Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1951) IreN!CuS válasza zoo8800 (#1950) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért akárhányszor jött el(gold4 előtt) mindig ment a taps meg a duda meg minden,szóval nincs annyira elhanyagolva ő sem.De szerintem pont így helyes hiszen még is csak Norbi nyerte a futamot meg állt már dobogón meg stb stb :)

ruti hátha volt innen valaki aki a gold4 lépcsőn csücsült és én meg lemajmoztam ezért írtam amit :

!Overdose! Én sem mondtam,hogy mindenki egyenes háttal üljön,de amikor eljön egy lekörözött/vagy ahhoz közel álló pilóta ne keljen mert felállni,hogy tudj nyomni egy képet/videót....Az hogy a 2. futamot végig állta majdnem mindenki a gold4en teljesen! rendben van meg értem én is álltam nem is akartam leülni(otthon is mindig állva nézem az f1/wtcc/stb dolgokat),de mint fentebb írtam jó lett volna ha ez tényleg csak a "fontos" részeknél van meg,amikor az ember úgy sem videózik -mármint én-hanem üvöltve nézi ahogy elfordulnak lásd 2. rajt :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1952) Oliverda


Oliverda
félisten

Kiemeltem a topikot, hátha így többen megtalálják és inkább ide írogatnak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1953) proof88 válasza Z0C! (#1947) üzenetére


proof88
addikt

jaj a villamospótlón jót mosolyogtunk :DDD

nekem is kb az év legjobb napja volt :D idén még ki fogok menni néhányszor a ringre, de nem hiszem hogy leszek olyan boldog, mint vasárnap :)

(#1954) Z0C! válasza proof88 (#1953) üzenetére


Z0C!
őstag

Júli 1 az International Superstars Series.

Még erősen gondolkodom rajta :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1955) - = Zk = - válasza zoo8800 (#1950) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nem ismerem Wéber múltját, ahoyg Norbiét sem. Norbit tavaly óta figyelem, Wébert abszolúte nem.
ha mutat vmit Gabi, akkor figyelek rá... ez van! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1956) !Overdose! válasza - = Zk = - (#1955) üzenetére


!Overdose!
őstag

"ha mutat vmit Gabi, akkor figyelek rá"

Pedig mutatott már. Ha ennyire nem vagy képben, akkor inkább nézz utána. :U
És ne feledkezz el Kiss Norbiról sem. Piszkosul gyors a srác szinte bármilyen autó volánja mögött. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1957) - = Zk = - válasza !Overdose! (#1956) üzenetére


- = Zk = -
félisten

figyi, én tavaly óta nézem a WTCC-t úgy mélyebben, azóta.. nem tudom mit hozott össze a Gabi. lehet neked értékeset, nekem nem. ez van! max majd jobban figyelem őt eztán! :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1958) wildrain válasza #70869248 (#1945) üzenetére


wildrain
addikt

Hát akkor bocs, hogy lehülyéztelek magamban. :D Ugyanis átnézve a boxutca épületei felett, látva, hogy ülnek a sikánnál, arra gondoltam, hogy elég hülyének kell lenni, hogy valaki önként kimaradjon a hangulatból, meg gondolom ott nem volt kivetítő sem. :D Egyébként nem lett volna esélytelen a célegyenes, ahogy írtam, voltak szabad helyek. Ha nem egy ötfős csoport akart volna leülni egymás mellé, hanem csak két ember, akkor még válogatni is lehetett volna. Pl. mellettünk is volt még hely mindkét oldalon, ha jól emlékszem, pedig ahogy már írtam, a legjobb helyen ültünk, pont szemben a Zengő boxszal.

Ja, és ami egész hétvégés poén volt:
Mellettünk egy srác mondja a társának, amikor a gridgörlök kijöttek: "Nézd, most jönnek a pólpozisön csajok!"
Szombaton meg kifelé menet két szembejövő beszélget meglátva a Medical car feliratú autót: "Nézd, ott a medicin car!" :D

[ Szerkesztve ]

(#1959) a_tesz válasza wildrain (#1958) üzenetére


a_tesz
Korrektor

mi pl a silver 7 felett ültünk végül a dombon, alig voltak ott, és szinte mindent láttunk mert volt kivetítő is. 10-es kanyartól a célegyenes közepéig meg élőben is, szóval kb a pálya harmadát :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1960) proof88 válasza wildrain (#1958) üzenetére


proof88
addikt

btw szép az a 2 fehér bmw, amit a Ring kapott tavaly a BMW-től a betétfutamokra, és jó látni, hogy van program, amin lehet őket használni :)

(#1961) zoo8800 válasza - = Zk = - (#1955) üzenetére


zoo8800
veterán

itt vannak az eddigi eredményei.

rip and tear, until it is done

(#1962) !Overdose! válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


!Overdose!
őstag

Köszi, hogy linkeled, de számára ezek nem értékes eredmények. Inkább megítéli az eddigi 4x2 futamból, amin eddig indult a WTCC-ben. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1963) #70869248 válasza wildrain (#1958) üzenetére


#70869248
törölt tag

Semmi gond, az is vagyok :)
..ha azt mondom hogy nekem nem kell a 'hangulat' akkor az hülyén hangzik, de igaz.
..hasonló mint Brno-ban a Magyar zászló szekció.
Nem tudom mennyire jött le mikor dumálgattunk, de nem csípem a 'nyűzsit' :), és félek a tömeg hangulatváltozásait felvállalni, én a saját fejem után megyek, ez néha összecseng többekével, és néha nem.
a 'mi' sikánunk nem a kedvenc kialakítású sikánom, nem dobósan rövid, de nem is nyújtott ahol be lehet férni.
De azért sikán :)

(#1964) wildrain válasza #70869248 (#1963) üzenetére


wildrain
addikt

Akkor ezek szerint akkor sem jöttél volna a célegyenesbe, ha tudod, hogy van hely?
Annyiban egyébként jó a sikán, hogy az a tribün van talán a legközelebb az autókhoz, szinte már karnyújtásnyira vannak, és a sikán miatt még akció is akad, majdnem annyi, mint a célegyenes végén. Nem rossz hely, nekem is az egyik kedvencem, de a célegyenes a boxutcai történések (például Norbi, Wéber, Zengő Zoli integetések stb.) miatt szerintem jobb. Valahogy úgy érzem, hogy a célegyenesben ülve jobban benne vagyok az eseményekben, míg a sikánnál csak azt hallom, hogy valaminek nagyon örülnek ott a célegyenesben, de ha nincs kivetítő, akkor akármi is lehet. Mindegy, máshogy gondolkozunk erről, ennyi. :)
Azért jó lett volna bandázni, de nem gondoltam, hogy kint vagy. Majd jövőre felhívlak. :) Remélem, lesz egyáltalán, mert
valahol egy kommentelő azt írta, hogy jövőre már nem lesz WTCC nálunk.
Azt tudja valaki, hogy hányan voltak kint? Hány jegyet adtak el? Tavaly hetvenezer emberről beszéltek, és szerintem idén többen voltunk, mégis csak néhány tízezret említenek, ahol egyáltalán beszélnek a létszámról.

[ Szerkesztve ]

(#1965) - = Zk = - válasza !Overdose! (#1962) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahol most dolgozom, lesz.rják a múltamat. amit épp csinálok, ott kell helytállnom. ez van...

légy nyugodt, ha felmutat vmit a narancs-fekete bömbivel, bocsánatot kérek, hogy tévedtem!.. ;)

(#1961) zoo8800
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1966) proof88 válasza - = Zk = - (#1965) üzenetére


proof88
addikt

akkor schumi is egy fos pilóta fos autóval, mert most kell helytállnia :D

(#1967) - = Zk = - válasza proof88 (#1966) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, őt ne is hozd fel. annyira dühös vagyok rá, hogy nem hagyta abba "időben"... a csúcson... sztem!! ... na csak talizzak vele a 3 napban, meg is mondom neki! :DDD
..amit ő kerek-perec alapból és magasan lesz.r! :C

ha pl visszajönne Herbert, nem nézném, milyen volt a múltja azelőtt. kár most azon vitázni, hogy vmit másképp gondolok! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1968) !Overdose! válasza wildrain (#1964) üzenetére


!Overdose!
őstag

Norbi azt nyilatkozta, hogy 60 ezren voltak. Egyébként nekem is úgy tűnt, hogy legalább annyian voltunk, de inkább többen, mint tavaly.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1969) - = Zk = - válasza !Overdose! (#1968) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. érdekes, közvetítés közben ez a látszám nagyon nem látszott.
tavaly pl kint voltam, a célegyenesnél, Zengőékkel szemben. lent, pont annyira, hogy ne ázzak el... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1970) rocket válasza !Overdose! (#1968) üzenetére


rocket
nagyúr

Legalabb 20000 nezovel kevesebb volt mint tavaly.
Celegyenesben es a kanyarban tomve voltak a lelatok, a felsok is, iden meg foghijas volt Gold 3 is, Silver szektorokban meg sokkal kevesebben voltak mint tavaly.

2011:

2012:

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1971) z00li


z00li
senior tag

Tegnap este volt az Eurosporton az Inside WTCC, de csak a végét csíptem el. Netes forrást nem tudtok esetleg? :F

(#1972) MaTTeS válasza z00li (#1971) üzenetére


MaTTeS
senior tag

(#1973) z00li válasza MaTTeS (#1972) üzenetére


z00li
senior tag

Köszi! :R

(#1974) capulet75 válasza - = Zk = - (#1967) üzenetére


capulet75
addikt

Ha már F1 akkor én Häkkinenet várnám vissza Schumacher helyett. Sztem jobb pilóta. A vezetési stílusa,mentalitása, hasonlít Norbiéhoz.

Wéber Gabinak meg adjatok egy kis időt, ez nem a Clio Cup, meg kell találni önmagad egy ilyen rangos mezőnyben. Ráadásul ott van Norbi, nem lehet könnyű mellette. Ő világbajnok lesz,és azt sem tartom lehetetlennek hogy felvált egy másik autóspotra.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1975) wildrain válasza MaTTeS (#1972) üzenetére


wildrain
addikt

A kisgyerek a Zengő boxban véletlenül nem a Wéber Gabi kislánya volt? Emlékszem, hogy valamikor ide-oda kísérgette, de már nem tudom, hogy szombaton volt-e vagy vasárnap.

(#1977) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Uhh, köszi a modinak!
Elnéztem a topikot, de szerkeszteni már nem tudtam :B

Szerintem Norbinak már lépnie kellett volna innen, nehogy véletlenül ebben a vérszegény sorozatban maradjon! Ki hallott már olyat h 1 betétfutam autói (sokkal)gyorsabbak mint a fő attrakcióban fellépők?! :U
Hátha elszippantják Farfusék mellé a DTM-be...

(#1978) Mano_01


Mano_01
tag

Eddig nem voltam gép közelbe, de itt a kedvenc képem (sikerült közös fotót is készítenem Norbival) :)

győztes!

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1979) -Mike- válasza wildrain (#1975) üzenetére


-Mike-
addikt

De.

(#1980) Mano_01


Mano_01
tag

De ha már képek, akkor itt van néhány általam készített :)

koccanás

2. futam nyertese

paparazzi fotó :)

1.hely megszerzése

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1981) - = Zk = - válasza Mano_01 (#1980) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megy háttérnek Norbi autója :))
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1982) zoo8800 válasza dudikpal (#1977) üzenetére


zoo8800
veterán

vérszegény sorozat? :F
a kasznis kocsik nehezen vehetik fel a versenyt forma autókkal.

rip and tear, until it is done

(#1983) Z0C! válasza Mano_01 (#1980) üzenetére


Z0C!
őstag

nono, csak 2 a tied, többi az enyém :)

más:

A WTCC vezérei elégedettek voltak most is a látvánnyal..Muller megis jegyezte minden pályán ilyen szurkolás kellene..

Vásárfia volt már?
Vásárfia

Pálmafa...felkacagtam...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#1984) - = Zk = - válasza Z0C! (#1983) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kell pár cucc onnan.. hm.
sajnos a moci elvitte az erre szánt pengőmet.... -.-
remélem akad vmi webshop féle.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1985) Mano_01 válasza - = Zk = - (#1984) üzenetére


Mano_01
tag

Ilyen webshopra gondolsz? :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1986) MaTTeS válasza Z0C! (#1983) üzenetére


MaTTeS
senior tag

InsideWTCC-ben Menu is mondta nem egyszer.
Norbi és Gabi után nekem Menu a legszimpatikusabb a mezőnyben, utánuk pedig Coronel. :D

(#1987) - = Zk = - válasza Mano_01 (#1985) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:K
de ahogy elnézem, itt van a 11. kerületben a bemutató terem. nah, oda el kell mennem leróni a tiszteletemet..
köszönöm a linket :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1988) Mano_01 válasza - = Zk = - (#1987) üzenetére


Mano_01
tag

igazán nincs mit, én tervezem hogy rendelek onnan valamit :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1989) - = Zk = - válasza Mano_01 (#1988) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ink "bebliccelek" :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1990) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Chevrolet, Bmw and Seat On Equal Weight

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1991) proof88


proof88
addikt

A 27-es kormánya mögül

Most mondhatjátok ezt magyarázkodásnak, csak leírja a helyzetet. :)

(#1992) !Overdose! válasza proof88 (#1991) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem ez nem magyarázkodás. Korrekt írás az eseményekről.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1993) proof88 válasza !Overdose! (#1992) üzenetére


proof88
addikt

nem az, de majd mindjárt jönnek a kétkedők

(#1994) -Mike- válasza proof88 (#1993) üzenetére


-Mike-
addikt

Dehogynem az.

;]

(#1995) #70869248 válasza proof88 (#1991) üzenetére


#70869248
törölt tag

nyilván az, de helye van.
Elnézve az adatokat igaza van. Valóban nagyon gyors utolsó szektort tudott.
Jó lesz az...csak nem egyszerű

(#1996) Motion_Blur válasza proof88 (#1991) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"ám a végén mégis az derült ki, hogy az ezen a napon vízen is járni képes Norbit leszámítva az egyik leggyorsabb voltam a mezőnyben "

Ez picit erős azért...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1997) proof88


proof88
addikt

kicsit nyers levél, nem WTCC hanem Lotus Ladies, ezért offba is teszem ... gondolom mindenki tudja melyik esetről van szó :D

Nyílt levél Zsókának!

Kedves Zsóka!

Gál Szabolcs vagyok,12 évet autóversenyeztem, voltam magyar bajnok (Astra), Wéber Gabival és Norbival (Clio, Seat kupa) együtt nőttünk fel a versenypályákon hatalmas csatákban. Versenyzőtársaim és magam nevében kikérjük magunknak, hogy úgy nyilatkozol, mint egy autóversenyző. Amit láttunk téma nálunk a fórumokon és egyáltalán nem nevetgélünk, mint Te! Nem véletlenül vették el a licencedet! Amióta az eszemet tudom senkinek nem vették el a licencét!!! Olyan fokú ön és közveszélyes dolgot csináltál, mely megbocsáthatatlan, különös tekintettel arra, ahogy az esemény után teszel nyilatkozatokat, melyekben csak ráerősítesz arra, hogy ehhez a sporthoz annyi közöd van, mint bányalónak az epsoni derbihez!. Sajnos (lehet celebségedből adódó ostoba gőg okán) fel sem fogod mit műveltél! Levelemet azért írom meg, hogy tudd, mint gyorsasági autóversenyzők mélységesen megvetünk, különösen az eset után tett ostoba és dilettáns nyilatkozataid hallatán.Tudom, azt elismerni, hogy hülye voltam, nem tudok rendesen vezetni, bocsánatot kérek mindenkitől, ez egy magadfajta celebnél egyenlő az istenkáromlással, hiszen Ti az emberek feletti félistennek hiszitek magatokat!
Tiltakozunk, hogy autóversenyzőnek nevezed magad, mert ez ránk nézve súlyos sértés, bár elhallgatva hozzá nem értő, tudatlan nyilatkozataidat, az a baj (és ez a legnagyobb baj), hogy fel sem fogod, hogy GYILKOSSÁGOT kíséreltél meg! Ezt hívják gondatlan emberölési kísérletnek, hiszen egy felkészült autóversenyző ilyet sehol semmilyen körülmények között nem tesz!
Zárszóm Zsóka csak annyi, hogy ha legközelebb azt hallod, hogy védekezz Zsóka védekezz, akkor húzzatok inkább gumit vagy nyeld le!

ui: ne próbáld megmagyarázni, mert neked ez nem fog menni...

Ti mit gondoltok az esetről? Egyáltalán valami nyilatkozatot olvastatok a csajszitól, hogy hogyan is történt az a borulásos baleset? Mert ugye láttunk amit láttunk, de mégis ez miért történt így, mit akart vagy mit nézett ...

Ha valaki nem lenne képben, van ez a Lotus Ladies Kupa, ahol magyar celeb nők versenyeznek (bár pl Bús Edina nem olyan celeb, viszont elég gyors, a leggyorsabb a mezőnyben, de pl a Zengőnél és a Class FM-nél dolgozó Kőváry Anett is megy benne, igaz ő lassan), tavaly indult, és mostani WTCC-s hétvégén a szombati versenyen volt egy durva baleset a célegyenes végén.

Külső videó

Belső kamerás videó

Vagy inkább ne beszéljünk róla? :N

(#1998) proof88 válasza proof88 (#1997) üzenetére


proof88
addikt

ja találtam:

A 2. kört kezdtük meg, amikor Vogel Adri jött mögöttem, és mondták a fülemre, hogy védekezzek. Egy hónapja ültem először autóba, így nem igazán tudtam gyakorolni még a védekezés-támadást. Még csak egy versenyem volt, mert ugye a múlt héten meg a kerekem tört ki, és emiatt kellett feladnom a versenyt. Visszatérve a maihoz, mentem befelé és jó helyre kerültem. Azt a kanyart jól be szoktam venni, arra gondoltam, ha majd becsúszok, onnan egy jó padlógázt tudok adni, és még ha nekimegyek is annak, aki mellettem áll, pont meg fog tartani. Na most ebből ez lett. A védekezést össze akartam kötni a támadással. Egyszer csak elkezdtem pördülni, pontosan nem tudtam, hogy mi történik, láttam az üvegszilánkokat repülni az arcom előtt, aztán becsapódtam a gumifalba és lógtam lefelé. Magamnál voltam, mert gyorsan levettem a gyújtást. Aztán jöttek a mentősök és megkérdezték hogy vagyok. Fáj egy kicsit a nyakam és a hátam. Ez a baleset nem vette el a kedvem a versenyzéstőé, de biztos óvatosabb leszek.

szerk.: én nem értek annyira hozzá, de manapság, amikor vannak szimulátorok, azokon azért lehet verseny szituációkat gyakorolni, szóval nem tudom ezek a hölgyek mennyit szimeztek előtte, de valami kötelező szimes kurzust is kaphatnának :B

[ Szerkesztve ]

(#1999) torcsrent válasza proof88 (#1998) üzenetére


torcsrent
csendes tag

Inkább no comment, mert úgy is moderálni kellene a véleményem :O

(#2000) -Mike- válasza proof88 (#1998) üzenetére


-Mike-
addikt

Ja hogy megakart támaszkodni az előtte lévőn a kanyarbejáraton, csak ahhoz még lassulnia kellett volna 50km/h-t minimum. Ahol nincs ész, nincs rutin, nincs gyors helyzetfelismerőképesség az így jár. Nem is kell ennek licenc, csak egy repjegy Dubaiba.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.