Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) madgie válasza Anonymus23 (#750) üzenetére


madgie
titán

Persze. Tegnap jött a GLS értesítő, ma reggel már az újabb, hogy XY időpontban itt lesz ma a futár.

(#752) Bocsidee válasza Surda- (#747) üzenetére


Bocsidee
tag

Aliról 1 hét alatt megjött a telóm áfa és vám mentesen, mint ahogy az eddigi eszközeim is :DDD
De a gari az tényleg mintha nem is lenne, de nekem ez sosem számított.

(#753) tboy72 válasza Bocsidee (#752) üzenetére


tboy72
aktív tag

Aliról nekem is megjött 8 nap alatt, aztán egy napig bírta, soha többet nem lehetett bekapcsolni. :W Jelenleg már visszaért kínába 20 napja, de ott meg sem mozdul! Nem tudom mikor lesz belőle visszapénz...
(Eustockról megrendeltem inkább!)

(#754) Bocsidee válasza tboy72 (#753) üzenetére


Bocsidee
tag

Vannak ilyen szerencsétlen esetek is. Velem szerencsére még nem fordul ilyen elő, pedig sok ember rajtam keresztül rendeli meg a hülyeséget (tabletek, telefonok).

[ Szerkesztve ]

(#755) dchard


dchard
veterán

Tisztelt Urak!

Hadd kérdezzem meg, hogy aki Eustock-ról szombaton rendelt, az kapott már értesítőt?

Kicsit aggaszt, hogy én a regisztráció nélküli vásárlást választottam, szépen ki is írta a végén, hogy sikeres megrendelés, de se megerősítő e-mailt se SMS-t nem kaptam.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#756) beg válasza Surda- (#747) üzenetére


beg
veterán

Alis Hong Kong goldway-től rendeltem eu szállítással egyéb költség nélkül, 57e ft-ot fizettem érte, szóval a megfelelő helyről kell rendelni és nem kell a kínábóljönakkoráfa lovon lovagolni :)

Vagy az eustock 8 ezerrel drágábban, de egy év garival. Nekem nem ért meg annyival többet, meg hogy annyit várjak rá míg a készletet töltik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#757) Surda- válasza dchard (#755) üzenetére


Surda-
őstag

megerősítő mailt kellett volna kapnod rögtön. Nézd meg spamek között. Ha ott sincs,akkor írj nekik emailt,elég gyorsan válaszolnak általában.

#756) beg Nem lovagolok,a linkelt oldal HK raktárat tartalmaz.
Az meg tök jól hangzik, mikor valaki írja,hogy "huhú,megúsztam az áfát pedig kínából rendeltem",csak épp nem fogja vigasztalni azt,akinek levámolják. És ez egyáltalán nem olyan ritka dolog, sőt, bizonyos cégek százalékot is kapnak a vámkezelésekért (fedex), úgyhogy ők nagy valószínűséggel vámolnak.
Ezért tartottam fontosnak ezt megemlíteni. Aztán,ahogy mások is írták,mindenki döntse el mennyit kockáztat.
Nekem simán megér 8ezret a garancia, a legkisebb hiba is többe kerül.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#758) Bocsidee válasza beg (#756) üzenetére


Bocsidee
tag

+1
Én is dettó, figyelni kell az eladót.

(#759) Anonymus23 válasza dchard (#755) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szombat délben rendeltem, most jött a EUstock és GLS email/SMS kb 1 órája.
Kérdezz rájuk, de biztosan sokat melóznak.

Nézegettem máshol is, pl geekbuying, 149,99 USD, de csak 200 db-ra van ez a kedvezmény, a honlapon meg már 2500 előrendelés van rá :DDD, ja és majd 2 hét még mikor elkezdik szállítani...

;) - The Power of the Light Side

(#760) madgie


madgie
titán

Megjött, hirtelen óriási az S6 Edge mellett :D

(#761) Oldman2 válasza madgie (#760) üzenetére


Oldman2
veterán

Meghozta nekem is a GLS, de jéghideg volt a kicsike fémteste, így félretettem "kiolvadni"...
:-)

(#762) grafnet válasza dchard (#755) üzenetére


grafnet
veterán

Ne aggódj! Én, pénteken rendeltem. Semmi sem jött ma reggelig. Ma a GLS küldte 7kor, hogy felvette csomagot!

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#763) LantosBerry8 válasza makoss (#735) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Hát fogyelj.. . Elég sokat rendelek a két említett oldalról, meg egyéb kínai webshopból, de eddig minden max 1 hónap alatt itt volt.. .

(#764) LantosBerry8 válasza Surda- (#743) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Meg ha nem dhl szállítást kérsz... Nemrég érkezett tőlük a Mi Band 2 -m is sima postán, áfa köteles lett volna, de át jött...

(#765) Blaise válasza madgie (#760) üzenetére


Blaise
veterán

Képet! :)

(#766) Milestone2 válasza madgie (#760) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pedig a RN3Pro nem is óriási... ;]
Hozzászoksz hamar, majd utána már a régi lesz idegenül kicsi....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#767) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Találtam nagyon jó univerzális tokot az SE verzióra :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#768) dchard válasza Surda- (#757) üzenetére


dchard
veterán

Nincs a spam mappában. Felvettem velük a kapcsolatot.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#769) Milestone2 válasza Anonymus23 (#767) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Háááát, ha tini lennék....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#770) Anonymus23 válasza Milestone2 (#769) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egyik öcsémnek rendeltem egyet, nagy minion rajongó.
36 éves, karácsonyi poén lesz neki.
Komolyabb tárgyalásra elment minions póló + zakóban

;) - The Power of the Light Side

(#771) baitsee23 válasza Milestone2 (#769) üzenetére


baitsee23
őstag

Létezik minion-mentes verzióban is! ;)

小米 12 - 8/256GB

(#772) Milestone2 válasza baitsee23 (#771) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem Barbie-s, vagy Csillámpónis kell!!! Ja én Maxom van, tehát jó nagyban...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#773) madgie válasza Blaise (#765) üzenetére


madgie
titán

Nem megy, valamiért nem tudok képet feltölteni a PH-ra :D Itt egy Onedrive link

(#774) Blaise válasza madgie (#773) üzenetére


Blaise
veterán

OMG, tényleg nagy :D

(#775) omfgk


omfgk
addikt

Nyelvbeállítás után régióbeállítást kér a teló.
Magyar itt viszont már nincs (eustockos).
Van jelentősége ennek vagy ,hogy mit állítok be?

(#776) madgie válasza omfgk (#775) üzenetére


madgie
titán

Nekem sem volt ott, nyomtam egy csehet :D

(#777) bloggiold válasza omfgk (#775) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nincs. Nálam Románia van beállítva. Tudod Budapest vagy Bukarest sokan keverik ha esetleg hallottak is róla, hogy van valami ilyen város talán az EU-ban :C

https://fontecone.blog.hu/

(#778) kovacszk


kovacszk
senior tag

Létezik hogy 15-20 perc egy flashelés?

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#779) makoss válasza Anonymus23 (#740) üzenetére


makoss
addikt

Nem értek egyet veled, a kínából rendelt sz@arok mert másképp nem tudok fogalmazni, sokkal áttekinthetetlenebb mint a magyar oldalakról rendelnéd!
Fizesd ki a pénzt előre, várj 1-2 hónapot, mérgelődve mi lesz, 0 garancia!

Az Eustock más, érthető magyar felület, érthető sokkal jobban!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#780) Biluxzsolt válasza bloggiold (#777) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Vigyázz, mert az másik időzóna. Nem biztos, hogy ennél bármit is befolyásolna, de azért tartsd szem előtt.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#781) madgie


madgie
titán

Duplakoppos ébresztés nincs ebben a telefonban? Tudom, ott a villám ujjlenyomatolvasó, de ha az asztalon van, akkor jól jönne a gyors ébresztés (a képernyőzárat meg a Mi Band-del megkerülöm).

(#782) bloggiold válasza Biluxzsolt (#780) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ja lehet, náluk UTC+2 nálunk UTC+1

https://fontecone.blog.hu/

(#783) Milestone2 válasza madgie (#781) üzenetére


Milestone2
nagyúr

@madgie

Settings / Display / Double tap screen to wake???

Nincs ilyen menüpontod???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#784) madgie válasza Milestone2 (#783) üzenetére


madgie
titán

Nincs :(

(#785) Milestone2 válasza madgie (#784) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Milyen verzió van fenn? (Nekem china developer, lehet a módosítottakból kiszedték)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#786) madgie válasza Milestone2 (#785) üzenetére


madgie
titán

Amivel az eustock küldte. Global developer, gondolom.

Global 6.10.13 Beta.

[ Szerkesztve ]

(#787) Milestone2 válasza madgie (#786) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:( Ezek szerint abból is kiszedték ezek a gonosz sárgák.... :((
(Persze az is lehet, hogy a RN3Pro nem is tudja, de ezt meg én nem tudom....)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#788) dchard válasza dchard (#768) üzenetére


dchard
veterán

Ahogy elküldtem nekik a levelet, egy óra múlva jött a GLS-től az SMS hogy másnap hozzák :)

Megnyugodtam. Holnap én is csatlakozom a kulbhoz. :K

Annyit kérdeznék, hogy van-e esetleg valamilyen ajánlott módosítás, kernel vagy rom csere amit ajánlotok? Nekem a mérőszoftver miatt mindenképpen root-olnom kell, de ezen túl - hacsak nincs értelmezhető előny mondjuk teljesítményben vagy üzemidőben - nem módosítanám a telót.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#789) zolko74


zolko74
tag

Első használat előtt kell tölteni?

(#790) Milestone2 válasza zolko74 (#789) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meglátod milyen állapotban van az akku, de a mai akkukat már nem kötelező....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#791) madgie válasza Milestone2 (#790) üzenetére


madgie
titán

80% körüli akkuval jött meg az enyém, azóta belaktam minden sz@rral, megy a GPS, a BT, minden ezerrel, több mint két és fél óra kijelzőidőnél vagyok és 61%... elképesztő :D

(#792) Anonymus23 válasza makoss (#779) üzenetére


Anonymus23
veterán

Te tényleg nem fogod fel, hogy ha ezt a telefont az Eustocktól vagy majd az Edigitaltol rendeled, akkor ugyanazon gyártósorról lejött telefont kapod meg, mintha direktben Kínából rendelnéd, vagy valamelyik kínai shop EU-s raktárából??? Kvázi te ugyanazt a "sz@rt" kapod meg, csak drágábban és más szolgáltatásokkal...

Az hogy számodra jobban érthető a magyar nyelv, az nem azt jelenti, hogy a másik nem tud angolul és nem boldogul el a kicsi vágott szeműekkel, akár probléma esetén is.
Nem atomfizika ez, hogy ennyire elmisztifikáljuk és mert neked nincs jó tapasztalatod, attól még mások simán elboldogulnak a távol keleti barátainkkal.

Pl egy nemrégi példa:
Rendeltem ledes izzókat nemrég, az összes volt valami 3600 Ft értékben. kb 3 hétre megérkeztek, kipróbáltam mindet, működött. 1 azaz egy db 1 nap után már nem világított, megreklamáltam, és visszafizették a TELJES összeget, mondván, mi van ha a többi is rövid időn belül kiég. Ja hogy ezért kommunikálni kellett egy kicsit? Megvan ennek is az íze. A többi izzó köszöni, azóta is működik.

(#772) Milestone2
Kerestem neked, de olyat nem találtam, de Hello Kitty az akad :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#793) tlala


tlala
addikt

Szerintem engedjük el ezt az értelmetlen vitát a topicban, csak mérgezi a levegőt.
Mindenkinek megvannak a vásárlással, beszerzéssel kapcsolatos prioritásai és preferenciái - és teljesen felesleges és értelmetlen ezeket szembeállítani.
Mindenki rendeljen onnan ahonnan akar (pláne általánosságban), itt a topicban meg beszéljünk ténylegesen a telefonról.

(#794) makoss válasza Anonymus23 (#792) üzenetére


makoss
addikt

Nem tudom ki, hogy van vele, én egész biztos nem rendelek semmit kínából, de más eus országból sem, rosszak a tapasztalataim, ha más meg igen, hajrá!
Én kicsit közelebbről rendelek, ha baja lesz a cuccnak az az ő hibájuk, felfogod?

Ha kínából rendelek még azt küldjem oda vissza ha gond van vele, ha innen rendelek kinlódjanak ők. Ennyi

(#793) tlala: Ritkán szoktam vitatkozni olyanon ami tényeken alapul. :U ;) Én 1× végigmentem egy kínais rendelésen de elég volt! Téma részemről lezárva.... ;)

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#795) bebe159 válasza makoss (#779) üzenetére


bebe159
aktív tag

Én is inkább kínából szereztem be a telóm, mert nem ért meg +10-15-öt a "magyar" garancia. Ha esetleg baja lenne (de ahogy elnézem ez Xiaominál nem gyakori) akkor kifizetem azt a pénzt a javításra, amit garira költöttem volna.

(#796) bloggiold válasza bebe159 (#795) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ezt soha nem fogják megérteni, garancia a szent grál. Rengeteg telefont rendeltem, rendelek ismerősi körben 1 alkalommal volt csak hiba, amikor elromlott a telefon. Földhöz vágta és vett még egyet mivel kicsivel volt több az itthoni ár felénél.

https://fontecone.blog.hu/

(#797) _t0Mi_ válasza bloggiold (#796) üzenetére


_t0Mi_
aktív tag

Ez viszont már csak a szerencsén múlik. Nekem például még nem sikerült olyan telefont vennem - egy kivételével - ami hibátlan lett volna. Pedig próbálkoztam sok forrásból.

---

(#798) Surda-


Surda-
őstag

Srácok,ha mindenki leírta,hogy mit rendelt,honnan és abból hány romlott el és azzal mit csinált,akkor javaslom átnézni az összefoglalóban is megtalálható összegzést arról,hogy mit kell tenni,ha nem jelez a viber , a messenger , vagy épp nem akar jól működni a strava vagy más sport tracker. [link]
Illetve aki még nem MIUI zott sose, az jó,ha tudja,hogy a telefonról menüpontban, a muiu verzióra koppintgatva fejlesztői menüpontokat csalhat elő. Ha jól emlékszem hatszor kell érinteni a miui verziót,de írja egyébként.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#799) Anonymus23 válasza tlala (#793) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igazad van, de azért te is érzed ugye, hogy 1xvégigmentemegykínaisrendelésenszarazegész és a valóság között egy kicsit nagyobb az űr.
Én egyébként nagyon szeretem az ilyen embereket, mert mindig engem keresnek meg az ilyen ismerősök, és mindenhol csurran cseppen egy kis jutalék, függően az ismeretség fokától.
Nem is szoktam az ilyenekkel élőben vitatkozni, ők azok a "vásárlóim" akik magukat hergelik bele a még több vásárlásba.

Remélem holnapra megjön a cuccos nekem is, mert egyébként nem lesz időm átköltözni rá :DDD

Valakinek sikerült már normális szilikon tokot találni rá?

Jut eszembe, kérdezni akartam:
Aki már megkapta, mi van a dobozában?
Milyen a töltő? Minőségi, vagy azonnal cserés?
Képernyővédő fólia azért legalább van hozzá, ugye?

;) - The Power of the Light Side

(#800) grafnet válasza Anonymus23 (#799) üzenetére


grafnet
veterán

Kiegészítő kérdés a tiedhez:
A töltő milyen? Sima vagy gyors?
(Mert ugye gyárilag eu-s csatlakozós?!)

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.