Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) tothdev válasza Ronam (#250) üzenetére


tothdev
tag

Igen, az a metálkék elég jól néz ki, lehet még szebb is mint a Nilkin, vamp kollégától kéne megtudni, hogy milyen a tok minőségileg, talán még egy képet is kapunk :U

(#252) Batistuta87


Batistuta87
csendes tag

Sziasztok!
Én is rendelnék tokot :)

(#253) tlala válasza Bocsidee (#248) üzenetére


tlala
addikt

Ezt használom én is! :)

(#254) Ronam válasza tothdev (#251) üzenetére


Ronam
addikt

Itt és itt találsz képeket.

[ Szerkesztve ]

(#255) ALgore2


ALgore2
tag

Flipes tokkal én is beszállnék egy rendelésbe!

[ Szerkesztve ]

(#256) Krtek81


Krtek81
csendes tag

Sziasztok,

Én is beszállnék a tok és üvegfólia rendelésbe a Kate-hez. :)

[ Szerkesztve ]

(#257) zoli121


zoli121
aktív tag

Fóliák

Egyéb: A flip tok mennyibe fájna? :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#258) Ronam válasza zoli121 (#257) üzenetére


Ronam
addikt

Flip tok 1300 ft körül van, és ehhez majd hozzájön még a szállításí díj ami attól függ mennyien rendelünk.

(#259) vampire17 válasza tothdev (#251) üzenetére


vampire17
addikt

Fontebb mar linkeltek kepeket szal azt most kihagyom :)

A minosege a toknak teljesen elfogadhato, termeszetesen tokeletesen passzol (Mivel gyari, ezt nem is lehet kerdes :) )

Hogy mennyire ved, az mar egy jo kerdes, szerintem nem ad akkora vedelmet, mint egy Nillkin, vagy Ipaky, cserebe jol nez ki :) (meg egyaltalan: VAN :D )

Ha lesz csoportos rendeles, egy uvegfoliara en is vevo lennek :)

Amugy van egyaltalan uvegfolia? Ami A Taiwani oldalon van, az szerintem csak sima folia...

Szerk: Jaa latom, van uveg is :) [link]

Regebben csak folia volt... Na akkor tuti en is vevo vagyok egyre :)

Valaki megszervezvezi a csoportos rendelest?

[ Szerkesztve ]

(#260) tlala válasza vampire17 (#259) üzenetére


tlala
addikt

Mi a helyzet a megrendelt Nillkin ü egeddel?
Megjött már?
Passzol?

(#261) vampire17 válasza tlala (#260) üzenetére


vampire17
addikt

meg nem jott meg... Holnap mar elv meg kell hogy jojjon.

(#262) tothdev válasza Ronam (#254) üzenetére


tothdev
tag

Köszi

(#263) paolinho válasza tlala (#224) üzenetére


paolinho
őstag

Ehhez kapcsolódóan kérdezném, hogy nekem a fastboot ROM-ot akkor is telepíteni kell kompletten, ha nyitott a bootloader, vagy elég lenne csak a Miflash-sel a ZCX TWRP mappából az ott lévő (TWRP) recovery-t flash-elni?
Köszi

(#264) tlala válasza paolinho (#263) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem nem, mert a MiFlash a kibontott ROM flash...bat fájljait használja, azok meg keresni fogják a ROM többi részletét.
De ha gondolod, próbáld meg, vélhetőleg nem fog működni.

Viszont azt szívesen megosztom, hogy a rendszeres romolás kísérleteim előtt már egy jó ideje azt csinálom, hogy minden ROM kísérlet előtt készítek egy egyszerű Google mentést a Beállítások/További beállítások/Biztonsági mentés és visszaállítás menüponton keresztül, az SD kártyára, hogy ne vesszen el - amiből aztán visszaállítom a beállításokat, képernyőelrendezést, és az alkalmazásokat. Ez 95%-ban működik - pár alkalmazásba újra be kell jelentkezni, 1-2 alkalmazást nem tud visszaállítani, stb. - szóval némi tennivalók azért lesznek a helyreállításkor, de mégsem nulláról kell mindig kezdeni.
FONTOS! Ehhez előbb átállítom a Biztonsági mentés helyét "Külső tárhely"-re (SD kártyára) a Beállítások/Tárhely/Tárhely beállítások menüben.

[ Szerkesztve ]

(#265) tlala válasza vampire17 (#261) üzenetére


tlala
addikt

OK, majd írd meg légyszi, hogy mik a tapasztalataid vele.

(#266) paolinho válasza tlala (#264) üzenetére


paolinho
őstag

Igazából csak azért kérdeztem ezt, mert pl. az MTK-s telóknál a FlashTool-lal ez simán ment így, de a korábbi Honor 7-emnél is a recovery-ket így egyszerűen lehetett cserélgetni ADB Tools-szal. Ergo minden maradt, csak a recovery cserélődött, és ezutóbbi módszer nagyon hasonlít a RN3 kapcsán alkalmazott módszerre. Én azt hittem, hogy a MiFlash is ilyen elven teszi a dolgát.

(#267) beg


beg
veterán

BL unlock siker!!

-hivatalos engedély: pipa
-MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en: pipa
-telefont felismeri fastboot módban, mi acc-al beenged, kiírja hogy jogosult vagyok a nyitásra: pipa
-beállításoknál oem unlock, usb debug: pipa
-mi cloud find device: pipa
-fejlesztői lehetőségeknél mi unlock status, eszköz hozzáadása sikeres: pipa

Ezután engedte csak tovább 50%-ról :C

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#268) tlala válasza paolinho (#266) üzenetére


tlala
addikt

Az adb és a MiFlash eltérően működnek.
De kipróbálhatod valamelyik ads-s revovery cserés módszert.
Aztán majd írd meg az eredményét a topicba.

[ Szerkesztve ]

(#269) LantosBerry8 válasza tlala (#242) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

A camera2 api aktiválás után nálad sem működik a gyári fényképezőben a hdr?
Amint ebben a módban akarok képet készíteni, hosszas gondolkodás után leáll az alkalmazás és s csak a telefon teljes újra indítása után működik a fényképező, persze, ha újra hdr képet készítenék, előjön ismét a hiba... .

(#270) paolinho válasza tlala (#268) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, bár, ha így működne az ADB-s recovery csere, akkor azt már biztos felfedezte volna valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#271) beg


beg
veterán

Ha esetleg valakinek kell és hivatalosan nyitott bl van, nem akar recovery-t cserélni csak rootolni, akkor INNEN letöltheti az általam módosított zip-et. A metódus ugyan az mint a mélyvíz/root/ROOT, TWRP flash nélkül részén alkalmazottak, csak kicseréltem az ideiglenes twrp-t a zcx verzióra ami látja a gyári 6.0 crypted data partíciót is.
Ha esetleg kínai nyelven indulna (ahogy nálam tette :) ) akkor ez alapján a kép alapján át tudjátok állítani angolra.

Kipróbáltam, a twrp csak ideiglenes, root.zip felmegy, utána marad a módosítatlan gyári reco, emulátorba kiadva: reboot recovery azt tölti be, twrp-nek nyoma sincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#272) LantosBerry8 válasza LantosBerry8 (#269) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

?

http://en.miui.com/thread-231351-1-1.html

(#273) beg


beg
veterán

Ha esetleg valaki keres kameralencse védő tempered glass-t, akkor ajánlom ezt. Pontosan illeszkedik, vékony és teljesen védi, fényképezésnél nem látszik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#274) Bocsidee válasza beg (#271) üzenetére


Bocsidee
tag

Az OTA frissítés mit szól a roothoz?

(#275) vampire17


vampire17
addikt

Na megjott a Nillkin Vedouveg Redmi Note 2 hoz! Jelentem, tokeletesen illeszkedik!

A kamerat takarja, de ennel az uvegtipusnal Redmi Note 2 nel is takarasban van. A hangszoro es a kozelsegerzekelo szabadon van.

Nekem igy tokeletesen megfelel, nem fogok mar Taiwanbol "ravalot" rendelni :)

(#276) paolinho válasza vampire17 (#275) üzenetére


paolinho
őstag

Ez igazán biztató kép, rendeltem én is egyet! :)

(#277) beg válasza Bocsidee (#274) üzenetére


beg
veterán

Pénteken kiderül, de nem fogja szeretni :)
Ezért kell előtte full unroot, majd ota, utána megint root.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#278) Milestone2 válasza beg (#271) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#279) Ronam


Ronam
addikt

Ez a tok elvileg tökéletesen passzol a Kate-re, itt egy videó róla.

(#280) LantosBerry8 válasza Ronam (#279) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nem hiszem, hogy jó videót linkeltél

(#281) Ronam válasza LantosBerry8 (#280) üzenetére


Ronam
addikt

Ezt nem tudom hogy sikerült :), ez lesz az.

(#282) LantosBerry8 válasza Ronam (#281) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

A videóban szereplő telefon nem special edition.. .

(#283) Ronam válasza LantosBerry8 (#282) üzenetére


Ronam
addikt

Innen származnak a linkek..

(#284) LantosBerry8 válasza Ronam (#283) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ok, de fehér-ezüst nem létezik ebből a verzióból...

(#285) Ronam válasza LantosBerry8 (#284) üzenetére


Ronam
addikt

Az lehet, de ez arany színű ;).

(#286) baitsee23 válasza Ronam (#283) üzenetére


baitsee23
őstag

Szerintem ez nem a SE verzió - legalábbis nem utal erre semmi. Sőt a tok rendelő oldalon fehér telefonnal is demonstrálják, hogy hogy néz ki.

小米 12 - 8/256GB

(#287) LantosBerry8 válasza Ronam (#285) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Én a videóból egyértelműen nem tudom megállapítani, azt, hogy arany.. . Nekem fehéres beütése van... - de legyen...

[ Szerkesztve ]

(#288) ripo05


ripo05
tag

A telefonban 2 sim kártya van. 1 Vodafone, 2 Telenor. Próbáltam használni a Telenor wallet alkalmazást parkolásra, ami egy sms-t küldene, de nem sikerült. A Vodást akarta használni. Van valami mód beállítani, hogy ez az alkalmazás a 2. kártyát használja sms küldésre?

[ Szerkesztve ]

(#289) beg válasza ripo05 (#288) üzenetére


beg
veterán

Nekem az 1 Telenor és a wallet arról küldte. Valószínűleg az alkalmazás nincs erre felkészítve, mindig az 1 slot-ról küldi. A fejlesztőknek tudod jelezni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#290) ripo05 válasza beg (#289) üzenetére


ripo05
tag

Köszi, írtam is nekik.

(#291) fengsuhi válasza vampire17 (#275) üzenetére


fengsuhi
tag

Na, örülök, hogy bevált! :C

(#292) Ronam válasza baitsee23 (#286) üzenetére


Ronam
addikt

Elolvastad az xda-s kommentet is? Amugy a youtube video alatt javitotta a linket, es a gearbest-es leirasban is 2 mm-el hosszabb a tok. Rendelek egyet, legrosszabb esetben bukok 3 dollart, na bumm.

(#293) fengsuhi


fengsuhi
tag

Ha jól látom, tölthető a stabil ROM 8-as MIUI alapon.

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no#449

(#294) beg válasza fengsuhi (#293) üzenetére


beg
veterán

Igen, már ota is jelzett a stabiloknak. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#295) csaba bacsi


csaba bacsi
tag

Az EUstock írta a normál Note 3 pro topicba:

Üdv!

Várhatóan 1.5 hét múlva már raktáron lesz a készülék.

Komoly mennyiségek érkeznek minden beérkezéskor, de nem csak végfelhasználók, hanem kiskereskedők és viszonteladók is ki vannak szolgálva.
A viszonteladókra jellemző hogy nem pár darabos rendelést adnak le.

(Szegény még nem tudja hogy van egy külön topic) :N

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#296) trebrona válasza csaba bacsi (#295) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg tudja, konkrét kérdésre ment a válasz. [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#297) zsiz


zsiz
őstag

Másnál milyen az ujjlenyomat olvasó miui8 global 6.10.13 beta alatt? Nálam mintha többet tévedne, mint eddig. Hiányzik a rezgés is, jó lenne ha azt is visszatennék. Illetve olyan nincs, hogy alkalmazásokhoz lehet különböző színű LED értesítő fényt állítani? Pl facebook kék, üzenet zöld, stb... Mintha miui 7 alatt állítottam volna ilyet, de 8-ban én nem találom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#298) tothdev válasza vampire17 (#275) üzenetére


tothdev
tag

Az előlapi kamerát nem zavarja a védőüveg?:D

(#299) beg válasza tothdev (#298) üzenetére


beg
veterán

Átlátszó :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#300) tlala válasza zsiz (#297) üzenetére


tlala
addikt

LED beállítás:
Beállítások/További beállítások/Jelzőfény

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.