Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9151) spammer válasza nesh20 (#9150) üzenetére


spammer
veterán

Persze, annyit veszel, amennyit akarsz (sztem nincs minimum a tokoknál), csak ha többet veszel, olcsóbb a darabár (mint mindenhol). De írj neki mailt, vagy kérdezd meg telón, az a biztos.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9152) 33as válasza Mr.Grincs (#9141) üzenetére


33as
senior tag

Szia, ha engem basz..tatnak a box-hibáival akkor, ezt a linket szoktam elküldeni nekik.
Sokan azt hiszik, hogy a PS3 hibátlan...... :DD :DD :DD

katt ide

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#9153) Ticsike


Ticsike
tag

Srácok én ezt nem hiszem el, alig 1 hét leforgása alatt végigvittem könnyű fogozaton a GOW-t, de úgy, hogy esténként kb 2-3 órát játszottam vele és nem is mindegyik nap :( ez elszomorító de komolyan. Megvettem 9ért a játékot, és akkor 1 hét alatt végigvittem, pedig nem is játszottam vele olyan nagyon sokat szerintem. De azért teljesen levoltam nyűgözve az egész játéktól nagyon eltalálták, a vége is nagyon nagyon bejött, párszor próbálkoztam vele, de aztán sikerült megölnöm a gonoszt. Már nagyon várom a folytatást. Igaz, hogy újból elkezdjem nehezebb fokozaton nincsen kedvem, mert még most frissek az élmények bennem, és így nem lenne már olyan izgis szerintem. Majd lehet, hogy valamikor bepróbálkozok. Tegnap vártam a folytatást, aztán rájöttem, hogy vége :( :(
Ezeket a gameket direkt csinálják ilyen rövidre? A pc-s játékok sokkal hosszabbak általában. Ha ilyen minden játék akkor havonta vehetnék 2-3 játékot? Na azt már én sem bírom ki anyagilag. Van egyáltalán olyan játék amivel sokáig lehet játszani??? Ajánljatok nekem légyszíves. Az assassins creed is csak azért volt ilyen hosszú, mert ugyanazokat a feladatokat kellett ismételni, azzal játszottam kb 1 hónapot, vagy picit tovább. Szóval várok olyan játék címeket amik kur.a jók, és nem lehet 1 hét alatt végigvinni.

Köszike

(#9154) spammer válasza Ticsike (#9153) üzenetére


spammer
veterán

Ha szereted az autós játékokat, akkor Forza 2 ! Sok verseny, nagyon hosszú és egyre nehezebb karriermód, sok verseny, több mint 300 kocsi. Lehet benne festeni, tuningolni, szöszmötölni, pepecselni. :DD

Ha könnyed autózásra vágysz, akkor PGR 4.

Ha szereted az FPS-eket is és liveozol is, akkor COD4. (Multi miatt, single is nagyon jó, de rövid.)

Ha hangulatos hentelés, akkor Devil May Cry 4, ez közepesen hosszú, néhol nehéz, de nekem nagyon bejött.

Mivel tetszett a GOW, ajánlanám még az Army of Two-t, de nem ajánlom, mert nagyon de nagyon rövid. Kb 7-8 óra szerintem, max 10.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9155) mad1


mad1
veterán

hali,miert van hogy kiirja,clean disc?
ees kiirja hogy unreadable...ilyen hibauzenetekkel jon nekem,most fw frissitsek?vagy eleg 1 tisztitas a fejnek?a lemezek nem karcossaK....

Ne szemetelj ! = Steam

(#9156) mad1


mad1
veterán

2x sorry

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#9157) hocika válasza mad1 (#9156) üzenetére


hocika
tag

Hamarossan meghal az olvasó :((

(#9158) hocika válasza Ticsike (#9153) üzenetére


hocika
tag

Probáld legnehezebben a gowot lehet nem is fogod tudni végigvinni segitség nélkül.

(#9159) Ticsike válasza hocika (#9158) üzenetére


Ticsike
tag

Ha megpróbálnám és nem menne, akkor kinek a segítségére számíthatnék? :) Az a gond, hogy még friss az élmény és nem vágyok arra, hogy újra átéljem az élményt :D

(#9160) hocika válasza Ticsike (#9159) üzenetére


hocika
tag

Vagy egy haveroddal osztott képen,vagy a livén cop modban.

(#9161) mad1 válasza hocika (#9160) üzenetére


mad1
veterán

neked is volt ilyen?honnan tudod?

Ne szemetelj ! = Steam

(#9162) woodbear válasza Def26 (#9148) üzenetére


woodbear
addikt

Hát épp ezaz, hogy neki nincs köze a dologhoz! olvasd el az uccsó mondatot!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9163) hocika válasza mad1 (#9161) üzenetére


hocika
tag

Nekem 2 szer volt és már megint kezdi.Egy darabig még huzza,fej álitással vagy cserével orvosolható a probléma.

(#9164) woodbear válasza hocika (#9163) üzenetére


woodbear
addikt

Állítva használod?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9165) CosmoBacsika válasza Ticsike (#9153) üzenetére


CosmoBacsika
tag

na hat igen, draga meg rövid

ajánlom a csajozást. Az is pénzbe kerül,de ha jot fogsz ki sokaig boldogit :)
ha nagyon jot akkor nulla koltes, sokaig nem is idegesit es tiszta élvezet :DD

(#9166) ellington


ellington
tag

szuper, javíthatatlan a boxom. ezennel felszabadult egy 12 gigás vinyó és egy vezetéknélküli kontroller, plusz a kábelek, meg maga a box is, ha kell valakinek alkatrészbe. vagy tudtok valami helyet, ahol bevesznek némi pénzért döglött dobozt?

(#9167) Prof01 válasza ellington (#9166) üzenetére


Prof01
veterán

Gari nincs rá?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9168) tobias40 válasza ellington (#9166) üzenetére


tobias40
veterán

Mi baja lett a gépnek? :(
Részvétem! :O

(#9169) ellington válasza Prof01 (#9167) üzenetére


ellington
tag

nincs..

3led..

[ Szerkesztve ]

(#9170) Prof01 válasza CosmoBacsika (#9165) üzenetére


Prof01
veterán

"na hat igen, draga meg rövid"

mint az élet :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9171) tobias40 válasza ellington (#9169) üzenetére


tobias40
veterán

Wadarr se tudja megcsinálni?

(#9172) Prof01 válasza ellington (#9169) üzenetére


Prof01
veterán

Javíttatni próbáltad már? Mi a hibája?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9173) Ticsike válasza CosmoBacsika (#9165) üzenetére


Ticsike
tag

:)) :C :DD Neharagudj de csak ennyit tudok hozzáfűzni ;]

(#9174) mad1 válasza ellington (#9169) üzenetére


mad1
veterán

azt mar siman javitjak.
persze nem vizes torolkozokkel :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#9175) ellington válasza mad1 (#9174) üzenetére


ellington
tag

a console corner bácsi aszonta, hogy javíthatatlan, gondolom akkor már a vizestörcsi se segít :D

[ Szerkesztve ]

(#9176) mad1 válasza CosmoBacsika (#9165) üzenetére


mad1
veterán

es sokat nem is jatszol mell ette.
illetve konzolon nem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#9177) tobias40 válasza ellington (#9175) üzenetére


tobias40
veterán

Volt már ezelőtt is 3 ledes?

(#9178) mad1 válasza ellington (#9175) üzenetére


mad1
veterán

akkor vagy mas baja is van,vagy gagyi a csavo.
arkade?premium?

Ne szemetelj ! = Steam

(#9179) late válasza ellington (#9166) üzenetére


late
tag

R.I.P.

Nekem is kb. 1 hónapja halt be a Core gépem, de Waderr fajta javítás már nem tudta orvosni, alkatrészként adtam el itt a forumon.
Most egy új Arcade gép boldog tulajdonosa vagyok + régi gépből megmaradt HDD, no flash, viszont van live, sok demo, meg eredeti gamék.

(#9180) ellington válasza mad1 (#9178) üzenetére


ellington
tag

prémium, és tudtommal eddig nem volt baja. múlt pénteken tuti az tett be neki, hogy kevés játék után is felmelegedett, pedig nem szokott, de lekapcsoltam, és pár perc múlva újra be. ha el tudnám adni a tartozékokat, akkor közel lennék egy új arcadehez, ha még van 45ért a saturnban.

(#9181) tobias40 válasza mad1 (#9178) üzenetére


tobias40
veterán

console corner-ben nem gagyik vannak! :(
Ha jól tudom nekik dolgozik wadarr is! :K

(#9182) woodbear válasza tobias40 (#9181) üzenetére


woodbear
addikt

jaja! már ott dolgozik! és infrával forrasztanak januártól gpu-t :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9183) mad1 válasza tobias40 (#9181) üzenetére


mad1
veterán

ha 3ledes lenne csak,akkor tuti meg tudnaa csinallni...

Ne szemetelj ! = Steam

(#9184) Def26 válasza woodbear (#9162) üzenetére


Def26
félisten

Dehogynem, ezt ABU85 írta... ott van a 30-as hozzászólás. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9185) ellington válasza mad1 (#9183) üzenetére


ellington
tag

az volt a válasz, ohgy már volt javítva. nemtom, ez mit jelent, hogy ők nem mernek már hozzányúlni. de azt mondta, hogy negyvenet ha fizetek, akkor 20ért beveszik a rosszat, és kapok egy módosított, flashelt arcadeot. kicsit soknak tűnik nekem az a 60ezer, egy arcade packért.

(#9186) spammer válasza ellington (#9185) üzenetére


spammer
veterán

Valószínűleg még javítható, csak ők már nem vállalják. Ugyanis kiírták az oldalukra, hogy ha előtte már más javította a gépet, akkor ők nem hajlandók vele foglalkozni. Mert sok kontár nekiállt javítgatni, így ha most ők már hiába takarítják mások után a sz*rt, nem tudják garantálni, hogy jó lesz az eredmény. Ennek megelőzése érdekében nem vállalnak már mások által javított gépeket. Valahol érthető.

Ha mégis javíttatni akarod, kérdezz meg más konzolboltot. Bár a golemkonzol nem bolt, és ők nem wadarr, de azt írják h vállalnak 3 ledes hibajavítást is. Vagy esetleg kérdezz körbe más konzolboltot.

Amúgy ha 20-ba beszámolják, magát a gépet akkor szerintem cseréld be, az legalább zsír új Arcade. Mondjuk azt nem írtad h csak magát a hibás gépet vagy az összes tartozékkal együtt mondták a 20-at... Mert ha utóbbi, akkor inkább add el külön a cuccokat, aztán 50 körül vagy jó esetben alatt már vehetsz Arcade-ot.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9187) ellington válasza spammer (#9186) üzenetére


ellington
tag

igen, most odaadtam a golemkonzolnak, hogy ha tudják javítani, akkor beszámíthatnák egy új arcade-be. nem akarom javíttatni, olcsóbban kijönnék kb, ha vennék újat.
mindennel együtt számítanák be a console cornerbe, bár a vinyót azt kispórolnám szívem szerint, még jól jöhet. ha eladnám a kontrollert mondjuk 7ezerért, a vinyót meg 12ért, még akkoris csak 19 lenne, a többi részét meg nem hinném, hogy megvenné valaki. legalábbis olyanról, hoyg valaki alkatrészként vesz boxot, nem hallottam. holnap elvileg kiderül a golemkonzolnál hogy mit mondanak, azután tudok okosat mondani énis.

(1.0:ja és pluszba tenném hozzá, hogy mikor múlt héten bevittem a console cornerbe, azt mondták, hogy ha nem volt még javítva, akkor adnak garanciát, ha már volt, akkor nem adnak.)

(2.0: és mégegyszer szerkesztem, de muszáj megkérdeznem, hogy üzletelt e már valaki a golemkonzollal? azt mondta a telefonba a srác, hogy két hét garanciát adnának a 3led-re, annyi idő alatt ha akar úgyis elromlik. de már annyifélét hallottam erről a témáról, hogy ódzkodok a kijelentésétől..)

[ Szerkesztve ]

(#9188) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok vettem egy monitort 19" rákötöttem ax-et,és amikor 1920x1080 ba rakom az x-et akkor nincs középen a kép el van csúszva,de 1360x 768 tökéletes . Ez így rendben van?

(#9189) Scotty válasza dunc (#9188) üzenetére


Scotty
tag

Miért nem a monitor natív felbontásával hajtod? Egy 19"-es TFT felbontása 1280x1024. Ezt választ ki a box beállításaiban. Így lesz a legszebb a kép.

(#9190) Balupapa


Balupapa
senior tag

Hali!

Szeretnék Venni egy Xbox360at ( GTA 4 miatt ).
Ha ujonnan veszem meg boltban akkor az ugye nem fog beleesni ebbe a piros ledes balhéba, tehát kijavitották már? Ha ki flashelem bukik a garancia? Milyen felbontast tud? Van itthon 2 hdtv, a konzol tudja a full hd (1920x1080)-s felbontast? vagy csak hd ready 1366x768? :R

szerk: az Arcade verzióhoz jár HDMI kábel?

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#9191) dunc válasza Scotty (#9189) üzenetére


dunc
nagyúr

1366x768 ba egy árnyalatnyit szebb a kép,eddig tv-re volt kötve a ganyé tehát most gyönyörű lett a kép!!!

(#9192) Balupapa válasza Balupapa (#9190) üzenetére


Balupapa
senior tag

:F

_-=*WheelWhores*=-_

(#9193) spammer válasza Balupapa (#9190) üzenetére


spammer
veterán

- Senki nem tudja bele fog e esni, még a jövő zenéje, de megbízhatóbbak mint a régiek.
- Flashnél elvileg nem bukik ha a gari matrica sértetlen, ha sérült, akkor értelemszerűen nem csinálják meg.
- Tudja a HD Readyt és a Full HD-t is, de valódi Full HD-t csak kevés game tud, többit csak felskálázza.
- Arcadehoz nincs HDMI, csak kompozit + Scart átalakító

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9194) Balupapa válasza spammer (#9193) üzenetére


Balupapa
senior tag

:R
titeket mennyire hozott lázba a gta4?
utolag lehet vinyót szerelni az Arcade-ba? Milyen vinyók mennek bele?

_-=*WheelWhores*=-_

(#9195) ellington válasza Balupapa (#9194) üzenetére


ellington
tag

lehet kapni hozzá 20 gigás 20ezer, ha jól láttam az imént a cornerben. nem szerelni kell, hanem csak belepattintani az oldalába. az érdekelne hogy a gta4 vajon fog e kérni vinyót..

(#9196) Balupapa válasza ellington (#9195) üzenetére


Balupapa
senior tag

hát az jo sok :( nem éri meg...Viszont ha HDMI kábellel kötöm kia gépre ( milyen hosszút adnak hozzá? ) Hogyan lesz továbbitva a hang? :B

_-=*WheelWhores*=-_

(#9197) dunc válasza Balupapa (#9196) üzenetére


dunc
nagyúr

olyan kábelt kell venni ami hdmi-hdmi+ hang.

(#9198) Balupapa válasza dunc (#9197) üzenetére


Balupapa
senior tag

mért? a gyári nem olyan? :Y

mert ha nem olyan sok értelme nincs a premiumnak.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#9199) Prof01 válasza Balupapa (#9194) üzenetére


Prof01
veterán

Ha fontos a winyó, akkor Premium-ot vegyél, ne Arcade-ot.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9200) dunc válasza Balupapa (#9198) üzenetére


dunc
nagyúr

A arcdebe nincs hdmi,a premiumba nem tudom van-e? De ha van benne akkor szerintem van külön hang is rajt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.