Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Ronam válasza Oldman2 (#448) üzenetére


Ronam
addikt

Tényleg annyiért küldik, vicc..

(#452) Surda-


Surda-
őstag

Igencsak időszerű lenne valami normális tok+üveg forrást találni Eu ban vagy ebayen ingyen postával.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#453) Ronam válasza Surda- (#452) üzenetére


Ronam
addikt

Ebay-en találtam egy Kate-hez való tokot, de úgy néz ki nem szállítanak hozzánk, és elég drága is. Írtam neki üzenet, holnapra kiderül. Amúgy szerintem csak idő kérdése, és többen is elkezdik árulni a Kate-hez való tokokat.

[ Szerkesztve ]

(#454) Surda- válasza Ronam (#453) üzenetére


Surda-
őstag

Ja,hát ausztráliából necces. Remélem igazad lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#455) paolinho válasza Oldman2 (#445) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem ezzel a tokkal azon túl, hogy egyáltalán jó-e a KATE-re van egy olyan aggályom, amit sikerül egyszer korábban már megélnem az UMI Super-nél, azaz a tokban a telefont körülvevő alufólia nem fogja árnyékolni a GPS-t?! Mert az UMI ilyen jellegű gyári (!!!) tokja megszívatta a vásárlókat, ugyanis amíg rajta volt a telón, képtelen volt megfelelően navigálni a készülék. Ennél nem tudom, hogy így van-e,csak óvatoskodom.

[ Szerkesztve ]

(#456) bebe159 válasza LantosBerry8 (#450) üzenetére


bebe159
aktív tag

Ha valakinek esetleg van 3d nyomtatója :DD [link]

(#457) Potrien


Potrien
senior tag

Nagyon jó lenne,ha valaki aki jól tud angolul, bevállalná a beszerzést!

(#458) baitsee23


baitsee23
őstag

Szerintem tisztázni kellene, hogy egyáltalán ki hova valósi. :D Ha valaki bevállalja, hogy lemenedzseli a beszerzést, még ott lenne hazai szétosztás is. Találni kellene egy egységesen szimpatikus oldalt is. Én egyébként budapesti vagyok. :)

小米 12 - 8/256GB

(#459) grafnet válasza baitsee23 (#458) üzenetére


grafnet
veterán

A Szolnoktól délebbre eső területet le tudom "teríteni". (Szegedtől országhatárig, esetleg Debrecenig.)
Természetesen, akár Pesten átvéve.
Vagy "szimplán" megkérdezzük az egyébként is jó távolkeleti kapcsolatokkal rendelkező fórum társainkat: pl.: eus...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#460) Bocsidee válasza baitsee23 (#458) üzenetére


Bocsidee
tag

Én Budapesti vagyok, de Salgótarján környékére el tudom juttatni a szajrét.

(#461) pws válasza Bocsidee (#460) üzenetére


pws
aktív tag

Sziasztok
Hol lehet ezt a verziót itthon megvenni?

(#462) beg válasza pws (#461) üzenetére


beg
veterán

eustock.eu napokon/heteken belül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#463) ripo05


ripo05
tag

Aida szerint a képernyő 5,74 inch és 384 a dpi. Ugye ezek fals adatok?

(#464) beg válasza ripo05 (#463) üzenetére


beg
veterán

Nem. Miből gondolod?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#465) ripo05 válasza beg (#464) üzenetére


ripo05
tag

Ennyivel nagyobb lenne a képernyő a Kenzohoz képest (kb 6 mm)? Ugye 2mm-el hosszabb Kati, de a többi mérete azonos, nem? Nyilván a tokot és a fóliát leszámítva nem érdekesek ezek a méretek, de akkor nekem nem is 5,5-ös telefonom van? :)

[ Szerkesztve ]

(#466) beg válasza ripo05 (#465) üzenetére


beg
veterán

Kenzo-t is szerelték ezzel a kijelzővel :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#467) Bocsidee válasza ripo05 (#463) üzenetére


Bocsidee
tag

Az csak elírás, valamelyik másik program szerint megint más. Nem kell vele foglalkozni. A dpi-t rosszul számolja ki némelyik.

(#468) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

kijelzővédő

tok

[ Szerkesztve ]

(#469) ALgore2 válasza LantosBerry8 (#468) üzenetére


ALgore2
tag

Azért az a tok ár, nem kicsit gusztustalan....
Habár, kereslet - kínálat tipikus esete!
Csoportos rendelésnél, kb ⅓ áron lenne mindegyik!

(#470) korobi


korobi
aktív tag

Sziasztok.

Tervezek ilyen telefont venni ( Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition 3/32 ), de vagy egy dolog, amire nem találtam egyértelmű leírást eddig.
Van e olyan mód, hogy a telefonon, gyári hivatalos rom legyen, rootlova, és működjön gond nélkül a hivatalos frissítés! Nem feltétel a magyar nyelv, sem a bootloader nyitás. Nem akarok romolni. És mindezt a legegyszerűbben, hogy frissítésekkor, ne keljen félórákat mókolni hogy megint rootolva legyen.

Köszönöm. :))

(#471) Máté94 válasza korobi (#470) üzenetére


Máté94
addikt

Olvasd el a mélyvizet az Összefoglalóból.

Ha frissíteni akarsz majd, akkor minden alkalomkor újra kell rootolnod a készüléket.

(#472) korobi válasza Máté94 (#471) üzenetére


korobi
aktív tag

ez így eléggé hosszadalmas. ha jól értem rootolni csak twrp-ből tudom, amihez meg nyitni kell a bootloadert? és ha jön a frissítés, akkor meg unroot, aztán megint twrp és root?
na ezt akarom elkerülni. :((

nincs olyan hogy root kikapcs, frissít, root és haladok?

(#473) Milestone2 válasza korobi (#472) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom használ-e valaki China Developer ROM-ot, talán az az egyedüli ami tartalmazza még a MIUI belső root kapcsolót. Talán az az egyedüli ROM, ahol tudsz mókolás nélkül root joghoz jutni. Megkérdezem neked. Majd jelentkezem. Ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#474) grafnet válasza korobi (#472) üzenetére


grafnet
veterán

A TWRP-hez nem kell nyitni a BL-t.
Nem sok ez az <500 hsz, alig kell visszaolvasni. Sorra sikerül a srácoknak a recovery csere és a rootolás zárt BL mellett.
A BL a rendszer váltáshoz kellene, de erre a modellre nem tervezi egyik közeli MIUI sw készítő (EU, MIUIHU) sem a saját verzióját.

De, beg kolléga hamarosan rámerősít / megcáfol.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#475) korobi válasza Milestone2 (#473) üzenetére


korobi
aktív tag

Köszönöm, várom! Még valamikor régen a protolt romokban volt így. Meg most a meizu telefonjai is így működnek.

(#474) grafnet: Na pont ezért érdeklódtem. mert a mélyvíz így kezdi: " Hivatalosan nyitott bootloader szükséges! " Na te tegyük fel megcsinálom. jön a frissítés akkor kezdjem újra hogy twrp aztán root? ezt a procedúrát akarom elkerülni.

(#476) Milestone2 válasza korobi (#475) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, létezik a zárt BL melletti root is. Ment PÜ. Remélhetőleg a CHINA DEVELOPER megoldás számodra.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#477) korobi válasza Milestone2 (#476) üzenetére


korobi
aktív tag

köszönöm, már találkoztam ezzel a leírással. PÜ-re ment válasz.
megrágom és lehet akkor maradok a xiaomi nál. gondolom egyszerűbb a google dolgokat feltolni.

(#478) LantosBerry8 válasza korobi (#477) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nem kell unrootolni frissítés előtt... Frissítés után egyszerűen csak ismét telepíted twrp alól a supersut és máris rootolt a készülék ismét..
(tapasztalat)

(#479) korobi válasza LantosBerry8 (#478) üzenetére


korobi
aktív tag

és a twrp-t előtte újra feltenni, vagy az megmaradna?

(#480) LantosBerry8 válasza korobi (#479) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Megmarad

(#481) Ronam válasza ALgore2 (#469) üzenetére


Ronam
addikt

Vagy még olcsóbban, ez az ár meg hatalmas vicc. Szállítással együtt kb 11-12 ezer forintra jönne ki..

(#482) beg válasza korobi (#475) üzenetére


beg
veterán

Én azért nyitottam, mert az ideiglenes fastboot twrp-hez az az előfeltétel a mélyvíz szerint. Az ideiglenes twrp meg azért jó, mert csak addig bootolsz be alóla míg újból rootolsz. A gyári recovery-t nem cseréli le.
De van nyitás nélküli root, meg úgy amúgy is abszolút használható gyári rendszerrel is.
Lehetőség sok van, legalább van miből választani :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#483) tlala


tlala
addikt

Megérkezett a Kenzo tokom (a sima feketét rendeltem, nem ezt a sárkánykivágásost), ami egy külföldi fórumban írtak szerint elég rugalmas ahhoz, hogy a Katira is rámegy.
A tok nagyon jó minőségű, elöl is rátakarva egy védőperemet ad a kijelzőnek, kicsit IPhone7 hatást ad a telefonnak, sarkokban nagyon kicsit légbuborékos, védve a telót a leejtéskor, remek a fogása.
Valóban, nem volt nehéz rátenni.
Az oldlakon minden lyuk a helyén van, a hangszóró kivágás és a gombokat takaró részek is pontosan jó helyen vannak. Kivéve a hátoldalon a kamera és az ujjlenyomat olvasó nyílást, ahol 1 mm elcsúszás látható. De remekül működik az ujjnyomat szkenner, és a kamera képébe sem lóg bele. Kicsit úgy ítéltem meg, hogy a vaku LED-et takarhatja, ezért ott kisollóval átvágtam azt a pici részt.
Igazából a köznapi életben észrevehetlen, a hátlapra ránézve csak én tudom megmondani, hogy itt valami alakítás történt.

(#484) paolinho válasza LantosBerry8 (#468) üzenetére


paolinho
őstag

Ez üvegfólia lenne? Mindenesetre egy próbát megér, rendeltem egyet.

(#485) korobi válasza LantosBerry8 (#480) üzenetére


korobi
aktív tag

Köszi a választ.

(#482) beg:
Az sem egy rossz megoldás.

aksiidőről tudtok mondani valamit? 2 sim kártyával bluetooth headsettel kapcsolatosan, bírja a 2 napot?

(#486) LantosBerry8 válasza paolinho (#484) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nem vagyok benne biztos... - de ha már rendeltél egyet, akkor majd megosztod velünk...

(#487) beg válasza korobi (#485) üzenetére


beg
veterán

Ha közben nem hajtod ki a háttérben 3d játékkal, akkor simán :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#488) korobi válasza LantosBerry8 (#486) üzenetére


korobi
aktív tag

még nem rendeltem, de szerintem ez lesz.

(#487) beg: nem szoktam telefonon játszani. ez a veszély nem fenyeget :D

(#489) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

úgy tűnik megint kimaradunk a heti frissítésből.... :F :F

(#490) trebrona válasza LantosBerry8 (#489) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kate-re van...
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#491) beg válasza LantosBerry8 (#489) üzenetére


beg
veterán

Ami benne van újítás, nem érint. Nekem jó a két héttel ezelőtti.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#492) trebrona válasza beg (#491) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha már úgyis nyitva, multi verziót nem próbáljátok ki? [link]

Szerk: vagy van már olyan, aki azt használ?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#493) LantosBerry8 válasza trebrona (#490) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

vagy mégsem...

már mindegyik készüléknél elérhető a frissítés, amelyik támogatott....

(kattints csak bármelyikre.. (Redmi Note 4, stb...))

(#494) LantosBerry8 válasza trebrona (#492) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Honnan van a forrás? (link)

(#495) trebrona válasza LantosBerry8 (#493) üzenetére


trebrona
nagyúr

Görgess már lentebb a linkemen! :D

(#494) LantosBerry8 :
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#496) LantosBerry8 válasza trebrona (#495) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

kattints már rá légyszíves.... nem működik a link... (mármint, ahonnan tölthető lenne..)

(#497) trebrona válasza LantosBerry8 (#496) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igazad van. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#498) LantosBerry8 válasza trebrona (#497) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

:C

(#499) trebrona válasza LantosBerry8 (#498) üzenetére


trebrona
nagyúr

De, hogy ne legyen teljesen igazad, tegyél egy "o"betűt a bigota elé! ;)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#500) LantosBerry8 válasza trebrona (#499) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

igaz... hogyan jöttél rá? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.