Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) vampire17 válasza FERA88 (#1098) üzenetére


vampire17
addikt

Itt a link: https://prohardver.hu/tema/xiaomi_redmi_note_3_pro_international_verzio_kate/hsz_28-28.html

(#1100) ALgore2 Probald esetleg masik gepen.

[ Szerkesztve ]

(#1102) ALgore2 válasza vampire17 (#1101) üzenetére


ALgore2
tag

Hogy állítsam vissza a telót?

(#1103) FERA88 válasza vampire17 (#1101) üzenetére


FERA88
tag

ezt hogy kell beüzemelni?:)

(#1104) vampire17 válasza FERA88 (#1103) üzenetére


vampire17
addikt

A telon be kell kapcsolni az USB debugging-ot aztan csak kovetni a program lepeseit :)

(#1105) FERA88 válasza vampire17 (#1104) üzenetére


FERA88
tag

megtörtént, viszont a program nem látja a telót :(( végig próbáltam csak töltésként, fájl, ill. kép másolás opcióval is. mi lehet a gond?

(#1106) beg válasza FERA88 (#1105) üzenetére


beg
veterán

Minden driver fent van ami a mélyvízben is szerepel? Windows eszközkezelőben van kérdőjeles eszköz?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1107) FERA88 válasza beg (#1106) üzenetére


FERA88
tag

Nálam csak ADB Interface van. A mélyvízben pedig 2 van: Android... ill Xiaomi... ennek mi az oka? gondolom itt a probléma.

(#1108) StaChys válasza vampire17 (#1076) üzenetére


StaChys
tag

Köszönöm az információt! Már teljesen lenyugodtam, csak hirtelen felindulás volt. :B

(#1109) FERA88


FERA88
tag

Hát ezzel az EDL kifogott rajtam, nem akar össze jönni. mélyvíznek a 4-ik oldalán vagyok gondolom jó helyen járok :) meg van az edl activator is, telefonban nincs sd kari, gondolom ez nem feltétel ugye?
"Download módban kell elindítani a telefont" ez melyik lenne?
"A telefon csatlakoztatva van ADB-ként. Eszközkezelőben az alábbiak kell megjelenjenek:" na itt nekem csak 1 van ADB Interface. Ez most jó így? itt az nem világos, hogy most adb mód kell vagy download mód, és melyik melyik? kicsit nehezen akar össze jönni, de csak meg lesz :))

(#1110) dchard válasza FERA88 (#1109) üzenetére


dchard
veterán

Nálam az a módszer működött, hogy fastboot-ba rakod (Hangerő Fel + Power, látni fogod a vöröscsillagos sapkás nyulat, ha sikerült), majd innen EDL módba billenteni.

EDL leírás:

https://prohardver.hu/tema/re_befutott_a_snapdragon_650-es_redmi_note_3_pro/hsz_17772-17772.html

Utána az alábbi linkről elérhető Miflash már látta a telót (EDL módba váltáskor Qualcomm driver települ, Portok alatt meg lehet nézni az eszközkezelőben):

https://drive.google.com/file/d/0B3cbhaQTfWruX3ZqTnhqSDhqYVk/view

Én ezzel megflash-eltem tlala leírása szerint, felraktam a SU-t, és már ment is a root.

Tlala alap leírása flash-hez:

https://mobilarena.hu/tema/xiaomi_redmi_note_3_pro_international_verzio_kate/hsz_224-224.html

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1111) baitsee23


baitsee23
őstag

Ez az üveg volt már?

小米 12 - 8/256GB

(#1112) madgie válasza dchard (#1110) üzenetére


madgie
titán

Ezt csinálom most én is, de MiFlash után simán sz*rik hangerő fel+power kombinációra Recoveryt behozni, felhozza azt a dugd a kábelt a PC Suite marhaságát. Pedig kicseréltem a recovery fájlt. Mindegy, most megy másodszor végig a dolog, hátha mégsem másoltam át elsőre a fájlt.

szerk: heuréka, másodszorra ok, tényleg user error :D

[ Szerkesztve ]

(#1113) tlala válasza dchard (#1110) üzenetére


tlala
addikt

Bocs - a fastboot mód ("Nyuszis") az Hangerő LE + Power.

[ Szerkesztve ]

(#1114) tlala válasza madgie (#1112) üzenetére


tlala
addikt

Gratula! :))

(#1115) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy az antutu teszt végén nem ezt kell kiírja? :R
3D Marooned: 8,17 FPS
3D Garden 12,71 FPS

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1116) madgie válasza tlala (#1114) üzenetére


madgie
titán

Kösz a segítséget :R Meg mindenkinek ofkorsz :)

(#1117) StaChys


StaChys
tag

Jól értem, hogy a ROM amivel az EUStock most szállította nem fog frissülni OTA módban, hanem mindenképpen nekünk kell MiFlash-el feltenni egy újabbat? Ha így van akkor nekirugaszkodom.

Jól értem, hogy fel kell másolni ez szerint: link a ZIP-be csomagolt teljes ROM-ot a telefonra, aztán elindítani a telefonon a frissitést és betallózni a belső memóriából és elvileg ennyi?

Köszönöm a segítséget, és elnézést a sok kezdő kérdésért!

(#1118) beg válasza StaChys (#1117) üzenetére


beg
veterán

Fog, még ne kapkodj. Várjuk meg a jövő hét péntekit. És ott sem kell a mi flash, az updater megeszi a zip-et ha esetleg mégis le kell majd töltened.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1119) vampire17 válasza StaChys (#1117) üzenetére


vampire17
addikt

Ahogy fontebb irtak, varjunk meg... Az elozo 3 hetben voltak ugye gondok (eloszor nem is volt ROM, aztan ketszer csak fastboot)

Elotte viszont szepen jottek az OTA frissitesek ,mint a tobbi telefonra, szoval varjunk meg, hatha itt is normalizalodik a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#1120) dioka7


dioka7
senior tag

Üdv, átteleportáltam a csengőhangom a Redmi Note 2 Prime-omból, és az a bajom, hogy halkan csörög vele. Teljes hangerőn van természetesen, és ha a zenelejátszóban nyitom meg a hangot, akkor hangos. Csak valamiért amikor csengőhangnak állítom be, akkor halk. Ötlet valakinek, hogy hogyan hangosíthatnék rajta?

(#1121) gothic20


gothic20
aktív tag

Nem tapasztalt wifi problémát más 6.10.13-as rommal?
Egyszer max sebességgel megy a letöltés utána meg semmi egy pár pillanatig. Mobil net rendben megy. Az RN2 nem csinált ilyet.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#1122) dchard válasza gothic20 (#1121) üzenetére


dchard
veterán

Csak olyat tapasztaltam, hogy az éppen aktuális letöltés beragadt a Play Store-ban, de közben böngészőt nyitva volt net. Most nyomtam egy pár speedtest-et, de nem tapasztaltam amit írtál.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1123) paolinho válasza vampire17 (#1044) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi, akkor azt hiszem nem variálok egyelőre, várok én is még egy hetet, végül is nincs bajom a 10.13-assal sem.

[ Szerkesztve ]

(#1124) baitsee23


baitsee23
őstag

Sötétben másnak is látszik kiszivárgó fény itt-ott a kijelző kerete körül?

小米 12 - 8/256GB

(#1125) makoss válasza makoss (#1115) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1126) madgie válasza dchard (#1122) üzenetére


madgie
titán

Ez aranyos bug, harmadszor raktam újra mindent, mert azt hittem, én bénáztam el valamit a supersu-val :D

(#1127) Bocsidee válasza baitsee23 (#1124) üzenetére


Bocsidee
tag

Nem, teljesen jól össze van rakva ez a teló.

(#1125) makoss: Én ha megnyitom az Antutut már az elején ezt dobja ki, eddig ki se írta ezeket, most meg csak tesztelés után tudok belépni. Pedig volt már tesztelve.
Lefutott a teszt és továbbra is csak ezt dobja az arcomba. Furcsa...

Ahh rosszat indítottam el... De a sima antutu végén kiírja ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#1128) Potrien válasza Bocsidee (#1127) üzenetére


Potrien
senior tag

végre pörög a topic.
gyüljenek csak a tapasztalatok, addig még nem rendelem meg.

[ Szerkesztve ]

(#1129) makoss válasza Bocsidee (#1127) üzenetére


makoss
addikt

Nem küldtél semmit neked hogyan néz ki, de szerintem ez a program nem működik megfelelően :U
[link]
[link]
Mit kell ezen állítani?
A haverral vagy 2-3 órát azzal b@sztunk el, hogy miért írja ezeket ki, ahelyett, hogy végre tesztelne!
Megnéztem már a biztonság alatt, ott is engedélyezve van, fent van már a 3D antutu is, de nem tudom mi van, Sakate-n ilyet nem állítottam annó, valahogy nem érdekelt, de mivel már ez komolyabb teló, gondoltam lefuttatnám....ha menne. :U

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1130) Sakuro


Sakuro
tag

Sziasztok
Holnap érkezik a telefonom. Olvasgatom a topicot napok óta rendszeresen. Találkozok itt MiFlash-el, MIUI fiókkal, root-al, unlock-al és más szakszavakkal.
Kérdezni szeretném, hogy ezeket minek? Sima mezei felhasználóként ugye nekem nem kell ilyenekkel foglalkoznom hogy minden rendesen működjön?
A másik kérdésem az lenne, hogy valaki írt itt egy cseh honlapot, ahonnan rendelt hátlapot.
Azt be tudnátok linkelni?
Köszi :)

(#1131) Bocsidee válasza makoss (#1129) üzenetére


Bocsidee
tag

Én semmit nem állítottam. Felraktam (még korábban) elindítottam és ment. Semmihez nem fér hozzá a progi, minden ki van kapcsolva nálam. Nálad vmi nem stimmel. Az antutunak sosem kellett extra jog.
Képek

[ Szerkesztve ]

(#1132) trebrona válasza makoss (#1129) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így:kép

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1133) Bocsidee válasza Bocsidee (#1131) üzenetére


Bocsidee
tag

Korrigálnám magam. Kellenek a jogok, a képeket is javította. :B

(#1134) FERA88 válasza dchard (#1110) üzenetére


FERA88
tag

fastboot_edl.zip -et nem tudom letölteni, nem engedi az oldal. esetleg megvan neked, vagy valakinek máshol?
Kösziii :)

(#1135) makoss válasza Bocsidee (#1131) üzenetére


makoss
addikt

Nállam ez nem így néz ki, a wi-fi-t is bepipáltam mégsem jó.
az a 74150 most látom először, nekem egy kör van, benne "Test"

(#1132) trebrona: Nállam az így néz ki: [link]

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1136) trebrona válasza makoss (#1135) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az az eredmény... :U

Beállítások=>Telepített alkalmazások=>AnTutu=>Alkalmazás Engedélyek
Nem az Engedélyek.

Ismét: kép

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1137) makoss válasza trebrona (#1136) üzenetére


makoss
addikt

Nállam ezt írta ki: 3D Marooned: 8,17 FPS
3D Garden 12,71 FPS
meg azt hogy start.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1138) Surda- válasza dioka7 (#1120) üzenetére


Surda-
őstag

Volt olyan hogy a ph lassan jött be, de a többi oldal nem. Neked más oldalakat is lassan töltött be?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1139) Bocsidee válasza makoss (#1137) üzenetére


Bocsidee
tag

Mert te is rosszat indítasz el, mint én először. Van az Antutu nevű program és az Antutu 3DBench. Te az utóbbit indítod el, de az előbbire van szükséged, viszont az előbbi futtatásához szükséges az utóbbi megléte.

(#1140) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Aki esetleg szilokon tokot keres a telefonhoz annak ezt tudnám ajánlani: LINK

Eddig ez ami szinte tökéletes illeszkedik a telefonra és az újlenyomatolvasót sem takaraja ki.

KÉP

Fabi

(#1141) Surda- válasza fabiandaniel (#1140) üzenetére


Surda-
őstag

Nem jó a kép link. márjó,törölhető

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1142) trebrona válasza Surda- (#1141) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nálam ok.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1143) baitsee23 válasza fabiandaniel (#1140) üzenetére


baitsee23
őstag

Mennyire nehéz felexpanderezni a telóra? Mennyire feszül? Szállítási idő?

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#1144) mediumgecso válasza fabiandaniel (#1140) üzenetére


mediumgecso
őstag

Köszi az infót, meg is rendeltem.
Hamarosan megjön a cseh xiaomi shopból rendelt tokom is, beszámolók róla milyen...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1145) FERA88


FERA88
tag

wáá gyerekek sikerült a root :D köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :))

(#1146) beg válasza Sakuro (#1130) üzenetére


beg
veterán

Nem szükséges, kiveszed a dobozból, beállítod, örülsz :)
Csak azért vannak ilyen játszóházak néha, mert ez egy olyan készülék ami megengedi.
Cseh boltból páran vettek, de hétezer felett jön ki a teljes ára. Link volt korábban most nem találom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1147) fabiandaniel válasza baitsee23 (#1143) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

nekem 2 hét alatt jött meg, nagyon könnyen felment a telefonra, mintha erre készült volna.

Fabi

(#1148) baitsee23 válasza fabiandaniel (#1147) üzenetére


baitsee23
őstag

Köszi! :R
Megrendelve! :)

小米 12 - 8/256GB

(#1149) Sakuro válasza mediumgecso (#1144) üzenetére


Sakuro
tag

Be tudnád dobni a cseh oldal linkjét?
Beg köszi a választ.

(#1150) zsiz válasza Sakuro (#1149) üzenetére


zsiz
őstag

Nem ez volt az?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.