre 1db nem volt most se belőlük, pedig hazai eladásra + magamnak is szerettem volna több darabot is venni.

üdv.

(#17378) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tegnap delutan fel2 korul felkeltem es megittam egy hideg Assault-ot, ami annyira jol esett es finom is hogy eldontottem hogy holnap veszek egy egesz raklappal. :))

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17379) #90933760 válasza Eflek (#17376) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt nem ő mondta, hanem előtte valaki más. Csak úgy üzentem a nagyvilágba.

(#17380) Buster17


Buster17
addikt

Otthon lehet kapni supermenes (men of steel) energiaitalt? Itt osztrákiában holnaptól lehet kapni. Ha valakit érdekel akkor felkapok egy kartonnal. :)

(#17381) james001 válasza Buster17 (#17380) üzenetére


james001
veterán

A BS-be jön majd június vége fele valami limitált Superman-es No Fear,ha arra gondolsz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17382) Buster17 válasza james001 (#17381) üzenetére


Buster17
addikt

Ez nem nofoearos lesz.

Szerk:
Kinézetre ugyan az lesz csak nofear nélkül és 250ml es kivitelben

[ Szerkesztve ]

(#17383) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez az O'neill rockstar fürdőgatya eléggé tetszik,de 15k kicsit sok egy fürdőgatyáért nekem

[ Szerkesztve ]

(#17384) DEV_NULL válasza horush (#17375) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Most egy kis Rippert, pocsék! :DD

(#17385) albert8 válasza ToBeY (#17383) üzenetére


albert8
addikt

10 alatt is van, ha jó helyen keresed.

Végre megkóstolhatom a kávés rockstarokat, már csak ide kell érniük. :C ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17386) #90933760 válasza DEV_NULL (#17384) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha a tutti nem ízlik, akkor a Monster család ezen tagjai szintén nem fognak, mint a Ripper is. Mondtam, hogy Assaultot meg Rehabot vegyél és utána mondókázzál.
Aztán kipróbálhatod a kék Burn-t is. A Blue Refresh-t.

Kutyus, én évente nem költök ennyi pénzt a full ruházatomra. :DD

[ Szerkesztve ]

(#17387) DEV_NULL válasza #90933760 (#17386) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Amúgy a Rehab se nagyon tetszett. A Monster italok számomra olyanok, mint valami cukor szirup és sűrűbb is mint pl egy Red Bull, Hell vagy Bomba.

[ Szerkesztve ]

(#17388) Eflek válasza DEV_NULL (#17387) üzenetére


Eflek
tag

Rockstar Punchedet kóstold meg egyszer, többet szavad nem lesz :D

(#17389) DEV_NULL válasza Eflek (#17388) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Hol lehet beszerezni?

(#17390) #25954560 válasza Eflek (#17388) üzenetére


#25954560
törölt tag

melyiket? :) a fekete pirosat, a guavasat vagy a legujabbat (blue raspberry)?

(#17391) Eflek válasza #25954560 (#17390) üzenetére


Eflek
tag

Guava ;]

DEV_NULL: Legkönnyebben innen.

(#17392) DEV_NULL válasza Eflek (#17391) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"Raktáron: nem" :O

[ Szerkesztve ]

(#17393) Eflek válasza DEV_NULL (#17392) üzenetére


Eflek
tag

Téényleg :DDD Mindegy, biztos hoznak még

(#17394) DEV_NULL válasza Eflek (#17393) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Úgylegyen! :R

(#17395) wertigo1984 válasza Eflek (#17388) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ennyire finom?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17396) Bulitt válasza wertigo1984 (#17395) üzenetére


Bulitt
őstag

Igen, nagyon :K Csak meglehetősen édes :DDD

Buster17: Képet nem tudsz belinkelni hozzá?

(#17397) Def26 válasza T-unit (#17377) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem jó hír. Akkor vadászni kell facebook -on, hogy mikor van rendes mennyiség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17398) T-unit válasza Def26 (#17397) üzenetére


T-unit
őstag

Ahogy írtam is most is ugye ugy tűnik fb oldalukon mintha raklappal jött volna...hát a hűtőspolcon messze nem ez jön le, szó szerint max pár karton azt annyi. :( Eleve se nagyon finom M dub-ok, és a M muscle-t is nyár végére ígérték, én addig ki se mennék oda feleslegbe mert kb csak benzinpazarlás.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17399) Def26 válasza T-unit (#17398) üzenetére


Def26
félisten

ok. Köszi az infót.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17400) Buster17 válasza Bulitt (#17396) üzenetére


Buster17
addikt

Ma veszek egyet és arról lövök egy lépet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.