Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45051) sch_a válasza Jon Mathias (#45049) üzenetére


sch_a
addikt

Nem is rossz ötlet. :P ;] Lenne egy két képem oda.

(#45052) bestyen

Hali! Szeretnék magyar hitelkártyával MS pontokat venni (UK reghez). Az lenne a kérdésem, hogy ebből lehet-e valami károm? Mármint kitilthatnak Live-ról, vagy ilyesmi?

(#45053) Def26 válasza bestyen (#45052) üzenetére


Def26
félisten

Elvileg nem tudsz vásárolni. De ha neadj' isten sikerülni akkor írd már le légyszíves nekem, hogy pontosan milyen kártyával vásároltál.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45054) K3NZO válasza bestyen (#45052) üzenetére


K3NZO
senior tag

Szerintem egyszerűbb IceAkos-tól venni.. .

"Per aspera ad astra"

(#45055) Crazyman33 válasza bwoay (#45050) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Azt meg minek? Nekem nem kell.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#45056) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok mióta az új dashboard van. az Avatar-os. Azóta milyen Boxon az MSN? Mert én csak a régi lapózóson msn-eztem!:D

Egy pikcsört megköszönék!:D :R

[ Szerkesztve ]

(#45057) Jon Mathias válasza Xirtam (#45056) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Tessék:[1]
[2]

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#45058) Xirtam válasza Jon Mathias (#45057) üzenetére


Xirtam
veterán

Köszöntem.

(#45059) eddie17 válasza Def26 (#45053) üzenetére


eddie17
addikt

Én pont tegnap vettem MS pontot, meg live előfizut American Express-el. Otp-s.
Semmi gond nem volt. Azt, hogy majd bannolnak-e azt nem tudom :D

(#45060) bwoay válasza Crazyman33 (#45055) üzenetére


bwoay
nagyúr

azoknak szólna, akik képesek minden hónapban újra meg újra felfedezni, hogy a Tescoban milyen irreálisan túlárazott játékok vannak, és szeretnék azokat tételesen felsorolni ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45061) adalbert1 válasza bwoay (#45060) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor nekem? :))
Nem gondoltam hogy ennyi nem férne el a topicba... Mivel most lett előszőr 360-am, így mostanában kezdtem nézegetni mindenhol rá a játékok árát, és ebből kifolyólag mostanában szembesültem azzal a ténnyel is, amiről szó van (játékok ára a szuper és -hipermarketekben)...

ON : Minél többet játszok a GTA IV-el, annál jobban azt érzem hogy egy kegyetlenül jól összerakott játék, és hogy minden részlet klappol, kevés dolgot tudnék felhozni ami nem tetszik benne, ellenben nagyon sok minden bitang jó... Látszik hogy benne van rengeteg tapasztalatuk az eddigi részekből, rengeteg pénz és munkaóra... Egyedül azt bánom, hogy eléggé a box határait feszegeti a cucc, kíváncsi vagyok hogy a későbbi részekben erősebb vason mire lesznek majd képesek (mondjuk következő box vagy PS).

(#45062) Crazyman33 válasza bwoay (#45060) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Én is most akarok venni, ezért figyelem az Xbox360 árakat. Jó ha tájékoztatjuk egymást, más nem jót nevet az ember. Nem hiszem, hogy már az sem fér el ami konkrétan a géppel kapcsolatos.
Abszolút nem érdekelt, hogy múlt hónapban mennyire voltak elszállva az árak, ezért azokat a hsz-ket átugrottam. Ezért ismét én kérek elnézést.
Hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#45063) dunc válasza bwoay (#45060) üzenetére


dunc
nagyúr

Elsősorba poén ha pl 20 K egy forza 2 ezen jót derülhetünk,azért írjuk mert nagyon poénos,és szánalmas a tesco,nincs ember a földön aki ott vásárol x360 játékot.... :)) legalábbis remélem :Y

Kiváncsian várom a holnap esedékes updatot ! :)

[ Szerkesztve ]

(#45064) bwoay


bwoay
nagyúr

en nem mondtam, hogy nem fer el, csak kerdeztem, hogy kertek-e neki kulon topicot? persze azt sem tolem kell kérni, megnyithatja bárki, csak gondoltam felvetem.

ha valami nem fer el a topicban, akkor azt olyankor mondom, amikor mar el is vannak tavolitva a hozzaszolasok ;)

tajekozodni meg mindig erdemes, de az koztudott, hogy a Tescoban (meg a tobbi multiban is) teljesen megszokottak ezek az irreálisan magas árak, itt az akciokat leszamitva nemigen erdemes venni semmit.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45065) Xirtam


Xirtam
veterán

Am most nem azért, de utobbi 1 hónapban. Vagy kihal a topic ilyen 2 napig, vagy tökre másról van szó benne! :U

(#45066) Def26 válasza Xirtam (#45065) üzenetére


Def26
félisten

Én is észrevettem. Majd, ha meglesz neked is és grincsnek is a boxotok akkor megtöltitek egy kis élettel. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45067) Djuree


Djuree
félisten

OFF:

ha valakit érdekel bannolt box olcsón. 2. gépnek tökéletes.
banned
nem az én boxom, az enyém tiszta mint a fehér holló vagy galamb vagy mi, én csak árulom :DD

ON

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45068) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na újra lenne egy kérdésem. Minden szép és jó már a tv-s probléma megszünt. Most arra gondoltam, hogy milyen jó is lenne kirakni a hangot a hifi-re. Egyetlen problémám, hogy egy stereo Mararntz erösítöm van és azon nincs optikai bemenet. Gondoltam arra, hogy a komposit kábelt meghosszabbítom és bedugom az erösítöbe, de akkor meg a tv-n nem lesz hang. A boxom nem a legújabb szóval HDMI csatlakozó még nincs rajta. Szerintetek, hogyan lehetne megoldani, hogy a tv-be és az erösítöbe is be legyen egyszerre kötve a hang?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#45069) m3ss válasza Sipi16 (#45068) üzenetére


m3ss
veterán

miert akarod mindkettobe bekotni? gondolom nagysagrendekkel jobban szol a marantz :R
amugy a kompozit az video kabel neve, gondolom analog rca audiot akarsz megosztani? ha igen, akkor valami sima Y eloszto kabellel megteheted, bar nem elonyos, ha a ket eszkoz (tv, erosito) impedanciaja nagyon elter egymastol

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#45070) m3ss


m3ss
veterán

van vki, aki jatszik gow2,forza3,dirt2 rendszeresen? benne lennek par jatekban, felvehetnetek. vagy johetne par gamertag..
koszi

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#45071) Sipi16 válasza m3ss (#45069) üzenetére


Sipi16
senior tag

Csak azért gondoltam, mert este lehet, hogy egyszerübb lenne ha a tv-böl jönne a hang. Mondjuk a szomszédok még nem szóltak egyszer sem, de azt nem is akarom elérni. Lehet, hogy csak az erösítö marad és akkor a tv meg csöndbe lesz :) Bocsi, most is sikerült a nyelveket összekevernem.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#45072) Xirtam válasza m3ss (#45070) üzenetére


Xirtam
veterán

Első hsz-ben ott van , hogy ki mivel játszik + gamertag

Def. Hát nagyon remélem. Nemsokára megvan! :C :C :C

(#45073) dunc válasza Xirtam (#45072) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha be szeretnék kerülni az első hozzászolásba kinek kell írnom ?

[ Szerkesztve ]

(#45074) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Létezik hogy 2009ben gyártott box nem hdmi-s?

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#45075) Xirtam válasza Jon Mathias (#45074) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem.

Dunc ide írod, aztán majd bwoay ha erre jár beírja!

(#45080) Crazyman33 válasza m3ss (#45070) üzenetére


Crazyman33
senior tag

ITT játszunk rendszeresen a Forza3-al és gamertagokat is találsz bőven.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#45081) Crazyman33 válasza Xirtam (#45072) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nem kötözködésképpen de kb. a felének van oda írva, hogy mi a kedvenc játéka. Az hogy most mivel játszik pedig végképp nem derül ki, nem tudom mikor lett frissítve.

Amúgy látom te is Fehérvári vagy! Földim, szevasz!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#45082) bwoay válasza Crazyman33 (#45081) üzenetére


bwoay
nagyúr

barmikor lehetne frissiteni, tényleg nem tart semmibol, de nyilvan magamtol nem fogom kitalalni, max beirok mindenféle kamukat

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45083) Crazyman33 válasza bwoay (#45082) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Egyértelmű.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#45084) MeszarosB. válasza Crazyman33 (#45083) üzenetére


MeszarosB.
tag

Ügye holnap jön a várvavárt dash frissítés. :R

Én viszont még nem mennék fel a géppel live-ra,mert egyszerűen nem lenne mivel játszanom még,csak elpazarolnám az ingyenhónapot.
A frissítést gondolom azért még meg lehet másképp is oldani,nem? :F Ezt valaki idefirkantaná nekem? Plusz,ha sikerülne frissítenem a dasht,és a pendriveomat elfogadtani a géppel,demókat hogy rakhatok rá? Töltsem le,írjam ki valamire,telepítsem fel,ez így menne?
A segítséget előre köszönöm.

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#45085) Xirtam válasza MeszarosB. (#45084) üzenetére


Xirtam
veterán

1. hsz bogaram. Ott levan írva hogyan tudod a dash-t live nélkül frissiteni!

Én köszönöm h elolvastad! :R

[ Szerkesztve ]

(#45086) MeszarosB. válasza Xirtam (#45085) üzenetére


MeszarosB.
tag

"A NXE (az új dashboard) hivatalosan innen letölthető, ha nem rendelkezel netes hozzáféréssel a boxodon."

Ettől most sokkal okosabb lettem ez ügyben. :K :R

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#45087) Djuree válasza MeszarosB. (#45086) üzenetére


Djuree
félisten

hivatalos oldalon fent van, a support résznél. amúgymeg gugli :P már rég letöltötted volna ha nem kérdezgetsz itt hanem utánanézel magadtól :U enni tudsz egyedül?
nem flémelés, csak súlykolom az önállóságot :DD :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45088) Xirtam válasza MeszarosB. (#45086) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát barátom, ha rámentél volna a link-re még az is oda van írva, hogyan kell kiírni! Nem egyből hsz-t kell írni! :U

(#45087) Djuree Jól teszed. Mert szerintem már rohadt unalmas, hogy senki nem képes elolvasni az első hsz-t csak egyből kérdezz. Oké fórumozásnak ez a lényege, értelme. De bizonyos kereteken belül gyerekek! :U

Most lehet engem szidni meg hogy akkor ne írjak hagyam figyelmen kivül. Aha, még ha az első ilyen lenne...Belehet írni a keresőbe hányszór jártattam már az ujjbegyeimet, hogy 1 hsz. :W

De tudom, Xirtam a csúf gonosz elnyomot kisgyerek aki itt éli ki magát. Igen így van. Mégis azzal hogy beírtam h első hsz. megtaláltad volna a kérdésedre a választ! :) Csak nem kell lustának lenni. Meg értő olvasás kell hozzá. Érettségi 2-es szint! :D

[ Szerkesztve ]

(#45089) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

Elolvastam azt is.De én főleg nem arra voltam kíváncsi,hogy hogy kell egy fájlt CD-re kiírni ( :U ),hanem hogy a holnapi frissítést hogy tudom majd felrakni.Azt is felrakják oda,vagy arra várhatok egy hetet,esetleg más oldal ahonnan le lehet majd szedni ,satöbbi. És ezen kívül volt egy másik kérdésem is.

Djuree: Mit is szedhetnék? (Tudom,nyugtatóból egy dobozzal)

szerk: Vicces,hogy jöttök itt az értő olvasással...

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#45090) m3ss


m3ss
veterán

van vkinek ilyen xim, xfps adaptere, amivel lehet billt, egeret kotni boxra? velemenyek rola?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#45091) Xirtam válasza m3ss (#45090) üzenetére


Xirtam
veterán

Def-nek van. De telejsen hülyeség nem pontos. Ugyanis az analog kordináta rendszerében mozgatja az egeret. Ergo többre nem mész vele mint az analoggal, maximum kényelmesebb. De hát erre ott a PC!

(#45092) dunc


dunc
nagyúr

Jóreggelt még nem volt a 6. ára tervezett update,mikor szokták álltalába?

[ Szerkesztve ]

(#45093) Djuree válasza dunc (#45092) üzenetére


Djuree
félisten

az MS-nél 10-ig alszanak minimum, majd utána :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45094) dunc válasza Djuree (#45093) üzenetére


dunc
nagyúr

:D

(#45095) sch_a válasza dunc (#45092) üzenetére


sch_a
addikt

11 körül ;)

(#45096) dunc válasza sch_a (#45095) üzenetére


dunc
nagyúr

Te beépitett vagy ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45097) adalbert1


adalbert1
veterán

Az első hozzászólásban nem megy az extrás link (mivel ugye fizetős lett az extra.hu)...

(#45098) sch_a válasza dunc (#45096) üzenetére


sch_a
addikt

:DDD
Külföldi fórumon olvastam valahol, hogy ottani idő szerint reggel 6 órakor. :)

(#45099) dunc válasza sch_a (#45098) üzenetére


dunc
nagyúr

Indokínába ? :DDD

(#45100) _ak_


_ak_
addikt

Mad Catz Cyborg F.L.Y. 9 Nem is tudtam, h ilyet is lehet venni a boxhoz. Már csak vmi űrharc szimulátor hiányzik. :(

Let's begin, de gozaimasu!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.