Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Bulitt válasza Buster17 (#17400) üzenetére


Bulitt
őstag

köszi :R

(#17402) DJ. Ru$y válasza Buster17 (#17400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én ezt láttam csak, lehet, hogy ez az?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#17403) Buster17 válasza DJ. Ru$y (#17402) üzenetére


Buster17
addikt

Aszem ezaz

(#17404) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Két új számomra ismeretlen Rockstar -ra bukkantam.Gondolom olyasmi mint a Monster Zero Ultra

(#17405) r4z válasza ToBeY (#17404) üzenetére


r4z
nagyúr

Marha jól néz ki :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17406) szekra válasza ToBeY (#17404) üzenetére


szekra
Topikgazda

Haverom megy ki Londonba júliusban, addigra már ezek kaphatóak lesznek? El kéne döntenem mit hozassak vele..

(#17407) Bulitt válasza szekra (#17406) üzenetére


Bulitt
őstag

Szerintem ezek nem lesznek elérhetők Angliába. Úgy néznek ki mint az alkoholos változatok, csak nulla cukorral :)

(#17408) ToBeY válasza szekra (#17406) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Two new flavour available soon in the US!

[ Szerkesztve ]

(#17409) Buster17


Buster17
addikt

Rossza a fókusz bocsesz :))

[ Szerkesztve ]

(#17410) Jarod1 válasza Buster17 (#17409) üzenetére


Jarod1
addikt

hol lehet kapni?

(#17411) Buster17 válasza Jarod1 (#17410) üzenetére


Buster17
addikt

Osztrák lidli

(#17412) Bulitt válasza Buster17 (#17411) üzenetére


Bulitt
őstag

Kaptam az infót: A Magyar Lidli-be is kapható. Pontosabban Siófokon már van

(#17413) #25954560


#25954560
törölt tag

mindennapi szornyecskeinket add meg nekunk ma... :D

(#17414) DEV_NULL válasza #25954560 (#17413) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Ezeket betesztelném. :B Hol lehet hozzájuk jutni?

(#17415) szekra válasza DEV_NULL (#17414) üzenetére


szekra
Topikgazda

USA.

(#17416) Buster17 válasza Bulitt (#17412) üzenetére


Buster17
addikt

Várható volt.

(#17417) DEV_NULL válasza szekra (#17415) üzenetére


DEV_NULL
őstag

fasza

(#17418) dragonfx válasza Bulitt (#17412) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y :Y
de jo hogy megyek oda. 2 hét mulva. :)) :))
amugy neked ilyenkor ez az info honnan jön? :U
amugy itt mér mindenki monster, rockstar mániás? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17419) Bulitt válasza dragonfx (#17418) üzenetére


Bulitt
őstag

Vannak ismerősök, barátok akik ilyen helyeken dolgoznak. Adják a fülest, ha megtudnak valamit :)

Talán azért ez a két legjobban kedvelt márka, mert ennek a kettőnek van a legnagyobb energiaital kínálata :K

(#17420) szekra válasza Bulitt (#17419) üzenetére


szekra
Topikgazda

Tescoban van lila Hell. 139 ft.

[ Szerkesztve ]

(#17421) dragonfx válasza Bulitt (#17419) üzenetére


dragonfx
veterán

jo igaz valszega kinálat miatt.de a hell se rossz ebből a szempontbol.
aha ugy könnyü.te hány db.nál is jársz? :C

a lila hell szinte mindenhol ennyi.nem gyere be.tegnap adtak egy fülest hol van zöld.gyüjteménybe benn van de én még nem ittam.
:DDD :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17422) Bulitt válasza dragonfx (#17421) üzenetére


Bulitt
őstag

500 magaslatában :)

szekra: Nekem a maracuja-s jobban ízlett mint a guava&lime. Ami miatt nem nagyon fogok inni belőlük az pedig az, hogy nem kellene bele a tutti-frutti íz. Ez volt a bajom az IceCool-al is

[ Szerkesztve ]

(#17423) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Miért nincs idehaza normális cukormentes edrink,csak az a fosh ízű Lo-Carb? :U
Biztos lenne piaca az ilyesminek.Az a baj,hogy nem is nagyon tudok cukormentes edrinket mondani. Talán a red bull-nak van még a monsteren kívül.De gyanítom az is fosh ízű förmedvény.

[ Szerkesztve ]

(#17424) Bulitt válasza ToBeY (#17423) üzenetére


Bulitt
őstag

Mit jelentene nálad a normális cukormentes energiaital? Egyébként kapható: Monster AB Zero :K

(#17425) ToBeY válasza Bulitt (#17424) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aminek nem az a jellegzetes baromi édes édesítőszer íze van.
Úgy hallottam,hogy az AB Zero se jobb a Lo-Carb-nál kb ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#17426) james001 válasza ToBeY (#17425) üzenetére


james001
veterán

Szerintem meg pont hogy inkább az Original Monster-re hajaz az AB Zero...
A Lo Carb egyébként talán az egyetlen Monster amit nem szeretek,túl "egyszerű" :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17427) Bulitt válasza ToBeY (#17425) üzenetére


Bulitt
őstag

Akkor megkérdezem újra, mi a normális cukormentes energiaital? Ami egyáltalán nem tartalmaz cukrot, se édesítő szert? Ezek vannak jelenleg is a piacon.: pl: Hell. De szerintem nem is pont erre gondoltál. Kell valami az italba ami kompenzálja a savasságát, különben te se fogod meginni. Ezért merült fel bennem, hogy szerintem te se tudnád megfogalmazni mi is lenne a normális cukor mentes energiaital. Főleg úgy, hogy arra még azt mond, hogy az jó. Mert hát pont a cukor betegek azok, akik így is édesnek érzik a minimális cukor tartalommal is :K

[ Szerkesztve ]

(#17428) ToBeY válasza Bulitt (#17427) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nos röviden és tömören válaszolva:Ami éppen annyira édes mint a cukorral készült társa.Nem pedig szirpos émelyítően édes gejl sz@r

[ Szerkesztve ]

(#17429) Bulitt válasza ToBeY (#17428) üzenetére


Bulitt
őstag

ŐŐ nem vagy véletlenül cukros? :/ Mert egyébként pont az a lényege, hogy sokkal kevesebb cukor van bennük mint a cukros italokban :U Ahogy korábban is írtam, hogy pont azért mert aki cukorbeteg (sok a cukra), az olyan édesnek érzi mint a hagyományost. Vagy hellyel közel. Én egyik cukormentes terméket sem éreztem soha cukrosabbnak/édesebbnek mint a hagyományos verziót.

Még az AB zerot sem. Hellyel közel zöld monster szintjén van, de még se.

[ Szerkesztve ]

(#17430) ToBeY válasza Bulitt (#17429) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lehet akkor neked van baj a cukroddal mert én pont fordítva tudom.Mind1 Majd kipróbálom kíváncsiságból az AB Zero-t
Amúgy nincs baj a cukrommal most voltam laboron tavasszal,és 4,5 volt ami úgy tudom rendben van.

(#17431) Bulitt válasza ToBeY (#17430) üzenetére


Bulitt
őstag

Jól van :) Az enyém is rendben van :))

(#17432) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na befotott hozzánk Mr. Lila Hell is. Ízre nekem nem nagyon jön be a maracuja, igy továbbra is a zöld a favorit. :)

All→M8

(#17433) vwpolopg válasza ToBeY (#17423) üzenetére


vwpolopg
őstag

a locarb nem cukormentes hanem csokkentett cukortartalmu. nem ugyanaz.

(#17434) #25954560 válasza #25954560 (#17413) üzenetére


#25954560
törölt tag

a csokis monsta muscle erdekes. ha valaki mar ivott soxor porbol keszitett feherjeturmixot, akkor azutan aldas. nem csomos, hanem kremes, finom minosegi cucc. energiaitalnak viszont abszolut nem az. nem szomjolto, de nem is annak szantak. cserebe egy komplett vacsi ott van benne, annyira eltomit :) konditerminatorok majd megmondjak h az o szemszogukbol mennyire minosegi a tartalma alapjan.

a rozsaszin rehab nem is rossz. nem izlett annyira, mint a zold vagy a narancssarga, de hidegen jol esik, valtozatossagnak pont jo. csak a szine... :D

ezek utan bator leszek es ha latom a fullrozsaszin monstat (a strandkorlatkek valtozat parjat), azt is megszerzem. legfeljebb majd kapok celzasokat a kek osztriga barra :)

(#17435) ToBeY válasza #25954560 (#17434) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem csináltál pohárba kitöltve képet róluk?

(#17436) Eflek


Eflek
tag

Amúgy a Moszkva téren az italdiszkontban van már zöld hell és lila, csak nagyon viszik, de ott elvileg mindkettő megtalálható. :)

(#17437) callmeakos válasza Eflek (#17436) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aki a XIII kerületben jár, Duna Pláza környékén, az jöhet ide hozzánk a Gyöngyösi sétányon lévő kisboltba. Itt még van mind2ből. Majd szólok a boltvezetőnek mert jóba vagyok vele, hogy péhások korlátlan mennyiségben vihetik a meglévő készletet :D :D

All→M8

(#17438) ToBeY válasza ToBeY (#17435) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már láttam yt videót tényleg elég sűrű ez muscle monster.

(#17439) Bulitt válasza ToBeY (#17438) üzenetére


Bulitt
őstag

Fehérje turmix. Sűrű és laktató. Étkezések helyett, vagy több étkezéshez. Meglovagolja a Monster az amúgy évek óta tartó testépítő piacot. Olyan turmixot készítenek, amit a testépítők is tudnak biztonsággal fogyasztani. Általában egy profi testépítő 3 óránként étkezik. Napi három rendes étkezés a többit pedig ilyen fehérje turmixal tölti ki. :)

(#17440) dragonfx válasza Eflek (#17436) üzenetére


dragonfx
veterán

mennyiért hol van pontosan az az italdiszkont?

bullit>>jo de te mindfélét gyüjtesz.üveges, külföldi, 0.5ös, 0.25ös....egy szo más már veszel abbol is...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17441) Bulitt válasza dragonfx (#17440) üzenetére


Bulitt
őstag

Téves! Nem gyűjtők üvegest, csak amit esetleg kapok, Ahogy nem gyűjtők pet palackost és üdítőst sem :)

Miért te nem gyűjtesz külföldit?

(#17442) dragonfx válasza Bulitt (#17441) üzenetére


dragonfx
veterán

nem csak amit kaptam meg én vettem nyaraláskor határon.kb 5db. :B
én egy fajtábol max 2db.ot teszek be a gyójteménybe és csak 0.25ös fémdobozost gyüjtök hogy egyöntetűen fel tudjam rakni falszerűen.
ha drasztikusna más a külső akkor lehet 2nél több egy márkábol...pl: hell,hell ice cool, hell alma, hell szőlő, hell lila, hell zöld.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17443) Bulitt válasza dragonfx (#17442) üzenetére


Bulitt
őstag

[link] Tessék, itt a teljes gyűjtemény. Pontosabban nem a teljes, mert még van pár doboz amit nem fotóztam be :)

(#17444) dragonfx válasza Bulitt (#17443) üzenetére


dragonfx
veterán

ja egyesével?
kemény.
hát na nee ehell.ből mennyit beraktál monsterből rockstarbol2 ugyanolyna erről beszéltem.
igy nekem is nem 130 lenne hanem 3x ennyi. :C
burn avicci edition?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17445) Bulitt válasza dragonfx (#17444) üzenetére


Bulitt
őstag

Látom nem érted :) Gyűjtő vagyok. Energiaitalt tesztelek, és energiaitalos dobozokat gyűjtők. A Magyar Assault is meg van, még sincs fent az oldalon, mert csak a felírat a különbség. De ha jobban megnézed az általad duplának nevezett Rockstarokat a dobozok nem egyformák. Más orrszágból is származnak :) Nem fogok minden egyes variánsra külön rárabolni. Ha éppen úgy adódik, hogy belefutók, vagy valaki felajánlja megvételre akkor lehet róla szó. Ezért nem értem ezt a duplázós reakciódat :U

De amennyire a lehetőség adja, csak telin veszek energiaitalt. A világ minden pontjáról. Ha különleges akkor a pénzt se sajnálom rá. Persze, mint azt a példa is mutatja, néha veszek üres különlegességeket is :K Amíg nem szerzem meg teliben addig is tudom nézegetni.

Nincs befotózva a Avicii Burn, a WTF? Energy, a 2 kínai red bull, a cannabis energy-k. Szóval van még otthon, ami se letesztelve se befotózva nincs.

DEV_NULL: Ha telin szeretnéd rendelni, akkor nagyon sokba kerül a posta. Az a "senkinek nem éri már meg" kategória :DDD drink4you.de oldalról szoktak rendelni közösen a srácok, és akkor oszlik a posta költség.

[ Szerkesztve ]

(#17446) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

USA-ban forgalmazott italokat lehet rendelni neten? Van értelme egyáltalán?

(#17447) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hát ez marha bénán néz ki 222ml Monster

[ Szerkesztve ]

(#17448) #25954560 válasza ToBeY (#17447) üzenetére


#25954560
törölt tag

benan. de a 12-es kartont azert jo hazavinni :D

(#17449) horush válasza ToBeY (#17447) üzenetére


horush
addikt

Valóban, a nagyokkal arányosan kellett volna megcsinálni a dizájnt szerintem (mint pl. 0,25-ös monster export).

(#17450) T-unit válasza DEV_NULL (#17446) üzenetére


T-unit
őstag

Lehet. Van.

fezlergabor: Sokkal egyedibb megjelenésű 222ml-es dobozban, épp ez volt itt a lényeg M-nek amitől mininek hívja érthetően, 8,5 OZ még pont nem elég mini, mer olyan méretűje már rég óta van. :D

[ Szerkesztve ]

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.