Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Eflek válasza kataenergia (#16148) üzenetére


Eflek
tag

Szedd le róla a nyomtatott matricát, hogy megkapd az eredeti dobozt: [link]

(#16152) Bulitt válasza mycso (#16150) üzenetére


Bulitt
őstag

kataenergia akiről mindenki tudja, hogy a legnagyobb női gyűjtő :)

(#16153) Eflek válasza mycso (#16150) üzenetére


Eflek
tag

Facebookról Musz, és Pallagi Attesz, akik a toppon vannak.

[ Szerkesztve ]

(#16154) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Nem csak a Hell készül új ízzel a gyárra?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16155) CoDWaW07 válasza mycso (#16150) üzenetére


CoDWaW07
őstag

mycso:én, vwpolopg:D
Amúgy "legnagyobb"-at úgy érted hogy legtöbb energiaitalos doboz, vagy legminőségibb/legkülönlegesebb energiaitalok vannak a birtokaikban?:)
DJ. Ru$y: Erre a zöld Oxxora gondolsz? :)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16156) T-unit válasza mycso (#16150) üzenetére


T-unit
őstag

Én csak voltam, legjobb esetben is a top10/ top20-as magyar "listán". :)
Mára leszűkítettem alupalackosakra, limitált és távolkeleti redbullokra csak a készletemet. Meguntam azt ugyanis amint kijött egy 48. rr/monster, külföldről berendelve kapásból ott kezdődik ma már, hogy 1500-2000Ft /db, alsóhangon...és lehet szorozgatni hányféle kapható, csak e 2 márkából a világon. Eleve mikor én kezdtem 3 éve, messze nem volt ez a termékskála, max a fele legjobb esetben is. Egyértelműen elmúlt 1-2év alatt fejlődtek az energiaitalok a legtöbbet idehaza is választék ügyileg ha megnézitek.

üdv.

(#16157) mycso


mycso
veterán

PH-s tagokra gondoltam, természetesen, olyan 6-8 emberre.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#16158) kataenergia válasza T-unit (#16156) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Én is besokalltam már ezen, de már nem frusztrálom magam azon, hogy kinek mije van. Egyszer úgyis nyerek a lottón, és akkor nekem lesz a legtöbb dobozom a világon :DD

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16159) Eflek


Eflek
tag

Google -ben nem találtam róla képet

Ha kell valakinek ilyen, akkor írjon PM -be.

(#16160) kataenergia válasza Eflek (#16159) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Há' me' rossz helyen kerested. :D

[link]

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16161) Eflek válasza kataenergia (#16160) üzenetére


Eflek
tag

Lol :D
Amúgy mennyiért vetted?

(#16162) kataenergia válasza Eflek (#16161) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Egy százasért kb.

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16163) Eflek válasza kataenergia (#16162) üzenetére


Eflek
tag

Szuper :D

(#16164) Newlachka


Newlachka
őstag

Sziasztok.itt MO-n hol tudnék venni olyan energia italokat ami nem minden boltban kaphato?pl NOS,monster,oxxo,stb.nem gyűjtöm csak kóstolnám

(#16165) james001 válasza Newlachka (#16164) üzenetére


james001
veterán

Itt találsz néhány "ritkaságot",persze ha fizetsz annyit értük :D Oxxo egyébként meg már majdnem mindenhol kapható,sok kisboltban is láttam már,NOS meg amerikai,úgyhogy azt nem nagyon találsz itthon (max ha van itt egy-két kollégának elfekvőben vagy tud szerezni :D )

Apropó,úgy hallottam hogy a Monster Assault április 2-től lesz kapható a nagyobb üzletekben... Valaki tud róla valamit mi a helyzet vele?

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#16166) oriic válasza james001 (#16165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én rákéreztem Sparban, de ugyanazt mondták mint itt egyik kollegának. Raktárban hegyekben van, még nem tudják mikortól teszik ki.

Live-Die-Respawn

(#16167) horush válasza Newlachka (#16164) üzenetére


horush
addikt

Teve-szed Pesten, ott van par ritka darab, raadasul csak 100ft korul darabja.

(#16168) kataenergia


kataenergia
csendes tag

Ha van egy kis időtök, töltsétek ki légyszi ezt a kérdőívet, szakdolgozathoz kell.

Energiaital és kávéfogyasztási szokások

[ Szerkesztve ]

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16169) #90933760 válasza kataenergia (#16168) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én elkezdtem, de mivel nem iszok kávét így a végén jellemezni se tudom és nem enged tovább, hamis találom dolgokat meg nem akarok bepötyögni úgyhogy inkább hagytam.

(#16170) callmeakos válasza kataenergia (#16168) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kész, de bizony 1-2őt nemigen értettem hogy kapcsolódik az energiaitalhoz meg a kávéhoz....

All→M8

(#16171) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én mostanában edrinktől elpártoltam a jegeskávé felé,mivel az energitialból szinte mindent kivettek ami jó.
Találtam 1-2 igen jó árban lévő és finom jegeskávét,aminek még a hatása is elég jó. 35mg/100ml koffein és 0,33l-es.

[ Szerkesztve ]

(#16172) callmeakos válasza ToBeY (#16171) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

pl?

All→M8

(#16173) ToBeY válasza callmeakos (#16172) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pl Milli jegeskávéja nagyon jó igaz az csak 15mg koffein/100ml.De a lidl-ben van Bellarom nevü machiato és cappuccino amiknek nagyon jó az íze és 35mg koffien van bennük.Ezeket szoktam nyomatni.

(#16174) callmeakos válasza ToBeY (#16173) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi, megnézem ezeket :)

All→M8

(#16175) T-unit válasza kataenergia (#16158) üzenetére


T-unit
őstag

Legyen úgy, részemről inkább átálltam más hobbi felé, amit nem csak nézegetni tudok a polcon tárolva. Nekem amúgy szép volt, jó volt, rengeteg energy-t megismertem, kipróbáltam, de elég is volt bőven anyagilag ennyi idő alatt, részemről hasznosabba megy ezután a pénz muszájból. :)

mycso: ?

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#16176) Cartev válasza horush (#16167) üzenetére


Cartev
csendes tag

és ebben a Teveszed boltban pontosabban milyen különlegességek találhatóak? :) Egy-kettőt esetleg megtudnál/tudnátok említeni? :D

(#16177) horush válasza Cartev (#16176) üzenetére


horush
addikt

Már kép is van felrakva ide :)

Mondjuk én úgy két hete voltam, s ilyen Russian Spirit nem volt, de volt helyette Atomic :)

(#16178) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valamelyik plázában kérdeztem a trafikos csajt, most kaptak új Monsteres reklámcuccot, állítólag jövő héten teszik ki őket.

Live-Die-Respawn

(#16179) Cartev válasza horush (#16177) üzenetére


Cartev
csendes tag

kösziszépen! :)

(#16180) kataenergia


kataenergia
csendes tag

Ma láttam Assaultos plakátot, de Assault egy db sem volt.

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

(#16181) oriic válasza kataenergia (#16180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Merre?

Live-Die-Respawn

(#16182) james001


james001
veterán

Ezzel a zöld Oxxo-val mi a helyzet,vki linkelte régebben de nem derült ki mikor jön.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#16183) werner97


werner97
tag

http://energytests.blogspot.com/

(#16184) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Nagyon ritkán írok ide - mivel főleg csak olvasok és nézelődök itt :) - viszont lenne egy kérdésem:

Burn Juiced mióta kapható? Ma vettem egyet és nagyon bejön. Eddig a Burn Blue volt a kedvencem - Burn-ből - de ez a Juiced piszok jó. Mi van ilyen e-ital (ízben) még, ami kapható :) ?

Kösz a választ előre is :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#16185) callmeakos válasza werner97 (#16183) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

koordinátát, helyrajzi számot, irányítószámot MOST! :DDD :DDD

All→M8

(#16186) dragonfx válasza werner97 (#16183) üzenetére


dragonfx
veterán

ez nem köki.s relay?
amugy nekem 124db van jelenleg.idén cél a 150. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16187) adamalfabusz válasza werner97 (#16183) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Forrás megjelölés ? :)

(#16188) adamalfabusz válasza dragonfx (#16186) üzenetére


adamalfabusz
csendes tag

Lehel tér, de szinte minden újságoshoz kerülnek ki a promo cuccok.

(#16189) oriic válasza adamalfabusz (#16188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg jövő héttől várható a megjelenés. Megint fű alatt jelenik meg persze. Volt olyan nagy bolt ahol nem is tudtak érkezésről.

Live-Die-Respawn

(#16190) T-unit válasza oriic (#16189) üzenetére


T-unit
őstag

Hihetetlen ezt is meddig húzzák, már 1 hete kint kéne lennie polcokon. Tény "nagy" időszaka azóta sincs ha a hőmérőkre nézünk, szal sok vevőt fix nem vesztettek. :) Elég ha magamból indulok ki, nem egyszer előbb vettem héten is forró kávét helyette ha már egy boltban nem láttam assaultot, mert az legalább az 5 foktól kihűlt kezem melegíti, április igy szeretlek. :D

üdv.

(#16191) dragonfx válasza adamalfabusz (#16188) üzenetére


dragonfx
veterán

ésmitől lesz az az assault olyan jo?
amugy rég nem jött ki smemi nagy név.ez igy nem jo.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16192) werner97 válasza adamalfabusz (#16187) üzenetére


werner97
tag

ha valaki kérdezi tudom kitől van nem úgy raktam ki, hogy facebook-ról..

Balogh István fotózta képet, tőle kérdezzétek a helyet, de hiába fotózta jövőhétig nem lehet kapni. Nem tudom miért ilyen türelmetlenek az emberek, hogy nem tudnak várni pár hetet/napot...

http://energytests.blogspot.com/

(#16193) #90933760


#90933760
törölt tag

Meg kéne kóstolnom az új Monstereket. Akkor vettem mikor elkezdtek szétterjedni az összes boltba (fele ennyiért... :((( ), akkor még három volt csak. A cukormentes az hulladék, ahogy az összes többiből is, ihatatlan számomra. Ittam párat, de mind kuka lett. Nem tudok egyet se meginni ezekből.
A sima zöld nem ízlett furcsa íze volt, a sárga trópusi izé az elviselhető volt de annak is megvolt az a furcsa íze. Nem is vettem többet Monstert. Kíváncsi vagyok most változott-e valami, meg hány verziója jött ki azóta. Azt már tudtam akkor is, hogy külföldön van több is, nem tudom idehaza melyikek jöttek be belőle, meg mit találtak ki még közben.

(#16194) james001 válasza #90933760 (#16193) üzenetére


james001
veterán

Az Original, Lo Carb és Ripper mellett ott a Rehab,ami szénsavmentes,tea+limonádé+energy keveréke,olyan mint a citromos NesTea inkább. És ugye most jön az Assault jövő héten ha minden igaz,amit kóla ízűnek írnak,én sajnos még nem kóstoltam. Illetve ott van még a The British Store,ott is találsz egy-két Monster-t :)

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#16195) #90933760 válasza james001 (#16194) üzenetére


#90933760
törölt tag

A tea limonádé jól hangzik még be is jöhet, ha nincs benne az a jellegzetes Monster íz amitől szörny és ördögi keverék van benne ami megkülönbözteti a többitől (gondolom ez nem tetszik nekem benne) ami anno a hátuljára volt írva. Nincs szénsav? lol, de ez tetszik is, sőt.

Amúgy sok Nesteat vedelek, azokat imádom. Havas szilva állat, kár hogy elfogy majd mert limitált. Barack is zsír, zöldtea is zsír, az a mangós vagy milyen is zsír. A citromos annyira nem. Volt régen erdei gyümölcsös is, de azt sose tudtam venni, most meg nem látom sehol gondolom már nincs. Többet nem ismerek, de mintha lenne.

A kólásból is csak a Bomba kólát ittam, ami szintén nem ízlett. Akkor már inkább sima Coca, az jó is. A Cherry Coke kedvenc. De abból is van Coca Cola Cherry ha jól láttam, nem tudom mi a különbség.

Ha már van víz sommelier igazán jöhetne energy sommelier is, ennyi választéknál. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16196) T-unit válasza werner97 (#16192) üzenetére


T-unit
őstag

Részemről is pont ezt írtam, nekem bőven jó a május is ha ilyen idő marad. :D Csak akkor meg ugye minek keringett április eleji megjelenés gyűjtök között is. :U

dragonfx: Assault meg sima minőségibb energia kóla, nyáron heti 1-1 alkalommal pont jól is jöhet majd egyeseknek, ennél a hazai rehabnál csak jobb.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#16197) #90933760


#90933760
törölt tag

Találtam a kisboltban Rehabot mondom megveszem. Megláttam az árcédula első számát, hogy 6 vissza is raktam. Majd legközelebb, csak ne túl későn mert még ez is drágulhat. :(((

(#16198) james001 válasza #90933760 (#16197) üzenetére


james001
veterán

Interspar-ban 350 ft,meg a legtöbb nagyobb boltban is 400 ft körül van. Nem szabad kisboltban keresni Monster-t :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#16199) #90933760


#90933760
törölt tag

Á, ezt kerestem ez hatalmas rész. Ezen szakadni lehet. :DD
[link]
Puma Löket

[ Szerkesztve ]

(#16200) kataenergia válasza werner97 (#16183) üzenetére


kataenergia
csendes tag

Először azt hittem, a Nyugatiban fotóztad, mert én ott láttam, csak nem volt mivel lefotózni.

Burn juiced: [link]
március eleje óta van a dobozos, de a palackos már több éve kapható.

Baltoafarkas: a Coca-cola Cherry ugyanaz, mint a Cherry Coke, ami már azon a néven nem is kapható nálunk.
Kivétel: 0,33-as dobozos Cherry Coke a Blahán a kínainál, 150 Ft-ért - nyammmm! :R

A Monsterek 400-ért vannak a nagyobb boltokban. Én speciel nem szeretem, a zöldet meg sem bírom inni. Azért az Assaultot megkóstolom, ha még ebben az életben elkezdik árulni...

Energiaital blogom: http://kataenergia.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.