Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#605) Surda- válasza GoZoL (#603) üzenetére


Surda-
őstag

Olcsó tok [link] és hozzá Note-höz való tempered glass. Ennyi. Míg megérkeznek a kínai shoppokba az 1$ os tokok,fóliák stb.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#606) beg


beg
veterán

Tehát közel 30 euró a kemény tok dpd-vel.
Ezt inkább kihagyom. :) A cseh srác hozzászólásait és a reflektálásokat pedig kénytelen voltam törölni a prohardver alapelvek miatt, sorry.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#607) 2o1i


2o1i
senior tag

Írtam Eustock-nak tok ügyben.
Azt a választ kaptam, hogy nem várható hozzá tok szett, mivel az iPaky nem gyárt ehhez a készülékhez.
Egy vacak hátlapi műanyag tokért meg nem fizetnék ilyen horror összegeket, ami még csak nem is védi a telefon tetejét és alját.
Még a végén visszamondom a rendelést.... :((

(#608) beg válasza 2o1i (#607) üzenetére


beg
veterán

Ne aggódj, előbb-utóbb az ebay és az aliexpress is tele lesz vele. Ha tok hiány miatt visszamondod, az a te döntésed, de egyúttal egy hibás döntés szerintem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#609) tothdev válasza 2o1i (#607) üzenetére


tothdev
tag

Rendelj a fent említett szilikon tokok közül addig, pár $ és védve van a telefon, pár hét szerintem és lehet rendelni a kate-hez való tokokat aliról/ebayről.

(#610) madgie válasza 2o1i (#607) üzenetére


madgie
titán

Nekem a tempered glass lenne fontos, tok nélkül megvagyok :)

(#611) pws válasza 2o1i (#607) üzenetére


pws
aktív tag

Én ma kaptam kézhez a telót. Csak megerősíteni tudom, ezért a pénzért nincs jobb.
A tok kérdés meg majd megoldódik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#612) 2o1i


2o1i
senior tag

Remélem igazatok lesz és jönnek hamar a tokok! :)
Max. megpróbálom beleerőltetni addig valamibe.

(#613) pws


pws
aktív tag

Gyári tok Portugáliából [link]
Úgy tűnik mindenhol prémium árat kérnek érte, amíg nem lesz elérhető szélesebb körben.

9H üveg az AliExpress-en [link]

[ Szerkesztve ]

(#614) baitsee23 válasza baitsee23 (#592) üzenetére


baitsee23
őstag

Na, válaszoltak sokan.
Nem értem, hogy ennyi ésszel hogy tarthat itt ez az ország!? :W
A szöveg úgy kezdődött: tudsz-e szerezni... Erre olyan válaszokat kaptam, hogy neki nincs ilyen; vagy ami van, az nekem nem jó; vagy szerinte én a RN3 PRO-ra gondolok, és az ua, mint a nem PRO. Volt, aki azt írt "yes, please order"! :F Na, ennek válaszoltam, hogy érti-e amit írtam neki? (Nyilván semmije nincs, ami nekünk kell.)
Eddig két értelmes válasz volt, miszerint Kínában nem forgalmazzák a Kate-t, ezért neki nincs (Bár ez sem válasz a kérdésemre.). A másik megírta, hogy nem tud szerezni.
Volt még egy, ki szerint fejlesztés alatt van... De nem tudom, mire gondol!!! A telefon, a protector, a tok...?
Ááááááááááááááááááááá!!! :O :O :O :W :W :W

小米 12 - 8/256GB

(#615) Surda- válasza baitsee23 (#614) üzenetére


Surda-
őstag

Valószínűleg nem kereskedőkkel,hanem napi 1$ ért dolgozó rabszolgákkal beszéltél,akik annyit tudnak,hogy feladják a rendeléseket és a panaszlevelekre bemásolják a sablon elnézést kérünk,kérlek ne adj negatív értékelést,hanem várj még 10 napot szövegeket.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#616) LantosBerry8 válasza baitsee23 (#614) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ezt a 3d nyomtatós dolgot kellene erőltetni egy kicsit... Valaki írta korábban, hogy egy ismerősének van... Tervek is vannak a tokhoz elvileg...

(#617) beg


beg
veterán

Tempered glass már van az alin, nemrég linkelték én megvárom míg tok is lesz, addig nem erőltetek semmit. Láttam a kész közeli képeket a 3d-s nyomtatott tokról. Inkább használom a nem rá való szilikont amíg lesz normális.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#618) baitsee23


baitsee23
őstag

http://s.aliexpress.com/V7zAfQza%20%0A%28from%20AliExpress%20Android%29]Találtam tokot az Alin. :DD
Elég diszkrét, elegáns verziók! :DD
De vannak!

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#619) baitsee23


baitsee23
őstag

http://s.aliexpress.com/V7zAfQza%20%0A(from%20AliExpress%20Android)]Találtam tokot az Alin. :DD
Elég diszkrét, elegáns verziók! :DD
De vannak!

Nen jön össze ez a link! :(

[ Szerkesztve ]

小米 12 - 8/256GB

(#620) GoZoL válasza LantosBerry8 (#616) üzenetére


GoZoL
senior tag

Én írtam, kapok egy mintát milyen lett, a tevek alapján fog készülni. Műanyagból lesz mivel az van a nyomtatóhoz. Ha bejön és tetszik nektek akkor szerintem tudunk többet is készíteni.

(#621) madgie válasza pws (#613) üzenetére


madgie
titán

25-47 nap szállítás :D

(#622) Milestone2 válasza madgie (#621) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Alinál mindig odaírják ezt a 25-49 napot. 30 napon belül minden csomagom megjött, de inkább 2 hét és 3 hét között...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#623) baitsee23


baitsee23
őstag

Valami beindult:
http://s.aliexpress.com/J7rayAZ3
http://s.aliexpress.com/feUnQZzM
http://s.aliexpress.com/ErIruIz2
http://s.aliexpress.com/yMjIzui6
http://s.aliexpress.com/Mr2E3iuM
http://s.aliexpress.com/V7zAfQza
Olyanok, amilyenek, de már választék is van... :D

小米 12 - 8/256GB

(#624) madgie válasza Milestone2 (#622) üzenetére


madgie
titán

Mindegy, inkább fizettem a trackinges, elvileg gyorsabb postára.

(#625) Milestone2 válasza madgie (#624) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A "trackinges" mindig gyorsabb természetesen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#626) Biluxzsolt válasza baitsee23 (#623) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Ja beindult az, hogy az összes univerzális mellé kiírásra került. ;)
Mondjuk ez is már valami.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#627) baitsee23 válasza Biluxzsolt (#626) üzenetére


baitsee23
őstag

Legalább kezd terjedni, hogy ilyen verzió is létezik - ébresztő! :D
Ha valaki most akar venni telót, a to2c.com-on is hamarosan lehet. Tudom őket ajánlani. 2 telóm is onnan volt.

小米 12 - 8/256GB

(#628) Anonymus23 válasza pws (#613) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az üvegből rendeltem egyet, meglátjuk, látom már más is rendelt a tegnapi napon Magyarországról.
Remélem a héten, vagy jövő hét elejére itt lesz a teló, addig meg kibírja tok és fólia nélkül.

;) - The Power of the Light Side

(#629) grafnet


grafnet
veterán

Azért valami tényleg beindult:
tok

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#630) dchard


dchard
veterán

Szombaton megrendeltem Eustock-ról. Meglátjuk péntekig ideér-e.

Nekem egyetlen fontos dolog volt, a Qualcomm rádió benne, de ez egy igen személyes preferencia :) 100%-ig akkor lennék megelégedve, ha ezt a felbontást mondjuk 5"-on tudná (nekem túl nagy), majd meglátjuk mennyire tudok hozzászokni. Elég vékony és kerekítettek az élek, ez talán segít.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#631) Tom5 válasza baitsee23 (#627) üzenetére


Tom5
addikt

:U
privi akart lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#632) ripo05


ripo05
tag

Ebayről rendeltem ezt a tempered glasst.
http://www.ebay.co.uk/itm/131909544275?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ez ugye kisebb. Így néz ki:

Ez pedig egy honorbuyról rendelt. Még nem raktam rá, egyenlőre marad az előző.
http://www.honorbuy.com/952-tempered-glass-screen-protector-for-redmi-note-3-pro-international-version.html

Ez pedig csak rárakva a telefonra így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#633) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Ebben a verzióban ezüst - fehér kombó nem készült?

(#634) tlala válasza ripo05 (#632) üzenetére


tlala
addikt

Nehéz ezt a honorbuy-ost így szemre megítélni a fotón, mert szemmel láthatóan el van csúszva.
Hogy látod, jó a mérete?

(#635) beg válasza huliganboy (#633) üzenetére


beg
veterán

Dark grey és gold (lágy pezsgő). Ebben a két színben elérhető.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#636) ripo05 válasza tlala (#634) üzenetére


ripo05
tag

A tetejéhez (hangszóró, kamera) próbáltam illeszteni. Szerintem jó lesz. Alatta lehet látni a most rajta lévőt. Annál ugye hosszabb. (Szélességben ugyanaz.) De amíg az nem megy nagyon tönkre, addig rajta hagyom. 9 USD volt. 4 maga az üveg és 5 a szállítás. Kb. 3 hét volt amíg megjött.

(#637) huliganboy válasza beg (#635) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm az infókat... olvasom tovább a topicot!! :R

(#638) ALgore2 válasza tlala (#634) üzenetére


ALgore2
tag

Nekem az van!
Oldalanként 1-1mm,
alul-felül 0,5mm!
Annyira nem rossz!...
Viszont, nekem nem tetszik a air-sackos tok!
Csak a sarkain fed, alul, felül nem!
Már úton van a következő,2 lyukas!

(#639) N.T.D.P


N.T.D.P
csendes újonc

Sziasztok!

Eustock-tól tervezek rendelni egy Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition telefont. Rendelt már valaki tőlük ilyen telefont? Mik a tapasztalatok? Nem akarok a kínlódni az op rendszerekkel, hanem csak megvenni és használni, lehetőleg magyarul.

HA esetleg volt már válasz hasonló kérdés régebben, akkor elnézést. Csak 2 oldalt lapoztam vissza, szóljatok és akkor visszakeresem.

(#640) paolinho válasza ALgore2 (#638) üzenetére


paolinho
őstag

Pontosabban a sarkokat, és a hosszú oldalakat védi, alul és felül nem hajlik rá a peremre, de ha pofára ejted a telefont, a "légzsákok" tutira megvédik az üveget is, meg a keretet is. Sík terepen meg bárhogy ejted, nem tud az élére érkezni sehogy sem a teló. Szóval védi az rendesen, de a semminél mindenesetre sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#641) Milestone2 válasza N.T.D.P (#639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem igen sokszor volt a kérdés.
Global Developerrel fogod kapni "E"-tól.
És "csak" használnod kell, ahogyan vágyod.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#642) grafnet válasza dchard (#630) üzenetére


grafnet
veterán

Nekem a 5" FHD volt a mindenem. 1 hónapig bírtam.
Az értesítési sávot konkrétan nem tudtam elolvasni.
Egyébként Mi4c is Qualcomm, 5", FHD...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#643) N.T.D.P válasza Milestone2 (#641) üzenetére


N.T.D.P
csendes újonc

Köszönöm!

Már olvasom a többi oldalt is, hogy valamivel felvilágosultabb legyek.

A "csak" használat azért fontos, mert soha nem volt szükségem telefont root-olni. Ha nem muszáj, nem akarok beleugrani a mélyvízbe, aztán majd meglátjuk...

Köszönöm még egyszer.

(#644) ALgore2 válasza paolinho (#640) üzenetére


ALgore2
tag

Konkrétan :a semminél jobb, egyenlőre!
Talán majd ez:
http://gearbest.com/other-cases-covers/pp_321562.html?wid=21

[ Szerkesztve ]

(#645) madgie válasza grafnet (#642) üzenetére


madgie
titán

Én is félek az 5.5"-tól, anno a Oneplus One-t is nagynak találtam... de a 720p kijelzőt nem mertem bevállalni a Redmi 3S Prime-mal.

(#646) grafnet válasza madgie (#645) üzenetére


grafnet
veterán

4,7"-ról mentem 5,5"-ra. Annyira jó a Xiaomi formaterve, hogy alig észrevehetően volt nagyobb.
Most visszatértem az 5"-ra, s nem látom a kijelzőt.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#647) dchard válasza grafnet (#642) üzenetére


dchard
veterán

Samsung Note 3-mat próbáltam méretileg, hogy milyen lesz. Hát nem kicsi... Nekem alapvetően elég nagy kezem van, de ez az 5,5" úgy veszik el benne, mint a fene :) Kicsit félek is tőle. Az említett készülékben kevés a ram, amúgy az is jó lenne.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#648) Milestone2 válasza grafnet (#646) üzenetére


Milestone2
nagyúr

5.7 Mi Note-ról váltottam 6.44 Mi Maxra. Olyan kicsinek tűnik, az addigi óriás Mi Note (az is megmaradt tartaléknak) Szóval minden megszokás kérdése. És minden igencsak relatív.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#649) Canonfan


Canonfan
senior tag

Na ez jó hír, hogy van már az eustocknál :)

Sajnos nekem várnom kell még kapok fizut, úgyhogy most reménykedek hogy addig nem fogy el a készlet... :)

[ Szerkesztve ]

(#650) grafnet válasza Milestone2 (#648) üzenetére


grafnet
veterán

Igen!
A Nokia 5310-et használom ébresztőnek, 5 évig használtam telefonként. Na, az elveszik a mostani telefonok mellett.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.