Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#26801) l.skywalker válasza mike1334 (#26798) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én megvettem mindent és azóta csak a Destiny-t tolom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26802) bLaCkDoGoNe válasza mike1334 (#26793) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Attól függ, hogy mennyi időd van játszani és mikkel játszol.

Ha szereted a jó single player játékokat, és van is időd velük játszani, ill. az anyagi lehetőségeid is engedik, akkor igen, szerintem megéri. Főleg, ha teljesen PS-szűz vagy, azaz nem volt PS3-ad sem korábban, mint pl. nekem.

Így én teljes újdonságként éltem meg a Heavy Raint, a Last of Us-t, a Beyond: Two Souls-t vagy az Uncharted-eket is az újabb játékok (Horizon Zero Dawn vagy akár most a God of War) mellett.

Az én vesszőparipám amúgy a Last of Us, szerintem az a valaha készült legjobb videojáték, és minden, magát játékosnak valló emberkének életében egyszer végig kellene játszania.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26803) mike1334 válasza DaveHutt (#26799) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk igaz, el is felejtettem, hogy a PS hangosabb. Az én xboxom is a "hangos" S fajta, de fel sem tűnik játék közben :)

sugarforce
Engem csak az zavart, hogy megvettem sok játékot, aztán hónapokig elő se vettem, közben meg zuhant az ára folyamatosan.

l.skywalker
Ezért sajnálom, hogy nem szeretem a multi játékokat..sokkal több ideig ellennék eggyel :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26804) mike1334 válasza bLaCkDoGoNe (#26802) üzenetére


mike1334
veterán

Na ez az....sok időm nincs, de csak single játékok érdekelnek, főleg a tomb raider félék.
Last of us is ott van a listámon (unchartedek, God of War, meg a ratchet and clank mellett...a heavy raint elspoilerezte sajna a Playstation access..így annyira már nem vágyok rá ..). Sose volt konzolom az Xbox one előtt, ha az ezeréves piacon "Nintendot" nem számítom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26805) sugarforce válasza mike1334 (#26803) üzenetére


sugarforce
őstag

Persze érthető.

(#26806) MunezXBK válasza mike1334 (#26803) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Így jártam a RE7-tel. Valami 50-60€ környékén mentem rá, játszottam vele vagy 2 órát, múlt héten 16€-ért láttam amazonon. :(((

(#26807) sugarforce válasza MunezXBK (#26806) üzenetére


sugarforce
őstag

Na azzal en rengeteget jatszottam, megjelenes elott egy szingapuri kirandulas alatt vettem meg. Az volt olyan jatek ami annyira a tv ele kotott, hogy par delutan alatt vegig toltam.

(#26808) mike1334 válasza MunezXBK (#26806) üzenetére


mike1334
veterán

A másik mikor megveszem, félrerakom, aztán felteszem és egy óra játék után rájövök, hogy nagyon nem jön be, de refundhoz már késő...

Ja és árcsökkenés volt a CoD Infinite Warfare Legacy Editionnél :DDD (x)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26809) Gombinyó válasza mike1334 (#26804) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha a Tomb Raider bejön, akkor nézz rá a Horizon Zero Dawn-ra. Valami pazar az a játék Pro-n.
De igen, elég sok cím van ami miatt érdemes befektetni egy PS-be.

(#26810) mike1334 válasza Gombinyó (#26809) üzenetére


mike1334
veterán

Na az az egyik leginkább dicsért játék, ami teljesen hidegen hagy. Nem tudom miért, egyszerűen nem fogott meg, pedig elég sok videót néztem róla.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26811) bLaCkDoGoNe válasza mike1334 (#26810) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most biztosan többen felhördülnek, de a Tomb Raider feelinget nekem a legjobban az új God of War hozza. Persze nincs benne vadászatosdi meg lopakodás, de egy csomó dologban (logikai feladatok, kisebb platformer részek, lore keresgélés, rejtett cuccok és mütyűrök keresgélése) engem pont az új TR-ekre emlékeztet.

Majd azért pici pénzért adott esetben a HZD-t is tedd próbára, mert tényleg érdemes.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26812) mike1334 válasza bLaCkDoGoNe (#26811) üzenetére


mike1334
veterán

Mondták már páran, hogy milyen jó (pl a munkahelyi informatikusok is odáig vannak érte :D ), valahogy a videókból nekem nem jött le, hogy ilyen jó, de játszva biztosan más élmény.

Amúgy a Ghost of Tsushima az, ami miatt eldöntöttem, hogy kell egy ps4 is (god of war is nagyon tetszetős, de ott még tartottam magam :D ), gyönyörű az a játék és hatalmas hangulata van így a demó alapján.

Viszont így, hogy aludtam rá egyet, lehet még várok ezzel a ps4-gyel...még van pár hosszú játék xboxra, amit mindenképpen végig akarok tolni mielőtt másba belekezdek, drágább meg már nem lesz a konzol :) (bár most 80e újonnan a slim 2 év garival, az azért nem rossz, de ősszel is lesz tuti valami kedvezmény)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26813) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#26811) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én pont ezért hezitálok, hogy biztos X-et vegyek-e ne pedig egy Slim-et. Sok érv szól az X mellett, mert az S-et annyit nyúzom, hogy már sok-sok helyzetben veszem észre, hogy nyögdécsel. (Habár szerintem az Insider tagság is gondot okoz, mostanában iszonyat lassú minden) - de szeretem ezeket a típusú játékokat.

Habár TR-ből eddig csak egyet játszottam még 360-on, de már megvan a RotTR is és Törökországban piszok olcsó az SotTR - lehet, hogy PreOrder lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26814) DaveHutt válasza l.skywalker (#26813) üzenetére


DaveHutt
őstag

Stabil build továbbra is fürge, nem értem, miért jó nektek ez az Insiderezés.

(#26815) l.skywalker válasza DaveHutt (#26814) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez neked jó és azoknak akik a stabil-t használják. Tudod mi vagyunk akik teszteljük nektek és akik visszajelzése alapján javítják a havi kiadásokat. Minden béta ezért van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26816) sugarforce válasza DaveHutt (#26814) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem a betaval sincs semmi bajom, nem lassu vagy ilyesmi. Egyebkent miert jo? Mint az osszes tobbi tesztelos dolog. Hogy nektek, akik a veglegest hasznaljak, jobb legyen. Ha van hiba, egybol jelezzuk, aztan javitasra kerül.

(#26817) mike1334 válasza bLaCkDoGoNe (#26811) üzenetére


mike1334
veterán

Ja még azt akartam megkérdezni, hogy multiplatform játékoknál van hatalmas eltérés a slim és az s között? Tudom, hogy nyers erőben valamivel jobb a slim, de nem tudom mennyire észrevehető ez egy nem exkluzív játék esetén. Pl ha vennék ps-t, akkor a nier automatát mindegy lenne, hogy melyikre veszem? (én a ps kontrollerétől fázok erősen, az xboxos annyira kényelmes és jó hosszú távon, hogy inkább azon játszanék ilyesmivel)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26818) Gombinyó válasza mike1334 (#26817) üzenetére


Gombinyó
őstag

Sztem mindegy melyikre veszed.

Miért fázol a kontrollertől? Fogtad kézben? Sztem teljesen rendben van. Ráadásul anyaghasználatban is minőségibb mint a Microsoftos.

(#26819) mike1334 válasza Gombinyó (#26818) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi :)

Egyszer, egy media marktban próbáltam a ps kontrollert..de nemtom..lehet csak elsőre fura...az xboxos nagyon kényelmes, az anyaghasználatával sincs bajom, hamar megszoktam, pedig mindig egér+billentyűzettel játszottam :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26820) Gombinyó válasza mike1334 (#26819) üzenetére


Gombinyó
őstag

Rendben van a boxos, nem is azt mondtam, hogy probléma lenne vele. Bár a One-os gyengébb lett mint a 360-as volt. Elég korán elkezdett nálam nyekeregni pedig nem sokat játszom.
Pár napos PS használat után én úgy érzem az se rosszabb.

(#26821) mike1334 válasza Gombinyó (#26820) üzenetére


mike1334
veterán

na ez azért jó hír :)

Eladtad az XOX-et? :Y

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26822) Gombinyó válasza mike1334 (#26821) üzenetére


Gombinyó
őstag

Aha, bár nem kizárt, hogy egyszer veszek használtan bagóért egy One-t, ha újra forzázni támad kezdvem. Más játék már nem tartott a box mellett.

(#26823) MunezXBK válasza mike1334 (#26819) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ps kontrollere az én kezemnek kicsi és kényelmetlen.

(#26824) mike1334 válasza MunezXBK (#26823) üzenetére


mike1334
veterán

Ettől tartok kicsit...nincs hatalmas kezem, de az xbox kontoller pont tökéletes méretű. Na mindegy, mielőtt megvenném úgyis kipróbálnám még párszor :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26825) sugarforce válasza Gombinyó (#26818) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat nagyon nem ertek egyet. Anyaghasznalatban semmivel nem latom jobbnak a microsoftosnal, sot..

(#26826) F_Peter válasza sugarforce (#26825) üzenetére


F_Peter
őstag

Boxnál is elhasználódik az analógkar gumija?
Ps-nél több ilyet is láttam, de a boxot nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#26827) haris válasza F_Peter (#26826) üzenetére


haris
őstag

Igen

(#26828) sugarforce válasza F_Peter (#26826) üzenetére


sugarforce
őstag

A 3 eves one controller aktiv hasznalat soran sem kopott el semennyir, nem recseg stb. Ellenben haverom 1.5 eves ps4 controlleren mindketto stick gumi lejott mar.

(#26829) F_Peter válasza sugarforce (#26828) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen, az én ismeretségikörömben is ez tendencia (sőt van extrémebb is), de gondoltam hátha véletlen.

(#26830) sugarforce válasza F_Peter (#26829) üzenetére


sugarforce
őstag

Sajnos nem.

(#26831) #81556480


#81556480
törölt tag

Beírtam ég kalkulátor a hogy mennyi piát ittam tegnap és mikor ürül ki. Erre azt írja , következmények: halàl

(#26832) l.skywalker válasza #81556480 (#26831) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van odaát Xbox?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26833) bLaCkDoGoNe válasza mike1334 (#26817) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre nem tudok válaszolni, mert én PS-en csak az exkluzívokat játszom, minden másra ott a Mastercard... azaz az XONE. Viszont a kontrollerével nincs bajom a PS-nek sem, sőt, az anyaghasználata nekem jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26834) mike1334 válasza bLaCkDoGoNe (#26833) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Jegelem még egy kicsit a vásárlást szerintem. Várok, hogy jön e hír az új "generációról". Ha bejelentik/kiszivárog, hogy 2 éven belül megjelenik, akkor gondolom a konzolok ára is megindul lefelé..így átgondolva két konzol teljesen felesleges, és tudom, hogy az xbox új konzolján fognak futni az MS exkluzív játékok, így ha eladnám az xboxom és vennék egy ps4-et egy év múlva, akkor se maradnék ki semmiből, mert az új konzolon is futna minden.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26835) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#26836) hackeeeee válasza mike1334 (#26834) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem várnék.. Ha olyan szintű fejlesztés lesz mint a Scorpio volt, akkor ebből nem 20-ra lesz gép, hanem jóval később... Szerintem ezért felesleges várni.

Véleményem szubjektív...

(#26837) l.skywalker válasza hackeeeee (#26836) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már a Scorpio első bemutatása alkalmával egy interjúban szó volt róla, hogy ez a gép a végső fejlesztési státuszban van - a következő generáció pedig az elsőben. Ez volt két-három éve

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26838) mike1334 válasza hackeeeee (#26836) üzenetére


mike1334
veterán

Fene tudja már. Két konzol túlzás szvsz, a one-t sajnálnám eladni, de van pár PS cím, ami érdekel...mondjuk azok jellemzően 10-12 órás, egyszer végigjátszós címek...ahogy most tervezem az elkövetkező 2-3 évem nem sok időm lesz játszani a tv előtt (jövőre gyerek kellene már, se én nem leszek, se az asszony nem lesz fiatalabb :DDD gondolom kicsi lakásban egy-két gyerekkel nem lesz egyszerű játszani..tényleg a házigazdán kívül van még olyan, aki gyerek mellett játszik?).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26839) hackeeeee válasza l.skywalker (#26837) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom.. A kérdés a hardver, mert ha aktuális AMD architektúrára épül, és Vegára, akkor nem állhat annyi ideje.. Vagy ha igen, akkor még mindig Jaguar lesz, aminek meg tényleg semmi értelme nem lenne.

Véleményem szubjektív...

(#26840) RudY válasza mike1334 (#26838) üzenetére


RudY
addikt

Igen...mondjuk már 20 fölött van, úgyhogy sok vizet nem zavar. :DDD

(#26841) mike1334 válasza RudY (#26840) üzenetére


mike1334
veterán

Úgy könnyű, max annyiban zavarhat, hogy lenyúlja a konzolt előled fifázni :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26842) l.skywalker válasza hackeeeee (#26839) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen ez igaz. De emlékszem hogy beszéltek róla. Esetleg az lehet, hogy az AMD már adott át architektúra tervezeteket az MS-nek. De a fene tudja, lehet hogy egyedi megrendelés. Végül is az X-ben is modellre szabott Jaguar van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26843) RudY válasza mike1334 (#26841) üzenetére


RudY
addikt

Még annyiban sem, totál "fakezű" a sport és akciójátékokban, Total War-ozik inkább néha, de már pár éve az is hanyagolva, lefoglalják rendesen a csajok. :DDD Asszem én vettem el a kedvét egy életre a multis harcoskodástól. Vagányul kihívott sok évvel ezelőtt pár Unreal Tournament f2f meccsre, mert piszkosul kigyúrta magát a botokon és ismer minden pályát... háááát, egy órát se bírt ki: "Ez nem játék, ez mészárlás, törlöm is a 3,14csába!" Azóta nem játszott még hasonló játékkal sem. :U :B

(#26844) hackeeeee válasza l.skywalker (#26842) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja tudom. Csak akkor is kérdéses az architektúra. Főként ugy, hogy megy a találgatás a sonynal is.

Véleményem szubjektív...

(#26845) mike1334 válasza RudY (#26843) üzenetére


mike1334
veterán

Brutális állat a pályán? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#26846) M@no válasza RudY (#26843) üzenetére


M@no
tag

Imádtam az UT-t. Egyszer játszottam egy jó LAN partin vele úgy, hogy vagy 12-14-en voltunk egyszerre deathmatch-ben. Király volt nagyon. :D :D

(#26847) hackeeeee válasza M@no (#26846) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezért bánom, hogy eldobták az UT-t, és Fortnite-ot csináltak belőle. :(

Véleményem szubjektív...

(#26848) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#26849) l.skywalker válasza hackeeeee (#26848) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sad. But true. Még árat kéne mellé tenni 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26850) hackeeeee válasza l.skywalker (#26849) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez tavalyi kép, akkor jobb lett volna, nem úgy mint most.. :(

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.