Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#17151) thEndeR


thEndeR
tag

Sajnos addigra nem lesz meg a jogsi, de kibánja? Úgyse azzal megy. ;]

(#17152) MasterMark válasza oriic (#17150) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi azt hittem, hogy okos vagyok csak elbizonytalanodtam.

Switch Tax

(#17153) oriic válasza MasterMark (#17152) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ne kímélj: :)

Live-Die-Respawn

(#17154) MasterMark válasza oriic (#17153) üzenetére


MasterMark
titán

Valami olyasmi rémlik, hogy 2 évig friss jogsival nem lehet külföldön vezetni.

Switch Tax

(#17155) oriic válasza MasterMark (#17154) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#17156) thEndeR válasza MasterMark (#17154) üzenetére


thEndeR
tag

18 alatt nem lehet külföldön vezetni.

(#17157) roberto211 válasza MasterMark (#17154) üzenetére


roberto211
őstag

Hat akkor rosszul rémlik :D

18 alatt nem lehet es vontatni mit tudom en mit nem lehet 2 évig.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17158) Napfénysüti

Na ma edzésen faszán megtérdelték/rúgták a koponyámat. Még jó hogy 1 hónap kihagyás (ujjsérülés) után most álltam először kapuba. :U

Més que un club!

(#17159) sajtee válasza roberto211 (#17157) üzenetére


sajtee
senior tag

Vontatás, motoron pedig az utasszállítás/vontatás tilos :)

Egyébként érdekelne, mit kapok, ha mondjuk másfél éves jogosítvánnyal viszek utast motoron.
Azért, ha ezért megb@sz egy rendőr, az elég kedves gesztus.
De van egy olyan érzésem, hogy nem is figyelik, csak ha nagyon akarnak büntetni.

Most értem be, eddig motort szereltem...
Végül is leengedtem az összes üzemanyagot, kimostam a tankot, megpucoltam a gyertyát, levezettem vele kb 20km-t, már jobb egy fokkal...
Beszélgettem kicsit a kutas faszival is, aztán hazajöttem, mentem pár kört, és végre sikerült alapjáratot állítani, a rángatás meg már csak 60 felett van... Most azt kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#17160) roberto211 válasza sajtee (#17159) üzenetére


roberto211
őstag

Akkor jol tudtam :D

En ilyen szerelésekhez nem értek :). Olajcsere,gyertyacsere ,akksicsere, stb stb meg ilyen alap dolgokat majd megakarok tanulni autónál de többet nem :D marad az autószerelő. Majd....

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17161) MasterMark válasza roberto211 (#17157) üzenetére


MasterMark
titán

Ezért töröltem ki aztán. Menjetek a :P

Switch Tax

(#17162) sajtee válasza roberto211 (#17160) üzenetére


sajtee
senior tag

Hú, hát eleinte én is ránéztem, és azt se tudtam, mi van.
Megjegyzem, ennél a supermoto-nál le kell bontani az összes burkolatot, és le kell szedni a tankot egy gyertyacseréhez...

De már sok mindent tudok rajta, és jó, ha bármi baja van, könnyen rá tudok jönni, mivel lehet gáz. Érdemes megtanulni.
Én úgy tanultam, hogy elmentem a szerelőhöz, míg csinálta, és segítettem, meg többször volt, hogy nem működött, és ő jött ide.
Persze, még nagyon sok mindent nem tudok.

(#17163) roberto211 válasza MasterMark (#17161) üzenetére


roberto211
őstag

Semmi gond ismerek olyat akinek 10+ éve van jogsija es web kreszen a tesztet (ami meg nem is olyan nehéz ) 48pontra töltötte ki azthiszem :D kb pár hete volt ez. Sztem a régi vezetők 90%a megbukna meg ilyen alap dolgokon is.

Sajtee: hat jo az ha ilyeneket tud az ember.

Amúgy nem tudjatok ,hogy egy kereszteződésben vagy bármelyik részben a kreszben mit jelent az h "betorkolló"? :Dazt írja h keresztezot jelenti de nem értem h jon ide ez a"betorkolló". Olvasom a könyvet most aztan ezen megragadt a szemem :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17164) sajtee válasza roberto211 (#17163) üzenetére


sajtee
senior tag

Ha mindenki a táblák szerint vezetne, az emberiség még az internetet se találta volna fel... :D

Gondolj a folyó torkolatra. Segítek egy képpel. [link] betorkollik (jól mondtam?), hozzákapcsolódik a folyó a másik ághoz. Lehetne ez akármilyen irányból.

Most kurva okos akartam lenni, de lehet, hogy óriási hülyeséget mondtam :D

Szerk.: Hát persze.... Másik ághoz.. :D
A torkolat az a hely, ahol egy folyó egy tóba, tengerbe ömlik.

Töröltem a nem ideillő tartalmat a vonatkozó kommentekkel együtt.
Ezt itt nagyon nem erőltetném, világos az Alapelv vonatkozó része!

[ Módosította: Speed® ]

(#17165) L_YKing válasza Napfénysüti (#17158) üzenetére


L_YKing
addikt

Komoly a sérülés?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17170) sajtee válasza sajtee (#17164) üzenetére


sajtee
senior tag

Na, akkor új téma...

Mondjuk...

Ti hova mentek nyaralni?

(#17171) roberto211 válasza sajtee (#17170) üzenetére


roberto211
őstag

Ja :) :D

Sajnos valszeg sehova legalábbis eddig ugy nez ki :( Max vidékre pár napot de most nem ugy jöttek ossze s dolgok ahogy terveztem.

De jövőre ha ugy alakul elakarok menni Bécsbe ,münchen , Franciaország(paris ,st.tropez), s ezt mind kocsival ha minden terv szerint megy :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17172) thEndeR válasza sajtee (#17170) üzenetére


thEndeR
tag

Nekem mar megvolt "nyaralas", meg majusban voltam egy Brusszel - London - Parizs uton. Jovore megyunk haverokkal balcsira. :)

(#17173) roberto211 válasza thEndeR (#17172) üzenetére


roberto211
őstag

Párizs milyen volt ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17174) thEndeR válasza roberto211 (#17173) üzenetére


thEndeR
tag

Ott csak egy napot voltunk, a Diadal ivet, Luvre-t (vagy hogy kell irni) es az Eiffel tornyot neztuk meg. Nekem tetszett bar a kozlekedes valami katasztrofa, ezen kivul nagyon sok neger van es a magyar arakhoz kepest draga minden. Osszessegeben amiket lattunk azok tetszettek, de sajnos nem igazan tudtam mar elvezni a dolgot mert faradt voltam. :D

(#17175) tDr1v3r válasza sajtee (#17170) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Sehova, be vagyok táblázva... Augusztus közepe felé akarok kivenni pár napot, akkor vagy Sopron vagy a Gamescom lenne az úticél.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17176) oriic válasza sajtee (#17170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyaralás? Az mi?

Live-Die-Respawn

(#17177) Napfénysüti válasza L_YKing (#17165) üzenetére

Iszonyat mákom volt megúsztam annyival hogy még egy darabig fájt ott a fejem meg kicsit megérndult a nyakam. Szerintem a társak is akkor nyugodtak meg mikor látták hogy mozgok, kicsit fetrengtema földön de azt hiszem ez ebben a helyzetben érthető.

Més que un club!

(#17178) MunezXBK válasza Napfénysüti (#17177) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szellemi állapotodban történt változás? ;]

(#17179) Napfénysüti válasza MunezXBK (#17178) üzenetére

Hülyébb már nem leszek az tuti. :DDD

Més que un club!

(#17180) thEndeR válasza Napfénysüti (#17177) üzenetére


thEndeR
tag

Szerencse, hogy nem lett komolyabb bajod.

Ha már így a sérülésekről van szó, egyik barátom focizik a helyi csapatban és pont "rangadó" volt. :DDD Nem tudom, hogy ki mennyire jártas Salgótarján környékén, de nagyobb számban van a kisebbség arrafelé. :U Egy becsúszás után haver sikeresen eltörte egy másik srác lábát, mondanom sem kell, hogy mennyire akarták őt szétkapni.

(#17181) Napfénysüti válasza thEndeR (#17180) üzenetére

Sajnos ehhez még kisebbség sem kell. tavalyelőtt játszottunk a szomszéd faluban rangadót (Fejér megye) és a csapattársamat kiállították. Mikor ment az öltöző felé az egyik néző átnyúlt a korláton és fejbeütötte. Persze a srácot se kellett félteni, nem rossz kötéső gyerek szóval egyből elkezdte gyepálni az illetőt. A meccs közben állt majd egy másik csapattársam sietett oda a kiállítot srácot lenyugtatni meg szétválaszani a szurkolótól.Eközben a pályán keresztül (!!!) a túloldalról egy ilyen helyi "kemény gyerek" átrohant és a vétlen srácot aki csak csitítani ment oda hátulról tarkón ütötte majd ahogy az elsett fejberúgta (!!!). Na eddigra én is ott voltam, odaugrottam az utóbbi vadállat elé és ököllel (még a kapuskesztyű is rajtam volt) arcon vertem aztán elkezdtem vele ordibálni. Kb itt lett vége a csetepaténak. A mérkőzés félbeszakadt mi bevonultunk az öltözőbe. A játékvezető mindeközben semmit nem csinált csak végignézte bambán az egészet. Egyébként is kis fiatal beképzeld gyerek volt...
Utólag folytattuk a meccset, talán még negyed óra lehetett hátra. A két verekedő szurkoló közül egyik se volt kisebbségi.
A spori szülei pechünkre kint voltak és videóra vették az egészet és beküldték az FMLSZ-nek (Fejér Megyei Labdarúgó Szövetség). Így ebből fegyelmi tárgyalás lett. Persze nekem is meg kellett jelennem a Sóstói stadionban egy bizottság előt meghallgatáson. Arra tekintettel hogy soha még csak sárgalapot sem kaptam adtak nekem 4 meccs eltiltást. A kiállított verekedő csapattársam kapott 12 meccset meg még két másik csapattársam is kapott talán 2 meg 8 meccs eltiltást. A két verekedő szurkoló pedig asszem 1 illetve 2 év eltiltást minden FMLSZ rendezvényről. Plusz büntették a hazai csapatot is 3 hazai meccsüket csak messzebb játszhatták le talán még némi bénzbüntetét is kaptak.

Az egész nagyon durva volt és olyan gyorsan zajlott le. Soha nem voltam balhés srác mindig kerülöm a verekedést ha tehetem de itt kénytelen voltam tenni hogy megvédjem a csapattársam épségét és nem mérlegelhettem. :( Szegény srácnak így is letörött a fogából egy darab de ha nem ugrok oda nem tudom meddig rugdalta volna az az elmebeteg vadállat még. :(((

ez egy nagyon rossz emlék a sportpályafutásomból, mondhatom a mélypontnak is és senkinek nem kívánom hogy ilyenbe keveredjen. :(

Més que un club!

(#17182) MunezXBK válasza Napfénysüti (#17181) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én ezért jégkorongoztam. :D

(#17183) thEndeR válasza Napfénysüti (#17181) üzenetére


thEndeR
tag

Sajnos itt tart a Magyar "foci" és szurkolói társadalom. A legdurvább az egészben az, hogy ez nem csak egy megyei meccsen fordul elő, hanem ugyanezt eljátsszák az NB1-ben is. Nem azt mondom, hogy külföldön nem fordul elő egy-két meccsen balhé, de az, hogy ezt minden évben el kell játszani a Fradi - Újpest meccsen az hihetetlen. Az meg az egyik legundorítóbb dolog, ha egy szurkoló üti meg vagy dobja meg valamivel a játékost. :((

A megye szintű játékvezetésről meg ne is beszéljünk. :U

(#17184) Napfénysüti válasza thEndeR (#17183) üzenetére

Sajnos így van. Szomorú de ez nem változik talán csak rosszabb lesz. Volt már hogy előttem kapta elő egy néző a kést és fenyegette a sporit... Meg anni ifi meccsen is volt olyan hogy berohantak verekednia nézők. 3-0-lás hazai vezetésnél, OMG. :U

Azért van viccesebb sztorim is: anno még egy másik csapatban toltam jópár évet. Volt egy idős "szurkolónk" aki rendszeresen kijárt a hazai meccseinkre. De az állandóan minket szidott akárhogy játszottunk. Akkoriban erős középcsapat voltunk megye 2-ben sőt mielőtt távoztam tőlük pont bajnokok is lettünk.
Na az öregnek már feljaánlottuk hogy minden meccsre kifizetjük neki a jegy árát csak ne jöjjön ki szurkolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#17185) WhiteWalker válasza Napfénysüti (#17181) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Főőőődet rááá!!!! :DDD :DDD

(#17186) roberto211 válasza WhiteWalker (#17185) üzenetére


roberto211
őstag

áhhh, megjelent giinos. :D

Azt hittem már megházasodtál és nincs időd már írni se. :DD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17187) thEndeR válasza WhiteWalker (#17185) üzenetére


thEndeR
tag

Amikor felrúgunk valakit foci közbe mindig ezt kiabáljuk. :DDD :C

(#17188) roberto211 válasza thEndeR (#17187) üzenetére


roberto211
őstag

Nem rég volt ilyen videó,hogy egy ember elesett focinál, kiabálta a tömegből egy ember: "Főőődet ráá"..

Odament az ember aztán ordibálta ott: "ki vóóóót az? ki vóóót az?" .. Nem tudom már hol volt a video valamelyk topicban linkelték. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17189) Napfénysüti válasza roberto211 (#17188) üzenetére

Miatta terjedt el ez a Fődetrá szöveg. :K

Més que un club!

(#17190) pzstm


pzstm
titán

Úgy fest el kell adnom a Surface2-met :O :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17191) oriic válasza pzstm (#17190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anyagiak? :(

Live-Die-Respawn

(#17192) pzstm válasza oriic (#17191) üzenetére


pzstm
titán

nem, jön a Surface Pro 3 ;] :P :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17193) MasterMark válasza pzstm (#17192) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#17194) oriic válasza pzstm (#17192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Nem szóltam. Úgyis olyan messze laksz, majd megsasolhatom? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17195) WhiteWalker válasza roberto211 (#17186) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

áááá nem ment el az eszem :DDD , volt egy kis meló ,net közelben sem voltam...tiszta elvonási tüneteim voltak :D

Itt a video , 038-nál hangzik el a beszólás : "Főődet rá! " :C

Most hallgatom , hogy 0:32-nél : " gyönyörű a látvány" :C mekkora :C

[ Szerkesztve ]

(#17196) pzstm válasza oriic (#17194) üzenetére


pzstm
titán

megoldjuk ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17197) pzstm válasza pzstm (#17196) üzenetére


pzstm
titán

:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17198) oriic válasza pzstm (#17197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj de csúnya. :) :D Beszámították elődjét, vagy külön passzolod el?

Live-Die-Respawn

(#17199) tDr1v3r válasza pzstm (#17197) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pff, ennyiért már tabletet és notit is vehettél volna... mondjuk olyan harapottasat. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17200) pzstm válasza tDr1v3r (#17199) üzenetére


pzstm
titán

ilyen tudású notikat nézegetek pár hónapja, 4kiló alatt nem sokat találtam... :U

Ez meg 1272USD lesz így ottani TAX-ot kifizetve (WPC kedvezményes ár)

Surface2-t majd itthon eladom, de az is lehet családban marad :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.