Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Papamaco válasza grafnet (#1850) üzenetére


Papamaco
tag

Köszi,megpróbálom megfigyelni,oda figyelni,hogy ne takarjam el a mikrofont.Remélem ez lesz a megoldás.
Még annyi lenne a kérdésem,mennyi idő kell a feltöltésükhöz?Hétfőn megkaptam a telefont 40%-os akkuval,töltögettem,de nem lett feltöltve 100%-ra,de így is kibirta szerda estig,akkor felraktam töltőre reggelig,de estére le is merült 15%-ra,pedig nagyjából ugyan annyit volt használva.

(#1852) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

Nekem is előjött egy kis BUG.
Telefonhívást lerakni nem tudom,mert sötét a képernyő, csak kb 10 15 másodperc után.
Ujjlenyomat-olvasó nem mindig old fel ( felvillan a kijelző egy pillanatra majd elalszik )
Beállítási probléma lehet ?

(#1853) beg válasza salieri. (#1852) üzenetére


beg
veterán

Milyen rom? Gyári launcher, gyári tárcsázó?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1854) grafnet válasza Papamaco (#1851) üzenetére


grafnet
veterán

2,5-3 óra a töltési idő.
Ha mindig lassan tölt, akkor próbálj ki másik töltőfejet, másik kábelt.
Ha, ez sem segít akkor jöhet a QC-s töltés.
Van egy Kenzonk, amit semmi nem tud 5 óránál rövidebb idő alatt feltölteni. A QC-s töltő 3 óra alatt telivágja.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1855) grafnet válasza salieri. (#1852) üzenetére


grafnet
veterán

Hívás megszakítás:
A gyári matt fólia rajta van még? Ha nem, akkor a szenzort kell újra kalibrálni. Volt már itt szó korábban, keress rá.
Állítsd be: Rendszer - - Kisegítő lehetőségek - - Hívásmegszakítás bekapcsológombbal.

Ujjlenyomat olvasó: Beg kérdezte.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1856) salieri. válasza grafnet (#1855) üzenetére


salieri.
őstag

Gyári fólia rajta van.

beg: minden gyári semmi mókolás nem történt . Ez van rajta

Android verzió: 6.0.1 MMB29M
MIUI verzió: Miui 8 Global 6.10.13 BETA

(#1857) grafnet válasza salieri. (#1856) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor ne aggodj. Vagy cseréld le a fóliát rajta.
Addig is állítsd be a hívásmegszakítást.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1859) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van aki a gyári védőfóliát használja?
Addig használtam volna a gyárit míg nem találok valami normális
tokot, csak sajna elöbb lejött. :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1861) makoss válasza salieri. (#1852) üzenetére


makoss
addikt

Ilyen fel villanás már nekem is volt, erre én a power gombot nyomtam és úgy az újlenyomatolvasót. Megijedtem hogy már elromlik ez, de nem mindig csinálja...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1863) DroiDMester válasza #45553408 (#1862) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nekem is az EUStock -os Global Dev 6.10.13 BETA volt gyárilag fenn!

Ez a 6.11.10 es fejlesztői sz.tem jobb, mint a global dev

Fel akartam volna tenni próbaképpen a Global stable 8.0.4.0 -et is de a Flash végén hibával elszállt!

Pedig mindent úgy csináltam ahogy le van írva full tiszta telepítés még a belső tárhelyet is formatáltam telepítés előtt, és 3szor próbáltam feltenni de mindég ugyan azzal a hibával leállt a végénél! :O

[ Szerkesztve ]

(#1865) bloggiold válasza DroiDMester (#1863) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Így jártam én is, nem lehetet EDL módba sem tenni utána, recovery sem volt, csak a fastboot mód ment. Végül jó lett elindult, már kezdtem feladni. Hangerő gombok és bekapcs gomb sokáig nyomva(de legalább húsz alkalommal próbáltam) tartva beindult a frissen flashelt rom, de ez fél napos mutatvány volt A telefon 1 napos volt, gyári állapotban és fejlesztői ment rá a stable vezióra.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#1866) zsiz


zsiz
őstag

Valaki használ esetleg olyan alkalmazást, amivel az értesítő LED-et lehet testre szabni? (Milyen értesítéskor, milyen színnel, milyen gyorsan, meddig villogjon, stb...) Nem találok olyat, ami működne a telóval. (10.13. global beta). A gyárinál meg több lehetőséget szeretnék.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1867) paolinho válasza DroiDMester (#1811) üzenetére


paolinho
őstag

Ez tulajdonképpen az a rom, amit a vagyuláék kezelgetnek?
És jól sejtem, hogy ezt csak recovery-ből lehet frissíteni komplett rom felhúzással, azaz ennek nincs OTA frissítése?!

[ Szerkesztve ]

(#1868) mediumgecso válasza zsiz (#1866) üzenetére


mediumgecso
őstag

Light flow LED

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1869) trebrona válasza paolinho (#1867) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. Csak a fordítás vagyuláé
2. Igen

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1870) sea válasza csaba bacsi (#1831) üzenetére


sea
tag

Köszi az jó lesz! :-) Várom a képet! Biztos jó lesz egyébként, mégis csak eredeti gyári Xiaomi tok... Nekem hétfőn adja fel. Elvileg kedd-szerda körül megkapom.

(#1871) zsiz válasza mediumgecso (#1868) üzenetére


zsiz
őstag

Kell hozzá root?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1872) mediumgecso válasza zsiz (#1871) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem kell
"...It works on non-rooted phones..."

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1873) zsiz válasza mediumgecso (#1872) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor vagy én csinálok rosszul valamit, vagy nem tudom, de nekem nem működik. Más megnézné, hogy működik-e?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1874) Karima


Karima
őstag

Sziasztok! Pár napos a telefonom, eddig minden szép és jó, kivéve pár apró hibaát (ami lehet user error is :) ), azok pedig a következők lennének (eustockos 10.13-as rom van rajta):

Kapcsolatoknál a keresésnél miért nem csak a telefonszámos kontaktok között keres (mert egyébként a kontaktlistában csak ezeket mutatja), miért keres azok között is, akiknek csak anno emailt írtam.

Másik: Wifi-vel Ti sem kaptok mindig értesítést, ha pl Messenger üzenet érkezik? Sima adatforgalom alatt megjön mindig az értesítés.

Megint másik :) : A google billentyűzetnél hol lehet kikapcsolni a prediktív szövegbevitelt, illetve a szójavaslatok sávot? Vagy tudtok jobb billentyűzetet, ahol ezeket ki is lehet kapcsolni?

Köszi

(#1875) madgie válasza Karima (#1874) üzenetére


madgie
titán

Menü, menü, menü. Az első és harmadik kérdésedre ott van az adott app menüje, csak körül kéne nézni :)

Az elsőnél a névjegyeknél nyomva tartod az alkalmatásváltó gombot (alapértelmezésben az hozza fel a menüt), ott lesz a megjelenési beállítások és ott a csak számmal rendelkező opció, aminél ha elhúzod a csúszkát, csak a telefonszámosokat fogja mutatni a névjegyzék.

Google billentyűzetnél a gyorsmenü a vessző gomb hosszan tartásával jön fel, Google billzet beállításai/szövegjavítás/automatikus javítás.

[ Szerkesztve ]

(#1876) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Tudna ezekre valaki válaszolni?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1877) paolinho válasza trebrona (#1869) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, én is így gondoltam a vagyulás kérdést!
Köszi a választ! :R

(#1878) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Sziasztok!
A telefonomon a MIUI 8 Global 6.10.13 Beta van. A készülék kb egy hete van meg, és már többször tapasztaltam, hogy sms-t nem kapok meg. Küldött nekem a feleségem is, és a banktól is utalási megerősítést, ami nem jött meg, csak másodikra.
Ilyen volt másnak is?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#1879) fabiandaniel válasza zsiz (#1873) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Nem működik.

Fabi

(#1880) Surda- válasza Kisbatyu75 (#1878) üzenetére


Surda-
őstag

Ezt olvasd át. Messenger és viber üzenetekhez ezt kell beállítani, gyanítom sms-nél is.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1881) spileraaa


spileraaa
senior tag

Romaniaban ez hol kaphato meg? emag.ro sok van fent beloluk de egyik sem ez a verzio
nem szeretnem kinabol rendelni
vagy az eustock szalit hataron tulra is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#1882) Surda- válasza spileraaa (#1881) üzenetére


Surda-
őstag

Biztos,hogy szállít határon túl,hisz Szlovák cég :D
Kérdezz rá.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1883) csaba bacsi


csaba bacsi
tag

No megvan a flippes tok. Ez szürkés szinű, bőrhatású, a tapintása kellemes, és NEM csúszós.
Méretpontos, hangszórónál elöl kivágás. A másik tok ugyanez csak flipp nélkül. Szerintem korrekt. :))
Fotó csak estefelé, mobilról nem engedi feltölteni. :W

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#1884) zsiz válasza fabiandaniel (#1879) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi, hogy megnézted. Mi lehet az oka, hogy nem működik sem ez, sem más hasonló alkalmazás?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1885) csaba bacsi


csaba bacsi
tag

Ja, és alja teteje nyitott, a tok a sarkoknál jól véd, kemény műanyag.

[ Szerkesztve ]

"Botoktól, kövektől csontom megszakad, de nem sebezhetnek meg a durva szavak..."

(#1886) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Skacok találtam egy brutál jó KERNEL-t rengeteg beállítási lehetőség, hatalmas OC lehetőség mind a 6.magra és a GPU ra is, feszültség állítás képernyő szín korrekció QC3 Gyors töltés, Dupla Koppos feloldás és még ezer más beállítási lehetőség a kamera is működik nem úgy mint más kernelekben!

LITTLE magok 1708.MHz, big magok 2380.MHz, GPU 883.MHz :Y

CPU-Z kép

Gyári KERNEL -el AnTutu

És a szóban forgó Guyver Kernel -el

Még annyi én a Kernel Adiutor-t szoktam használni a piszkálásra valószínű működik a többi kernel babráló progival is!

És a lényeg: a Kernel XDA -s oldala rögtön az első HSz ben a Kernel_MiUi-6-11.zip nevűtől van belinkelve a hsz.ek között, egy frissebb 11.11.edikei verzió is, de itt a közvetlen letöltése

[ Szerkesztve ]

(#1887) Berne válasza csaba bacsi (#1885) üzenetére


Berne
csendes tag

Köszi a képeket! Azt hiszem, részemről eldőlt, nagyon rendben van a tok a képek alapján. :C

(#1888) fudi2002 válasza DroiDMester (#1886) üzenetére


fudi2002
veterán

A QC3-as töltésről mesélhetnél..

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1889) Ronam válasza DroiDMester (#1886) üzenetére


Ronam
addikt

Melyik kernellel nem ment nálad a kamera? Radon 2.9.5-ben nálam sem működött, 2.9 van most fenn, és azzal működik rendesen, amúgy jött ma új verzió, és ott van a changelog-ban "Cameras should work for everyone now, for all kate/kenzo users", majd este feldobom és kipróbálom.

(#1890) madgie válasza DroiDMester (#1886) üzenetére


madgie
titán

Na ezt felpattintom, az új MIUI multi rommal úgyse megy a PH képfeltöltés, kipróbálhatom ezt :)

(#1891) DroiDMester válasza fudi2002 (#1888) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Próbáltam QC2 vel is ott Fix 9.Volt al tölti (ugye itt 3 lépcső lenne 5, 9, 12.V) 14W körüli töltéssel megy 14-15.W ot mutatott a QC3 -as USB teszter a QC3.as töltővel pedig pedig 6-8.V körül és 16-17.W körüli teljesítménnyel! ugye a QC3.0 az 3,2.V és 20.V között lépked, 200.mV lépésekben ezzel jobban ki tudja használni a maximális töltést!

(#1892) fudi2002 válasza DroiDMester (#1891) üzenetére


fudi2002
veterán

Tehát akkor működik is valamilyen szinten. Ez jó hír :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1893) yakhunn válasza DroiDMester (#1886) üzenetére


yakhunn
kezdő

Nem akarom elvenni az örömöd, félre ne érts, de a proci túlhúzásával csak óvatosan. Nekem szállt már el emiatt telefonom.

(#1894) Karima válasza madgie (#1875) üzenetére


Karima
őstag

Köszi, a billentyűzet kérdés megoldódott a segítségeddel :) (A fene se gondolta, hogy oda rejtik a beállításokat :) )

Viszont a névjegyeknél ismertem a beállítások helyét, úgy is volt nekem beállítva, ahogy írtad, és ha rámegyek a névjegyekre, akkor helyesen a csak telefonszámokkal rendelkezőket mutatja. De ha elkezdek keresni a névjegyek közt úgy, hogy nem görgetem, hanem elkezdem írni az ember nevét, akkor azokat is feldobja, akinek mondjuk életemben egyszer írtam levelet. Pl ha Hollós Andrást keresném, és beírom hogy HO, akkor olyan HOtelek emailcímét is feldobja, akiktől csak ajánlatot kértem, magyarul nincs elmentve sehol. És a Gmail címtárában is csak a telefonszámos, elmentett kontaktjaim szerepelnek (számítógépen is ellenőrizve).

Más:
@csaba bacsi, Biluxzsolt: Ti honnan rendeltétek a tokot? Tudnátok linket adni? Köszi.

(#1895) DroiDMester válasza fudi2002 (#1892) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

sz.tem teljesen jól működik! a QC töltőim mind a 3.db 18W ot tud amivel próbáltam, és majdnem max 18W al zajlott a töltés, tehát teljesen jól működik attól függetlenül hogy nem tolta fel 12.V és a fölé a feszültséget!

Gondolom akkor tolná feljebb a feszültséget, ha ocsmány minőségű USB kábelt használtam volna, és nem bírná el a közel 3.Amperes töltő áramot!
Egy silány minőségű microUSB kábel -el ami max 1,5.Ampert bír ott biztosan feljebb tolná a töltő feszültséget! De jobb ez így 6-8.V környékén kevésbé melegedik így töltés alatt!

*******************************************************************
yakhunn : nem tudom milyen telefon lehetett ami neked attól szállt el ha túl van húzva akkor 2 dolog történik vagy lefagy az egész telefon és újraindul, vagy pedig ha túl melegedne az OC -tól közbe szól a hardveres védelem és elkezdi vissza venni az SOC az órajeleit és feszültséget is! Szóval nem igazán tudod az OC val kinyírni még ha akarnád sem!

De mutatok neked saját tapasztalatot! a közel 4.Éves LG G2 es a Snapi 800.as procijával több mint 3.éve jár OC -val a CPU és GPU is köszöni szépen jól vannak!

2266.MHz helyett 2800.MHz en ketyeg

AnTuTu ban is szépen pörög közel 60.e res pontszámmal!

De hogy meg nyugodj! a kis snapi 650.et nem kínozom max on, csak egy teszt idejére toltam fel!

[ Szerkesztve ]

(#1896) madgie válasza Karima (#1894) üzenetére


madgie
titán

És tényleg úgy keres :Y

(#1897) fudi2002 válasza DroiDMester (#1895) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha szabad kérdezni a gyakorlatiasabb szemszögből: (nincs ilyen telefonon.. még :) )
A gyári sima töltő kb 2,5-3 óra ahogy olvastam.
QC2 mennyi? QC3 mennyi?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1898) beg válasza Karima (#1894) üzenetére


beg
veterán

Én ezért használok PixelPhone alkalmazást. Tanítható a kontaktokhoz a SIM (nem kell mindig rábökni, hogy kit melyik kártya hívjon), és normálisan keres a névjegyzékben. Jobbra húzással egyből hív a listáról.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1899) DroiDMester válasza fudi2002 (#1897) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sima töltővel mint a gyári Max 2.Amperrel tölt tehát az 10W a sima töltőm 3,4.Ampert tud de azzal is max 2-2,04.Ampert mértem, ebből könnyen kitudod számolni hogy a QC3.0 töltő 17.W os töltése majdnem fele annyi idő alatt végez a töltéssel! egész pontosan 70% al gyorsabb!

(#1900) Karima válasza madgie (#1896) üzenetére


Karima
őstag

De akkor is így keres, ha a Viber kapcsolatokat állítom be a Megjelenítendő névjegyeknél. És ott is, ha keresek, akkor elsőnek a google névjegy (gmailes) közti taláklatokat jeleníti meg, és csak utána a viber-est. Ez nem túl jól működik és idegesítő is. Ráadásul ha kidobja a találatot, akkor több ugyanolyan nevet is kidob (az egyik a céges emailje, a másik a magán, a harmadik a telefonszáma), de a kidobott eredményeknél nem lehet látni, hogy éppen melyikhez tartozik a telefonszám, melyikhez az email, így egy hívás előtt 2-3 kontaktot is meg kell néznem.

@beg: Kipróbálom, mert így kb használhatatlan ez a funkció számomra. Kösz a tippet. (Mondjuk az én számaim mind a felhőben (gmail) vannak, semmi sincs a sim-en, remélem ezzel is működik az app-od :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.