Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) ToBeY válasza szekra (#17750) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt Óbudán kettőben voltam mindkettőben volt ez az akció. Szal sanszos,hogy mindegyik Sparban van.(amúgy megnéztem aug végéig jó,ami egy hardcore fogyasztónak nem gond :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#17752) -NOKIA- válasza wertigo1984 (#17748) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Hajnalban jó lesz,most tolj1sört! :D

(#17753) szekra válasza ToBeY (#17751) üzenetére


szekra
Topikgazda

Árkádban voltam, ott 399 mindegyik :(

(#17754) wertigo1984 válasza -NOKIA- (#17752) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az a baj, hohy azt nem nagyon iszom, csakis kiveteles esetekben...most kiveteles eset van. :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17755) ToBeY válasza szekra (#17753) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor lehet helyi raktárkisöprés.

(#17756) oriic válasza ToBeY (#17755) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tuti biztos, mert itt sincs semmi ilyesmi sparban.

Live-Die-Respawn

(#17757) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Rájöttem,hogy szívószállal nagyon hamar fel lehet hörpinteni ezt a 250ml és ez nem biztos hogy jó. :)

orichalcos:Ha nem esik ki nagyon,próbáld meg a békási spar-t ezt

[ Szerkesztve ]

(#17758) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#17755) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én egyszer Burn miatt járattam végig a srácokat SPARban. Én is 2 helyen vettem ugyanannyiért olcsón ők meg sehol nem kaptak... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17759) Laraxior


Laraxior
titán

Vettem egy tálca Monster Rippert :D tényleg 199. Bar csak 2013.07.ig van szavija de elfogy :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17760) oriic válasza ToBeY (#17757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ránézek köszi, úgyis szoktam arra is melózni.

Live-Die-Respawn

(#17761) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem volt Wild Touch a teszkóba. De bementem egy kisboltba is hazafele és mikor megláttam ahh. Szóval itt vannak. 190Ft
[link]

(#17762) hobizoli válasza DJ. Ru$y (#17738) üzenetére


hobizoli
nagyúr

USA-ban nem ismerik a Milliard fogalmát
ott a billo az az ezer millio

több drón kell ;P

(#17763) DEV_NULL válasza horush (#17729) üzenetére


DEV_NULL
őstag

miért gond az, ha számomra nincs túl nagy eltérés az itthon forgalmazott energiaitalok közt? én az ilyen limitált/ízesített cuccokon is csak a tutti ízt érzem, ami abszolút nem ízlik. Valami usa csodát szívesen betesztelnék, mert pl az itthoni monsterek is elég [moderálva].

[ Módosította: radi8tor ]

(#17764) horush válasza DEV_NULL (#17763) üzenetére


horush
addikt

Az, hogy nem azt írtad, hogy neked nem jönnek be, hanem, hogy "szar mind", valamint "egyezik az ízük" - kijelentve.

(#17765) DEV_NULL válasza horush (#17764) üzenetére


DEV_NULL
őstag

mit csináljak ha ami itthon kapható, számomra [moderálva] mind? akármilyen hangzatos ízesítés van ráírva nem igazán érzem, csak a hitvány tutti frutti ízt. vodkához keverve persze más a helyzet. ;] a kinti cuccok meg aranyáron vannak kb webshopban+posta a monstereknek van más íze valóban, de azok meg borzasztóan édesek, mint valami cukorszirup. sajnálom ha titeket sért az, hogy én le merem írni, hogy [moderálva]mind. tudom ez a ph fórum, itt minden topik csak az ajnározásra van és ha valakinek negatív véleménye van, már közutálat tárgya.

[ Módosította: radi8tor ]

(#17766) Bulitt válasza DEV_NULL (#17765) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem azzal van a baj, hogy neked a hazai energiaitalok xy tulajdonságuk miatt, nem ízlenek. Azzal sincs baj, hogy le írod a véleményed. Inkább a hozzá állásoddal van a baj. Nem kell itt ajnározni, és nem kell az egekig magasztalni gyártókat. Arról sem tehetsz, hogy nem érzed a különbségeket. Született velejáró. Csak lehet más stílusban és más módon is megfogalmazni.

Ha pedig azt vesszük alapul, hogy teljesen jól érezhető ízkülönbségekre is azt mondod, hogy egyforma a többivel, akkor ezzel sajnos mi nem tudunk mit kezdeni. Valójában akkor nincs is értelme a topicba írnod, mert mindig az jön le, hogy neked ez "[moderálva]".

Erre jelezték korábban, hogy nincs okod ide írnod :)

Legalábbis nekem ez a megítélésem, és kérlek ne vedd sértésnek :)

[ Módosította: radi8tor ]

(#17767) tipuka válasza DEV_NULL (#17765) üzenetére


tipuka
addikt

Nem az a baj, ha neked nem tetszik valamelyik ital, mert én pl. meg a tejet nem szeretem...., de akkor azt mondom, hogy nem tudom meginni mondjuk.
Az a baj, ahogy ezt kinyilvánítod! Kulturáltan is lehet ezt közölni a többiekkel, nem alpári majmok vagyunk, hogy ilyes módon nyilvánítsunk ki véleményt! Mondok rá példát.: Nem ízlik, nem az én ízvilágom, nem nyerte el a tetszésem, számomra ez nem megfelelő, nem jön be, stb... Szidalmazni mi is tudnánk mindent, de ismétlem: KULTÚRÁLTAN! - Hozzá tenném eszem ágában sincs téged sértegetni, személyeskedni, vagy megbántani, ez távol álljon tőlem, de egy kis alap intelligencia meg szocializálódottság még a fórumokon is elvárt, ha névvel, ha névtelenül írsz és nyilvánulsz meg a netes-közösség előtt.

[ Szerkesztve ]

(#17775) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem nagyon győzött meg egyik SummerCool se. Persze rajta is van, hogy maracuja-tutti és lime, guava-tutti. És a tutti dominál is erősen. Mint ahogy a többinél szintén ugyanez, alma-tutti, kivi-tutti, szőlő-tutti. Ugyanaz a bajom velük, mint az összes Hellel, hogy mezei tutti és ahhoz van egy kis íz keverve. Nagyon kis íz.

Ha választanom kell akkor a maracuja volt a jobbik.
Se az almás, se a kivis nem jött be, ugyan ezért. A szőlős volt az egyetlen kivétel, azon lehetett a legerősebben érezni hogy az miből is van, de azért azzal se szálltak el, de az volt a jobbik. Szóval nálam a szőlős és a maté teás az ami elfogadható de nem hinném hogy venni fogok többet, a többi meg egyáltalán nem illik az ízlelőbimbóimhoz.

Akkor most a Wild Touch meg a zöld Oxxo van vissza. Meg a BS 5 Monstere. Addig pihentetem a nyelvem.

[ Szerkesztve ]

(#17776) DEV_NULL válasza #90933760 (#17775) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"Nem nagyon győzött meg egyik SummerCool se. Persze rajta is van, hogy maracuja-tutti és lime, guava-tutti. És a tutti dominál is erősen. Mint ahogy a többinél szintén ugyanez, alma-tutti, kivi-tutti, szőlő-tutti. Ugyanaz a bajom velük, mint az összes Hellel, hogy mezei tutti és ahhoz van egy kis íz keverve. Nagyon kis íz."

:R :R :R

(#17777) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem szeretem a tuttit. Régen szerettem. Adrenalint is szívesen ittam, Spirite-et is bár az nem volt olyan édes, de még a Kobra is lecsúszott simán. A Bomba volt szerintem a legfinomabb. Most meg teljesen közömbös. Azt nem mondom, hogy undorodom tőle mert nem. Csak teljesen közömbös. Azt se mondom, hogy egyformák, mert nem.

De eddig csak Hellt meg Bombát kóstoltam tuttiból, és én ennyiből még nem vonok le biztosra dolgokat. Egy Adrenalint is vennem kéne hátha az ízlik, meg még mást is. Ha azok se ízlenek, akkor már elmondható hogy az én ízlésemnek a tutti nem megy és olyan italokat kell a jövőben keresnem ami nem a megszokott tutti ízre alapszik. De én kettő drinkből még nem alapozok meg ilyen kijelentéseket, ahhoz előbb többet kóstolok.
Akinek meg tetszik a tutti íze annak pont a Hell fog bejönni, mert különböző tutti ízeket ihat, a jellegzetes tutti elnyomása nélkül.

Egyébként érdekes, hogy erre a 250ml-es 32mg-os dobozra azt írják 1-nél többet ne igyál naponta. Szerintem senki se tudja mi a pontos határ, csak kényszerből ráírják, hogy ne pattogjanak érte.

[ Szerkesztve ]

(#17778) DJ. Ru$y válasza DEV_NULL (#17776) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel semmi probléma, de le tudta írni azon szavak nélkül, amelyeket te használsz! ;)

BF!
"Egyébként érdekes, hogy erre a 250ml-es 32mg-os dobozra azt írják 1-nél többet ne igyál naponta. Szerintem senki se tudja mi a pontos határ, csak kényszerből ráírják, hogy ne pattogjanak érte."
Dr. Zacher Gábor toxikológus szerint 0.5 L naponta nem káros az egészségre. Persze ez általános és nem szívbetegekre stb. vonatkozó érték.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17779) oriic válasza DJ. Ru$y (#17778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És mi van azzal aki betolja a másfél literes kobrát? :DDD

Live-Die-Respawn

(#17780) DJ. Ru$y válasza oriic (#17779) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aki azt issza az meg is érdemli :D Amúgy azt is levitték már 10 körülre szóval abból több a megengedett :D :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17781) tipuka válasza oriic (#17779) üzenetére


tipuka
addikt

Erre felé 2 literesek a kobrák. :C

(#17782) ToBeY válasza #90933760 (#17777) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Idézett ebből a cikkből Koffein: napi három csészéig mindent tud

"Az általánosan elfogadott táplálkozástani ajánlások szerint egy egészséges felnőtt ember számára a mérsékelt napi maximum koffein mennyiség 300 mg. Európában az átlagos fogyasztás napi 200 mg koffein, de vannak olyan észak-európai országok – Dánia, Finnország, Norvégia, Svédország –, ahol ez az érték a napi 400 mg-ot is elérheti."

[ Szerkesztve ]

(#17783) oriic válasza tipuka (#17781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még jobb. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17784) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#17782) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Energiaitallal nem csak koffeint viszel be, így nem csak az "károsít"... Vagyis hát eddig ugye volt taurin, most már az éppen nincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17785) scope2007


scope2007
addikt

az igazi ital :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17786) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért csak az almás és a szőlős hell-ben van 38,5 mg koffein?Jó volna ha az összes többiben is ennyi lenne!

(#17787) DEV_NULL válasza ToBeY (#17786) üzenetére


DEV_NULL
őstag

nekem a hellel inkább az a bajom, hogy az összesnek tf íze van, talán az általad említett kettőn érezni az + ízt... sőt, inkább csak az almás. ma vett csajom egy zöld summer coolt, na annak semmi lime íze nincs pl.

számomra a hell nagyon alja, ilyen kobra kategória

[ Szerkesztve ]

(#17788) DJ. Ru$y válasza DEV_NULL (#17787) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"számomra a hell nagyon alja, ilyen kobra kategória"
Magyarország vezető gyártója és eladó, sőt exportőre... Tényleg alja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17789) DEV_NULL válasza DJ. Ru$y (#17788) üzenetére


DEV_NULL
őstag

éppen elég baj, hogy az a [moderálva] az első ;)

[ Módosította: radi8tor ]

(#17790) ToBeY válasza DEV_NULL (#17787) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én érzem mindegyik hell-en a gyümölcsös ízt,és szerintem a lime-os telitalálat szőlős után a kedvenc magyarok közül.
Mondjuk 90%-ban vízet iszom a mindennapokban és lehet ezért érzem ki sokkal jobban a különböző ízeket.Vagy valami extra képesség ez:DDD

[ Szerkesztve ]

(#17791) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sracok!

Monster-bol es Hell-bol letezik cukormentes valtozat?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17792) #90933760 válasza wertigo1984 (#17791) üzenetére


#90933760
törölt tag

Létezik.
Ezek vannak itthon.
Hell Classic Sugarfree [link]
Monster Lo Carb [link]

A Monster az csak csökkentett cukortartalmú, a Hell nem tudom. Monsterből tudsz venni a British Store-ban Absolutely Zero-t [link], az teljesen cukormentes.

[ Szerkesztve ]

(#17793) DJ. Ru$y válasza wertigo1984 (#17791) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Létezik, de nem a legjobbak a cukormentesek...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17794) DEV_NULL válasza DJ. Ru$y (#17788) üzenetére


DEV_NULL
őstag

és tényleg pokolian erős vagy a csodás helltől? ;]

(#17795) wertigo1984 válasza DJ. Ru$y (#17793) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem nagyon izlenek, foleg a Watt sugar free. :)

Balto :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17796) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Továbbiakban (is) kerüljétek a Szabályzatban (is) tiltott vulgáris hanvgételű hozzászólásokat!

⭐ Stella

(#17798) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sárkány centerben voltam, ilyet vettem. Ha valaki pesti és kell neki doboz, szóljon.

Live-Die-Respawn

(#17799) Bulitt


Bulitt
őstag

Én ezeket kaptam ismerőstől Németből:

Illetve akit érdekel még, eladó 6pár Cannabis energy drink. Az az 6x1-1. 400Ft/db Budapesten átvehető :)

szerk.: Van egy pár üresem is 200ft/db ha valakinek kellene

[ Szerkesztve ]

(#17800) DEV_NULL válasza Bulitt (#17799) üzenetére


DEV_NULL
őstag

6 jobban hangzana :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.