Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#6501) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Továbbra sem értem miért kell ~ 30%-kal többet fizetni érte.. mi az amitől ennyibe kerül? :U Idézek a mobilarenás tesztből:

" ...kétmagos chip három magos grafikus gyorsítóval (PowerVR SXG 543MP3) 1,2 GHz-en ketyeghet, plusz van 1 GB RAM ....

A Bluetooth immáron 4.0-s szabványú, kipróbáltam valami hangfallal, nem volt vele gond, pipa. Fájlok átvitelére továbbra sem használható, miképpen nincs DLNA, nincs NFC, igazából ha belegondolunk, akkor az Apple nagy ívben tojik a szabványokra.

A kijelző sem egyedülálló, de simán ott van az élmezőnyben, az iOS6 pedig nem durrant akkorát, mint mondjuk egy 2.3-ról 4.0-ra ugró Android."

és itt be is fejeztem...

Ez kerül annyiba mint a csúcs SGS4? vicc...
Akkor már inkább WP... :D , érdekelne egy iphone felhasználó, hogy mit lát benne... :K

[ Szerkesztve ]

(#6502) negyven2 válasza WhiteWalker (#6501) üzenetére


negyven2
veterán

Azért kerül annyiba mert még igy is megveszik. Nem karitatív szervezett egyetlen egy cég se, és nem létszükséglet egyetlen termékük se. Nem kötelez senki se, hogy a termékeiket megvedd. Ezt mind TE mint egyén tudod eldönteni, hogy mit szeretnél es, hogy mire van lehetőséged. Nem csak az Apple/Samsung/[...] gyárt telefont. Azt választás amit csak akarsz.

Az Apple meg h#lye lenne kevesebbért adni ha így is annyit keres rajta, hogy elkölteni se tudja. De már a Samsungnal is van az Apple szemléletéből. Mégpedig sikerült elérniük, hogy tökmindegy, hogy mi van a készülékben és mennyibe kerül az emberek úgyis megveszik majd:
-Mert csak...
-Mert kell...
-Mert ettől leszel egyedi...
-Mert ettől leszel különb másoktól függetlenül attól, hogy egyáltalán szükséged van-e rá.
A cégek szerint igen mert ez a fejlődés, meg ettől lesz jobb a világ. Az igazság szerintem inkább az, hogy nem a világ lesz jobb, több hanem az ők és részvényesekneka bankszámlája és az életszínvonaljuk.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6503) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#6501) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tejfölösdobozt a népnek! :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6504) MasterMark


MasterMark
titán

Ahsoka. :O

Most akkor folytatják, vagy nem? :(

Switch Tax

(#6505) roberto211 válasza tDr1v3r (#6503) üzenetére


roberto211
őstag

Régi poén. :) :DDD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#6506) Algotis


Algotis
addikt

Unatkoztam :)

Androidos Outlookból küldve

(#6507) oriic válasza Algotis (#6506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bázz, te nagyon kész vagy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6508) Algotis válasza oriic (#6507) üzenetére


Algotis
addikt

Az :D

Androidos Outlookból küldve

(#6509) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Mivel ez off topic, remélem elfér itt a kérdésem.

Szóval soha nem volt xbox-om csak ps1-2-néha néha. Azon is csak NFS-eztem.
Gamer pc az van, volt.
Mivel jön a GTA V és én nem akarok fél évet várni a PC megjelenésre Xbox vásárláson töröm a fejem.
Természetesen újat.
Viszont félek hogy hogyan is kell értelmezni az egér adta szabadságot egy konzol távirányítóján?
El lehet azért GTA-zgatni vagy erős visszalépés egy "gamer" egér után?

Más: Hol érdemes venni jelenleg és milyet egy kezdő konzolosnak?
Ha bejön hosszútávon lehet hogy megtartom, aztán beszerzek más játékot is. De egyenlőre CSAK a GTA V a cél. ezért is augusztus körül fogom venni. ( mivel szeptemberben jelenik meg )

JA és CSAK 360. next gen nem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6510) kovsol válasza #81556480 (#6509) üzenetére


kovsol
titán

GTA4 nekem megvan xbox360 -ra és az irányítása megfelelő teljesen, nem érzem úgy, hogy hátráltatna. Gamer gép amúgy adott nálam is, ha megnézed az adatlapomat :B

May the Force be with you!

(#6511) #81556480 válasza kovsol (#6510) üzenetére


#81556480
törölt tag

Megmondom őszintén kicsit unom is a PC-s " néha már szerencsétlenkedést" . A driver ütközés, állandó hardver cserélgetést, hogy menjen minden... Persze marad a gamer gép, de ha bejön az 360, akkor lehet inkább majd egy next gent is veszek.

Tetszik ez a berakom , és játszok.

nincsen probléma hogy ilyen proci, ennyi fps, más vga-ra optimalizálták stb.
Jól gondolom?
Ja és 200ból veszek egy b*szott nagy tv-t meg egy 360at :D
Amiből kb egy jobb gamer pc-t 22"körüli fhd monitorral.

[ Szerkesztve ]

(#6512) tDr1v3r válasza #81556480 (#6509) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem az mindent elmond, hogy konzol a fő platform... :D Kontrollerrel tökéletes, nekem még kényelmesebb is (az IV) mint PC-n egérrel meg billentyűzettel. :))

Konzolvilágba vedd, és valamelyik 250 gigás vinyóval szereltet. De lehet hogy bundle lesz (játék meg a gép egy csomagban, esetleg egyedi festéssel vagy gravírral), érdemes lenne azt megvárnod.

#6511: Nincs ám... jó, kicsi túlzás, de a pepecs az bizony nincs. :D Van pár játék ahol ingadozik az FPS, na de azért az messziről nem annyira feltűnő... meg azoknál általában olyan is a játékmenet hogy nem zavar be.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6513) WhiteWalker válasza #81556480 (#6511) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Ja és 200ból veszek egy b*szott nagy tv-t meg egy 360at" , ha levonjuk a box árát a maradékból max egy zsebtv-t veszel :DDD

(#6514) #81556480 válasza WhiteWalker (#6513) üzenetére


#81556480
törölt tag

Miért?

100körül már van nagy lapos tv- nem? :DD Box meg 60 körül van.

(#6515) WhiteWalker válasza #81556480 (#6514) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A kedvenc témámnál vagyunk :DDD .
Annyiért nem kapsz normális tévét,nem hogy nagyot... :DDD

(#6516) #81556480 válasza WhiteWalker (#6515) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja, értem.
Hát én nekem ilyen téren másak az igényeim. jelenleg egy 20 ezer forintot érő 22" hd ready monitorom van.
Ha egy nagy méretű CRT tv-n játszok ennél már talán az is jobb.

De végül is ez nem az xbox kérdésemhez csatlakozik, és nem is terveztem annyiért tv-t venni :))

(#6517) #81556480


#81556480
törölt tag

FIZETNI kell a multiplayerért ?? :Y

(#6518) negyven2 válasza #81556480 (#6517) üzenetére


negyven2
veterán

Nem. Fizetni az Xbox Live Gold-ért kell. Gold tagsággal egy csomó minden elérhetővé válik. Persze ebből magyarországi accountal nem sokat veszel észre, de ha már egy UK accountod van maris rengeteg hasznos dolog érhető el egyből. Többek között amúgy a kérdésedre a válasz igen is lehetett. De ha pontosan fogalmazunk akkor ugy helyes, hogy nem a multiért fizetsz, hanem a Gold szolgáltatásért. Viszont ahoz, hogy tudj multizni ahoz Hold tagság kell. Ami egy évre 9000 Ft.

Amúgy ez az OFF topic. Nem hinném, szét kellene ON-olni.

Az ON topic pedig itt talalható:
Xbox 360 - NO WAREZ (Semmilyen formában)!!!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6519) MasterMark válasza negyven2 (#6518) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hinném, szét kellene ON-olni.

Ilyet sem hallottam még. :DDD

Switch Tax

(#6520) roberto211 válasza #81556480 (#6516) üzenetére


roberto211
őstag

Ha nincsennek extra elvarásaid 130-140ert simán tudsz venni egy full HD-s 102-106os tv t. Nem olyan drágák mar egyáltalán.

Másik : Az,hogy át bírsz szokni az egyénfüggő. Régen én is nagy gamer voltam. Na én a mai napig nem tudom megszokni GTA féle játékokat boxon de valaki meg simán.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#6521) kovsol válasza negyven2 (#6518) üzenetére


kovsol
titán

Az On topicban is van sokszor off. Szóval az Off topicban az on topic az off topic tényleg, de azért elfér szerintem itt is :DDD

May the Force be with you!

(#6522) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bazzeg

Live-Die-Respawn

(#6523) WhiteWalker válasza oriic (#6522) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Benzinkúton átveszik :DDD

(#6524) oriic válasza WhiteWalker (#6523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Amúgy meg:

Live-Die-Respawn

(#6525) #81556480 válasza negyven2 (#6518) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát bocsmá!

franc se tudja.. olyan szigorú ez az egész PH!

Ott meg ki van emelve tán még nagy betűvel is hogy CSAK AKKOR KÉRDEZZ ha nem találtad a választ, meg ne offolj meg ilyenek :D

(#6526) oriic válasza #81556480 (#6525) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kollega túlreagálja dolgot. Off-ban lehet on-t is írni, csak ON-ba ne offoljunk ez a lényeg. :)

Live-Die-Respawn

(#6527) #81556480 válasza oriic (#6526) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezért írtam ide, mert sok ilyen lényegtelennek tűnő kérdésem van , mint pl az is hogy nehéz e átszokni egérről.

(#6528) negyven2 válasza MasterMark (#6519) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom nem szoktál a Windows Phone OFF topic környékén járkálni. Ott lassan, minden ami nem p?n@, meg d#g@'s az ON-nak számít :DDD.

Amúgy, valószínűleg csak túlzottan is ironikussabban fejeztem ki magamat (meg lemaradttak a hangulatjelek is).
Termeszetes, hogy ha ide is érkezik kérdés, akkor segítünk (és meg az autóját se kell, hozzá elhagynia senkinek :D).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6529) negyven2


negyven2
veterán

Nem elfelejteni azt, hogy anyák napja van: [link].

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6530) MasterMark válasza negyven2 (#6528) üzenetére


MasterMark
titán

Régebben néztem, amikor különvált. :)

Switch Tax

(#6531) woodbear válasza L_YKing (#6452) üzenetére


woodbear
addikt

Ha még nem vettél akkor a 620 elég jó árban van és tud is szépen mindent. Ha szempont a fotózás akkor 820, 920 a nyerő. Ezekben már 1giga ram van. Milyen előfizud van? Csak, hogy árat tudjak mondani.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#6532) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#6533) roberto211 válasza oriic (#6532) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem be se tölt konkrétan. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#6534) MasterMark válasza oriic (#6532) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem ezzel az IP-vel senkinek nem is fog.

Switch Tax

(#6535) oriic válasza MasterMark (#6534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben rájöttem miért. Kellene hozzá szerver is, ami fizetős.

Nem tudtok valami olyan tök egyszerű chat-et ahol lehet saját szobát csinálni, és vendégként (saját nevet megadva) be lehet lépni? Plusz ha beágyazható lenne, a még nagyobb sirályság lenne.

Live-Die-Respawn

(#6536) MasterMark válasza oriic (#6535) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel is működni fog, csak routerben forward-old a portot, és a saját IP-et add meg. (Google-ba myip, de a router is írja.)

Switch Tax

(#6537) thEndeR


thEndeR
tag

Valakinek nincsen eladó Xbox 360 joy?

(#6538) oriic válasza MasterMark (#6536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, közben USTREAM-mel megoldottam szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#6539) KingKress79 válasza thEndeR (#6537) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Vezetékest vagy vezeték nélkülit keresel?

PS4: KingKress

(#6540) thEndeR válasza KingKress79 (#6539) üzenetére


thEndeR
tag

Havernak kéne. Azt mondta, hogy mindegy. :)

(#6541) KingKress79 válasza thEndeR (#6540) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Írtam pü-t.

PS4: KingKress

(#6542) Mister_X válasza oriic (#6538) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Am, ez mi?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6543) oriic válasza Mister_X (#6542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Május 21. Xbox Event. Lesz elvileg élő stream adás, és amellé hoztam össze egy live chatet is. Hogy az előadás alatt ne a topicba menjen a szöveg, hanem chateljünk. Kísérleti dolog lesz, ha bejön a népnek, akkor minden nagyobb live stream-es eseménynél használnánk ezt a megoldást. :)

Live-Die-Respawn

(#6544) negyven2 válasza oriic (#6543) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk úgy is lehetne, mint ahogyan a Mobilarénások csinálják, hogy egy folyamatosan frissülő hírhez tartozó fórumban menne a beszélgetés. Persze nem tudom, hogy itt is meg tudjátok-e oldani ezt ezért ez csak egy eszmefuttatás.
De ha már itt tartunk a Prohardveren nem lesz közvetítés? Tudom, hogy a MA, PH, GP, ITC egy lapcsalád de különböző oldalakkal. Ezért van, hogy ugyan az a hír megjelenik több helyen is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6545) oriic válasza negyven2 (#6544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont azt akarom elkerülni hogy az event ideje alatt, ne a fórumot chateljük teli, hanem lesz rendes chat ablak. Aztán ha vége az előadásnak lehet használni a fórumot.

Mivel játékos esemény, inkább Gamepod-hoz tartozik ez. Hogy a PH-n csinálnak-e hírt róla, nem tudom. Egy lapcsalád vagyunk, de mindegyik oldalnak megvan a saját témája. Ettől függetlenül lehetnek közös hírek, mert nem biztos, hogy az egyik oldal olvasója nézi a másik oldalt is. Ezért lehet hogy pl xbox témában itt is van hír nálunk meg PH-n is.

A Stream-et egyébként mi is csak beágyazzuk, mert valszeg MS-től fog jönni, vagy akár Major Nelson-tól. Tehát nem az lesz hogy mi megyünk ki az eseményre, hogy élőben streameljük az egészet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6546) Mister_X válasza oriic (#6545) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, akkor a kamerát akkor ne vigyem ki magammal az eventre? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6547) oriic válasza Mister_X (#6546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lumia kevés ahhoz. :)

Live-Die-Respawn

(#6548) Mister_X válasza oriic (#6547) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy tök jó videót csinál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6549) oriic válasza Mister_X (#6548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#6550) MasterMark


MasterMark
titán

Para van. :DDD

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.