Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#6251) tDr1v3r válasza Buster17 (#6250) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Te komolyan mosogatásból élsz kint? :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6252) Buster17 válasza tDr1v3r (#6251) üzenetére


Buster17
addikt

Ja :DDD De már unom, csak jogsi és perfekt nyelvtudás nélkül jobbat nem tudok. Majd ha meglesz a jogsi akkor több lehetőségem is lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#6253) Prof01 válasza tDr1v3r (#6251) üzenetére


Prof01
veterán

Mi olyan hihetetlen ebben?
Simán megkeres 1000+ eurót havonta.
Én is tervezek kimenni, mert itthon nincs semmi meló. Már rég ki kellett volna..., nem pedig egyetemet elkezdenem. :(((

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6254) tDr1v3r válasza Prof01 (#6253) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem az a hihetetlen, hanem hogy ott kint meg lehet élni belőle. De ha meg lehet, hát, én is tiplizek ki... :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6255) Buster17 válasza tDr1v3r (#6254) üzenetére


Buster17
addikt

Bármiből meglehet. 1000+ simán megvan és adnak kaját meg szállást is.
Azért itt se arany az élet, kb a fizetéshez is mérik az árakat.
4en bérlünk 2 szobás 75 négyzetméteres házat panelban 480 euroért. Otthon medencés házat adnak ennyiért.
És ez csak egy példa volt, de viszont a gáz meg a villany olcsó. kb 30 forintra jön ki egy köb :)

[ Szerkesztve ]

(#6256) Mister_X válasza Buster17 (#6250) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyet a mekibem is csinálok, azaz csak abban az esetben, amikor nem nyúlt hozzá vagy csak korrigálhatóan (kés). Amikor ajándékba adtuk a McMenük mellé az almáspitét, volt, hogy egybe bele volt harapva a sarkába (nyissz), a másik kettő meg ki se lett bontva :C Meg mostanság sértetlen fánkok és fagyik is előkerültek, túrógolyóról nem is beszélve és sültkrumpli is szokott 90%-os állapotban lenni :)) A nap vége a kedvencem: folyton hagynak ezt-azt, mint cukor, tejszín, limonádé, szószok (Barbecue rulz), na azokat haza is lehet vinni. Ezt én lootnak hívom :D

De hallod, én simán kimennék ilyen bérek mellett :Y Csak most vacillálok, mert diploma az lehet kellene...

Melót azt hogyan szerezted? Előre lezsíroztad vagy kimentél és egy hét alatt találtál? Még a mekisek is jól keresnek. Olvastam egy friss cikkben is, hogy "diákmunkával viszonylag alacsony 8-10€-s órabérrel lehet számolni" - hogyazanyád.

@Prof01: mit tanulsz? Amúgy diplomával lehet jobban el tudnál helyezkedni és akkor +1-2000€-t hozzászámolhatsz a havihoz :)

Amúgy tudjátok, hogy mi az igazi biznisz? Németföldön, Japánban egy jó helyen dolgozni és a bér egy részéből meg fenntartani egy fejlesztőstúdiót Oroszországban vagy Magyarországon :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6257) kovsol


kovsol
titán

Én infósként melózom multi cégnél jelenleg és itt se keresek rosszul, de mikor kiküldtek Angliába 1 hónapot a kinti IBM-be melózni na akkor eldöntöttem, hogy én ki fogok költözni külföldre. Előtte is már bennem volt ez a gondolat amúgy.
Viszont én nem mosogatni szeretnék, hanem rendesen IT ban elhelyezkedni és ezért gyűjtöm az 5 év tapasztalatot, hogy kint is komolyan vegyenek majd.
Most is külföldiekkel melózom együtt nap mint nap és angol a hivatalos nyelv nálunk, szóval ez a része nem fog sokkolni legalább :B

Németország vagy Angliára gondoltam amúgy első körben, mert ide lenne nyelvismeretem. Harmadik idegen nyelvet már nem szeretnék megtanulni, hanem ezeket kellene minél magasabb szintre feltolni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6258) L_YKing válasza Mister_X (#6256) üzenetére


L_YKing
addikt

:C Ilyen Bartos cs István tulélő üzemmódba kapcsoltál? :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6259) L_YKing válasza kovsol (#6257) üzenetére


L_YKing
addikt

Én meg a szomszéd kertjét rendezem! :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6260) Buster17 válasza Mister_X (#6256) üzenetére


Buster17
addikt

Nem egyszerű kijutni. Nekem is rohadt nagy szerencsém volt.
Nos a muter elhatározta hogy muszáj lesz kimenni vagy elviszik a házunkat... Semmi nyelvtudás nélkül nem sok lehetősége volt, de akkora mákja volt, hogy olyan melot talált ahol a főnök töri a magyart. Na ipirc ki felvették, de lakás még nemvolt. Azzal is mákja volt mert pár kilométerrel arrébb volt egy étterem (ahol most én is vagyok) aminek van egy lakás az alkalmazottaknak fentről. És itt is májka volt mert a főnökasszony is törte a magyart és megtudták beszélni a dolgot.

Most az én sztorim. Nekem is nagy szerencsém volt :DDD Na és ebből az étteremből hetente hullottak az emberek, aztán anyám felett megjelenik egy villanykörte és mondja az egyik alkalmazottak, hogy próbáljanak ki engem. Hát ez is jókor jutott eszébe, júliusba... egész nyáron hullottak az emberek én meg otthon ücsörögtem >< Ja és közben otthon fészbúkolok és azt látom hogy jön egy üzenet: csomagoljak, utazok külföldre :DDD
Kb ennyi, csak sajnos nem ilyen egyszerű mint az én esetem.

Mekisek is 1000-1100 eurot keresnek és egy osztrák se dolgozik ott. Van ott arab, török, kínai meg még sorolhatnám.

Amúgy ha kell tipp jó tanács vagy bármi egyéb akkor bármire tudnék válaszolni.

Amúgy szigorú szvsz, én feleslegesnek találom +4 diplomát. Elég egy jó szakma és akár 2000eurot is lehet keresni. Én is most ezt tervezem, ha hazamegyek. Lerakom azt amit szeretek és csinálom azt.

szerk: Ja és a német nyelvet jobban preferálom, mert osztrákoktól vagy még talán a németektől is előbb haza lehet jutni mint angliából. Csomó ismerősöm csak angolul tud és sír mindegyik, hogy nincs meló és a szigetre meg nem akar menni, sógorokhoz meg nem megy mert egy szót sem tud németül.

[ Szerkesztve ]

(#6261) Mister_X válasza Buster17 (#6260) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mekibe szerintem mehetnék, mert van már munkatapasztalom, ha megkapnám a manageri képesítést, akkor meg pláne jó eséllyel bekerülnék :B Akkor ezek szerint

A németet eleinte nem szerettem, de utána rájöttem, hogy ez kell, pont amiatt, amit te leírtál. Emlékszem, hogy mikor elsős lettem, a sok szülő ott marta egymást, hogy az ő gyereke kerüljön be az angol csoportba, mert az a vágnyelv... utólag mrgköszöntem apámnak, hogy nem oda iratott.

Kérdés: mennyibe kerül ott a sajtburger és ugyan az-e, mint idehaza (a mi kartonjainkon német felirat van).
Kérdé2: mi a feltétele ott egy mobil előfizetésnek? (Orange nagyon szimpatikus)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6262) Buster17 válasza Mister_X (#6261) üzenetére


Buster17
addikt

Nálunk is az volt. Még általánosba 36 gyerekből 5 akart németet tanulni :DDD

1,50 ha jól rémlik és ízra ugyanaz. A csibeburgeruk más mint otthon, mert itt csípősebb szószt raknak bele.
Itt olcsók a telefonok. Ismerősöm is vett 0 euroért iphone5 -öt 30euros élőfizuval. Lol. De kellet fizetnie 200eurot mert, hogy külföldi. :DDD Vagy pancser volt vagy csak a szolgáltató a genya. (A1) Ja, és a kérdésre meg a válasz: ugyan az mint otthon. Bár otthon se tudom mi a követelmény :DDD

Amúgy ha valaki kocsival jönne és rendes állása van s már 3 hónapja kint van akkor le kell cserélnie a rendszámot. Nos ezt ki lehet kerülni ha nem a saját névre van írva hanem egy otthoni rokonra. Én is ezt fogom tenni ha meglesz a kocsi meg a moci :)
Jogsit se érdemes itt csinálni mert 1500euro :Y

(#6263) Mister_X válasza Buster17 (#6262) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Drága :D Méretre is akkora?

200€ odavágna... Bár 1100€ mellett le se szarnám :DDD Még kb. másfél év, amíg kijuthatnék, addigra le is jár az előfizetés. Akkor majd kíváncsi leszek a WP-s kínálatra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6264) Buster17 válasza Mister_X (#6263) üzenetére


Buster17
addikt

Talán még kisebb is :DDD

De mondom, hogy azért nem olyan könnyű melot meg olcsó lakást találni. :(

(#6265) Mister_X válasza Buster17 (#6264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak élnek kint magyarok, maximum nekem nem annyiból fog tartani, hogy kapom az üzenetet :N 1-2 hónap keresés belefér.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6266) Buster17 válasza Mister_X (#6265) üzenetére


Buster17
addikt

Muternak is annyi volt kb. Én kivételes eset vagyok :P
Ja, rengeteg magyar van erre. Bármerre megyek mindig hallok magyar hangokat.

(#6267) woodbear


woodbear
addikt

Nyertem egy lumia620-at :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#6268) Mister_X válasza woodbear (#6267) üzenetére


Mister_X
nagyúr

he?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6269) bLaCkDoGoNe válasza Mister_X (#6223) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Höhö, a kilencvenes évek közepén, még gimisként én is eltöltöttem egy nyarat a Keletinél levő "Mekiben". Jó buli volt, a keresetemet pedig egy Gravis Ultrasound hangkártyára költöttem. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6270) woodbear válasza Mister_X (#6268) üzenetére


woodbear
addikt

Ahogy mondom. Belsős telenoros tréningen kisorsoltak :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#6271) Mister_X válasza woodbear (#6270) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, hogy Telenornál dolgozol. Részvétem ;]

@blackdogone: Egy hangkártyát? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6272) woodbear válasza woodbear (#6270) üzenetére


woodbear
addikt

Nem olyan rossz ez.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#6273) bLaCkDoGoNe válasza Mister_X (#6271) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Melyik részét nem érted? :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6274) Mister_X válasza bLaCkDoGoNe (#6273) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem az, hogy nem értem, hanem csak csodálkozom, hogy valaki hangkártyára költötte a fizetését :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6275) MasterMark válasza woodbear (#6267) üzenetére


MasterMark
titán

Nem mondod. :C

MisterX: Főleg olyanra, ami maximum gyűjteménybe jó. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#6276) woodbear válasza MasterMark (#6275) üzenetére


woodbear
addikt

Ja, meg most jött a Régió vezető személyesen és adott 5000Ft tesco utalványt :D Nokia versenyen elért helyezésemért :D kéééész

Oldalam: www.swsfoto.de

(#6277) bLaCkDoGoNe válasza Mister_X (#6274) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Honnan máshonnan lett volna, ha nem dolgozom meg érte? A zsebpénzből kábé soha nem tudtam volna összespórolni rá. Ezért elmentem a nyári szünetben dolgozni, hogy meg tudjam venni magamnak. Mi ebben a furcsa? ("Miért, mit csináljak? Tőzsdézzek? Okos...")

(#6275) MasterMark: Értő olvasás megy? Kilencvenes évek közepe, gimnázium, nyári munka. :U

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6278) zsotesz81 válasza Mister_X (#6274) üzenetére


zsotesz81
senior tag

90-es évek közepén még nem volt integrált alaplapi hangkártya emélkeim szerint, tehát ha a gépedből hangot akartál kifacsarni akkor muszály volt külön hangkártyát venni, és ez akkoriban nagy dolog volt, hogy nem csak képe volt a játéknak hanem hangja is :)

(#6279) Mister_X válasza bLaCkDoGoNe (#6277) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem ezen akadok fent, nem ez a furcsa, nem véletlen dolgozok én is iskola mellett.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6280) MasterMark válasza bLaCkDoGoNe (#6277) üzenetére


MasterMark
titán

Óóó ezek szerint úgylátszik nem megy. :)
Akkor már értem, bocs.

Switch Tax

(#6281) L_YKing válasza bLaCkDoGoNe (#6277) üzenetére


L_YKing
addikt

Én azért vigyáznék Mastermarkkal! Azokkal a kék szemekkel...
Más: ma bevittem suliba boxot és projektoron keresztül toltuk , jó volt! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6282) WhiteWalker válasza bLaCkDoGoNe (#6277) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Más világ volt akkoriban...én az első nyári munkából szármaxó fizumból vettem egy magnókazettás decket hangfalakkal...kb 23k ft-ért...egy hónapig melóztam érte egy kenyérgyárba...

(#6283) MasterMark


MasterMark
titán

Jó hát ez kész. :DDD

Switch Tax

(#6284) L_YKing válasza MasterMark (#6283) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez mekora!! :DDD Nem elég korán elkezdeni!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6285) Buster17


Buster17
addikt

Keresnék az eBay -en egy adott stílusú, kinézetű sapit csak hát nike -n kívül semmit sem tudok róla :DDD
Nem fullcap meg nem is baseball, de hasonló.

Erre hasonlít leginkább. Ahol a minta van ott szivacsszerű anyagból van és vastagabb is mint a másik fele.
De leginkább ez kellene ha már van kiinduló "típus". Igaz nemsok látszik belőle de szinte ugyan az mint amit elsőnek linkeltem csak más a mintája.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#6286) Algotis válasza Buster17 (#6285) üzenetére


Algotis
addikt

Bézbóz :D

Androidos Outlookból küldve

(#6287) Buster17 válasza Algotis (#6286) üzenetére


Buster17
addikt

..ütő :D

Na de komolyan. Te nem tudsz egy tippet hogy hogy keressem?

(#6288) Algotis válasza Buster17 (#6287) üzenetére


Algotis
addikt

Ennyi erővel le is írhattam volna ha tudnám :D

Androidos Outlookból küldve

(#6289) Prof01 válasza Mister_X (#6256) üzenetére


Prof01
veterán

Közgazdásznak tanulok. Külföldön valószínűleg le se sz*rják a magyar diplomát. Itthon meg nem akarok maradni (nem mintha itthon sokat kezdenék vele). Inkább kint érdemes valami sulit elvégezni és továbblépni. Valószínűleg ezt fogom tenni. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6290) Buster17 válasza Prof01 (#6289) üzenetére


Buster17
addikt

Sok sikert!

Te sem értesz a sapikhoz? :B

(#6291) Prof01 válasza Buster17 (#6290) üzenetére


Prof01
veterán

thx! :)

Sajnos nem...
Bukósisakon kívül mást nem nagyon szoktam a fejemre húzni. Abban viszont segíthetek. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6292) Buster17 válasza Prof01 (#6291) üzenetére


Buster17
addikt

Az már van. De viszont egy jó mocis ruciban segíthetsz :)

(#6293) beast27


beast27
senior tag

Sziasztok
Csatlakoznék a közösséghez, és egyúttal lenne egy kérdésem is. Lehet valahol tápot venni xbox 360 slim-hez? Már régebben jártam a szakmai topic-ban is meg kérdezem itt is

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#6294) Prof01 válasza Buster17 (#6292) üzenetére


Prof01
veterán

Ausztriában a Louis-ban érdemes körülnézni! Nagyon jó áraik vannak!
Mindenképp bőrruhát ajánlok, de ha kevesebb pénz van rá, akkor a textil is megteszi. :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6295) MasterMark válasza beast27 (#6293) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet.

Switch Tax

(#6296) Buster17 válasza Prof01 (#6294) üzenetére


Buster17
addikt

Ott vettem a bukóm is. Mindenféleképpen kétrészes bőrruha lenne amibe beleférnek a protektorok. Valami hasonlóban gondolkodok. Vagy jobban járnék a külön venném a két részt?

[ Szerkesztve ]

(#6297) beast27 válasza MasterMark (#6295) üzenetére


beast27
senior tag

Egy linket tudnál küldeni? Már találtam egyet az amazon-on

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#6298) L_YKing válasza Buster17 (#6292) üzenetére


L_YKing
addikt

De vagy viszont? ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#6299) roberto211 válasza L_YKing (#6298) üzenetére


roberto211
őstag

Ezt már velem is eljátszottad. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#6300) Buster17 válasza L_YKing (#6298) üzenetére


Buster17
addikt

Mind a kettő :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.