Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9251) proper


proper
őstag

valaki tolja projektoros tv-vel a boxot?

érdekelne a képminőség :B

(#9252) woodbear válasza Buldozer99 (#9250) üzenetére


woodbear
addikt

nekem x530-as van és a hangot ilyenekkel oldottam meg
1
2
remélem segített!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9253) (Kolombusz) válasza proper (#9251) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

(#9254) 30z.Samu válasza (Kolombusz) (#9253) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezeken már azért elég jó szokott lenni a minőség. :)

Sic Parvis Magna

(#9255) Djuree válasza proper (#9251) üzenetére


Djuree
félisten

asszem F.B.I kolléga azzal tolja. azt mondta szar a kép, de mivel neki valami 120cm-es van a méret kárpótolja :DDD

látom már előttem betették...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9256) (Kolombusz) válasza Djuree (#9255) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van neki 32"-os LCD-je is. :)

(#9257) proper


proper
őstag

köszi a linket

asszem ez 94-es, haveré és szabadulna töle mert nem használja
majd kiprobáljuk aztán meglátom

(#9258) mad1 válasza proper (#9257) üzenetére


mad1
veterán

szerintem probald ki elotte.olyan elei vannak hogy fat lehetne vagni vele.a haveromnak 90cm es van es wide.laposra huzza szet es meg a fekete csik is benne volt.akkor megjobban kitette saroktol sarokig,es meg durvabbak az elek.szvsz nem eppen hasznalja ki a felbontasat...hd s konzol.... ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#9259) Scotty válasza proper (#9251) üzenetére


Scotty
tag

Hát én projektoron nyomom. Projektornak projektor, de nem TV. 230 cm a képátló :)

(#9260) dunc


dunc
nagyúr

Én eddig egy nagyképernyős tv-n nyomtam (sima hagyományos) most rákötöttem egy lcd moncsira és ezerszer jobb lett a kép nekem a minöség a lényeg,arról nem is beszélve,hogy PGR4- úgye Magyar és így normálissan lehet olvasni a felíratokat,projektoros tv-n láttam régebben pc-t rákötve de szerintem homályos a kép ,sima projektorral viszont (plusz jó minöségű gyöngyvászon) nagyon szép képet lehet elöállitani......qurva nagy móka lenne egy GTA4-et kivetiteni a szobámból a szomszéd fehér 10-es oldalára!!!! :DDD

(#9261) woodbear válasza dunc (#9260) üzenetére


woodbear
addikt

Én arra gondoltam, h az utca aszfaltjára a szobámból valami mozgó képet, pl:folyót ki kéne vetíteni...nemtom a biciklisek meg az autósok hogy reagálnának :D :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9262) dunc válasza woodbear (#9261) üzenetére


dunc
nagyúr

Te közveszélyes vagy! :Y :DD

(#9263) woodbear válasza dunc (#9262) üzenetére


woodbear
addikt

:) nem is! csak tök fun lenne! :D

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9264) Djuree válasza Scotty (#9259) üzenetére


Djuree
félisten

230cm? :Y te sem vagy beteg. nem fáj a nyakad? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9265) dunc válasza Djuree (#9264) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyszer cimboránál kiprobáltuk a céges projektort tekken 3 -al ps 1 emuval max távolságból a fehér falon kb 3,5-4 méteres volt a képátló (igaz nem volt annyira tökéletes a kép) akkor még nem nagyon volt elérhető magánszemélynek egy céges (most is q drága)nagyteljesitményű konfereciákra használt céges pjojektor....de eszméletlen volt életnagyságú szereplökkel verekedni...még akkor is ha csak egy ps1-es tekken 3 volt....

[ Szerkesztve ]

(#9266) Djuree válasza dunc (#9265) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, elhiszem hogy nagyon durva. én is megnézném szivesen. habár lassan elérhetőek lesznek a projektorok már...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9267) mad1 válasza Djuree (#9266) üzenetére


mad1
veterán

en is azzal tolom nem a proji a draga hanem az izzo....sok esetben dragabb mint maga a kivetito...

Ne szemetelj ! = Steam

(#9268) spammer


spammer
veterán

Újabb "örömhír" [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9269) dunc válasza spammer (#9268) üzenetére


dunc
nagyúr

faxa :(

(#9270) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Hi!

Most ugye nekem egy 17'-os LCD monitorom van,ha erre kötöm rá a box-ot akkor szétt fogja húzni a képet?ha igen mennyire észrevehető ez?vagy lesz alul felül fekete csík?

:R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9271) dunc válasza Buldozer99 (#9270) üzenetére


dunc
nagyúr

Milyen monitor? 4:3,vagy 16:10 ?

(#9272) Buldozer99 válasza dunc (#9271) üzenetére


Buldozer99
senior tag

4:3

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9273) dunc válasza Buldozer99 (#9272) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor alul felül csík,nem zavaró szerintem. Be tudod állitani a felbontást (mennyi is a monitorod max felbontása? )

(#9274) Scotty válasza Djuree (#9264) üzenetére


Scotty
tag

Bizony :D Ma megvettem használtan a COD3-t. Fantasztikus élmény ekkora méretben játszani :))
Kérdés, akinek megvan a COD3. Normális, hogy nem szól a center? A front és háttérsugárzók szólnak, de a center nem. Mintha a játékban nem kevertek volna hangot erre a csatornára.

(#9275) Scotty válasza Buldozer99 (#9270) üzenetére


Scotty
tag

Nem húzza szét. A Display settings-ben 1280x1024-re állítod és kész (4:3) ;)

(#9276) Buldozer99 válasza Scotty (#9275) üzenetére


Buldozer99
senior tag

zsír,akkor jövőhéten meg is lesz a box :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9277) nsrking válasza spammer (#9268) üzenetére


nsrking
senior tag

nah akkor lehet nekiállni egy kicsit gányolni... :(

(#9278) nsrking válasza spammer (#9268) üzenetére


nsrking
senior tag

mondjuk azért remélem h az vmit csillapít rajta h játék után mindig vagy 5 percet még dashboardon járatom a gépet.

(#9279) 30z.Samu válasza nsrking (#9277) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy tegyél oda egy szoba ventit. :DD

Sic Parvis Magna

(#9280) dunc


dunc
nagyúr

Ez a HDMI túlmelegedés csak a HDMI csatlakozó használatákor lép fel,vagy mindegy melyik kimenet van használva?

(#9281) Scotty válasza spammer (#9268) üzenetére


Scotty
tag

Hazai nagy disztribútortól kapott info alapján közel 2000 db eladott Arcade-ból eddig még egyet sem vittek vissza garis hibával. Tehát nem kell leírni ezt is.
Azért kíváncsi lennék, hogy milyen információk alapján írták a "cikket". Esetleg marketing fogás? ...

(#9282) Prof01 válasza dunc (#9280) üzenetére


Prof01
veterán

Mindegy megyik kimenetet használod, bármelyiknél túlmelegedhet.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9283) 33as válasza Scotty (#9281) üzenetére


33as
senior tag

Dehogy marketing fogás! :(( Na, ja persze ez leginkább a hardcore játékosoknál jön elő,akik napi 10-12 órát nyomják, de azért én inkább megcsináltatom.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#9284) Mr.Grincs válasza bwoay (#9246) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

No hát igen...VANéknál van PS3 is meg PS2 is. Nekem végülis annyira nem is hátrány hogy nincs benne PS2 támogatás. Megvagyok nélküle vagyis meglennék. Viszont az XBOX sem kompatiblis lefelé annyira ugyanis az sem minden régi box játékot játszik le. Szóval majdnem ott vagyunk ahol a part szakad. Meg most egy csomó új jűték jön ki boxra is meg ps3 ra is, így azt mndom el vagyunk látva minden téren játékkal.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9285) Djuree válasza 30z.Samu (#9279) üzenetére


Djuree
félisten

nekem így van megoldva. nyáron a gép mellett 20 cm-rel forog a szobaventi :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9286) nsrking válasza 30z.Samu (#9279) üzenetére


nsrking
senior tag

+ még meg is bontom egy kicsit a gépet h jobban szellőzön. :DD

(#9287) Djuree válasza nsrking (#9286) üzenetére


Djuree
félisten

én nem szarakodok, elhozok a cégtől egy 4kw-os ventit és beteszem a gép mellé. jó kis 30000köbméter/óra a légzsállítása. igaz a gép hangját nem fogom hallani mert elnyomja a venti, meg kicsit sok lesz az áramszámla, de legalább hűs lesz a box :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9288) woodbear válasza spammer (#9268) üzenetére


woodbear
addikt

jólva akkor elő a 10-es torx csavarhúzót :D a régi zalman vga ventimből még maradt ki pár borda, azt rápakolom, de hűtést nem moddolok az tuti!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9289) woodbear válasza spammer (#9268) üzenetére


woodbear
addikt

Csak az az érdekes, h csak wadarr állítja ezt a hibát! google nem dobott ki semmit, meg youtuben sincs hana hibás videó....csak nem egy újabb pénz szerzési lehetőség?? :(((

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9290) dunc válasza woodbear (#9289) üzenetére


dunc
nagyúr

Én se találtam semmit se! Részemről nem érdekel a téma ,ha valami lesz vele akkor gyári MS gar. és puszika. :)

(#9291) nsrking válasza woodbear (#9289) üzenetére


nsrking
senior tag

én is utánnanéztem és én sem találtam semmit.

(#9292) woodbear


woodbear
addikt

Akkor ennyi! az a gyanúm, hogy mostmár az új szériás boxok miatt kevesebb a bevétele a fiúnak, ezért ki kellett találni valami jót amit 6k-ért "megszerel"

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9293) nsrking


nsrking
senior tag

pls vki segítsen.a Dark Sectorban ott akadtam el ahol egy nagy szörnyel kell harcolni vmi templomban és nem tudom mit kell csinállni.Rádobálom a tüzes pengét, leesik.de hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#9294) woodbear válasza nsrking (#9293) üzenetére


woodbear
addikt

amikor leesik és ég addig szaladj oda és a "b"-vel párszor meg kell döfködni! aztán már nem fog ugrálni! csak dühöng a teremben meg futkározik! dobáld a pengével! tüzessel, elektromossal mindenhogy! meg lőjed aztán egyszer kimúlik az élete :D remélem segített!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9295) nsrking válasza woodbear (#9294) üzenetére


nsrking
senior tag

köszi már ki is nyírtam! :C Én meg azthittem h kombózni kell azzal h most először tüzeset dobj aztán elektromosat....Thx még egyszer!

(#9296) woodbear válasza nsrking (#9295) üzenetére


woodbear
addikt

nincsmit!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9297) spammer válasza woodbear (#9289) üzenetére


spammer
veterán

Én nem tudom, legyen neked igazad! Egyébként én is gondoltam rá, de azt írta, h otthon is könnyen kivitelezhető, ha pedig átverésről lenne szó, akkor olyat találna ki az ember, amit nem lehet egyszerűen kivitelezni otthon. És az is látszik a fotók alapján, h azon nincs tényleg semmi borda. És sajnos, érzem mikor a box alá rakom a kezem, h az alja rohadt meleg, mégha hátul tényleg csak langyos levegőt is fúj.

De én is abban bízom, h csak rémisztgetés...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9298) woodbear válasza spammer (#9297) üzenetére


woodbear
addikt

egy kis zalman bordát majd rárakok, azt kész!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#9299) 30z.Samu válasza nsrking (#9286) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is egy megoldás! ;] Csak nyáron lesz majd érdekes boxozni, 40 fokban, este is lesz vagy 29 fok.

Sic Parvis Magna

(#9300) woodbear válasza 30z.Samu (#9299) üzenetére


woodbear
addikt

Legalább nem lesz nagy a box hőingadozása nyáron és így nem szakad fel a gpu :D ;)

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.