Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) beg válasza madgie (#1700) üzenetére


beg
veterán

:R

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1702) DroiDMester válasza beg (#1696) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ezt szedtem le amit itt írtál! Igen a nagy kapkodásban elsiklottam felette hogy kell hozzá a BL nyitás :B

Pedig csodálkoztam is mert huawei nél is csak nyitott BL el ment ez a átmeneti twrp megoldás!

A kérelem ugye elment a nyitásához, már 3.napja de még nem jött sms az engedélyről

Esetleg valaki más mostanában kért nyitásához engedélyt, annak mennyi idő alatt jött meg?

(#1703) beg válasza DroiDMester (#1702) üzenetére


beg
veterán

Szed le a mi flash unlocker programot és lépj bele. Ha van/nincs engedélyed ott kiderül. Nem mindig küldenek sms-t az engedélyről.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1704) DroiDMester válasza beg (#1703) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A Kolléga itt írt egy 2 lépcsős ellenőrzést, pár hsz.el később belinkelte az apk.t is hozzá feltettem de valami QR kódot akar beolvasni pár lépés után! Ott elakadtam vele!

[ Szerkesztve ]

(#1705) Bagira01


Bagira01
veterán

Valaki tapasztalt olyan problémát, hogy telefonálásnál a képernyő elsötétülve marad? Se gombra se semmire nem kel fel? Csak ha a másik fél lerakja. Közelségérzékelő beszarhatott?(így egy hét után) Lehet valahogy kalibrálni? Illetve a hangerő minimalizálásra még mindig várnék megoldást.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1706) ALgore2 válasza DroiDMester (#1704) üzenetére


ALgore2
tag

A fiókban van a QR kód, azt akarja!

(#1707) ALgore2 válasza Bagira01 (#1705) üzenetére


ALgore2
tag

Beállítások/telefon 5 kopp a kernel verzióra, itt tudod kalibrálni a proximity sensort!
Vagy indítsd újra!

(#1708) DroiDMester válasza ALgore2 (#1706) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

de kerestem ott és nem találtam sehol! az összes fület végignéztem pedig! :B megtudnád mondani merre találom?

(#1709) ALgore2 válasza DroiDMester (#1708) üzenetére


ALgore2
tag

A fiókban is be kell állítani a 2 lépcsős ellenőrzést!
Az meg van?

(#1710) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Na, ma van az Alin ákcijó.
Ha valaki utána nézett már üvegfólia ügyben és talált megbízható eladót meg termeket egy helyen ami ma valóban olcsóbb, linkelhetné.
Melózom,nincs rá időm, így előre is köszönet érte.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#1711) beg válasza DroiDMester (#1704) üzenetére


beg
veterán

Mi unlock pc-re [link]
Ezzel fogod majd nyitni hivatalosan. Telepítsd, lépj be és megtudod jogosult vagy-e.
Másik topik mélyvízében le van írva részletesen, azért nincs itt minden info, csak link a mélyvízbe. Javasolt végigmenni rajta párszor.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1712) Surda- válasza madgie (#1692) üzenetére


Surda-
őstag

Ezt hol tudom megnézni?

(#1683) velosolex Én Redmi 3 ról váltottam, első blikkre nekem úgy tűnik ennek nem olyan jó a kamerája,de majd lövök tesztképeket.
Viszont itt jóval pörgősebb a rendszer,mint Redmi3on.

#1713) beg itt nézegetem AIDÁT,de azon belül hol? Nemtalálom :D

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1713) beg válasza Surda- (#1712) üzenetére


beg
veterán

Aida64 app a play áruházból.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1714) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok!

Aliexpress Hong Kong Goldway-ről milyen verzióval érkezik? Magyar nyelv beállítható - "mókolás" nélkül?

(#1715) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok a gold way-es telefon tud magyarul?
MIUI 7, Official Global Firmware

(#1716) battag válasza Biluxzsolt (#1710) üzenetére


battag
aktív tag

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne! Kettőt is rendelnék BP-re.

(#1717) beg válasza Frenk (#1714) üzenetére


beg
veterán

Aliexpress Hong Kong Goldway legutóbb global stable rommal küldte, amire 10 perc rátenni a global dev verziót és pc sem kell hozzá. A dev pedig tartalmaz magyar nyelvet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1718) tothdev


tothdev
tag

Még 1 kérdés, külön kérni kell hogy sealed legyen? És ha így kérem global stableval jön igaz?

(#1719) beg válasza tothdev (#1718) üzenetére


beg
veterán

Igen. Ha külön kéred, akkor sealed (bontatlan fóliás) és ez esetben tuti global stable.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1720) tothdev válasza beg (#1719) üzenetére


tothdev
tag

Köszi, azért azt is beleírom, hogy EU töltővel küldjék, ne átalakítóval biztos ami biztos:D

(#1721) beg válasza tothdev (#1720) üzenetére


beg
veterán

Nekem azzal jött a sealed.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1722) tothdev válasza beg (#1721) üzenetére


tothdev
tag

Viszont volt pár ember akinek nem gyárival jött, bár ők nem tudom hogy kérték.

(#1723) DroiDMester válasza beg (#1711) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

azokat elolvastam már, az a gond mikor a fejlesztői menüben a Mi unlock státusznál rányomok hogy fiók ês eszköz hozzáadása ott nem akarja hozzáadni, kis gondolkodás után Nem sikerült hitelesíteni hibával leáll

(#1724) beg válasza DroiDMester (#1723) üzenetére


beg
veterán

De amit linkeltem windows alá telepíthető program. Az mit mond? 3 hsz. óta megöl a kíváncsiság, de még egyszer sem indítottad el és léptél bele :). Az az origó, abból megtudod, hogy a fiókod jogosult-e nyitni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1725) salieri. válasza Frenk (#1714) üzenetére


salieri.
őstag

Innen érdemesebb megrendelni ,mint az Edigitalból ?

(#1726) _t0Mi_ válasza tlala (#1693) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Életemben először tökéletes és konkrét választ kaptam valamire! :DD Köszi!

---

(#1727) tothdev


tothdev
tag

Valaki rájött, hogy hogy kell ezeket az alis kuponokat használni? Elvileg van 2 dolláros select kuponom, de nem tudom hova beírni

(#1728) csili123 válasza battag (#1716) üzenetére


csili123
csendes tag

hali
én innen rendeltem, ezt találtam a legolcsóbbnak.
van folia is hozzá
[link]

csili

(#1729) tothdev válasza salieri. (#1725) üzenetére


tothdev
tag

Ha jobban bejön az itthoni rendelés akkor inkább EUstocktól vedd.

(#1730) beg válasza csili123 (#1728) üzenetére


beg
veterán

Igen, csak erre szépen befizeted a 27% áfát és a 2500huf kezelési költséget. Így is megéri? Mert már most 200 dollár felett járunk.

Honk Kong goldway is 200 körül jön ki (seller shipping method, eu szállítás áfa nélkül), de másfél hét alatt megkapod.
Itt meg majd levelezhetsz a postával és várhatsz a vámkezelésre.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1731) csili123 válasza tothdev (#1727) üzenetére


csili123
csendes tag

elvileg fizetés elött vonja le ahol a shipping cimet is álítod, még mielött a kártya infokat kéri

csili

(#1732) csili123 válasza beg (#1730) üzenetére


csili123
csendes tag

DHL el 2 lépcsőben küldi, kockáztatok :P

csili

(#1734) beg válasza csili123 (#1732) üzenetére


beg
veterán

Ja, akkor ez is megforgatja az eu-ban, akkor nem szóltam :)
Bár erre vonatkozó infót nem láttam nála.
Ha pedig a dhl vámol, akkor az 6000 huf az áfán felül :(

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1735) csili123 válasza beg (#1734) üzenetére


csili123
csendes tag

rég fizettem már alin, de most úgy látom hogy egy UK számlára ment a lóvé, szóval bizakodó vagyok, de majd írok ugyis h mi lett a sorsa :))

csili

(#1736) tothdev válasza csili123 (#1731) üzenetére


tothdev
tag

Ez csak új tagoknak van, mert nekem nincs ilyen opció.

(#1737) DroiDMester válasza beg (#1724) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Melózok, utána szülinapi buliba vagyunk hivatalosak! Leg korábban majd éjjel 11.után fogom tudni pc.re dugni a telót :O De még ha lesz is engedélyem tuti amit írtam 2.dolgot az miatt úgyse fog összejönni, tehát előbb azokat kéne orvosolni!

(#1738) Anonymus23 válasza Biluxzsolt (#1710) üzenetére


Anonymus23
veterán

EZ most a legolcsóbb a 11.11 sale alatt.

;) - The Power of the Light Side

(#1739) Jazz


Jazz
veterán

International-ban vannak ehhez hasonló tokok (nem taiwanról) ? [Hard full cover], Ultra thin

free your mind

(#1740) tlala válasza Jazz (#1739) üzenetére


tlala
addikt

nincs

(#1741) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok
Egy kérdés. Felül ahol az akksi szintjét, vagy a térerőt írja a készülék, semilyen értesítés nem jelenik meg. Nem csak face vagy messenger, még sms sem. Ez másnak is így van?
Be lehet ezt állítani?
Köszi

(#1742) madgie válasza Sakuro (#1741) üzenetére


madgie
titán

Beállítások/Értesítések és állapotsor/Értesítési ikon kijelzése

(#1743) beg válasza Sakuro (#1741) üzenetére


beg
veterán

Beállítások/Értesítések és állapotsor

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1744) Sakuro


Sakuro
tag

Gyorsak voltatok köszönöm!

(#1745) Potrien válasza Surda- (#1712) üzenetére


Potrien
senior tag

Nagyon kiváncsian várom az összehasonlítást!

(#1746) tothdev


tothdev
tag

Annak van jelentősége hogy melyik sim-et melyik slotba teszem? Az elsődlegeset feltétlen az 1. slotba kell?

(#1747) beg válasza tothdev (#1746) üzenetére


beg
veterán

Nincs, mindkettő 4G képes.
Egyedül akkor gondold meg, ha pl. telenor wallet app-ot használsz. Az csak az 1-es simről hajlandó sms-t küldeni (mobilvásárlás, parkolás)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1748) amol válasza madgie (#1680) üzenetére


amol
addikt

"valami szeptemberi verzió, tegnap csak hányaveti módon próbáltam ki, de nem jó."
ezt melyikre érted, EX-re?

(#1749) madgie válasza amol (#1748) üzenetére


madgie
titán

Arra :)

(#1750) amol válasza madgie (#1749) üzenetére


amol
addikt

Tehát 3 kernelből mind tudja a dt2w-t de a kamera egyikkel sem megy? Nem adom fel, erre kell vmi megoldás. Gravity screent néha kilövi a rendszer. Láttam valahol egy kernel patch-et is ami csak ezt kapcsolja be.

vannak még kernel variációk :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.