Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1901) St bobo


St bobo
csendes tag

Én gold tribűnnél voltam és szerintem ez a legjobb hely
1. látok mindent, amit nem egyenesben most a 3 kivetítő egyikén
2. legvédettebb hely (bocs kényelmes ember vagyok és tavaly a zápor nem esett jól)
3. itt a legjobb a hangulat. Nem vagyok egy tapsikálós körmét rágó ember de most hasonló reakciókat váltott ki belőlem a verseny és a tribün hangulata

De mielőt elfelejteném gratula a fiúknak és remélem mindenki úgy élvezte a versenyt mint én

(#1902) kircipeti válasza rocket (#1897) üzenetére


kircipeti
senior tag

Mi az első futamot a fedett tribünről néztük, azaz inkább vacogtuk végig. Fent elég hideg szél fújt. Aztán gyorsan betámadtuk a gold4-et, ahol fantasztikus volt a hangulat a második futam alatt. Ott már nem is fáztunk :)

Parkolni a szőlő tőkék között sikerült... hazafelé álltam egy jó fél órát a dugóban, közben kb 30 métert haladtam, amikor megláttam, hogy valaki kibontotta a drótkerítést (nagy köszi neki!) és ott szökik a nép. Ha nem bontják ki, szerintem még mindig ott ülnék.

(#1903) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Saját képek: [link]
(Nem egy minőség bajnok, 25e Ft-os kompakttal lett lőve, de ahhoz képest elég jók lettek /a hangulatot mindenképpen visszaadja/ :P )

[ Szerkesztve ]

(#1904) proof88 válasza Tomics (#1900) üzenetére


proof88
addikt

Nem szokták amúgy a himnuszokat végigjátszani.

Katarzis volt. Nagyon durva volt. Ott voltunk a Gold4-en. Most értem haza, néztük a Ladákat is. Egyszerűen hihetetlen élmény volt. Nem nagyon tudok semmi se hozzáadni, egyszerűen döbbenetesen durva volt, mindenki meg volt őrülve. Torkom szakadtából üvöltöttem én is, mindannyiszor amikor Norbi vagy Gabi érkezett a célegyenes végére. Rohadtul paráztam, hogy le ne csússzon sehol se a pályáról, ne izgulja el, ne lökjék meg, ne hibásodjon meg az autó, és amikor az utolsó kör utolsó kanyarjánál volt, akkor hittem csak el, hogy igenis sikerülhet, nem lesz kudarc, sikerül győzni és mindannyian boldogok leszünk! Megtörtént, imádtam! Fantasztikus élmény volt! Végre! :C :R

Lotus Ladies ma unalmasabb volt mint tegnap, persze volt néhány csata azért. A Lada Grantákat iszonyatosan nehéz megfékezni. :D Küzdöttek velük a srácok féktávon eléggé. a Kiss Norbi - Major Benedek páros autója gondolom műszaki hibás lett azért kellett kiállni, nagy kár érte, mert kettős győzelem lehetett volna, így viszont a Ficza Feri - Bús Edina vezette autó nyert, Nyitrai Béla 4. lett.

AutoGP is király volt. :D

(#1905) KrAt válasza Motion_Blur (#1878) üzenetére


KrAt
veterán

Az Eurosportos magyar kommentekből is hiányoltam, amit pl itt: [link] a végén (147-nél) művel a kommentátor. Most megkaptam, és így volt a tökéletes, amikor az ember szívből drukkol, és a végén szívből örül..

szerk: amiről beszéltem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1906) sagesz93 válasza KrAt (#1905) üzenetére


sagesz93
addikt

[link]
ez a videó számomra teljesen visszaadja azt amit ma kihagytam azzal hogy nem mentem el...

(#1907) Motion_Blur válasza KrAt (#1905) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most hogy így 'mondod', Rakéta vs. Kapitány döntő az Euro-n, el is felejtettem teljesen.. :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1908) KrAt válasza Motion_Blur (#1907) üzenetére


KrAt
veterán

Bakker elsőre és másodikra nem esett le, mire gondolsz, de már igen.. Köszi, teljesen el is felejtettem :(

(#1909) capulet75


capulet75
addikt

Hangulat. :C

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1910) rocket


rocket
nagyúr

DTM-be is BMW nyert :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1911) - = Zk = - válasza rocket (#1910) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemmondod?:Y....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1912) Bibby


Bibby
addikt

Ilyen rajt nincs.
Hangom sincs.
Jövőre is ott! :R

Ελευθερια η θανατος

(#1913) -Mike-


-Mike-
addikt

Régebben lehet Wéber gyors volt, de amit csinál már kezd arcpirító lenni. Vagy ennyire nem fekszik neki az rwd vagy tényleg ennyire belassult az idők folyamán, még nem látok ennyire a kulisszák mögé, hogy mi lehet a gond.
Viszont az állandó magyarázkodása, ami már régebben is mindig feltűnő volt mikor kikap, az 'aszotul idegesítő, szar a váltó, nem vette a fokozatot, szar volt a gumi, egy fokkal hidegebb volt, mindig van valami, csak akkor nem, mikor nagy ritkán megveri a mezőnyt.
Lehet, hogy szakmailag ott van a toppon, sőt ott is van az nem vitás, csak nem tudja átültetni azt a valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#1914) proof88 válasza -Mike- (#1913) üzenetére


proof88
addikt

Seat Leon EuroCup-ot ő is tudott nyerni, most arról meg tényleg nem tehet hogy elcsesződött a váltó, az meg benézés volt hogy megfőzte a motort év elején időmérő végén, a mai Thompson-os esetet meg nem ismételték vissza úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Mindenesetre az egyértelmű javulás jele, hogy már szerez pontokat!

(#1915) Motion_Blur válasza proof88 (#1914) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nincs meg a tempója. Nem akarom leírni de szerintem már nem is lesz. A magyarázkodás minden időmérő és futam után meg már szerintem is kezd kínos lenni... jó szakkomentátor, jó elemző, de nem lesz elég gyors ahhoz hogy erőből tudjon menni a TOP10-el, ami Norbi teljesítményét nézve elvárható lenne.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1916) Overlocker válasza Motion_Blur (#1915) üzenetére


Overlocker
veterán

Még teljesen nem írnám le..Javuló formában van, viszont ha 2-3 futam után se lesz a TOP 6-ban, akkor sztem tényleg nem sok esély lesz a további gyorsulására..

(#1917) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Hatalmas grat Norbinak és Gabinak is (főleg az első futamban nyújtott teljesítményéért)!

Szokás szerint megint a Gold4-es szektorban ültünk, de most sikerült az első sorban helyet foglalni, pont a kivetítővel szemben. Idén is nagy élmény volt! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1918) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Nagyon nagy élmény volt a tavalyi második helye után megint élőben, immár első helyet ünnepelni a helyszínen :C
Tavaly óta ez volt a háttérképem: LINK
Most váltani kéne...nem tud valaki olyan oldalt ahol, nagy felbontású fotók vannak fenn a versenyről? :R

(#1919) AMD Power


AMD Power
titán

Nagy Gratuláció Norbinak és a Zengő motorsportnak! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1920) proof88


proof88
addikt

Coronel összefoglaló videója :D

Norbiról: "megérdemli a győzelmet, már ideje volt"

[ Szerkesztve ]

(#1921) mephi666 válasza Sandormaster (#1918) üzenetére


mephi666
nagyúr

parancsolj :K ...mást hirtelen nem tudok (action tab-on vannak elég jól sikerült képek)

ui: asszem tudom, ki vagy lakhely alapján... kb 23évig ott laktam én is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1922) Sandormaster válasza mephi666 (#1921) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

THX...ezek még nem háttér méretűek, de nézelődni jók azért.
A Valvoline-os lányok kitettek magukért, paddockba kapkodtam a fejem rendesen :D

ui: én téged nem, de kicsi a világ :D pü vagy fácsebook és akkor én is képbe leszek :)

(#1923) mephi666 válasza Sandormaster (#1922) üzenetére


mephi666
nagyúr

"download this photo" ;) szerintem mind le lehet tölteni nagy méretben

ui: egyébként ismerősök vagyunk fb-n :DDD tegnap nyomtam is egy lájkot az uccsó wtcc-s kiírásodra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1924) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Egy kicsit nagyobb beszámoló lesz,ha esetleg megbántok vele valaki előre is soz.

Szombaton összeültünk megbeszélni,mi merre hogyan legyen holnap.Tavalyi információkra próbáltunk meg támaszkodni.Mivel egyedül én voltam a "csapatból" eddig a ringen és aránylag "új rajongok" jöttek velem,úgy éreztem a gold4 lehet a legjobb.Nagy sebességről fékezés,visszaváltás kigyorsítás,rajtnál a kavarodás talán a legkomplexebb hely.Mivel éreztem,hogy sokan leszünk ezért belőttük a fél7es indulást Visegrádról.11-es m0 m3 ott is vagyunk.Egy két kisebb időhúzó tényező befigyelt,de még így egész jó időben fél8 után picivel érkeztünk meg.Amíg engem terelgettek jobb balra többiek megvették a jegyeket,majd elindultunk a 7es kapuhoz.Pár perc séta pár perc sorban állás és már bent is voltunk.Ismerős hívott,hogy a gold4en a kapu felől 3. feljáró legteteje,menjünk oda van még pár szabad hely,de siessünk.Ekkor már én is furcsán néztem,hogy most vagy ennyivel többen leszünk mint tavaly vagy mindenki próbált előbb kijönni,nehogy a dugóban töltsék jól megérdemelt pihenőjüket.Idáig minden rendben volt,lehetne mondani,hogy szépen nyugat európaias volt,mindenki leült keresgélte a helyet nincs ordibálás,anyázás stb stb.Elindult az első program wtcc-s bemelegítő edzés,ez volt az első és majdnem hogy az utolsó ami érdemben tudtunk nézni/élvezni.Az emberek csak jöttek és jöttek(hogy a ringre jöttek nem gond)de amikor a lépcsőkön egymás nyakán/hátán mindenhol ültek mint a m@jmok már elnézést közben lehetett látni,hogy más tribünök üresek -persze tudom nem is annyira jók-.Na de én/mi képesek voltunk felkelni ilyen korán a jó hely végett akkor más ne bassza már el a napunkat azzal,hogy beáll elénk és vígan nézi a futamot és mi meg állhattunk fel székre mindenre,csak hogy lássuk azt amiért felkeltünk,megvettük a jegyet megtankoltam a kocsit és a többi és a többi.Nekem eszembe nem jutott volna a lépcsőre ülni és ott nyomorogni,hogy megmutassam én is ott voltam,vagy a dögöljön meg a szomszéd tehene végett. Itt jöhetne a szervezők nyakba rúgása is,hogy nem volt képesek arra a 4 feljárós 4 emberkét odaállítani aki mondta volna nem jöhettek fel tele stb stb.Pont a kivetítővel szembe ültünk.Jött egy család 2 kis sráccal talán-de lehet 3 volt,hozták a nagy magyar zászlót minden...semmi gond.....de amikor legalább 5-10en kértük/kiabáltunk ,hogy szedjék le az első wtcc-s futam idejére,hogy lássuk mi történik,semmi a 2.nál már páran bedobtak pár vulgáris megnyilvánulást ami sajnos hatásosabbnak tűnt,mert akkor levették.Még a két wtcc-s futamnál megértem főleg a 2.nál,de nekem teljesen új volt a jajjjjjjjjj jön 1 kocsi azonnal fel kell állni,hátha észrevesz féktávon effektus...Fel-le fel-le jobb mint a norbiiiiii ápdét.....Szóval ha jövőre esetleg lesz inkább adnék ki 5k,de legyen normális szervezés,de ha minden így marad esélyes,hogy megkímélem magam ettől.
A hangulatra semmilyen panasz nem lehet mert amikor kellett mindenki oda tette magát :)

Norbinak,Gábornak,és a csapatnak nagy Grat :R

Videókat,képeket majd feltöltöm és belinkelem többnyire felvezető+rajtok vannak rögzítve.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1925) proof88 válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


proof88
addikt

majd jövőre jobb lesz a helyzet, ha meglesz a Gold 5. :)

(#1926) !Overdose! válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


!Overdose!
őstag

A lépcsőn ülés engem is irritált, de azt kell, hogy mondjam, hogy ti sem választottatok túl jól ülőhelyet. Minél előrébb kell ülni, annál nagyobb eséllyel tudjátok követni a futamokat anélkül, hogy valaki kitakarná. Én mindent láttam az első sorból, pedig jóval később érkeztünk, mint ti. Ami engem kifejezetten bosszantott az a sűrített levegős kürt volt egy kissrácnál.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1927) capulet75


capulet75
addikt

Hol a madár?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1928) Sandormaster válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Hát ez sajnos ilyen, tavaly még több anyázás volt "üljmárlebzmg!"
Nyilván nem lehet kiszűrni az ilyet teljesen, az még oké, amikor mindenki feláll, de a napernyősök tavaly kikészítettek :D
Baseball sapka, napolaj, napszemüveg és csókolom, vagy legfelső sor és akkor ott senkit se zavar.
Én 4.30kor keltem, fél 7-re voltunk a ringen, de akkor már álltak a bejáratnál, de megérte, mert legfelső sorba be bírtam ülni Gold 4-be, de mivel a lépcsőkön álltak így a székre kellett állnom, hogy lássam az érkező autókat.

mephi666: na most már képben vagyok...minden téren, thx :)

(#1929) mrgreen válasza !Overdose! (#1926) üzenetére


mrgreen
csendes tag

Ezzel annyira nem ertek egyet. Ha nagyon elore ulsz akkor ott lesz elotted kerites ami szemely szerint engem zavar es nem utolso sorban fenykepezni is csak trukkosen lehet es ugy is homalyos lesz a kerites es a fokusz tavolsag miatt. Mi a Gold4 kozepso lepcsojenel nagyjabol kozep magasan ultunk. A kerites nem logott be zavaroan sehol es tokeletesen lehetett latni. Az allando felugralas viszont engem is zavart. Mar akkor felallt a teljes tribun amikor a Cerqui szinte korhatranyban megerkezett a celegyenes vegehez. A rajt utan meg megertem mert ott mindenki izgul es eselyes egy kis csete-pate amirol nem akarnak lemaradni. De amikor 3,5ms-el vezet a Michelisz akkor ulve is lehet tapsolni es orditani. Szerencsere legkurt nem volt a kozelemben mert azt nem toleraltam volna sokaig ;]
A Gold5 pedig mennyire komoly? Tenyleg boviteni akarnak?

(#1930) raczger válasza mrgreen (#1929) üzenetére


raczger
őstag

Ott már építik a Gold4 mellett, nem láttad a földtúrást? Elvileg F1-re készen kell annak lennie már.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1931) !Overdose! válasza mrgreen (#1929) üzenetére


!Overdose!
őstag

A kerítés engem egy pillanatig sem zavart. Idén szándékosan nem vittem fényképezőt, mert nem akartam kimaradni a szurkolásból. A lelátókról szvsz semmi értelme fényképezni. A tavaly készített képeimet talán még meg sem néztem. Számos valóban profi képet lehet találni a neten, amivel nem tudok versenyezni nagyobb objektív és némi tudás hiányában.

Én pedig azzal nem értek egyet, hogy nem kéne felállni. Sokkal nagyobb buli állva tapsolni és ünnepelni, mint ülve. Az ülőhelyes koncertek sem nekem valók. :(

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1932) mrgreen válasza raczger (#1930) üzenetére


mrgreen
csendes tag

Azt a nagy furcsa tamfalat lattam de nem tulajdonitottam neki jelentoseget. De igy mar ertem! :R

(#1933) #70869248 válasza -Mike- (#1913) üzenetére


#70869248
törölt tag

gyors ő még most is...sőt sztem gyorsabb mint Norbi, egyszerűen teljesen más stílust állítanak, és ez a Zengőéknek sem túl jó...gyakorlatilag nulla beállítási háttere van, és a beáll nagyon fontos Coronel vs. Norbi pl. jó példa erre...ugye Coronel sokat tesztel.
..és persze a Bömös sem éltechnika, a Chevy és Seat, de lassan a Ford is jobb technika.
De én alapvetően Kiss Norbira tenném a voksom...szvsz ő a leggyorsabb.
De Michelisz Norbi elég okosan nyomja.
Gabi hátránya sztem egész idényben érezhető lesz, de sztem akkor is gyorsabb :)

[ Szerkesztve ]

(#1934) #70869248 válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez ilyen, nálunk kicsit alacsony a szurkolói izé..., és nagyon győztespártiak vagyunk, mert akkor nem kell aggódni, és persze sok a kivetített személyes kompenzáció is...sok versenyen voltam, és a 90%-n kerültem a magyarokat, sok rossz élményem van sajnos.
szóval ez ilyen, semmi jóval nem tudlak biztatni, más helyet kell keresni, kevesebbet kapsz látványban, de a személyes jelenlét a fontos. Te kint voltál és ez fontos. neked, Norbinak, Gabinak, Zengőéknek,... egy szurkolói klub jobban jár, de amit egy néző jelent a versenyen az körvonalazhatatlan, de nagyon-nagyon fontos.
Amikor nincs néző az rettenetesen elkeserítő.

[ Szerkesztve ]

(#1935) proof88


proof88
addikt

Zengőék fészbuk:
A segítségetekre van szükségünk!!!
Az alábbi dolgok tűntek el, értékes felvételekkel a pitfalról tegnap az első futam előtt. Az autó kitolásánál még megvolt, de a rajtnál már nem.
1db GoPro HD Hero2
1db Drift Power Pack
1db 32GB SD HC kártya
1db Pedco Ultra Clamp „S”
Remélem, valaki visszajuttatja hozzánk!
(Kérlek, ne kommentáljátok, köszönjük!)

:((( pofám leszakad

(#1936) - = Zk = - válasza proof88 (#1935) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem mondod?! :F
undorító.... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1937) proof88 válasza - = Zk = - (#1936) üzenetére


proof88
addikt

én nagyon reménykedek, hogy csak Coronel poénkodik, kellett neki néhány felvétel a saját videójához, persze ennek nulla az esélye ...

(#1938) z00li


z00li
senior tag

Most néztem meg az első futamot a youtube-on,óriásit ment Norbi. :R Wéber Gabi is jó volt, meg még Coronel tetszett. :DDD :C Kár a rajtnál lévő visszaesésért. Mindegy, a második futam kárpótolt érte. :K

(#1939) ruti válasza IreN!CuS (#1924) üzenetére


ruti
Közösségépítő

naszóval...én is beszámolok tőmondatokban, mert most jutottam pc elé, ha "én sem bántok meg senkit" (ez milyen szöveg már, mé' bántanál meg, akit nem érdekel, ne olvassa a topic-ot ;] )

*vasárnap hajnal: M2 -> M0 -> M3: mint kés a vajban (persze, mert időben indultunk, ugyanis tavaly a kertek alatt mentünk, és bedugultunk röpke 2 órára)

*újdonság volt a rendőri forg.irányítás + parkoltatás kulturáltan, semmi káosz, nincs fejetlenség, tetszett

*kapun belépve a VEZESD.HU-t népszerűsíteni hivatott fekete-piros cuccban enyhén fullos macska, jó hogy addigra csak 2 sörön túl voltam túl, mert nagyobb bátorságomban megkértem volna valamire ... a kezét
(aztán a célegyenes végi operatőr srác is "megtalálta", ha emlékeztek, a race2 előtti szünetben asszem)

*szóval kb 7:45, a Gold4-en még éppen lehetett válogatni helyet...nem volt kérdés a hely, csakis a bevált 1-es kanyar, AZ előzési pont, szembe a kivetítő...a tribün középmagasságában... helyben vagyunk (látom sokan voltunk Gold4-en, lehet egymás közelében, és nem is tudjuk :) )

*hát a warm up-ra bizony a tribününk megtelt, a melegítés kezdése előtt 20 perccel már csak lépcsőre lehett kucorodni...nem alaptalanul mondta Lantos Andris, hogy a Gold4 a legjobb hely a legkitartóbbaknak

*terveim szerint minden lényegeset venni próbáltam kamerával, de igazából úgyis leszedem HD-ban, meg összegyűjtöm a YT-videókból a jobbakat, jövőre csak a hangulatot fogom venni...mert az bizony nem megy át a képernyőn, és LEÍRHATATLAN

*az első futamot visszanézve, abból a koccból Norbi nagyon szerencsésen jött ki, ha nincs ott O'Young Norbi beforog, és VÉGE...de szerencsére megtámaszkodott a seat-on, és versenyben maradt

*fájó pont volt az az egy pozíció, amit Coronel az utolsó körben elvett...azért érdemes visszanézni azt a kört Coronel szempontjából :R , a rutin meg az évek...el kell ismerni

*Auto GP-re fölmentünk próbaképpen a 12-13-as kanyarba, hát a lelátó kongott, abszolut nem jött át semmi a hangulatból...roham vissza a race2-höz helyet (vissza)szerezni a Gold4-en...máshova, de sikerült

*Race2: arról a startól nincs mit mondani...a tribün majd leszakadt...szokva vagyok a hangzavarhoz és szurkoláshoz kézimeccsről, de ettől felállt a szőr a hátamon...ott senki nem volt csöndben, le a kalappal :R

*a "maradj ülveeee"-t 1-2-szer én is elordítottam az elején, csak úgy megszokásból...de igazából nem bántam, úgysem lehet végigülni, ez így volt rendjén!

*a csajok olyan lassan értek körbe, hogy ráuntunk, szétszívott a nap, elfogyott a sör, Thomson ladáját mindig megtapsoltam, így a többi orosz gépcsodát fájó szívvel, de kihagytam, elindultunk haza, viszonylag a "nagy tömeg" levonulása után

*paddock-ban nem voltam idén, maradtam le valamiről? tömeg volt? meddig lehetett közel férkőzni?

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült :B

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1940) proof88 válasza ruti (#1939) üzenetére


proof88
addikt

jah az a maca jó volt mikor mutatta az operatőr :D szegény sztem nem sejtett semmit :D szerencsére a kamera jó magasan van és jó messzire ellát ;]

(#1941) rocket


rocket
nagyúr

Eurosport kozvetitese angol kommentarral 720p-ben.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1942) - = Zk = - válasza rocket (#1941) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt néztem én is! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1943) wildrain válasza #70869248 (#1934) üzenetére


wildrain
addikt

Te is kint voltál? Hol?
Mi a célegyenesben, pont a Zengő garázzsal szemben. Már tavaly is ott ültünk, és baromi jó volt. Egyrészt látni, amikor ide-oda mászkálnak a boxutcában a versenyzők, lehet éljenezni, amikor előkerülnek a garázsból a mieink, másrészt a kivetítő miatt teljesen képben van az ember a versennyel kapcsolatban. Habár tavallyal ellentétben most a célegyenes végén is volt kivetítő, ha jól tudom. Hely még maradt egy kevés, de azért eléggé tele volt a lelátó, a lépcsőn viszont nem ültek. Nálunk is felugráltak az emberek, pontosabban amíg tavaly csak felugrálás volt, amikor Norbi elhaladt, most asszem mindkét versenyt állva néztük végig. Egy kicsit sem zavart, ahogy a kürtök sem, inkább örültem neki, ez is hozzátartozik a hangulathoz. Az a pillanat leírhatatlan volt, amikor elrajtoltak, és ott előttünk kerülte ki a Seatokat, mintha azok csak állnának, és közben mindenki üvöltött örömében. :D
Az AutoGP autók ha már kettő haladt el előttünk, akkor olyan hangereje volt, hogy már csiklandozta a dobhártyámat a hangerő. Volt egy pillanat (asszem, amikor Norbi az egyes kanyar után az élre állt), amikor a nézők hangereje is tudta ezt a csiklandozást produkálni. :)

(#1944) rocket válasza raczger (#1930) üzenetére


rocket
nagyúr

Masik oldalt meg ott voltak mar az osszeszerelheto tribun darabjai.

Most nezem az Eurosport Race 1-et benne van egy kis osszefoglalo a keddi belvarosi Vodafone nagydijrol :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1945) #70869248 válasza wildrain (#1943) üzenetére


#70869248
törölt tag

hol máshol mint a sikánnál :D
másra sanszunk sem volt, lévén Zebegényi nyaralásból jöttünk visszafelé...tudtam hogy sansztalan a célegyenes.

(#1946) raczger


raczger
őstag

Vasárnapi képeim

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1947) Z0C!


Z0C!
őstag

Nocsak..sokan Gold4en voltunk :)
fél9fele érkeztünk 7en a Gold4re. Pont 7 ülés 1más mellett a tetején. :)
Első verseny jó volt. A tribün aljában egy fószer sokszor "kurvaanyád Müller, és társai címmel kiabált"..
Verseny végén go paddock. Norbi buszánál 50en álltunk..5-6éves kissrác" hajá nojbi hajá nojbi" megállás nélkül..majd jött Norbi...asszony szalad mint az igazi riporterek elől, aztán igen. Sikerült neki, nekem és havernak közös képet csinálni Norbival. Már ekkor éreztem, hogy megérte a Paddock jegy, hiába is éhezek 1 hétig. Paddockban szemezgettünk, de szép lányokon kívül más érdekesség nem volt. VIP jegyem meg nem volt.
Közben a gold4 tetejére vissza...jött a kis Unimog (VILLAMOSPÓTLÓ táblával...)
Jött a Medical Car...kértük, hogy pörgesse meg, de elindult, aztán lefulladt...
Azt az ovációt, azt az örömöt, azt a tombolást látni, érezni, hallani ami a kanyarban történt, amikor Norbi 1nek fordult el...leírhatatlan. Kivetítőn szokszor kiabáltunk, szorítottuk kezünket, aztán amikor "norbi ráfordult a célegyenesre....és elhangzott, hogy megnyerte...mint ahogy a hang terjedése, úgy jött a fedett lelátótol felénk az üdvrivalgás...mindenki ugrott, tapsolt, sikított, kiabált..
Az év legjobb napja volt eddig. Nekem legalábbis. Én így láttam.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1948) ruti válasza raczger (#1946) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nagy megelégedéssel használtam a live timing APK-dat, köszönet érte :R

néha eldobta a kapcsolatot, de gyorsan helyreállt, használható volt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#1949) raczger válasza ruti (#1948) üzenetére


raczger
őstag

köszi, az mst szerver lassúsága miatt van gond, sokszor 3-4mp-ig nem válaszol, akkor már connection errort ír ki :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1950) zoo8800


zoo8800
veterán

Norbi mellett méltánytalanul elhanyagolják a szurkolók Wéber Gabit. Mindig csak a nor-bi nor-bi. Most nem megy neki jól, de ő is tud ám jól menni :)

rip and tear, until it is done

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.