Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7318) quby


quby
őstag

Csak most néztem meg a két versenyt a Eurosportos felvételeken. Nagyon kár azért az áthajtásosért, mert az első versenyen is legjobb hondás lett volna, és Montihoz igen közel lenne a táblán. Amit megfigyeltem hogy már az angol nyelvű kommentár is "Nóóbi"-nak hivja legtöbbször. Mindent összevetve, ő ment a legjobban a hétvégén a hondák közül....meg Ferike. Gyakorlatilag a 2. verseny utolsó 3-4 körében csak zengőékről és Ficza-ról beszélt a eurosportos kommántár.

És tényleg...Lehet itt őket szidni, meg keseregni, meg citromot nyalva beszélni róluk, de amilyen fiatalok, szerintem nagyon jók. Még akkor is ha ehhez kell az eső. Kiváncsi lettem volna Müller agyhullámaira amikor elmegy mellete a Zengős honda. Ha kicsit rutinosabb lenne Ferike akkor egy körrel hamarabb elmegy, és Lopez seggében lett volna a végén

Számomra ebből a videóból derült ki, hogy mennyire fiatalok ők valójában. A két mérnök szerintem összesen nincs annyi mint én ..... :Y ELment 6 verseny és kb most tartanak ott, hogy ha azt mondja a mérnök, hogy "több fékerő előre" akkor nem kell gondolkodni, hogy melyik is a "brékbalansz" szabályzó kar?? :D. És a rajtprocedúra pl kezd rutin szerűvé válni. Ez is fontos, mert mig a rutinosak, a piroslámpa kigyulladásakor már 1000%-al koncentrálnak a rajtra, meg fejben már az első 2-3 kanyar megy, addig Ferike annak is örült hogy hibátlanul teljesitette a felvezetőt, és felállt a rajtrácsra jó helyre....Ezek lassan elmúlnak, és akkor lehet a "gyorsanmenéssel" is foglalkozni. Dani ha el tud indulni ugyanez lesz....remélem

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.