Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Index cikke az energiaitalról
Matolcsy György kiűzi a taurint az országból

[ Szerkesztve ]

(#17052) Def26 válasza ToBeY (#17051) üzenetére


Def26
félisten

Sztem az lesz a vége, hogy elviszi innen a monster is a termékeit. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17053) T-unit válasza Def26 (#17052) üzenetére


T-unit
őstag

Csak az assault maradjon, többi mehet felőlem. :D
Mellesleg ezen már rég tulvagyunk... monsterbe is ott a kép is szemlélteti gyönyörűen, taurin hatóanyag cserélve a hasonló hatású arginin-re szal pont bekaphatja ez az okoskodó matolcsy is. ;]

üdv.

(#17054) SlayR


SlayR
senior tag

Már megint a tipikus magyar mentalitású túlreagálós cikk...

[ Szerkesztve ]

(#17055) ToBeY válasza Def26 (#17052) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem hiszem,hogy a nagyobb gyártók elmennének,mert nekik presztízs sok országban jelen lenni.Meg hát a cikkben is benne van arginin=inositol=taurin. :DDD
Pl mikor törökbe nyaraltam láttam,hogy ott max 150mg/L a max koffein a megengedett.Szépen nagy gyártók alkalmazkodtak ehhez (Red bull/Burn)

(#17056) T-unit


T-unit
őstag

Meg ennyi erővel nyisson már a kormány külön kémia labort, azt vizsgálgassa már az arginin, inositol hatásait magukon, lol, tipikus laikus idióták akik azt hiszik azért mert 20 évig taurin ment energy-be akkor azt köti egybe az egészségtelen étel-itallal, vicc az egész, megnézném amugy akkor melyikük kezébe van reggelente kávé, energy, cigi, azt vethetik az adót oda is, mert ők biztos fotoszintetizálnak ott a parlamentbe. :D
+ index eleve tele van hájpolós rég lejárt de újként kiadott huzzunk le még egy bőrt szinvonalú, ehhez hasonló "minőségi" cikkekkel, néha nekem is ugy kell ott válogatnom mi az olvasható kategória. :))

Def: Hát ennél még az mszmp vagy mi is jobb volt, mert azok se csináltak ugyanugy semmit 4 évig, de legalább az itókánkat mint nagy örömünket békén hagyták. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#17057) Def26 válasza T-unit (#17056) üzenetére


Def26
félisten

Jövőre tenni kell ez ellen valamit. Szavazáskor nem rájuk húzom az x -et az tuti. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17058) Bulitt válasza Def26 (#17057) üzenetére


Bulitt
őstag

te még csak most döntötted el? :D

(#17059) Laraxior


Laraxior
titán

Meg is erkezett a british storeos pack... jo gyorsak a fiuk :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17060) Laraxior válasza Laraxior (#17059) üzenetére


Laraxior
titán

Fasza, rendeltem egy sört is, de az lemaradt, de a számlán ott van, csak a csomagból hiányzik, mi a teenedő akkor? :W

Az energy drinkek: :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17061) ToBeY válasza Laraxior (#17060) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezekből csak a Punched-hez volt szerencsém,az finom. :K

(#17062) Def26 válasza Laraxior (#17060) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi vagyok mit mondasz a rockstar -ra. Hogy-hogy rendeltél azt is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17063) Laraxior válasza Def26 (#17062) üzenetére


Laraxior
titán

Az nem az enyém :) Engem jobban érdekel, hogy mit mondanak a sörömre :O Mert a telefont nem nagyon veszik fel :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17064) Def26 válasza Laraxior (#17063) üzenetére


Def26
félisten

facebook. [link] Írj nekik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17065) Laraxior válasza Def26 (#17064) üzenetére


Laraxior
titán

Annyira nyilvánosan nem akarom, írtam a weboldalon, aztán ha válaszolnak meglátom. 729 ft, annyira nem vicc a dolog. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17066) albert8 válasza Eflek (#17048) üzenetére


albert8
addikt

Én is kipróbáltam ma reggel és ugyan az az érzésem mint az ice coolal kapcsolatban. Talán egy kicsit erőteljesebb az ize, de ugyan úgy tuttival higitott keményen.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17067) Def26 válasza Laraxior (#17065) üzenetére


Def26
félisten

Én ilyet veszek néha, ha rám jön. Barna sör, étcsokoládéval, de valami nagyon baszott magas kakaótartalommal. [link] imádom csak nagyon drága.

Nah, nem offolok tovább, csak összefutott nyál a számban. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17068) #25954560 válasza Def26 (#17067) üzenetére


#25954560
törölt tag

hat bazzeg, en stdout-nak olvastam eloszor rajta a feliratot :DDD

(#17069) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ma beszerettem volna térni a BS-be, de azt konstatáltam hogy zárva volt. (1 körül lehetett)
Valamit jól kifoghattam :O :(

All→M8

(#17070) Def26 válasza callmeakos (#17069) üzenetére


Def26
félisten

Közel a rakpart, jön az árvíz... lehet para van. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17071) Laraxior


Laraxior
titán

Hát, ez az Absolutely Zero pont olyan mint a sima Monster.... :Y Csak mutatósabb dobozban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17072) #25954560 válasza Laraxior (#17071) üzenetére


#25954560
törölt tag

akkor valami nem stimmel :) szerintem jol megkulonboztetheto es sokkal kevesbe edes is az a.z.

mod: lehet h az ojropai verzson mas...

[ Szerkesztve ]

(#17073) Laraxior válasza #25954560 (#17072) üzenetére


Laraxior
titán

Velem nem stimmel valami :D A simákat nem szeretem, a két dzsúzos viszonylag finom ( Ripper, Khaos) az Assault megint iható, de a legjobb a Rehab. Ezekre is kíváncsi vagyok nagyon, de félek ma beverni az összeset, még megáll a ketyegő :D
Mondjuk a banános sörre inkább lettem volna kíváncsi :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17074) #25954560 válasza Laraxior (#17073) üzenetére


#25954560
törölt tag

ha a dzsuzosokat birod, akkor feltetlenul kostold meg a venom killer taipan-t. nalam az a nyero a gyumolcslevesek kozul.

(#17075) james001 válasza Laraxior (#17060) üzenetére


james001
veterán

A fekete RR Punched nagyon finom,pont tegnapelőtt vettem én is plusz a Guavásat is. :K Utóbbi mondjuk nem annyira jó mint a fekete. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17076) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hamár sörről esett szó, valakinek esetleg ez vagy ez? :)

(#17077) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

Ezek an Angol dobozok iszonyat undorítóak :( :(( Font jelekkel a nyakukon :)

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#17078) T-unit válasza Laraxior (#17073) üzenetére


T-unit
őstag

Az abs. zero-t jól érzed kb, alig észrevehető az iz különbég a hazai sima 350Ft-os kékhez képest, tipikus marketingfogásnak vélem csak, azzal is egy több bevételi forrás. Tipikus csak gyűjteménybe való darab.
Állandó ivásra a 2 új rehabjukat venném M-ből , de sajnos nem annyiért, ha már a hazai assaultot tudom 300-350-ért venni, nekem meg az jobb sokkal itthoni sallangokhoz képest.

üdv.

(#17079) Laraxior válasza T-unit (#17078) üzenetére


Laraxior
titán

Én is csak a doboza miatt vállaltam be, a többi Rehabra kíváncsi vagyok, de meghagyom holnapra :D
Esetleg még a Java-t kóstolnám meg, nagyon szép doboza van, kár ha nagyon ízlik, akkor rámegy a gatyám... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17080) r4z


r4z
nagyúr

Ezt most kaptam tajvanból egy haveromtól, elvileg energiaital :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17081) albert8 válasza r4z (#17080) üzenetére


albert8
addikt

LoL az a pegazus nagyon sziip kis állatka :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17082) Laraxior


Laraxior
titán

Tisztelt Hegedüs Oszkár!

Köszönjük visszajelzését.
Sajnáljuk a mulasztást, természetesen pótoljuk a hiányzó terméket.

Üdvözlettel
Kozma László
British Store

No, azt hiszem nem utoljára rendeltem tőlük :K Korrektnek tűnik a dolog :C Ha megérkezik a söröcske, rommá dícsérem őket a facebookos oldalukon :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17083) chris94 válasza Laraxior (#17071) üzenetére


chris94
tag

Hát szerintem az Absolutely Zero leginkább a kék, Lo-Carb-ra hasonlít ízre ami logikus is, hiszen ugyanúgy cukormentes mindkettő annyi különbséggel,hogy a Lo-Carb csak csökkentett cukortartalmú, míg az Ab. Zero teljesen cukormentes, attól független,hogy sok gyártó a cukormentesnek jelöli a csökkentett cukortartalmú energiaitalokat :DD

A Rehab Green Tea-ről meg csak annyit,hogy nekem nem nagyon jött be, savanykás, fura utóízzel... :((

Ugye ha az ízt befolyásoló összetevőket nézzük: Zöld Tea, Kókuszvíz, Ananász Juice, Acai, Goji

Valószínűleg ez utóbbi okozhatja a savanykásabb ízt főként, és nem a leginkább beleillő a Kókuszvíz se egy ilyen energiaitalba :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#17084) Laraxior


Laraxior
titán

Narancsos rehab szuper :) az xpresso monsterektol elkapott a fosás ahogy leértek :Y nem tuti :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17085) Bulitt válasza Laraxior (#17084) üzenetére


Bulitt
őstag

Akkor ez szerintem egyedi jelenség :DDD Nekem nem volt ilyen bajom egyikkel se. Igaz a barna az picit hányinger keltő hatású, de azzal se volt gond.

(#17086) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szóval én is így szívószállal nyomatom. (bocsi a f*s minőségért telós kép)

(#17087) Laraxior


Laraxior
titán

Uhh, ez a zöld Rehab brutál finom :Y Eddig a sima limonádés Rehab vitte a pálmát, de ez übereli ezzel az ananászos ízzel :C Ha ez is lenne 320-350 körül apercben vennék egy tálcával :DDD
Tegnap jött a csomag, ma már az összes flakon üres :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17088) #25954560 válasza Bulitt (#17085) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem az :D itt a kolleganak is ajanlottam h vegyen, ugyanerre panaszkodott :) az uveges es a dobozos starbucks-okra viszont meg senkit sem hallottam panaszkodni.

(#17089) Bulitt válasza #25954560 (#17088) üzenetére


Bulitt
őstag

Erre mit mondjak? Én olyan energiaitalt is megtudtam inni, amit itt a legtöbben már az első korty után kiöntöttek a lefolyóba. Én nem kaptam hasmenést és még ráadásul nagyon is ízlik a Monster Hammer :)

Ezért mondom, hogy egyén függő. Akikkel én megkóstoltattam egynek se lett semmi baja :N

[ Szerkesztve ]

(#17090) Laraxior válasza Bulitt (#17089) üzenetére


Laraxior
titán

Finom volt, nem is arról van szó... csak az utóhatás :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17091) #25954560 válasza Bulitt (#17089) üzenetére


#25954560
törölt tag

en is szeretem, nekem sincs tole bajom.

(#17092) Varázslóó


Varázslóó
senior tag

Asszem ez az új Restart : most vettem ment a városba... kicsit narancsos Juiced íze van... elég jó

ára 240ft körüli utóíze kb mint a Fanta Exotic volt :) csak narancsba

Forgalmazási hely : Németország, Ausztria ,Magyarország, Anglia és Románia

Energia és másnaposság elleni drink :D

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#17093) Bulitt válasza Varázslóó (#17092) üzenetére


Bulitt
őstag

Inkább csak másnaposság ellen, ha megnézed az összetételeket :)

(#17094) Varázslóó válasza Bulitt (#17093) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Hát engem jobban feldobott mint az energia italok bármelyike... de kinek mi :D Cola se az... de mégis jobb mint egy drink...

► Ryzen 7 7800X3D (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-6) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB Corsair Vengance DDR-5 32GB/6000 CL30 + ►ASRock X670 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#17095) szekra válasza Varázslóó (#17094) üzenetére


szekra
Topikgazda

Placebo. :)

(#17096) #90933760


#90933760
törölt tag

Ez a szívószál dolog kajakra igaz? Finomabb úgy? Bársonyosabb? Selymesebb? Szénsavasnál és szénsavmentesnél is? Mert akkor megveszem a kedvenceim újra és megkóstolom szívószállal is. :DD

(#17097) Laraxior válasza #90933760 (#17096) üzenetére


Laraxior
titán

Persze... nem is az fog jönni a szívószálon keresztül mint ami a dobozban van... ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17098) szekra válasza #90933760 (#17096) üzenetére


szekra
Topikgazda

Barsonyosabb? Selymesebb? :D

(#17099) Bulitt válasza #90933760 (#17096) üzenetére


Bulitt
őstag

csoki szívószálat vegyél, mert akkor minden kérdésedre igen lesz a válasz :DDD

(#17100) #90933760 válasza Bulitt (#17099) üzenetére


#90933760
törölt tag

Múltkor vettem abból a Minimaxosból. Nagyon rossz. Inkább kihagynám. Pedig banános is volt, de jó hogy nem vettem. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.