Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Blaise válasza grafnet (#800) üzenetére


Blaise
veterán

Elvileg gyári EU töltővel kell jönnie.

(#802) Surda- válasza Anonymus23 (#799) üzenetére


Surda-
őstag

Elöl hátul matt fólia, kuka rögtön. De rajta hagyhatod,ha nagyon félted,csak azon keresztül tapizni is macera.
Eu szabványos 2A XIAOMI töltő és kábel jár hozzá. (+gari papír és számla)
Kis tű van még a papírok közé rejtve a sim tálca kinyitásához.
És egy köteg húszezres, de ezt csak az eustock teszi bele, kínai rendelésnél nem jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#803) grafnet válasza Surda- (#802) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi a nép és a várakozók nevében!
Akkor sima töltő - nem gyorstöltő - jár hozzá?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#804) beg


beg
veterán

Nekem origi xiaomi eu dugós töltő jött, másoknak meg átalakítós. Szóval vagy így, vagy úgy, de az biztos :)
Eustock is eu töltőt ír. Sima töltő, nem QC2.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#805) Surda- válasza grafnet (#803) üzenetére


Surda-
őstag

A telefon nem támogatja a gyorstöltést. Cserébe viszont bitang az aksi.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#806) Anonymus23 válasza Surda- (#802) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm az infót :R
Képernyővédő fóliát szoktak rárakni (más gyártókkal van többnyire tapasztalatom) ami addig jó, míg nem jön az edzett üveg.

Kíváncsian várom, bár nekem még csak az előzetes infó jött, az is 10 órai infó, hogy le van jelentve a csomag szállításra, de se az, hogy a GLS átvette volna, se semmi, sanszos, hogy ebből már csak Hétfő lesz, de hátha a délutáni kiszállításba benne lenne, akkor már elvileg a holnapi nap sem lehetetlen. Mondjuk a címváltoztatás oldalon elvileg a holnapi (11.04) nap van megadva, mint tervezett kiszállítás

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#807) grafnet válasza beg (#804) üzenetére


grafnet
veterán

Beg:
A Surda- által írt QC nm támogatás valódi? Minden Qualcomm támogatja a QC-t nem?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#808) Oldman2 válasza grafnet (#800) üzenetére


Oldman2
veterán

Az Eustockos dobozban minőséginek tűnő, EU dugós töltő van, egy USB kábel és a SIM táca kiszedő szerszám társaságában. Plusz papírok. És a készülék maga.

Fólia nincs a dobozban, hacsak a gyári védőfóliát nem tekintjük annak.

(#809) bebe159 válasza Anonymus23 (#806) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem kenzo van 4 hónapja spemallról, ami rajta van fólia nem rossz, csak furcsa. Csúszós és matt, meg az előlapi kamerát is takarja, szóval szerintem szedd le :D A képen is ront

[ Szerkesztve ]

(#810) beg válasza grafnet (#807) üzenetére


beg
veterán

Kernel válogatja, én nem szeretem gyorsan tölteni. CM alatt biztos ki lehet hozni. [link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#811) grafnet


grafnet
veterán

A Kenzo támogatja az biztos, Kate pedig "elvileg" csak a B20-ban különbözik.
Na, majd a hétvégén tesztelve lesz ez is.
Van egy Kenzonk, de azt sajnos sima 2A-es nem tudja feltölteni (több mint 7 óra alatt igen), a Tronsmart meg 3 óra alatt igen. Még a gyorsmerülés sincs utána.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#812) Surda- válasza grafnet (#811) üzenetére


Surda-
őstag

Kenzo sem támogatja.
Ujjlenyomatot hol tudom hozzárendelni?

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#813) trebrona válasza Surda- (#812) üzenetére


trebrona
nagyúr

Használati útmutató: letölt

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#814) LantosBerry8 válasza Surda- (#812) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Hát nekem a gyári töltője közel 0-ról 2-2.5 óra alatt feltölti teljesen... 80%-ra iszonyat gyorsan és utána sem túl lassú.. ..

[ Szerkesztve ]

(#815) omfgk


omfgk
addikt

Mi a teendő akkor, ha a microsd kártyámat nem FAT32-n akarom használni?

Exfatot nem ismeri fel, és formázni akarja. Lesz erre később frissités esetleg?

(#816) Surda- válasza LantosBerry8 (#814) üzenetére


Surda-
őstag

Ok, nekem nincs gondom ezzel, csak jeleztem a kollégának, hogy ne várjon gyorstöltő funkciót.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#817) Surda- válasza trebrona (#813) üzenetére


Surda-
őstag

Azt nem tudod véletlenül,hogy hogy lehet megnézni a kijelző típusát? Sajnos a redmi 3 gyönyörű BOE kijelzője ugrott :( ez sárga.
Az ottani engineer mód kódja működik,de nincs device lehetőség, és displayre utaló menüpont se.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#818) madgie válasza Surda- (#817) üzenetére


madgie
titán

Sárga a füled, én tökig elhúztam a beállításokban, annyira hűvös a színe.

(#819) LantosBerry8 válasza Surda- (#816) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

(#820) beg válasza Surda- (#817) üzenetére


beg
veterán

Talán a színhőmérsékletet és a kontrasztot be kellene állítani a beállításoknál, nem gondolod? Beállítások/Megjelenés

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#821) Surda- válasza madgie (#818) üzenetére


Surda-
őstag

Srácok,nem rosszindulatból írok,ha írok.
Ha valamiben nem vagyok biztos,azt nem fogom tényként kezelni.
A gyorstöltés leírását ki is vették a Note 3 pro összefoglalójából, konkrétan én vetettem ki,mikor kiderült,hogy nem tud gyorstöltést.
Engem nem zavar,mert tökjó az aksija (remélem, a redmi 3 ból kiindulva) ,csak jelzem,hogy azt elvileg nem tudja, emiatt ne vegyen senki gyorstöltőt.
A kijelző mizériát pedig már szintén eljátszottuk redmi 3-nál :) azt kétfélével szerelték,lehet ezt is,nem tudom.
A BOE kijelzőhöz képest sárga,hidd el :) ,de persze így is elég jó,nem kell mellétenni a jobbat :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#822) Surda-


Surda-
őstag

BAromi gyors egyébként,nagyon tetszik :)
Srácok,ne hagyjátok teljesen lemerülni, a leírásában az áll,hogy nem szabad teljesen lemeríteni,kisütni.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#823) trebrona válasza LantosBerry8 (#819) üzenetére


trebrona
nagyúr

Támogatják a Redmik a gyorstöltést, csak nem a QC-t. Maga a gyári Xiaomi töltő is gyorstöltő. Nem véletlen, hogy fast charging, nem quick charge szerepel a leírásban.

(#824) Milestone2:
Az MTK vonalon van, ha jó emlékszem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#824) Milestone2 válasza trebrona (#823) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pump express vagy mifene...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#825) madgie


madgie
titán

Ehh, a tárhelyhez nem engedte alapértelmezetten hozzáférni a Chrome-ot a rendszer, a Biztonság programban kellett kikeresgélni.

Bosszúból elimináltam ezt a négysoros cukorka-dizájn MIUI launchert :D

(#826) Ronam válasza madgie (#825) üzenetére


Ronam
addikt

En is lecsereltem, de csak az ikonhatterek miatt. P9 lite-on, es ezen is ocsmany hattere van az ikonoknak, nem ertem hogy ezzel miert nem kezdenek valamit. Ok hogy vannak temak, de egy csomonal ugyanugy ott maradnak a hatterek, root-tal elvileg meg lehet valtoztatni, de egyszerubb volt feldobni a Nova-t.

(#827) btamas63


btamas63
tag

Doboz tartalma. Telefon nem jár hozzá.

(#828) FERA88


FERA88
tag

Sziasztok!
Elvileg holnap jönnek meg eustocktól rendelt telók (katek), Xperia SP-et váltunk velük kiváncsi leszek. :)
Első dolgom az lenne, hogy rootoljam. Mélyvízben olvastam a menetét, az lenne a kérdés, hogy a gyári Rommal (amivel eustocktól jön) lehetséges a root? Root után nem szeretném piszkálni, a heti frissítések mellett megmaradna a root? köszi előre is. :))

(#829) beg válasza FERA88 (#828) üzenetére


beg
veterán

Igen, van hivatalos bootloader nyitás utáni és azt kikerülő root megoldás is. A heti frissítések előtt kell az unroot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#830) vampire17


vampire17
addikt

Latom sok uj felhasznalo lett :D

Olyan keresem lenne, hogy aki a gyari rendszert (csak Global Developer, nem stable) használja/fogja hasznalni es valahol forditasi hibat lat, magyartalansagot, stb... az jelezze nekem privatban (Screenshot-al) vagy a miui.hu Crowdin project temajaban.

Aki barmilyen mas ROM-ot hasznal (Global stable, Multi, etc..) azokra a felkeres nem vonatkozik!

(Gondoltam az elkovetkezo napokban sokan fogjak nyomkodni es nekunk meg nagyon kene a teszt :) )

[ Szerkesztve ]

(#831) LantosBerry8 válasza beg (#829) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ezt cáfolom.. . Én nem csináltam és így is működik...

(#832) beg válasza LantosBerry8 (#831) üzenetére


beg
veterán

Unroot nélkül? Akkor azt csak a stable nézi?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#833) LantosBerry8 válasza beg (#832) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Igen unroot nélkül... Igaz a frissítés után ismét rootolni kellett, de az kb. fél perc...

Na meg a zcx twrp-t használom

[ Szerkesztve ]

(#834) beg válasza LantosBerry8 (#833) üzenetére


beg
veterán

Ja, az ota barát :)
Én még nem tettem fel root után frissítést, azért nem voltam biztos benne.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#835) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Nekem is érkezik lassan egy készülékem az eustock-tól. Egy alcatel idol 2s-t fog váltani! Gondolom óriási különbség lesz, s nem csak a méret miatt!
Egy kérdésem lenne, ami lehet nagyon bugyuta....
Olvastam a leírásban a "Micro-SIM/Nano-SIM".. megfogalmazást.... az egyik slot ilyen a másik olyan?
Nekem micro sim-em van, most ezt le kellene cserélnem? Úton van egy telekom-os kártya is... Azmilyen legyen (micro, vagy nano)???
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép estét mindenkinek!

(#836) Surda-


Surda-
őstag

kb 2óra 20p alatt töltött fel 13% ról fullra.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#837) FERA88 válasza LantosBerry8 (#833) üzenetére


FERA88
tag

szia! Leírnád nekem a menetét, akár privátban is jó. Persze ha ráérsz! :)

(#838) Bocsidee válasza pataig (#835) üzenetére


Bocsidee
tag

Az egyik az micro a másik az nano és a nano helyére mehet az SD is.
Kép

[ Szerkesztve ]

(#839) LantosBerry8 válasza FERA88 (#837) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Megvan a bl nyitás?

(#840) huliganboy válasza Bocsidee (#838) üzenetére


huliganboy
addikt

Itt van SIM slot megkülönböztetés mobilnetet illetően? Coolpad F1 -em esetén 1-es slot volt a HSDPA+ míg a 2-es slot csak 2G...

Köszi

(#841) madgie válasza huliganboy (#840) üzenetére


madgie
titán

Nekem a kettesben van, mert nano simem van és nem találtam az adaptert, de simán megy a 4G.

(#842) tlala válasza huliganboy (#840) üzenetére


tlala
addikt

Ez már a múlt, nincs különbség.

(#843) dchard válasza madgie (#841) üzenetére


dchard
veterán

A kérdés az, hogy tud-e mindkét slotban egyszerre 4G-t? Értelemszerűen arra gondolok, hogy képes-e mindkettővel 4G hálózaton regelni. Nyilván forgalmazni nem tud egyszerre mind a kettőn.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#844) GoZoL válasza huliganboy (#840) üzenetére


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Megkaptam én is ma a készüléket Redmi Note 3G-ről váltottam. A SIM slot nekem is úgy van, hogy a 1-esbe van a hanghívásra használt, 2-esben pedig az interntre használt és ebben a slotban 4 G-m van.

(#845) huliganboy


huliganboy
addikt

(#841) madgie
(#842) tlala
(#844) FrostyBoy84

Köszi srácok!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#846) pataig válasza Bocsidee (#838) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm választ! :)

(#847) madgie válasza dchard (#843) üzenetére


madgie
titán

Ezt nem tudom, egy simem van (van az asszonynak is persze, de az is nano).

(#848) Bocsidee válasza dchard (#843) üzenetére


Bocsidee
tag

Igen tud. Ma már nincs különbség a slotoknál. De ennél a telónál csak az egyik aktív mindig, mert dual standby-os.

(#849) beg válasza dchard (#843) üzenetére


beg
veterán

Igen, mind a 2 slot 4g képes. Egyszerre is tud rajta lógni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#850) dchard válasza Bocsidee (#848) üzenetére


dchard
veterán

Köszi mindkettőtöknek.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.