Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#13601) WhiteWalker válasza Algotis (#13599) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ne haragudjál meg, de Te még iskolás vagy, ugye?

(#13602) woodbear


woodbear
addikt

Mi szombaton mentünk strandolni egyet a Schwarzwaldba és egy ilyen jött szembe egy normál közúton. Soha nem láttam még élőben, de az a pár másodperc is aztakkkkuuuva ordibálásokkal telt.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#13603) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jajmár, mindig ezek a kicseszett telefonok jönnek elő. Megannyi telefonos topic van, miért nem lehet ott gerjeszteni az Apple vs Android témákat? :U

Mindig ez jut eszembe: [link] WP rukez :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13604) roberto211 válasza Mister_X (#13603) üzenetére


roberto211
őstag

Szerintem most nincs vita az iOS vs androidrol,csak laza beszélgetés . :) legalábbis en nem vettem észre.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13605) Napfénysüti válasza woodbear (#13602) üzenetére

Hasonló gépeket Dunaújvárosban is láthatsz néha közúton. :D
Legalábbis ott már találkoztam Ferrari Enzóval, Pagani Zondával, Lamborghini Murcielagóval, Ferrari 360 Modenával. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#13606) Mister_X válasza roberto211 (#13604) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De én már akkor is unom ezeket a nyomorult mobilokat. Van a témának jobb helye is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13607) L_YKing válasza Mister_X (#13606) üzenetére


L_YKing
addikt

Nincs!!!!! ;] :DDD
Csak egy véleményt kértem a mobilról.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13608) molnarpeter válasza Buster17 (#13594) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kikérem, a Das Auto az a Golfunk :DDD

(#13609) kovsol válasza WhiteWalker (#13601) üzenetére


kovsol
titán

Miért neked 15 évesen nem volt 100+k ba kerülő mobilod? ...
...Nekem se.

May the Force be with you!

(#13610) MasterMark válasza kovsol (#13609) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem se. :DDD

Switch Tax

(#13611) kovsol válasza MasterMark (#13610) üzenetére


kovsol
titán

Akkor a te gyerekkorod se volt teljes és boldog :(

May the Force be with you!

(#13612) Buster17 válasza kovsol (#13609) üzenetére


Buster17
addikt

Most sincs. :O :DDD

(#13613) Mister_X válasza kovsol (#13609) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem sincs :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13614) Algotis válasza WhiteWalker (#13601) üzenetére


Algotis
addikt

Igen, gimnazista. Egesz pontosan 100k volt :D

Most ez a telo lesz kb. 3-4 evig szoval azert valasztottam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#13615) roberto211 válasza kovsol (#13609) üzenetére


roberto211
őstag

Már megint nem értem a felháborodást. Most te ha 15eves lennél és megengedhetnéd magadnak(nem most,ismétlem 15evesen) akkor nem vennél olyan telefont amilyet akarsz magadnak ?

Vagy ha lenne egy 15eves fiad ,jól állsz stb nem venned meg neki ? Mert en igen.

Az,hogy ki mit miből hány évesen vesz magának az mindenkinek a saját dolga.
Járna 3310el az ugy jobb lenne ?
:)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13616) Buster17 válasza roberto211 (#13615) üzenetére


Buster17
addikt

Bőven elég a lumia 520 is. ;]

(#13617) kovsol válasza roberto211 (#13615) üzenetére


kovsol
titán

Nem vennék. Mikor fiatal voltam volt pénzünk nekünk is, és akkor én se kaptam meg mindent amit kitaláltam. Jobban meg is tanultam értékelni a dolgokat.
Van nagy gazdaságunk és én ott segítettem mindig és jutalmul kaptam zsebpénzt és abból sporoltam össze magaának arra amire vágytam.

Sőt az én gyerekem ha finnyás lesz akkor éhen fog halni, vagy megeszi ami főzve van, mert mindog nem lehet a gyerek kedvencét főzni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13618) roberto211 válasza kovsol (#13617) üzenetére


roberto211
őstag

Én sem kaptam meg mindent amit kitaláltam, de azért nem panaszkodhatok. És így is megtanultam értékelni a cuccaimat. Főleg műszaki cuccokra gondolok, de ezen kívül is...

"Sőt az én gyerekem ha finnyás lesz akkor éhen fog halni, vagy megeszi ami főzve van, mert mindig nem lehet a gyerek kedvencét főzni." Ez így van. Ezt én se csipázom mikor valaki válogat, főleg ha még le is fújjozza (volt már rá példa,unokatestvérem kb 2évben egyszer ha beszélek vele :D ) ilyenkor a fejére b@sznám a kaját csak hát mindig eszembe jut ilyenkor,hogy szegény kaja ne vesszen kárba így nem b@szom a fejéhez. :) Én speciel a kaják 85-90%át megeszem van egy kettő arra valahogy nincs gusztusom(körömpörkölt,meg pacal,ilyesmik. :D ) de ezen kívül szinte mindent. Általában húst hússal, meg tészták, minden ami van... :DDD

Hát nem tudom. Én annak a híve vagyok,hogy ha majd megengedhetem magamnak akkor megfogok venni a gyerekemnek dolgokat legyen az csokitól kezdve -iphone 5 s ig(addigra kijön az iphone 8 kb :D ), és nem azért,hogy rajkodjon meg ilyesmi(mert akkor egyből elveszem) csak ha azt szeretné és én megtudom neki oldani akkor legyen...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13619) L_YKing válasza roberto211 (#13618) üzenetére


L_YKing
addikt

Ne szeresse azt! Dolgozzon meg érte. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13620) Napfénysüti válasza kovsol (#13611) üzenetére

Azt se tudom hogy nőhettem így fel. Egy Siemens A-35-el kellett együtt élnem. :DDD
Mai gyerekeknek egy ilyet adnál besírnának az tuti. ;]

Més que un club!

(#13621) kovsol válasza Napfénysüti (#13620) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk nekem kb arra volt a mobilom, hogyha kések edzésről hazafele ne aggódjon anyám, hogy hol vagyok.

Most meg ezt a hsz-t mobilról írom a fás fészerben pihenve fa hasogatás közben. :)

May the Force be with you!

(#13622) WhiteWalker válasza roberto211 (#13615) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem!!! Itt a baj h megveszi a szülő...Minek egy 15 évesnek 100x+ ezres telefon...???

Kovsol:nem volt, de még a szüleim sem kerestek akkoriban ennyit fejenként...

[ Szerkesztve ]

(#13623) roberto211 válasza WhiteWalker (#13622) üzenetére


roberto211
őstag

Mondjuk olyan nekem sem volt,hogy egyszerre megvettek valamit csak ritkán de akkor se ilyen 100k-s értékben. Olyan volt,hogy összegyűjtögettem(kb 13-14-15éves koromban) amit kaptam így évközben és ha hiányzott mit tudom én olyan 15-20-25k akkor kipótolták.

"Minek egy 15 évesnek 100x+ ezres telefon...???" Ez olyan 8 éve még elfogadható kérdés lett volna. De most 2013 van, a smartphoneok korszaka legfőképpen. :) Mikor 12-13 éves kínai kiscsávót látok i4s/i5 el a kezében akkor miről beszélünk? :DD És gondolom,hogy nem itt vették ph ról 85ért hanem apr ben 200ért. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13624) Algotis válasza kovsol (#13617) üzenetére


Algotis
addikt

kovsol + giinos

Nem a szuleim vettek, hanem en vettem a nyolcadikos ballagasi penzembol.
Szuleim mindossze kb. 15%-ot fizettek bele.

Androidos Outlookból küldve

(#13625) tDr1v3r válasza roberto211 (#13623) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És akkor az most követendő példa lenne, vagy mi? Attól hogy most a smartphone-ok korszaka van, még nem jelenti azt hogy 100k+ értékűt kell a gyereknek venni... esetleg ha normálisan tanul és tud éretten gondolkodni és viselkedni akkor kaphat.

Persze szerintem...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13626) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#13625) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg szerintem is...pont ez a baj ahogy roberto írta...teljesen abnormális az egész...

(#13627) Micsurin válasza roberto211 (#13600) üzenetére


Micsurin
nagyúr

eladni akarja majd az S2-öt :) nem magának

Buster: Fós? a gumpert apollo fos? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13628) L_YKing


L_YKing
addikt

Kit tud nekem segíteni chello-s emaillal kapcsoltaban? :F
Fontos lenne nagyon!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13629) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Egy 100k+os teló miben tud többet mint egy 50k-s? Különben Nokia L800am van.

PS4: KingKress

(#13630) negyven2 válasza KingKress79 (#13629) üzenetére


negyven2
veterán

Nagyobb a rajfaktora... illetve, a készülék maga az összeg 205-a a többi az az életérzés, amit a készülékek add (nem nem csak az Apple termékeire gondolok). Már ha elhisszük ezt a marhaságot. De egyébként fogyasztoi társadalomban élünk tehát fogyasz vagy nem és akkor a fejlődés akadályozója vagy.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#13631) Napfénysüti válasza KingKress79 (#13629) üzenetére

Lehet hogy 0,3 másodperccel gyorsabban tölt be. ;] :DDD

Més que un club!

(#13632) roberto211 válasza Napfénysüti (#13631) üzenetére


roberto211
őstag

Hát nem tudom de egy nexus vagy bármilyen androidos készülék nem hiszem,hogy gyorsabban tölt be egy wp nél . :) De lehet neked van igazad. :D

Egyébként ha már egy rajfaktornál tartunk :D Nekem ugye 4s van de nem érzem azt,hogy ha AKARNÉK is(de nem) tudnék vele rajkodni,hisz már nem ez a legfrissebb iphone és 2011 es modellről beszélünk. Tehát attól,hogy iPhoneod van vagy bármilyen drága teló nem biztos,hogy lehet vele rajkodni is. :)

(#13629) KingKress79: Ezt szerintem nem lehet meghatározni/konkrét kijelentéssel válaszolni.

(#13633) Mister_X : Nem erről van szó. :) :DD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13633) Mister_X válasza roberto211 (#13632) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, mi gáz már egy 100K-s telefonnal járkálni, nem igaz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13634) Algotis válasza tDr1v3r (#13625) üzenetére


Algotis
addikt

Mondom, nem Ők vették, hanem én fizettem a jó részét saját pénzből, amit még ballagásra kaptam.
Mellesleg jól kezdtem az évet meg végig jól is tanultam, nem volt kifogásuk ellene.
Ha én nem adtam volna bele pénzt, akkor persze hogy nem lett volna ilyenem, mert hát a 100 ezer az 100 ezer, nem kevés pénz.
2 éve mikor kaptam az Optimus 2X-et az is 60 ezer volt, és kicsit sokallták azt is, de akkor én egy fillért nem fizettem bele, Karácsonyra kaptam.

(#13623) roberto211 Ahogy mondod!

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#13635) Napfénysüti válasza roberto211 (#13632) üzenetére

Erről mindig ez a videó ugrik be: Egy csöves nem lesz menő az Iphone-tól :DDD :))

Més que un club!

(#13636) L_YKing válasza Napfénysüti (#13635) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Nen tud senki segíteni?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#13637) tDr1v3r válasza Algotis (#13634) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akinek nem inge...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13638) negyven2 válasza tDr1v3r (#13637) üzenetére


negyven2
veterán

Annak Brünhilda? :DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#13639) roberto211 válasza Napfénysüti (#13635) üzenetére


roberto211
őstag

Ez már nekem is sok. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13640) WhiteWalker válasza KingKress79 (#13629) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hardveresen és szoftveresen mindenképp ..droidra hatványozottan igaz...

(#13641) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Jó! Mindenki nyugodjon le a p****ba és menjetek ki a fő térre forralt bort inni!
Mai nap mottója: Erő, izom! Forralt bort iszom!

PS4: KingKress

(#13642) tDr1v3r válasza KingKress79 (#13641) üzenetére


tDr1v3r
veterán

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13643) Mister_X válasza KingKress79 (#13641) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi a pályaválasztási napon mentünk el borozni tegnap :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13644) WhiteWalker válasza KingKress79 (#13641) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ma megvolt :D ismerősömet meghívtam, 2x 2 dl volt nyoccá ft ...mintha a fogam húzták volna...viszont nagyon finom volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13645) roberto211 válasza KingKress79 (#13641) üzenetére


roberto211
őstag

HA már ilyet írsz akkor add meg a módját. :DDD :DD
például így:

:DD

(#13644) Giinos : Nálam úgy volt,hogy egy nősténnyel megyek a Vörösmartyhoz/Bazilikához kb 80%ban levolt beszélve minden, akkor írom neki,hogy mikor ér rá,hány fele(hétfő lett volna az esedékes nap) erre fel tökre kitért a téma elől és nem jött. Hát mondom magamba akkor a sz@r fog neked könyörögni legfeljebb, legalább lenne annyira gerinces,hogy nem érek rá vagy nincs kedvem vagy mit tudom én de ne hányinger módon kitérni a téma elől. Elhívtam Ligetbe (úgy,hogy ő mondta,hogy majd jönne velünk). Mentünk,megkérdeztem mi volt a válasz: "Huhh most igaz szabadnapos vagyok de nagyon fáradt viszont ígérem legközelebb bepótoljuk". Elhívtam moziba! Mi volt a válasz? : Akkor pont nem vagyok szabadnapos
Akkor közbejött a Bécs is azt is csak mondogatta.

Kiderítettem mikor szabadnapos (most Hétfő,Kedden volt) ahogy mondtam elhívtam a Bazilikához mert ott is van ilyen Adventi cucc és ráfogta arra,hogy "nem tudom mikor végzek" közben egész nap nézte a tv-t kiderült.

Na és akkor itt tért vége a türelmemnek innentől kezdve várhatja,hogy mikor hívom el akárhova is.. Mondta volna meg konkrétan,hogy nem vagy ilyesmi de ne így... Azt hitte ő a világ közepe. Chőő.. Hát Robi bácsi nem ilyen. :) Lép tovább. :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#13646) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Suli előtt 2x2dl, lyukas óra még 2x2dl, suli után 4x2dl. Haza felé már kezdtem érezni a jót. Nálunk is 200ft/dl áron van. Ma kicsit túl költekeztem.. Meg kapni ilyen pálcára tűzött burgonya spirált. Ez is adja.

PS4: KingKress

(#13647) Napfénysüti válasza KingKress79 (#13641) üzenetére

Most voltunk kint de én csak forró csokit ittam mert még megyek este üzleti liga meccsre és vezetek. :D

Més que un club!

(#13648) Buster17


Buster17
addikt

Utánvétellel milyen kockázatok vannak?

KingKress79
Feladó részéről azaz felőlem.
Mivelhogy a gyerek csak így hajlandó vásárolni tőlem...

[ Szerkesztve ]

(#13649) KingKress79 válasza Buster17 (#13648) üzenetére


KingKress79
aktív tag

iPad helyett fehér vágódeszkát kapsz. pl

PS4: KingKress

(#13650) L_YKing válasza KingKress79 (#13649) üzenetére


L_YKing
addikt

Múltkor olvastam , hogy valaki egy vázát kapott az iPhone helyett. :DDD :DDD :DDD

De pl. az is , hogy nem veszi át és akkor ha át akarod venni akkor az oda-vissza utat fizeted. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.